Jump to content

Fotografije

Prepirke

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
226 odgovora na ovu temu

#221 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1119 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:30 PM

Ne znam zašto moderacija dopušta sve ovo. Sve ove prepirke treba momentalno brisati,a kavgadžije jednom,dva puta opomenuti zatim ban. Bolje da nas bude deset i kvalitetan forum a ne hiljadu i teme pune smeća.

Тако је. Нису препирке толико спорне колико се веома брзо отму контроли и престану да буду препирке већ нешто много горе. 

• 0

#222 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 673 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 14 December 2017 - 01:33 PM

Nisu dezurni moderatori/moderator (ne znam da li je samo ciklo ili ih ima vise) nonstop, naravno da ce prekinuti ovo, a dotle se sjajno zabavljamo :D

Ne znam samo zasto drvce misli da ga neko zeza, ljude sa dijagnozom je greh podjebavati...

• 0

#223 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 766 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:34 PM

Nasao sam :)

mnogo podseca na SuperSonic-a koji je bio aktuelan pocetkom god, isto neko mesto u Vojvodini, trazio bajs da kupi, on je mnogo cuvaran, ne zeli tackicu na polovnom bajsu...da ne znam mnogo nrmalnih ljudi iz tih krajeva pomislio bih da je nesto u vodi :)

Sad sam isto listao i stigoh do njega. On je isto bio neki placo, krmauko je jedno 2 meseca sto mu ne radi dobro bajs od 250 evra. To je ta klasa ljudi.

• 0

#224 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:34 PM

Nasao sam :) 
mnogo podseca na SuperSonic-a koji je bio aktuelan pocetkom god, isto neko mesto u Vojvodini, trazio bajs da kupi, on je mnogo cuvaran, ne zeli tackicu na polovnom bajsu...da ne znam mnogo nrmalnih ljudi iz tih krajeva pomislio bih da je nesto u vodi :)

Cekaj sad malo. Bilder, SuperSonic, neki sa Bencha.. Cek,cek detektive, sta si jos saznao ? ☺

Skontao sam !!! Hakovan sam ! Holy shit. Ti mene podsecas na Flash-a.
  • 1

#225 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:37 PM

Nisu dezurni moderatori/moderator (ne znam da li je samo ciklo ili ih ima vise) nonstop, naravno da ce prekinuti ovo, a dotle se sjajno zabavljamo :D
Ne znam samo zasto drvce misli da ga neko zeza, ljude sa dijagnozom je greh podjebavati...

Osim detektiva, drago mi je da imamo psihologe, lekare, dilere, poslasticare...

Da li vi podjebavate mene ili ja vas ? ☺ Mislim ceo forum se angazovao oko mene. Cak sam toliko postovan da sam i neki bilder ☺ A izgleda da kupujem bicikl svaka 2 mececa. Ko ce ga znati.

No ova sapunica se nastavlja, te verujem kako ce biti otkriveno da sam ja u stvari MASON.
  • 0

#226 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:39 PM

Sad sam isto listao i stigoh do njega. On je isto bio neki placo, krmauko je jedno 2 meseca sto mu ne radi dobro bajs od 250 evra. To je ta klasa ljudi.

Ste i njemu posvetili toliko paznje ? Ja mislio vi vozite bicikl, kad ono.. tajno udruzenje detektiva. ☺

I kakav je bicikl on kupio ? Tj taj drugi ja ☺
  • 0

#227 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:48 PM

Da li jos chat-ujemo ili je fajront ?
  • 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika