Jump to content

Fotografije

Prepirke

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
263 odgovora na ovu temu

#261 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4505 posts

Postavljeno 19 June 2019 - 04:02 PM

... bas zbog takvih kao sto si ti.

kao sto rekoh, odusevljavas me svakim svojim postom. Tolike bespotrebne prozivke, neverovatno :(

• 0

#262 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 278 posts

Postavljeno 19 June 2019 - 06:12 PM

Možda će nekim od kolega biti korisno : https://en.wikipedia...g–Kruger_effect

• 1

#263 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 234 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 19 June 2019 - 06:18 PM

"Imena se pisu pocetnim velikim slovom. Sta pricas ti ,dok se nisi ni rodio ja sam se provodio u BG i znam kakav je bio nekad a kakav je sad. I to verovatno bas zbog takvih kao sto si ti."

Nisam znao da je "mirek200" licno ime, izvinjavam se i tebi i kumu koji ga je izmislio, Gadjana sam ispostovao, covek se registrovao velikim slovom, trebao si i ti

Sto se tice tvog "provoda" po Bg, verujem da je tebi bilo lepo, nove i sjajne stvari su uvek zanimljive. Tvoje vidjenje mene je pre svega tvoj odraz, odajes utisak nesrecnog isfrustritanog coveka nezadovoljnog sobom i svojim zivotom pa to projektujes na druge. Mozda i nisi los al ispadas budala.

E da, vozim sivog nezatamnjenog bmw-a ne znam u koju grupu da se svrstam time

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
  • 0

#264 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 19 June 2019 - 07:58 PM

. Mozda i nisi los al ispadas budala.

Sta mene briga sta ti vozis. Ocigledno da ne vozis bicikl, i ne bi se spustio na tvoj nivo i etiketirao te,ti dovoljno govoris sam za sebe.(I o sebi)

Ne znam kako da ti kulturno kazem da ne kuminiciras moje postove ukoliko te direktno ne pomenem, ne razumem  koja je tvoja frustracija u pitanju,ja ako si primetio ja  tebe nikada ne komentarisem. Sjasi s mene bre-izvinjavam se morao sam da kazem.

• 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika