Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#201 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:56 PM

Istu sliku ima i na viber-u :)
 
Sto se nabijanja na onu stvar tice ako zelis dacu ti moj broj pa da se dogovorimo za vidjanje, a mogu i vidaka da povedem ako je i on raspolozen "manage la troa", ali pod uslovom da mi obecas da ces drzati petlju i da se neces nevoljno opoganiti. 
 
Jos jednom cu te posavetovati, pazi dokle ides s uvredama, ima ljudi koji su u boljem finansiskom i fizickom stanju od tebe, pa im nije problem da te potraze u tvom malom mestu. I ne ne pretim ti, suvise ti sitan i bedan da bih ja prljao ruke tobom, dovoljno mi je sto te vidim kako skaces ko neki pekinezer :)


"Finansiski" ? Aj' se ti vrati u osnovnu skolu ☺
  • 0

#202 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:57 PM

Ova tema mi ulepša dan.. :)
Nasmejao sam se od srca
Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Drago mi je ☺ Vedrost je uvek pozeljna ☺
  • 0

#203 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:59 PM

Istu sliku ima i na viber-u :)

Sto se nabijanja na onu stvar tice ako zelis dacu ti moj broj pa da se dogovorimo za vidjanje, a mogu i vidaka da povedem ako je i on raspolozen "manage la troa", ali pod uslovom da mi obecas da ces drzati petlju i da se neces nevoljno opoganiti.

Jos jednom cu te posavetovati, pazi dokle ides s uvredama, ima ljudi koji su u boljem finansiskom i fizickom stanju od tebe, pa im nije problem da te potraze u tvom malom mestu. I ne ne pretim ti, suvise ti sitan i bedan da bih ja prljao ruke tobom, dovoljno mi je sto te vidim kako skaces ko neki pekinezer :)

Ne znam da li je ovo pretnja, pitacemo policiju. Oni bolje znaju ☺
  • 0

#204 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:02 PM

Bakara ti posećuješ i benč forum, znaš i sam koliko ovakvih primera ima tamo... Jedino što me ovaj neodoljivo podseća na jednog koji je tamo divljao mada kapiram da je to vrlo sličan profil ljudi pa međusobno liče :)
Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Pa vama svi na nekog lice, svi ste mi vi "Milan tarot". E 'ladno mi licis na nekog sa Serbian foruma. Imate istu frizuru, oci. Ne znam da li si ti on...
  • 0

#205 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 01:02 PM

Sada si samo glup i vise nije zanimljivo zajebavati te, ajde idi promeni tu pelenu za odrsle pa nastavi da ratujes preko tastature...


  • 0

#206 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:03 PM

Sada si samo glup i vise nije zanimljivo zajebavati te, ajde idi promeni tu pelenu za odrsle pa nastavi da ratujes preko tastature...



Znaci ti si konacno priznao da me sve vreme zajebavas ? ☺
  • 0

#207 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:04 PM

Sada si samo glup i vise nije zanimljivo zajebavati te, ajde idi promeni tu pelenu za odrsle pa nastavi da ratujes preko tastature...



Pa mozda ja imam pelene za odrasle, ali ti imas pelene za decu. Nepismen si, neobrazovan, mogu da te vozam i levo i desno ☺
  • 0

#208 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:07 PM

Psovanje i vika uvek nastaju u nedostatku argumenata. I naravno GremarNazi.


Napsova se pola foruma, ne brini ☺ Stavise, jos cu medju ovako divnim clanovima postati uzoran ☺
  • 0

#209 asdarko

asdarko
  • Members
  • PipPipPip
  • 107 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:12 PM

Rijaliti uzivo! Mirno li spavas Mitrovicu Zeljko :)

 

Ja samo da se nasalim, molim bez hakovanja :)


  • 3

#210 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:13 PM

Pa vidis i sam mentalitet ☺ Ovo su sve karakterni ljudi ☺

Не могу баш да се сложим, као ни на оној теми. Иако нисам хтео да пожурујем са оценама, читава прича око огласа тек купљеног бицикла је деловала чудно и безвезе и мени. А ово сад истеривање са сваким чланом посебно...Не знам, можда би заиста требало да се повучеш :) не због претњи, него урушаваш и оно мало пристојне слике коју си желео да оставиш о себи


  • 0

#211 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:14 PM

Rijaliti uzivo! Mirno li spavas Mitrovicu Zeljko :)
 
Ja samo da se nasalim, molim bez hakovanja :)


Volim i ja da se salim, precicu u novi "level" ☺
  • 0

#212 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:18 PM

Не могу баш да се сложим, као ни на оној теми. Иако нисам хтео да пожурујем са оценама, читава прича око огласа тек купљеног бицикла је деловала чудно и безвезе и мени. А ово сад истеривање са сваким чланом посебно...Не знам, можда би заиста требало да се повучеш :) не због претњи, него урушаваш и оно мало пристојне слике коју си желео да оставиш о себи


Pa kad imas provokatore tipa marvas, te da ne imenujem jos neke, koji su zapeli za oglas. Prosto nemaju pametnija posla, nego da podbadaju. Uostalom sto se oni brinu, oni su u boljem finansijskom stanju. Nisam ja zeleo ove rasprave, plus kasnije sam batalio sve. Poceo sam i sam da se sprdam.

A svakako ce nalog biti banovan, pa kad vec imaju vremena da piskaraju o meni, nacicu i ja vremena, da se malo zajebavam, sto bi rekao marvas.

Ja i dalje ne zakljucujem o nekom na osnovu foruma, tako da ovo ne shvatam ozbiljno.
  • 0

#213 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:20 PM

ne znam koliko se secate ali vec je bilo slicnih likova a neke stvari ih povezuju i skoro svaka tema se zavrsavala svadjom

 

-Uvek se trazio drumas, a ne razume se u njih

-trazila se neka jeftinija grupa

-da bude neogreban a jeftin

-prevarili su ga mnogo puta a svaki put narucuje kuririma

-covek je iz unutrasnjosti

 

Da nije to isti covek?

 

Nije bre onaj onomad je bio neki propali bilder koji je vrteo 2 ulice 50 na sat. Ovaj sad je propali haker. Izgleda da im ovaj zajednicki pridev nije jedina zajednicka stvar.

 

Kad bude dosao ciklo i bude video sta je sve napisano, ima sve da nas istera sa foruma i zatvori stranicu  n2:Heristical 


  • 0

#214 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 December 2017 - 01:22 PM

Ne znam zašto moderacija dopušta sve ovo. Sve ove prepirke treba momentalno brisati,a kavgadžije jednom,dva puta opomenuti zatim ban. Bolje da nas bude deset i kvalitetan forum a ne hiljadu i teme pune smeća.


  • 0

#215 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 01:23 PM

Nije bre onaj onomad je bio neki propali bilder koji je vrteo 2 ulice 50 na sat. Ovaj sad je propali haker. Izgleda da im ovaj zajednicki pridev nije jedina zajednicka stvar.

 

Kad bude dosao ciklo i bude video sta je sve napisano, ima sve da nas istera sa foruma i zatvori stranicu  n2:Heristical 

 

Ma nije, bio je jos jedan posle bildera, mada ovaj iver je za sada najludji od svih :) 


  • 0

#216 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:23 PM

Nije bre onaj onomad je bio neki propali bilder koji je vrteo 2 ulice 50 na sat. Ovaj sad je propali haker. Izgleda da im ovaj zajednicki pridev nije jedina zajednicka stvar.
 
Kad bude dosao ciklo i bude video sta je sve napisano, ima sve da nas istera sa foruma i zatvori stranicu  n2:Heristical 


Imate i bildere ovde ? ☺ Nego da li je i tebi rodjak Milan tarot ? ☺ Trebalo bi da osnujete neki detektivsko-astroloski forum.

Toliko detektiva, sa natprirodnim mocima, davno nije vidjeno ☺ Nego sta si jos zakljucio ? 'Ajd bas me zanima.
  • 0

#217 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:25 PM

Ne znam zašto moderacija dopušta sve ovo. Sve ove prepirke treba momentalno brisati,a kavgadžije jednom,dva puta opomenuti zatim ban. Bolje da nas bude deset i kvalitetan forum a ne hiljadu i teme pune smeća.

Ja se slazem da mene treba banovati. Mene zanima zasto moderacija uopste dopusta nekom da se mesa u licne stvari drugih clanova. Pominjanje nacionalnosti, zene, cega sve ne.


Nisu ni ovi cvecke. Stavise kakvi su to clanovi koji prete nekim licnim obracunom (cega se uopste ne bojim), te psuju, vredjaju...


Ja cu svakako dobiti ban i necu dolaziti vise ovde. No, ima ovde dosta clanova koji su zreli bar za opomenu.
  • 0

#218 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 14 December 2017 - 01:29 PM

Ti si super prošao ako te samo banuju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#219 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 01:30 PM

Ti si super prošao ako te samo banuju
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk



Sta bi jos moglo da se desi ? ☺
  • 0

#220 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 01:30 PM

Nasao sam :) 

mnogo podseca na SuperSonic-a koji je bio aktuelan pocetkom god, isto neko mesto u Vojvodini, trazio bajs da kupi, on je mnogo cuvaran, ne zeli tackicu na polovnom bajsu...da ne znam mnogo nrmalnih ljudi iz tih krajeva pomislio bih da je nesto u vodi :) 


  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika