Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#581 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 27 July 2020 - 11:35 AM

Mislim da bi teret dokazivanja ipak trebalo da padne na one koji nešto ustvrde.

Nemojmo ono komunjarsko "dokaži da nisi kriv"...

*

Vera je sasvim privatna stvar, to je van diskusije, problem nastaje kad se Crkve upliću u sve i svašta.



Nemojmo više o ovome, pošto je zaključana tema na kojoj sam hteo o tome, nije u redu da spamujemo druge teme. Tako da se ja isključujem i molim da me niko ništa više ne pita. :)
  • 2

#582 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 27 July 2020 - 12:11 PM

Ne brini, ima argumenata mali milion, ali zelim da cujem prvo njega.

 

Nije tacno da je Bog ideja u koju se bezrezervno veruje ili ne, tu moram da te ispravim. 


  • 0

#583 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1817 posts

Postavljeno 27 July 2020 - 12:23 PM

Ne brini, ima argumenata mali milion, ali zelim da cujem prvo njega.
 
Nije tacno da je Bog ideja u koju se bezrezervno veruje ili ne, tu moram da te ispravim.


Direktor je pobrisao postove, a temu "Prepirke" zaključao, pa ne bih da pišem referat a da mi post posle nestane. A u svakom slučaju, teret dokazivanja je na onome ko iznosi neku tvrdnju, tako da ti slobodno raspali... Ali bolje ti je da "argumente" izneseš u nekom renomiranom svetskom časopisu, a ne ovde, da konačno prestane vekovna rasprava na tu temu, na nivou čovečanstva.
  • 2

#584 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 27 July 2020 - 12:41 PM

Hoces da kakis, neces da kakis... Uzdrzi se od provokacija, ako nisi spreman da ides daleko stojeci iza svojih stavova.Ti si taj koji je prvi pokrenuo ovu pricu i na vrlo bezobrazan nacin vernike nazvao budalama, najvece hriscanske praznike Bozic i Vaskrs glupostima, negiras postojanje Boga jer pobogu, mi smo u 21. veku, tako da ti prvi treba da argumentujes svoje tvrdnje, a ja cu svakako kao neko ko se kasnije prikljucio prici, da iznesem svoje argumente naknadno. 

 

Ateisti, inace verski fanatici, niste postojali do pre 200 godina. Da biste verovali da Bog ne postoji, morate biti 1000 puta veci vernici od onih koji u Boga veruju.


  • 4

#585 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4541 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 06 August 2020 - 11:48 AM

@Fairy, i ja sam to cula od dobro informisanog zdravstvenog radnika. Zato nije svejedno ako neko ispred nas vozi bicikl ili motor bez maske. Volela bih da se uvedu bas ozbiljne kazne za nenosenje maski (u rangu 50 000 din.) uz pismeno prihvatanje onog ko prekrsi propis da ako se ispostavi da je kovid pozitivan, ne moze da koristi usluge drzavnog zdravstva (cak ni urgentne) sve do dobijanja 2 negativna testa (koje placa iz svog dzepa). U slucaju da ne mogu da plate tih 50 000 din. dobili bi prinudni rad na odlaganju medicinskog otpada i priljucivanju boca za kiseonih u kovid bolnicama, gde je koncentracija virusa u aerosolu najveca na primer naredna 2 meseca. Sigurna sam da bi onda stavljali maske, ali ne opet zbog promene svesti i kulture, nego sto ce im novcana kazna ili prinudni rad i saznanje da ce sami morati da plate svoje lecenje kod nekog privatnika, prilicno umanjiti zivotni komfor. Onda ce biti dovoljno mesta u bolnicama za one ljude koji su se cuvali a ipak zbog imunoloskog stanja ili nepaznje drugih ljudi dosli u kontakt sa dovoljno velikom infektivnom dozom koja je izazvala bolest. Toliko znam ljudi koji su se tesko razboleli od kovida i jedva izvukli ili su umrli. Meni ovo nije uopste za salu. U stvari, mozemo da se salimo sve dok se propisno stitimo maskom preko nosa i usta, a ne na vratu ili u dzepu.

Svim ženama sa ovakvim stavom bih preporučio da nađu dečka a ako ga kojim slučajem imaju, pod hitno da ga menjaju!!!

Bonus penis pax in domus!!!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#586 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 06 August 2020 - 01:38 PM

Ne bih se složio s time. Kolega Mirek je veoma aktivan na ovom forumu, iako je konstantno u mozak isključ modu.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 1

#587 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 24 November 2020 - 02:06 PM

.


  • 0

#588 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 25 November 2020 - 05:46 AM

Aj' ne seri, 'leba ti... Kad nisi upucen od starta, koji se ***** sad javljas ? Cuj, medjunarodne deklaracije, govor mrznje, zakoni, propisi.... Idi zali se natasi kandic i fondu za humanitarno pravo, i ti i tvoj prethodnik....
  • 1

#589 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 30 August 2021 - 04:11 AM

Ko je sada izasao na svetlo dana, Dr. Jekil ili ms Hajd, Je li, ajde budi posten pa kazi koliko imas profila na cikloberzi.


  • 0

#590 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14518 posts

Postavljeno 30 August 2021 - 04:19 AM

Gledaj i uci sta i zasto se desava po svetu.


  • 0

#591 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 30 August 2021 - 04:31 AM

Ja znam samo sta se desava ovde na forumu a i u Srbiji ,sve zbog takvih kao sto si ti, inace nikada ne otvaram nista st ti stavljas na forum,procitan si kao knjiga.A sada pozovi Ms Hajda da ti pomogne. :grin:

volis teoriju zavere ?
  • 0

#592 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 30 August 2021 - 12:53 PM

Eeejj ti si širio svoj genetski materijal, vas ima još!!!
Meni je poražavajuća činjenica da takvi kao ti nisu nestali, da se neko razmnožava s vama.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
  • 0




2 članova čita ovu temu

0 članova, 2 gosta, 0 anonimnih korisnika