Jump to content

Fotografije

Prepirke

• Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
282 odgovora na ovu temu

#281 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 278 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 09 December 2019 - 09:03 PM

Sta je Internet ratnice,prpa aaa :mrgreen: ! Pa i pojedini penzioneri i babe voze biciklove zimi.Sta bi sada nasa braca rusi rekli na tvoj komentar-Noo,ti durak,ti bajis sja kagda ocinj holodno. :-]* O:)

Nije prpa, samo za razliku od tebe imam malo više životne zabave, pa ne moram da lažem sebe. Ti bi umesto "biciklovima" mogao i nečim drugim da se pozabaviš, nikad nije kasno.
A voleo bih da mi, kao profesionalac, kažeš da li je moje zimsko oblačenje adekvatno, po tebi naravno.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
  • 0

#282 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 658 posts

Postavljeno 10 December 2019 - 11:25 AM

. Ti bi umesto "biciklovima" mogao i nečim drugim da se pozabaviš, nikad nije kasno.

Sta napr. daj mi ti savet internet ratnice , evo opcija: 

Da samo cuvam unuka i unuku.

Ili da mozdaa, da samo uredjujem jedan od najlepsih privatnih parkova u Srbiji.

Ili samo da se bavim viklerajem,ili ne ? I tako mi je dosadio.

Mozda da vozim samo rekumbent?Ili da ga prodam pa kupim drumasa da bi zadovoljio tvoj ego

posavetuj me kada ti ne bude zauzeta desna ruka. n2:hahaha  

[email protected] Ne! kakva junacina,ja se samo osecam zdravije, obicno se ljudi udebljaju preko zime. Ako sam dirnuo u neke frustracije ,meni je zao ali ja cu i dalje redovno da pisem o mom zimskom biciklarenju,pa zima je pobogu o cemu drugom da pisem, kako da mi das savet kakve rukavice da kupim ,jedne- da budu i zimske i letnje,zimi da greju leti da hlade n2:Heristical  

PS-za park moze i slika ukoliko je sa pravilima foruma

• 0

#283 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 278 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 10 December 2019 - 11:58 AM

Toliko su glup i nekulturan da sam iznenađen, znam da je to jer nemaš nijedan pametan argument, ali opet...Nadam se da ne provodiš mnogo vremena s unucima, da ih ne pokvariš od malih nogu.

• 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika