Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#181 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 10:25 AM

Nije tako Belgarath. Cenu sam pogledao kad je neko napisao "ne moze dobiti 600".

A ta prica o hvaljenju me je i pogodila. Kao prvo niko ne zna zasto sam to uradio. Kao drugo nisam sam sebi valjda prodao ako se vec hvalim.

Uglavnom usao sam samo da skinem avatar, obrisem sto mogu obrisati a admin neka mi banuje account.

U svakom slucaju, hvala i pozdrav.
  • 0

#182 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 10:37 AM

Pa vracas se vise nego Lesi covece :-)
Od svih ljudi na forumu koji su ti pomogli sada su ti prodavci najmerodavniji, pa da li si ti realan?
Tvoj komentar za vidaka, pa ti si decko klasicna "attentiin whore" , da imas obraza trebalo bi da te bude sramota.
Koliko sam shvatio iz tvojih postova, ti si najbolji u svemu cega se dohvatis, pa ces tako biti i u biciklizmu, verujem da neces koristiti ni pumpicu za astmu kao tamo neki :-)
A da, putuj igumane je narodna izreka, tacnije "putuj igumane, i ne brini za manastir" , sumnjam da je poljaci koriste, je narodni izraz za "samo ti idi, moze se i bez tebe". Eto iako sam maliciozan i los covek, makar sam te malo edukovao, jer vidim da u skoli za hakere to nisi ucio :-)
Послато са E6633 уз помоћ Тапатока



Kad vec hoces nekog da edukujes idiote, prvo edukuj sebe. Reci "Poljak/Poljaci" se pisu sa pocetnim velikim slovom. Pismeniji sam daleko od tebe. Uzgred nisam Poljak, a i da jesam ne bi me bilo sramota. Koliko je neko "kurva zeljna paznje si upravo ti". Ne postoji post da se nisi zakacio.

E vidis za razliku od tebe ja smem da kazem i u cemu sam dobar i u cemu sam los. Nije sramota kada ne znas, sramota je kad mislis da sve znas. Eto ti si Milan tarot i sve znas.


Ne znam zasto bi me bila sramota za vidaka. To sto me indirektno vredjao ? Okej pokazao mi je link u Inboxu. Zahvalan sam. Kad sam rekao da ne mogu cak da Cacka, bajs je otpao. No eto rizikovao sam, imao sam vise srece, nego pameti i to je to.


Uzgred nisam ja donosio sud o nekome koga ne znam. A to sto pominjes moju zenu, Poljsku i vredjas tamo neke Poljake, a Srbiju dizes u nebesa samo govori koliko si ogranicena budala.

I kao krem nabijem i tebe i vidaka na onu stvar. Mozete da serete tu i delite plusice, al' vala mene nece niko podjebavati. A ti ako vec ne mozes nekom da pomognes, nemoj ni da mu odmazes. A jebo vas i bicikl i oglas i sve.


Moje pare, moja stvar. Aj zdravo. Sad nastavite da kenjate. Zavrsio sa forumom.
  • 1

#183 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 14 December 2017 - 10:45 AM

Psovanje i vika uvek nastaju u nedostatku argumenata. I naravno GremarNazi.
  • 0

#184 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 10:58 AM

Ima još jedna narodna izreka, kaže:
Ne diraj drvo da ne smrdi (ili već tako nešto...)

Elem, ovog balavog besposličara u svoj svojoj nemoći i besu, nije mrzelo da u pola noći ode na moju FB stranu, posvećenu biciklizmu i ekologiji (!) i da joj "rejting" od jedne zvezdice, ne bi i mi tako napakostio i "osvetio" mi se za bogtepitašta...

Evo velikog hakera koji "želi da ostane anoniman"

 

 

//admin: skrinsotovi izbrisani zbog ugrozavanja privatnosti


  • 5

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#185 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 14 December 2017 - 11:19 AM

Hahaahahha, i caffe velo u vrscu je fasovao jednu zvezdicu :D
  • 2

#186 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 11:24 AM

Koja si ti sitnina majstore. Sta si se ovo skuko ko neka prija i drobis ovde vec mesec dana? Ajde paljba.
  • 3

#187 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 11:24 AM

Haha, pa ovo je da se čovek do suza nasmeje. Jbg, mi koji smo duže na forumu, znamo da se s vremena na vreme, pojave i ovakvi veselnici. I kao po pravilu, oni su najbolji, najtalentovaniji i još ponešto. 


  • 2

#188 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 14 December 2017 - 11:41 AM

Vi ljudi baš imate viška slobodnog vremena i manjka pametna posla, kev' mi. Znam da ću sad podbosti Drveta, al' negde na njegovom 5. postu na forumu sam video da je čovek, hm, prilično problematičan, i rešio da kuliram sve njegove aktivnosti (ima super opcija "Manage ignore prefs", verujem da sam u poslednje vreme i ja tamo rado viđen gost).

E, sad sam pročitao *sve* iz ove teme i... nije mi jasno čemo sve ovo.
  • 1

#189 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 11:42 AM

Istu sliku ima i na viber-u :)

 

Sto se nabijanja na onu stvar tice ako zelis dacu ti moj broj pa da se dogovorimo za vidjanje, a mogu i vidaka da povedem ako je i on raspolozen "manage la troa", ali pod uslovom da mi obecas da ces drzati petlju i da se neces nevoljno opoganiti. 

 

Jos jednom cu te posavetovati, pazi dokle ides s uvredama, ima ljudi koji su u boljem finansiskom i fizickom stanju od tebe, pa im nije problem da te potraze u tvom malom mestu. I ne ne pretim ti, suvise ti sitan i bedan da bih ja prljao ruke tobom, dovoljno mi je sto te vidim kako skaces ko neki pekinezer :) 


  • 0

#190 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 14 December 2017 - 11:43 AM

Ova tema mi ulepša dan.. :)
Nasmejao sam se od srca

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 2

#191 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 11:45 AM

Ova tema mi ulepša dan.. :)
Nasmejao sam se od srca

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

 

Ti se smej, a vidak i ja se izgleda ogrebasmo za snosaj :)


  • 3

#192 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 14 December 2017 - 11:49 AM

ne znam koliko se secate ali vec je bilo slicnih likova a neke stvari ih povezuju i skoro svaka tema se zavrsavala svadjom

 

-Uvek se trazio drumas, a ne razume se u njih

-trazila se neka jeftinija grupa

-da bude neogreban a jeftin

-prevarili su ga mnogo puta a svaki put narucuje kuririma

-covek je iz unutrasnjosti

 

Da nije to isti covek?

 

Inace ja coveka ne krivim ni najmanje on je pitao, odgovore je dobio i posao zavrsio.

meni se slicno dogodilo pre dve godine...

 

Kontaktirao me covek na oglas za meridu drumasa sa ultegrom, hiljadu pitanja i slika mi je postavio i trazio i u 10 eura se na kraju iscenkao na 360eur

 

Posaljem mu ja to, i on mi se javio prezadovoljan, medjutm par nedelja kasnije, drugar mi salje poruku:
Baki tvoj bajs je na oglasima, cena bese oko 600eur

Drugari svi ljuti, par njih ga je zvalo, mene nije doticalo dobio sam koliko sam trazio, i bio sam misljenja da taj bicikl ne vredi toliko...

 

Vukao se neko vreme po oglasima i jedan dan mi taj lik salje poruku sa pitanjem ako imam jos neki takav bajs on bi opet kupio, onaj je prodao za 540eur :)

Ja mu rekoh da se ne bavim time, prodao sam mu svoj bajs...

 

Ja u opste nemam dilemu da ce on ovaj bajs takodje pokusati da proda, a pri tom veze nema koliko kosta drumas sa 105icom.


  • 0

#193 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 14 December 2017 - 12:17 PM

Sve mogu da razumem... Ali Šemsa... To ne mogu nikako :D Doduše ni pivo ne volim, možda je zbog toga...
  • 0

#194 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 14 December 2017 - 12:19 PM

Bakara ti posećuješ i benč forum, znaš i sam koliko ovakvih primera ima tamo... Jedino što me ovaj neodoljivo podseća na jednog koji je tamo divljao mada kapiram da je to vrlo sličan profil ljudi pa međusobno liče :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0

#195 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3351 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:38 PM

Мени једино криво што је Цикло затворио ону тему о карактеру и менталитету Срба. Овде није баш било превише простора за креативности :D


  • 0

#196 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 December 2017 - 12:40 PM

Ma nije isti nego raznih sličnih pacijenata ima kolko hoćeš a svake zime isplivaju i imamo ovde sličnu zabavu hahah. I uvek vrlo brzo pokažu kakvi su ljudi. Ali u njihovim glavama oni su sve naj i na mestu a forumaši su kvarni... Verovatno zato forumašimo duži niz godina i međusobno se pomažemo.

I ja čitam sve njegove bisere od početka pa mi je bilo odmah jasno i nisam se upuštao. Kad vidim da neko zaista želi da vozi bicikl i da ima normalan stav rado ću pomoći ako šta mogu


  • 0

#197 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:53 PM

Bilo mi je zabavno da citam ☺ Nego da li ste sad srecni ? ☺
  • 0

#198 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:54 PM

Ti se smej, a vidak i ja se izgleda ogrebasmo za snosaj :)


Dobro je da pusite ***** jedan drugom ☺
  • 0

#199 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:55 PM

Bakara ti posećuješ i benč forum, znaš i sam koliko ovakvih primera ima tamo... Jedino što me ovaj neodoljivo podseća na jednog koji je tamo divljao mada kapiram da je to vrlo sličan profil ljudi pa međusobno liče :)
Sent from my SM-G950F using Tapatalk


A kakav je tvoj profil ? Ti si napredan majmun ? ☺
  • 0

#200 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 14 December 2017 - 12:55 PM

Мени једино криво што је Цикло затворио ону тему о карактеру и менталитету Срба. Овде није баш било превише простора за креативности :D


Pa vidis i sam mentalitet ☺ Ovo su sve karakterni ljudi ☺
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika