Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#161 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 11:55 AM

Bez uvrede ljudi, reakcija je bila prebrza. Taj oglas nije stajao pola sata. Mada trebao je 2 minuta, za screenshots. Iskreno nisam ja ocekivao ni da ce to iko gledati, kamoli da cu biti "lincovan". ☺☺

A i ovde su izrecene neke prilicno neprijatne stvari o meni. Da mi je znati cemu sve to ?

Kao da neko nije mogao PRVO MENE da pita o cemu je rec. Ako su vec toliko sigurni u gluposti sto su napisali o meni. Boze me sacuvaj.
  • 0

#162 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 12:05 PM

Bez uvrede ljudi, reakcija je bila prebrza. Taj oglas nije stajao pola sata. Mada trebao je 2 minuta, za screenshots. Iskreno nisam ja ocekivao ni da ce to iko gledati, kamoli da cu biti "lincovan". ☺☺

A i ovde su izrecene neke prilicno neprijatne stvari o meni. Da mi je znati cemu sve to ?

Kao da neko nije mogao PRVO MENE da pita o cemu je rec. Ako su vec toliko sigurni u gluposti sto su napisali o meni. Boze me sacuvaj.

То је интернет. Мали број људи се познаје лично да би знао како ко на који начин размишља и поступа. С обзиром на праћење теме и помагање у виду савета, можда је оглас оправдано изазвао огорчење, а самим тим и брзину. Но, идемо даље, ваљда ћеш тих 200Е утрошити како треба ;)


  • 1

#163 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 12 December 2017 - 12:06 PM

Taj oglas je stajao toliko koliko je ovde postavljen link. Kasnije je oglas izbrisan. :)
  • 0

#164 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 12:13 PM

Ma bio je taj na jos berzi. Trebali su mi Screebshots.

Ovde me neki izvredjase, kao da nisu mogli da mi posalju poruku u Inbox, a vidi se i moj broj telefona.

Cak mi i ne smeta toliko fama oko oglasa za koji nisam ni znao da ce biti primecen, koliko bockanja o meni kao coveku. Bas zato sto se ljudi slabo poznaju, ne treba suditi.

Ja da sam hteo da nesto prodajem oglas ne bih ni skinuo, a kamoli se mucio sa postavljanjem. Trebali su mi ti screenshots zbog neces sasvim desetog.
I okej je to sto su ljudi pomislili svasta. Ne smeta mi.

Sad citam prethodne 2 strane i ne verujem sta su neki stigli da me ispljuju. Bez da me iko bar pitao. A sa dosta vas sam se cuo u Inboxu. Kako tako olako.... prosto ne kapiram. Ne znam cemu to.

I zasto ja vise ne bih dosao na ovaj "mali forum" ? To sto nisam bio 1 dan, ne znaci da sam uhvatio maglu ili sta vec.
  • 0

#165 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 12 December 2017 - 12:41 PM

Znaci hteo si da obmanes nekog drugog, a pa onda to nije nista strasno  :) 


  • 0

#166 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 12:47 PM

Znaci hteo si da obmanes nekog drugog, a pa onda to nije nista strasno :)

Da nisi vidovit ? ☺ poznajes me ? Znas zasto sam radio screenshots ? ☺ Zasto bi nesto bilo obmana, a pojma nemas zasto je to radjeno ? Pa procitaj samo sta je napisano na prethodne 2 stranice. Ma sve su pogodili.


Uostalom ne znam sto se ja uopste ikome pravdam. Bitno da je nekima jezik brzi od pameti. Najbitnije je istrolovati nekog, a moram da cestitam pojedijima da su rekordno brzi u donosenju zakljucaka. A da ne pricam "sto sam provaljen".


Ja ovoliku gomilu gluposti ne bih napisao ni o jednom forumasu. A kamoli o nekom koga uopste ne poznajem.
  • 0

#167 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 December 2017 - 12:59 PM

Uostalom ne znam sto se ja uopste ikome pravdam.

Ma ja sam odmah znao da je greška, izvini u ime svih koji su te uvredili, nemoj sad biti na kraj srca pa nas napustiti. Mislim, ko bi uopšte posumnjao u čoveka s toliko pozitivnih na KP?!

 

Nego, zašta su ti trebali ti screenshots? Samo me još to muči.


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#168 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 01:07 PM

Stvarno ste zli ljudi. n2:Heristical


  • 0

#169 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 01:11 PM

Ma ja sam odmah znao da je greška, izvini u ime svih koji su te uvredili, nemoj sad biti na kraj srca pa nas napustiti. Mislim, ko bi uopšte posumnjao u čoveka s toliko pozitivnih na KP?!
 
Nego, zašta su ti trebali ti screenshots? Samo me još to muči.


Imam 2 KP naloga. Jedan ima 100+ pozitivnih. Drugi 300-400. Kao sto se moze videti na na njima nisam nikad nista preprodao. Kupim sta mi treba i prodam sta mi ne treba.

Zaista nisam ocekivao da ce iko primetiti oglas. Tj forum mi nije pao ni na kraj pameti. Ma opusteno. Nisam ljut, samo se osecam glupo.

Nema potrebe ti da se izvinjavas, opusteno.

Sto se tice oglasa komplikovano je da objasnim. Uglavnom nije fora u ceni/kupovini/prodaji ili necemu slicnom. Trebale su mi slike, a nisam hteo da prepravljam/fotosopujem neki drugi oglas pa umetnem sliku, pa sam ga na brzinu postavio, screenshotovao i obrisao.

Ni na kraj pameti da ce oglas imati 250 pregleda za tako kratko vreme. A nisam znao da sa telefona ne moze da se edituje, pa dok nisam dosao na komp, sklonio cenu, tekst i slike, vec je bilo kasno.
  • 0

#170 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 12 December 2017 - 01:13 PM

Ako su ti trebale samo slike zasto si stavio cenu od bas 600€?


  • 0

#171 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 December 2017 - 01:22 PM

Zaista nisam ocekivao da ce iko primetiti oglas. 

Pa biće da je problem, ipak, samo u tome. Jeste potpuno nelogično da ljudi fanatično zainteresovani za biciklizam, okupljeni na ovom forumu, primete taj oglas na KP ili CB.

 

Slađane, mislim da je vreme da prestaneš da nas zajebavaš :)


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#172 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 12 December 2017 - 01:36 PM

Sto se tice oglasa komplikovano je da objasnim. 

 

Probaj mene, član sam Mense.


  • 5

#173 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 01:42 PM

Ako su ti trebale samo slike zasto si stavio cenu od bas 600€?

Mogao sam staviti i 1200. Zar ne ?

P.S zeleo sam da pise 600, ali samo ja znam zasto.

A cak i da sam ga zaista prodavao, a nisam, jedan je nedavno prodat na svajcarskim oglasima u daleko gorem stanju za 680 franaka.

Eto nadam se da sam sve razjasnio.
  • 0

#174 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 01:45 PM

Probaj mene, član sam Mense.


Pa osim sto sam vec rekao zasto (iako nisam morao), ne znam zasto sam ja duzan da tebi ili bilo kome drugo objasnjavam ?

Posebno ne razumem sta se to ikoga tice. Oglas je bio nakratko, uradio sam sta sam hteo i obrisao ga. Sta sad tu ima nejasnog, ja ne razumem.
  • 0

#175 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 12 December 2017 - 01:52 PM

Mogao sam staviti i 1200. Zar ne ?

P.S zeleo sam da pise 600, ali samo ja znam zasto.

A cak i da sam ga zaista prodavao, a nisam, jedan je nedavno prodat na svajcarskim oglasima u daleko gorem stanju za 680 franaka.

Eto nadam se da sam sve razjasnio.

 

Pa nisi nista razjasnio, a ljudi su ljuti jer su pored svih tvojih nebuloznih gluposti i smaranja, dali sve od sebe da ti pomognu i da te nauce nesto, pa se mnogi osecaju izigrano. 680 franaka je nista ako imas prosecnu platu par hiljada franaka, tako da ne mesaj babe i zabe

A to sto si zeleo da pise 600 da bi se hvalio po selu, poljakinji koja ti je finansirala bajs ili kome god samo govori o tebi...


  • 1

#176 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 December 2017 - 01:53 PM

Sta sad tu ima nejasnog, ja ne razumem.

Potpuno je jasno samo to da pokušavaš da nas zajebavaš i dalje :)


  • 3
Homesick for a place you've never been...

#177 Drvo_Zivota

Drvo_Zivota
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 01:58 PM

Pa nisi nista razjasnio, a ljudi su ljuti jer su pored svih tvojih nebuloznih gluposti i smaranja, dali sve od sebe da ti pomognu i da te nauce nesto, pa se mnogi osecaju izigrano. 680 franaka je nista ako imas prosecnu platu par hiljada franaka, tako da ne mesaj babe i zabe
A to sto si zeleo da pise 600 da bi se hvalio po selu, poljakinji koja ti je finansirala bajs ili kome god samo govori o tebi...


Slusaj da ja tebi nesto kazem. Nemoj da si mi se vise u zivotu obratio. Kacio si me i u onoj drugoj temi. Treba da te bude sramota. Ti ces nekome da pricas ko je koga finansirao. Odakle tebi pravo da turas nos u neciji zivot ? Kakvo hvaljenje po selu ? A JA PRODAJEM kobajagi. Da nisam prodao samom sebi, pa se hvalim ?


I ko si ti da sudis da li sam ja smarao ili nisam smarao forum. Kome se nije odgovaralo "na moja glupa pitanja", nije ni morao. Nisam u nikog uperio pistolj.

Sta se bre ikoga tice ? Niti iko ima predstavu o cemu se uopste radi. Nagadjate tu vec 3 strane, a nema sta da nagadjate. Nisam bre duzan da se ikome pravdam. Tacka. Punto. Ende.
  • 0

#178 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 13 December 2017 - 12:56 PM

Iste slike kao sa oglasa  :)


  • 4

#179 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 14 December 2017 - 06:40 AM

Uzgred ovim postom sam zavrsio "izlaganje". Mozda nisam strucnjak za biciklizam. Nikad nisam ni tvrdio da sam dobar u necemu sto nisam. No za informatiku niste mi svi za mali nokat. Eto da ne budem Kalimero, odgovorno tvrdim da ste tu nula.

Uostalom, ne zanima me vise ovaj forum. Zanima me samo cikloberza malo.

Pozdrav.

Pa vracas se vise nego Lesi covece :-)

Od svih ljudi na forumu koji su ti pomogli sada su ti prodavci najmerodavniji, pa da li si ti realan?
Tvoj komentar za vidaka, pa ti si decko klasicna "attentiin whore" , da imas obraza trebalo bi da te bude sramota.
Koliko sam shvatio iz tvojih postova, ti si najbolji u svemu cega se dohvatis, pa ces tako biti i u biciklizmu, verujem da neces koristiti ni pumpicu za astmu kao tamo neki :-)
A da, putuj igumane je narodna izreka, tacnije "putuj igumane, i ne brini za manastir" , sumnjam da je poljaci koriste, je narodni izraz za "samo ti idi, moze se i bez tebe". Eto iako sam maliciozan i los covek, makar sam te malo edukovao, jer vidim da u skoli za hakere to nisi ucio :-)

Послато са E6633 уз помоћ Тапатока
  • 6

#180 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 14 December 2017 - 10:18 AM

Naravno da te ne interesuje ovaj forum vise iz razloga sto si njegovu svrhu iskoristio. Dobio si savete, preporuu za bajk i kupio si bajk. Trebao si od samog pocetka da kontaktiras prodavce i da ti oni kazu sta je najbolje da kupis, ne ovde da te maltretiraju ovi losi ljudi ovde. A to sto si okacio oglas sa 600e govori da ti treba slika da se tamo nekome hvalis kako si kupio bajk za 600e umesto za 400e. Zasto ti je to potrebno u zivotu nemam pojma, ali ajde, svako ima svoju neku zabavu... Cim si ti isao i po svajcarskim sajtovima i tamo nalazio isti bajk za 680chf to govori da je tebi vaznije da u svoju glavu ivrtis kako ti vozis bajk od 600 a ne od 400e. Opet, zasto ti je to bitno samo ti znas. Mnogo si gluposti ovde izneo za veoma kratko vreme. Napljuvao par ljudi koji su ti pomogli da taj isti bicikl nadjes. A samo par dana pre toga si drzao moralne pridike Srbima i kako smo ovakvi ili onakvi. Ti si zlatan a ostali nisu i zato ti je lose. E sada malo preupitaj tvoj boravak ovde na ovom forumu pa ce ti mozda neke stvari biti jasnije. Sto se tice komentara prodavaca, ko koliko i kada vozi necu da komentarisem.
  • 3




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika