Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#101 Allex

Allex
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1475 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 July 2016 - 10:27 AM

Ja imam samo jedan nalog , majke mi , ali kao administrator brojnih kompjutera mogu *oboriti* sajt ako hocu .
Mogu ove sa stotinjak pluseva uterati u minus za jedan dan .
SAMO DA HOCU ILI DA ME ISPROVOCIRAJU .
Zena ima svoj nalog i zbog ove hajke na mene vise nece ni da se javlja ni da ocenjuje .Ima ko hoce .
A prodaja ove nedelje EXTRA , pogledaj u mojim oglasima , ZATO LJUDI PLJUJTE STO VISE , HVALA VAM .

On je od mene za ovo dobio + pa vi vidite...
  • 1

#102 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 July 2016 - 11:33 AM

Bilo kako bilo,nadam se da nece i gosn Slavisa da nestane sa foruma kao Noves jer je prosto zadovoljstvo citati ovakve postove, bar meni :)
Uvek se zabavim i nasmejem :)
  • 1

#103 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 12:41 PM

Haha,kakva komendija.

Dobro je da entuzijazam kod nekih naših kolega ne popušta tokom letnjih žega.

Naravno,živela Srbija!


  • 1

#104 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 04:55 PM

On je od mene za ovo dobio + pa vi vidite...

Hvala


  • 3

#105 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:00 PM

Pa mislim stvarno, nećemo valjda da nam "administrator mnogih kompjutera" obori sajt.

Ja mnogima odrzavam komputere , a ljudi su van biciklizma , a buduci da im znam sifre mogu da otvorim legalno jos danas desetak naloga i da rokam sto plusa i minusa dnevno .Ali nije to smisao ocena , samo sam hteo da ukazem na to kakve su mogucnosti...opet hvala onima koji razumeju .


  • 4

#106 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:05 PM

Bilo kako bilo,nadam se da nece i gosn Slavisa da nestane sa foruma kao Noves jer je prosto zadovoljstvo citati ovakve postove, bar meni :)
Uvek se zabavim i nasmejem :)

Hvala Nislijo , a to sto me u sredu u Nisu utepa nevreme necu tebi da pripisem , mokri do kostiju bili smo srecni sto nas ne ubise oni gromovi....xe,xe...


  • 5

#107 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:09 PM

Izvini dj cale, pomesao sam mozda carobnicu (odmah da joj se izvinim zbog toga) i tvoj drugi profil t.j. "tvoje zene" izvini molim te.

A ovo "debil" necu mnogo da komentarisem, to samo pokazuje kakav si covek. A mogao bih da te tuzim za 50000000 znas onu foru prdekana 6 meseci i 300 godine... :)

Jos dno dna predstavljas se kao tvoja zena na forumu, sam sebi dajes pluseve... Znaci cirkus sa tobom.

Ovo je za sada kraj moje rasprave sa tobom pisi sta hoces i onako nema vajde raspravljati se, postao si veoma bezobrazan...

ispostavi mi racun pa da nuliramo tvoje nezadovoljstvo , ozbiljno mislim . 


  • 5

#108 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:15 PM

Izgleda da si los trgovac  n2:hahaha .

 

Meni nije jasno zasto se guras svuda po forumu. Imas 2-3 posta godisnje a sada si postao zaprska u svakoj corbi. Neces time da anuliras ono sto si kao trgovac zaradio. Ako ti to nije jasno ja (a i niko ovde) ne mogu da ti pomognem.

Trgovac sam dobar i ne stidim se sto zaradjujem od trgovine , a sto se tice tipkanja ovih dana - to je zbog *prozivke* . Pomoc mi nije potrebna jer i sa povredom ruke idalje radim i pomazem druge .BOLJE JE DRUGOM POMOCI NEGO BITI POMOGNUT .(Niche se cita u srednjoj skoli a principi ostaju za ceo zivot)


  • 4

#109 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:18 PM

postovi od #54 do #57 u temi http://www.2bike.rs/...e-3#entry205640

 

Ajde Cale priznaj,

koliko imas naloga kojima imas pristup? :)

Uh, da ne zaboravim da ispunim obecanje :)

Jebesga, na forumskom satu je jos juce!

Hvala , i bez mojih komp vestina imam 20 pluseva , pametnom i skromnom vise nego dovoljno .


  • 2

#110 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:19 PM

Bilo kako bilo,nadam se da nece i gosn Slavisa da nestane sa foruma kao Noves jer je prosto zadovoljstvo citati ovakve postove, bar meni :)
Uvek se zabavim i nasmejem :)

dao sam ti jubilarni 90-i plus .... n2:bikegirly


  • 3

#111 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:21 PM

Haha,kakva komendija.

Dobro je da entuzijazam kod nekih naših kolega ne popušta tokom letnjih žega.

Naravno,živela Srbija!

dao sam ti jubilarni 90-i plus ....  n2:bikegirly ( i tebi ) , jbg. kad je cirkus nek bude veselo !


  • 3

#112 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:25 PM

Pa mislim stvarno, nećemo valjda da nam "administrator mnogih kompjutera" obori sajt.

figurativno *obori sajt.*....evo i tebi plusic .


  • 2

#113 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:27 PM

Sve, sve, ali zašto taj caps lock?

 

Ne znam da li znaš - smatra se vikanjem i dosta nepristojno je pisati postove caps lockom.

i .....480-i plus , uskoro castis ....


  • 1

#114 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8887 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 July 2016 - 05:30 PM

Bez ljutnje, ali ovo što radiš mi liči na trolovanje i cenim da stvarno nije lepo.

 

Ne znam šta pokušavaš da postigneš, dokažeš, ali svakako stvara ružnu sliku o tebi.


  • -2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#115 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 05:54 PM

Ajde citiraj jos 5-6 puta moj post (kao sto si vec radio) pa na svoj citat sa laznih naloga deli pluseve. Mozda i stignes do neke normalne cifre pluseve (a izgleda da ti je to glavni cilj) ako te pre toga ne izbace sa foruma. 


  • -4
.

#116 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 July 2016 - 06:01 PM

Sto nerece da dolazis u nis, mogli smo da popijemo neko pivce dok se ne smiri vreme :) Bolje je nego citiranje gomile postova :)
  • 1

#117 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 06:06 PM

Ajde citiraj jos 5-6 puta moj post (kao sto si vec radio) pa na svoj citat sa laznih naloga deli pluseve. Mozda i stignes do neke normalne cifre pluseve (a izgleda da ti je to glavni cilj) ako te pre toga ne izbace sa foruma. 

Ja bih ovo ocjenjivanje ukinuo.Rijetko kome dam pozitivnu ili negativnu ocjenu.Pogotovo je u zadnje vrijeme obesmisljeno.Jednostavno necije misljenje cijenim,a necije ne.Ne prema tome koliko ima pluseva.


  • 2

#118 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 29 July 2016 - 09:49 PM

ispostavi mi racun pa da nuliramo tvoje nezadovoljstvo , ozbiljno mislim .


5000000 din jel moze ? :)
  • 0

#119 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 01:00 AM

Bez ljutnje, ali ovo što radiš mi liči na trolovanje i cenim da stvarno nije lepo.

 

Ne znam šta pokušavaš da postigneš, dokažeš, ali svakako stvara ružnu sliku o tebi.

e , to to hoću da postignem RUŽNU SLIKU O SEBI . Da hoću obrnuto ONDA BIH SE JA ZABRINUO .


  • -1

#120 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 30 July 2016 - 01:02 AM

Ajde citiraj jos 5-6 puta moj post (kao sto si vec radio) pa na svoj citat sa laznih naloga deli pluseve. Mozda i stignes do neke normalne cifre pluseve (a izgleda da ti je to glavni cilj) ako te pre toga ne izbace sa foruma. 

JEL TO ZABRANJENO ? 


  • -1




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika