Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#1 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 02:09 PM

nisi u pravu ovo nije aparat sa karakteristikama neko odevni predmet,u ovom slucaju ogranicen na boju,kvalitet uloska i materijala,nista dalje,ako trazim plavu boju,sa crvenim na pr,zasto mi nuditi bilo sta drugo,crnu sa zutim,nema potrebe,nisam dobio informaciju dobijamo novu robu od nedelje,ocigledno ne mislite da postoje ljudi sa konkretno izgradjenim ukusom koji biraju kvalitetne stvari i dugo ih nose ne menjajuci ukus,znaci najprostija procena da covek zna sta zeli i da ga ne smaras uvaljivanjem kojecega,trgovinom se bavim preko pola zivota u mnogo vecim korporacijama gde postoje sabloni ponasanja prodavaca,oni nisu ni pocetni nivo savladali,najsmesnije na kraju fazon kroz kiseo smesak kako nista nisu prodali ,kao vi ne znate sta zelite,xaxa


  • -2

#2 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2432 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 26 February 2015 - 05:26 PM

nisi u pravu ovo nije aparat sa karakteristikama neko odevni predmet,u ovom slucaju ogranicen na boju,kvalitet uloska i materijala,nista dalje,ako trazim plavu boju,sa crvenim na pr,zasto mi nuditi bilo sta drugo,crnu sa zutim,nema potrebe,nisam dobio informaciju dobijamo novu robu od nedelje,ocigledno ne mislite da postoje ljudi sa konkretno izgradjenim ukusom koji biraju kvalitetne stvari i dugo ih nose ne menjajuci ukus,znaci najprostija procena da covek zna sta zeli i da ga ne smaras uvaljivanjem kojecega,trgovinom se bavim preko pola zivota u mnogo vecim korporacijama gde postoje sabloni ponasanja prodavaca,oni nisu ni pocetni nivo savladali,najsmesnije na kraju fazon kroz kiseo smesak kako nista nisu prodali ,kao vi ne znate sta zelite,xaxa

Ja tebe ne razumem...kazes da su ti nudili svasta, ali da ti ipak nisi kupio nista.

Onda ne rezumem u cemu je problem?

 

Niko ti onda nista nije uvalio... sta su trebali da rade?

Da kazu nemamo plavi - sa crvenim, dovidjenja? n2:hahaha


  • 3

#3 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 05:39 PM

druze ako trazis parizer a nema ,jel treba da ti nude pastetu,mislim ti ako si dokon zabavljaj se s njima nek ti malo kroje ukus ,vidim da nigde nema ljubazno,svi su popili svu pamet sveta


  • -4

#4 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 27 February 2015 - 08:40 AM

Vise imam utisak da si ti popio svu pamet sveta... Bez uvrede.
Od 28 postova koliko si na forumu samo si kudio.
Vise ti je komparacija da si trazio pastetu jetrenu carnex u konzervi a oni ti rekli nema u konzervi vec u tubi.
  • 1

#5 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 27 February 2015 - 10:18 AM

hm pa malo sam stariji od tebe i sigurno koristim internet jedno 10 god pre,forum sluzi osim chata za ostavljanje svojih misli ,iskustava,dragulja i otpadaka,pa sad nesto se zapitaj vas par za sta i zasto se kacite,u takvom sam raspolozenju ovih dana da kudim,jel ima jos neki samozvani psiholog koji deli forumske dijagnoze?


  • -2

#6 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 27 February 2015 - 11:30 AM

Da si malo stariji do mene ne znam. Da koristis internet pre mene to cisto sumnjam. Posto ga koristim od pocetka. Tadasnja jugoslavija. Nisam psihilog. Ali covek kojimse ukljuci na forum i prvi postovi su mu o prodavcima kupcima kudjenju jednih kudjenju drugih to meni nije bas normalno.... Ovde smo svi na prvom mestu da se druzimo i izmenjujemo pozitivna iskustva i dajemo jednindrugima savete. Od tebe nisam video nimporuku ja sam taj i taj u predstavite se. Ali sam zato video da si dobro upoznat u olajavanju drugih iako mozda sa nekima od njih nisi imao iskustva vec iznosis neki svoj stav.
  • 0

#7 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 27 February 2015 - 11:57 AM

cim imas potrebu da dokazujes svoju nadmocnost govori da si zelen,jesi cuo za dial up,jel znas sta je to?kazes od 10e godine ga koristis?i od tad napreduje tvoj ucinak po forumima i ka pozitivnom stavu?ali nebitno ajmo dalje,ako ga toliko dugo koristis jesi i ti zahvaljujuci njemu postao samozvani psiholog koji cita izmedju redova?jesi toliko povrsan i nesiguran kad ne bi pomenuo i da sam nekoga pohvalio?posto jesam ti se tako dokon bavi malo bolje mnome,sad sto si se ovde razgacio pa bi mene gustera da usmeris ka ribanju wca i predstavljanju to malo teze,znas sta je vojska, sluzio si?ne bi reko,i na kraju da ti odgovorim iako nisi zasluzio,pisao sam samo na temama o onima s kojim imam iskustva,to je ono big big respect za mene jer nisam neko bi poput tebe etiketirao napamet


  • -4

#8 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 27 February 2015 - 12:15 PM

Izgleda da je vreme da Ciklo interveniše.


  • 0

#9 stgeorge

stgeorge
  • Members No Voting
  • PipPip
  • 33 posts

Postavljeno 27 February 2015 - 12:19 PM

sva sreca sto forum nema veze sa ljubiteljima biciklizma,hvala bogu


  • -2

#10 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 27 February 2015 - 02:28 PM

E vidis koristio sam internet pre nego sto je uveden dial up kod nas. A kada je to bilo izvoli google pa trazi. Ne dokazujem svoju nadmocnost vec odgovaram na tvojo glupe argumante. U vojsci sam bio. Ovde zavrsavam razgovor sa tobom.
A vetrenjacama se macuj negde drugde....
  • 3

#11 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 04:21 PM

Za laganu vožnju uz razgledanje prirode su sprinterice krajnje nepraktične.

 

Ne mora da se padne. Ja sam prešao oko 500km (dakle još uvek nov na spd-u) i nisam pao. Par puta sam bio blizu ali uvek se iskopčam. Pre ćeš pasti ako ti sklizne noga s pedale prilikom uspona/spusta nego zbog iskopčavanja na spd-u.

 

Znaci za cikloture sprintarice su sranje obicno tj. bespotrebno ?

 

@Lorde, ja sam presao mnogo vise od 5.000 km svim mogucim putevima, terenima i vremenskim prilikama i jos nisam pao zato sto ne koristim SPD, vec obrcem obicne pedale, tako da je vjerovatnije da ces ti prije pasti u narednih 500km sa spd, no sto cu ja u sledecih 5.000km s obicnim pedalama, rece Kralj n:grandpa


  • -6

#12 LordSoru

LordSoru
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 353 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 04:45 PM

??

Ovo je moj prvi i poslednji odgovor na tvoj post. Ti imaš problem.
  • 1

~be here now~


#13 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 04:46 PM

?

sta se desilo ovde, moze/oce neko da mi objasni?


  • 0

#14 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 05:10 PM

??

Ovo je moj prvi i poslednji odgovor na tvoj post. Ti imaš problem.

 

To nije odgovor no umisljaji neiskusnog bicikliste, procitaj ponovo sta sam pitao, pa ako imas koristan savjet i predlog ti se jopet oglasi.

 

Mozda IgorN ima nesto pametnije da doda i objasni ? 


  • 0

#15 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1500 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 25 March 2015 - 05:14 PM

Tebe noves izgleda bog cuvamda ne padnes sa bicikla.
  • 2

#16 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 05:19 PM

?

sta se desilo ovde, moze/oce neko da mi objasni?

nestali neki postovi, ne moji nego neki na koje sam *teo da odgovorim, il mi se to samo cini ?!?!


  • 0

#17 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5443 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 05:23 PM

To nije odgovor no umisljaji neiskusnog bicikliste, procitaj ponovo sta sam pitao, pa ako imas koristan savjet i predlog ti se jopet oglasi.

 

Mozda IgorN ima nesto pametnije da doda i objasni ? 

n2:bc


  • 0

#18 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 05:26 PM

Tebe noves izgleda bog cuvamda ne padnes sa bicikla.

 

Ne izgleda, vec me Bog cuva a ja ga molim za to, sto i tebi Belgarath preporucujem.

 

Ujedno kada mi se obracas po imenu, pise se Noves, valjda si tolko pismen !?


  • -3

#19 vivicav

vivicav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 567 posts
  • LocationПанчево

Postavljeno 25 March 2015 - 05:27 PM

@IgorN
Мислим да ништа није нестало (колико сам испратио данас тему) већ нису коришћени цитати или се неко погрешно осетио адресираним у каснијим коментатима.
  • 0

#20 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 25 March 2015 - 05:39 PM

n2:bc

 

Sve sto ne znas a volio bi saznati o Bozanskom bicikliranju i pjesacenju, samo pitaj, detaljno cu ti objasniti uz stotinak slicica, da lakse shvatis.   


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika