Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#121 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 01:07 AM

SAJLONAC PLUS , (ETO NISAM CITIRAO) , NISLIJE - MERAKLIJE  n2:redbull  n2:redbull , u nedostatku smajlija sa pivom....može i RedBull


  • 1

#122 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 01:12 AM

5000000 din jel moze ? :)

PLUSEVA ili DINARA ? Mnogo je kume...evo 1 plus a ponuda je ozbiljna a ti si odgovorio neozbiljno . Vadim fleke i peglam pa ćemo nešto smisliti , javi ako ti šte treba . :)


  • 0

#123 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 06:20 AM

JEL TO ZABRANJENO ? 

 

Nije. Ali govori o tebi mnogo vise nego sto mislis. Ako se ljudski potrudis da na svaka 3 minuta pises nov post duzine jedne recenice i sa laznih naloga lupas pluseve do sutra ces ih imati duplo vise nego danas. Kao sto si juce nisi imao ni jedan. Koliko covek moze nisko da padne to je cudo jedno.

 

E da, ocekujem bar 3 minusa za ovu istinu od tebe i tvojih laznih naloga. 


  • -3
.

#124 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 08:09 AM

Šta lupetaš , da si pažljivo čitao (a nisi) već sam objasnio da nemam lažne naloge i sliku sam poslao od čarobnice .Noćas sam oko 2h došao iz radionicei najviše zbog Novaka prekinuo rad i postavio nekoliko postova dok sam gledao drugi set . A TI LUPETAŠ - SVAKA TRI MINUTA ! I šta si se uhvatio za mene KAO GOVANCE za NIKE-PATIKE ? MINUSE ĆEŠ DA DOBIJEŠ DA ĆEŠ DA SE SMRZNEŠ USRED LETA ! PREMA ZASLUZI OD MENE NE MOŽEŠ DOBITI PLUS JER ME BLATIŠ A POSLE PLAČEŠ KO PIČKICA "OČEKUJEM OD TEBE MINUSE" , "LAŽNI NALOZI" ....S-R-A-M-O-T-A !

 

MOŽDA SE I MENI NE SVIDJA IME ŽARE ZATO ŠTO SE RIMUJE SA MAGARE ALI JA NEĆU DA KAŽEM .

DA TE MRZIM ZBOG TOGA ? KAO TI MENE  , TAMAN POSLA -JA VOLIM I LJUDE I ŽIVOTINJE .


  • 2

#125 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 30 July 2016 - 08:12 AM

Molim moderatore da reaguju. Tema vise nema smisao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • 1

#126 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 30 July 2016 - 08:12 AM

Molim moderatore da reaguju. Tema vise nema smisla
  • 1

#127 AnaDjordevic

AnaDjordevic
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 08:45 AM

Tema je "lukavi-prodavci-i-tako-to-na-tu-temu"


  • 0

#128 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 08:56 AM

Nije. Ali govori o tebi mnogo vise nego sto mislis. Ako se ljudski potrudis da na svaka 3 minuta pises nov post duzine jedne recenice i sa laznih naloga lupas pluseve do sutra ces ih imati duplo vise nego danas. Kao sto si juce nisi imao ni jedan. Koliko covek moze nisko da padne to je cudo jedno.

 

E da, ocekujem bar 3 minusa za ovu istinu od tebe i tvojih laznih naloga. 

I o tebi govori TVOJA MRŽNJA (a mržnja poput rdje nagriza onog ko mrzi a ne onog koji je predmet mržnje) a možda bi o tebi mogla govoriti i slika na forumu (zoom x 3-4) ALI TO SE MENE NE TIČE .

Attached Thumbnails

  • Captureee.JPG

  • -2

#129 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 30 July 2016 - 09:30 AM

Molim moderatore da reaguju. Tema vise nema smisla


Ima tema smisla ali da se izbrisu ovi glupavi postovi sa poslednje dve tri strane :)
  • 0

#130 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 11:39 AM

...I sve uvrede , kvalifikacije i *istine* izrecene od forumasa koji nemaju nikakve dokaze sa svoje tvrdnje a kriju se iza *nickname*a , POD IMENOM I PREZIMENOM  , PA ONDA VREDJANJE , AL ZAMALO .


  • 2

#131 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 11:48 AM

NPR. ovaj ZARE me ovde pluje a uopste se ne poznajemo , ako ima sta da napise na ovu temu , i dovede mene u taj kontekst , onda je OK , ovako zloupotrebljava gostoprimstvo foruma da pothranjuje svoje komplekse , vreda , tvtdi neistine i okomio se na mene a na moje pitanje ZASTO , cuti ko mutav .Ako trazi NEKOG nemam nista protiv ali nek mene zaobidje .


  • 1

#132 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 11:52 AM

Ko god me napada (iz realnog razloga ili ne) neka zna da cu se braniti svim zakonom dozvoljenim sredstvima , i nemojte meni spocitavati zasto pisem ovoliko , cim prestane hajka , cao , imam mnogo pametnija posla .


  • 0

#133 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 12:18 PM

i jos nesto , ovde izrecene uvrede i kvalifikacije itekako podlezu pod zakone Republike Srbije , i zato pazite STA pisete i zapitajte se pre nego sto uvredite dali je vredno sudskih rocista , troskova advokata i novcane kazne , Reci (napisati) nekom da je npr. debil je jedno a napisati da je lopov ili prevarant - nesto sasvim drugo . Mnogo ozbiljnije posledice proizilaze pa ih i  zakon tako tretira . Nezadovoljan kupac na ovoj temi moze opisati svoje iskustvo sa *lukavim prodavcem* a koliko god bio ostecen od strane istog to ga NE OSLOBADJA odgovornosti za svoje postupke , niti zakon priznaje obrazlozenje *on je mene prvi...* .Tu je izuzetak SAMOODBRANA gde covek instiktivno reaguje jer mu je zivot ugrozen . U svim ostalim pravnim situacijama taj princip ne vazi .

Zato molim pluvace da to rade negde drugde a mene zaobidju a nezadovoljan kupac treba da se kulturno i bez vredjanja obrati prodavcu i dobije svoj novac nazad .


  • -1

#134 sone69

sone69
  • Members
  • PipPip
  • 68 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 08:45 AM

Jel to ovaj bajs: https://www.kupujemp...12992-oglas.htm


  • 3

#135 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 12 December 2017 - 09:02 AM

Ma to je neka greška, sigurno  n2:hahaha


  • 1
Homesick for a place you've never been...

#136 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 12 December 2017 - 09:18 AM

Mogao si makar one drumske pedale staviti, iako se jedna cuje, kad se vec ugradjujes 200€   n2:w96


  • 0

#137 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 09:24 AM

Ма који андрак сад? Да ли је могуће да се продаје бајс за који се пола форума ангажовало да пронађе педале и да саветује за вожњу? А и маргина зараде од 50% је прилично респектабилна....


  • 0

#138 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 12 December 2017 - 09:30 AM

Koji smo mi konji, a ja najveći...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 4

#139 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 09:36 AM

Koji smo mi konji, a ja najveći...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Можда постоји неко разумно објашњење. Мислим, не пада ми на памет ниједно, али можда постоји, па се човек јави да каже што би продавао нешто што је отворио читаву тему да покаже како је једва дочекао. Да причекамо мало :(


  • 0

#140 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 12 December 2017 - 09:39 AM

А кад се сетим колико је оплео по менталитету Срба у оној закључаној теми.... Хмм


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika