Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#61 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 23 July 2016 - 02:02 PM

Što kaže bakara iz aviona se vidi da je kinez, orginal Ritchey WCS carbon ne izgleda kao ovaj sa oglasa, na oko imaš utisak da je od aluminijuma i košta lepu svotu novca

http://planetbike.rs...at-black/23862/

Ne znam šta je kupac očekivao za 25€ da dobije stvar koja košta 120€ malo smešno i naivno sa njegove strane.


  • 1

#62 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 06:14 PM

Što kaže bakara iz aviona se vidi da je kinez, orginal Ritchey WCS carbon ne izgleda kao ovaj sa oglasa, na oko imaš utisak da je od aluminijuma i košta lepu svotu novca

http://planetbike.rs...at-black/23862/

Ne znam šta je kupac očekivao za 25€ da dobije stvar koja košta 120€ malo smešno i naivno sa njegove strane.

MENI JE BIO PRI KUPOVINI REPER EYBL - OV SAJT NA KOME JE ISTI TAKAV KORMAN , I SVI DELOVI NA BICIKLU ISTI KAO NA SAJTU .JER SAM JA TAJ BICIKL PLATIO POSTENO COVEKU TRAZENIH 630EU I JOS PUTOVAO 550KM PO VRUCINI .PA , STO KAZE DJOLE B. *I AKO SU LAGALI MENE I JA LAZEM VAS* , TOM LOGIKOM I JA KAO KUPAC IMAM ISTA PRAVA , A I CENU ZA KORMAN I STICNU SAM *LUPIO* CAK 3000DIN .IZVINITE ZA VEL.SLOVA DA NE KUCKAM PONOVO.


  • -5

#63 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 06:15 PM

Od Slaviše sam dosada kupovao nekoliko lula i čovek je uvek bio maksimalno korektan. Jasno je naglašavao šta je kinez a šta nije. Čak šta više prodao mi je i jednu jako retku lulu sa prihvatom na vrat viljuške 1-1/4 za Canyon Ultimate bicikl za vrlo korektnu cenu, imajući u vidu da su te van standardne lule obično dosta skuplje.

Hvala !


  • -2

#64 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 08:43 PM

U PONEDELJAK CU POKRENUTI KRIVICNI POSTUPAK , OSTETNI ZAHTEV NA 500000DIN , PLUS PRDEKANA 6MESECI USLOVNO NA DVE GOD.


  • -6

#65 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 23 July 2016 - 09:27 PM

Blamirate se obojica.


  • 5

#66 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 24 July 2016 - 05:45 AM

Pretera s caps lockom...


  • 3

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#67 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 07:04 PM

U PONEDELJAK CU POKRENUTI KRIVICNI POSTUPAK , OSTETNI ZAHTEV NA 500000DIN , PLUS PRDEKANA 6MESECI USLOVNO NA DVE GOD.


Ovaj dj cale ce da se obogati od tuzbi protiv nezadovoljnih kupaca...
  • 1

#68 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 26 July 2016 - 04:50 PM

Ovaj dj cale ce da se obogati od tuzbi protiv nezadovoljnih kupaca...

neradi se o nezadovoljnom kupcu nego javnom oglasu u kome covek navodi da prodajem kradene delove a to kosta . Neznam na koji nacin se to tebe tice , ili kolko da se NESTO TROPNE .


  • -6

#69 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 26 July 2016 - 04:53 PM

volan je stigao ostecen pri kraju,verovatno od rogica ili lock gripova,cak se vidi i na tvojoj slici!!!!cekaj bre,valjda kad nesto prodajes proveris da li je sve ispravno,ovo se vidi da je ostecen volan,i ti meni kazes da je to ispravno za voznju!!!ja necu da rizikujem! nzm ko je prvo poceo da spuje i vreca....vraati malo film,ponavljam cim sam pomenuo majsora i da to nije ispravno,ti si mi reko ''majstori samo seru i lazu'' itd i tvoje lose iskustvo sa majs.....i nisam pozvao i kukao i molio kako da mi prodas sticnu i korman za 3000din,vec sam kulturno poslao poruku ''moze rici korman i sticna za 4000din,pozz''......i ko sad ovde laze????ko je prevarant????

tuzi ti mene slobodno,ali ovde se vidi ko laze!

i jos ness nisam ja obrisao oglas,verovatno je administator to odradio(nemam niss protiv)samo sam hteo da skrenem ljudima paznju!!!!!

Pa sto ti jadministrator obrisao oglas ? Ukljuci mozak ...


  • -10

#70 AnaDjordevic

AnaDjordevic
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 08:58 AM

"Tako i ja pre dve god porucim od ovog gospodina kome trebam javno da se izvinim :) kasetu i lanac xt 770 po ceni od 35 eura koju mi navodno posalje sutra dan, cekam kasetu ne stize dva dana, pozovem njega on mi kaze pomesali pakete pa je otisla nekom drugom i taj nece da je vrati a oglas i dalje aktuelan ali je cena 40eu...haha... Prosle god mi je poslao pogon bez plasticnog srafa koji steze levu kurblu u oglasu je bilo naglaseno da ide i on. Od tada ne kupujem od njega ni da je za 100 puta nizu cenu od realne..."

Evo i mog posta iz teme iskustva kupci prodavci. Mislim da svi dobro znamo ko je dj cale a i tvoj drugi profil carobnica koji navodno ti ne koristis.

NISI U PRAVU


  • -4

#71 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:04 AM

"Tako i ja pre dve god porucim od ovog gospodina kome trebam javno da se izvinim :) kasetu i lanac xt 770 po ceni od 35 eura koju mi navodno posalje sutra dan, cekam kasetu ne stize dva dana, pozovem njega on mi kaze pomesali pakete pa je otisla nekom drugom i taj nece da je vrati a oglas i dalje aktuelan ali je cena 40eu...haha... Prosle god mi je poslao pogon bez plasticnog srafa koji steze levu kurblu u oglasu je bilo naglaseno da ide i on. Od tada ne kupujem od njega ni da je za 100 puta nizu cenu od realne..."

Evo i mog posta iz teme iskustva kupci prodavci. Mislim da svi dobro znamo ko je dj cale a i tvoj drugi profil carobnica koji navodno ti ne koristis.

Debilu ja sam djs_cale CALE (CELAVI) a carobnica je GOGAC (BRADATI) imas ga na slici kako drzi zmiju u temi *mtb avanture* a ja sam na slici na Babinom zubu gde se vidi put ispod PA MI KAZI KO SE OVDE BLAMIRA ...a naci ci ti sliku zajednicku sa neke voznje PA PUKNI OD MUKE PLJUVACU NEPROMISLJENI .


  • -1

#72 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:06 AM

http://www.2bike.rs/...m/topic/3909-vaše-mtb-avanture-foto/page-56


OBA POSTA SU NA OVOJ STRANICI ....
  • 3

#73 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 28 July 2016 - 09:09 AM

Carobnica je jedan skroz korektan gospodin. Ja sam pitao za pomoc ovde na forumu on se covek oglasio da mi pomogne. Pricali telefonom objasnio mi neke stvari cak hteo da sedne u auto 30km od svog mesta i pogleda nesto umesto mene.
  • 1

#74 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:32 AM

OSIM AKO SI PIJAN , PA VIDIS DUPLO....


  • -3

#75 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:33 AM

OSIM AKO SI PIJAN , PA VIDIS DUPLO....


  • -6

#76 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:34 AM

OSIM AKO SI PIJAN , PA VIDIS DUPLO....2

Attached Thumbnails

  • DSCF0302.JPG
  • DSCF0307DSCF0307.JPG

  • 1

#77 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:38 AM

KAO U *UKRSTENIM RECIMA* NADJI BAR 7 RAZLIKA.....SEM FRIZURE I BRADE....POZ ZA DRUGARA G.
  • 1

#78 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:42 AM

Carobnica je jedan skroz korektan gospodin. Ja sam pitao za pomoc ovde na forumu on se covek oglasio da mi pomogne. Pricali telefonom objasnio mi neke stvari cak hteo da sedne u auto 30km od svog mesta i pogleda nesto umesto mene.

Vi ste u pravu  , ja sam onaj drugi - *prevarant* ... Ostalim forumasima : pitajte njega (carobnica) sta misli o meni ...


  • 0

#79 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:46 AM

I da se odjavim , idem u postu da *ispostujem* tri kupca : shifteri xt770 , elite drzaci bidona i toplight z.svetlo...( bas stala prodaja )


  • 1

#80 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 09:48 AM

OSIM AKO SI PIJAN , PA VIDIS DUPLO....

 

OSIM AKO SI PIJAN , PA VIDIS DUPLO....

vidim duplo, al se ne secam da sam nesto...mora da sam ono drugo :)


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika