Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#321 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 February 2020 - 07:24 PM

Kada neko posle par godina udje u ovu temu nece imati sta pametno da procita.

Mirek je neumoran. U stanju je da vodi borbu u tri teme istovremeno.


  • 1

"Лажима је све почело"


#322 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 01 March 2020 - 06:22 AM

Zvonce je vrlo korisna stvar za najveci deo populacije biciklista,pogotovo u mestima ,najvise po Vojvodini gde je izrazenija biciklisticka kultura. Ja ne mogu da zamislim da na biciklisticko-pesackim stazama nemam zvonce a takodje i ostali biciklisti. Pa i na pijacu ,sto da ne. Ko vozi po vukojebinama,normalno sta ce zvonce,ili napr. ja po Fruskoj Gori,

 

Znaci,ja koristim bicikl i za obavljanje svakodnevnih poslova,i celo moje mesto ima biciklisticko pesacku stazu,plus i van grada a i pojedina susedna mesta pa  sam stalno medju drugim biciklistima i pesacima i zvonce mi je korisno,bilo ono po zakonu ili ne,a ja  kazem da ce doci dan kada ce se primenjivati kazne za nemanje zvonca na biciklu,u to sam uveren.Zivi bili pa videli.

 

Ali  ti to Marvas ne mozes da uklaviris, ti po hleb ides svojim autom a bicikl ti sluzi samo za rekreaciju, Marvas moj ti je savet da shvatis da tvoje mesto nije ceo svet, postoje mesta u Vojvodini gde je biciklisticka kultura izrazenija,jer te staze su izgradili nasi dedovi,da mi nama omogucili laksi zivot (koji volimo da obavljamo svakodnevne poslove na biciklu)  iako i to se gubi zbog  zadrtih kao sto si ti. Novi Sad je najbolji primer.


  • 0

#323 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 01 March 2020 - 06:51 AM

Radila metla noćas :D
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#324 leopoldbloom

leopoldbloom
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 01 March 2020 - 07:51 AM

 

 

Radila metla noćas

Samo tako, ali ne vredi. Opet Mirek zvonca


  • 0

#325 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 01 March 2020 - 08:46 AM

Znači zvonce ipak nije obavezno zakonom, i neću dobiti kaznu?


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
  • 0

#326 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 23 March 2020 - 05:19 PM

Diskutovao bih ja, kad bih imao sa kim, ali mi jako ide na ***** sto se sluzis tim majmunskim forama, izvrces moje reci i menjas im kontekst. Gde sam ja napisao da ce se 70% populacije razboleti ? Od te neistinite premise ti dalje razvijas pricu, izvodis proracune i sve naravno pogresno. I ja sad treba da te uvazim kao sagovornika !? Morao bih da budem debil... U vise navrata si potvrdio da nisi fer u razgovoru, pa nastavi da diskutujes i da nazdravljas sam sa sobom. Sve to u hermetickim uslovima, razume se.

 

Na kraju krajeva, od svih ovde, ja sam makar dao odredjene preporuke kako se odbraniti od ovog sranja, za razliku od strucnjaka koji nista vise ne znaju osim  sto papagajski ponavljaju ne izlazite iz kuce i perite ruke. Hvala im na tome, ne bih znao, da mi nisu rekli. To su odlucujuce cinjenice.


  • 0

#327 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 May 2020 - 04:56 PM

Bio je tu jedan član pre tri godine, Drvo_Zivota se zvao. Isto visok 177, isto tražio drumaša, isto tako jadikovao u beskraj. Forumaši se polomili da mu nađu, Vidak mu, čini mi se, našao, fenomenalan, za 400 evra, on ga dan kasnije stavio na prodaju, ali za 600. Ne saznasmo epilog, velika svađa bila na forumu, a garant čovek samo neku veliku muku imao...

 

Možda da mu se javiš u inbox, ako nije prodao...


  • 4
Homesick for a place you've never been...

#328 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 05:24 PM

Bilo bi jako lepo od srdjoni, ako ne mozes da pomognes, predjes na neku drugu temu. Ko zeli da mi pomogne, pomogao je ili mi pomazu. Ne zanima me sta ko radi na forumu. I ne jadikujem ja nista.

To sto ti mislis da ja imam neke prevelike zahteve, zadrzi za sebe. Sigurno da necu kupiti bajs samo da bih na forumu rekao : "Ej uzeo sam bajs, sve je extra".

Ako nadjem nesto da mi se svidja, uzecu. Stavise otprilike znam i model koji zelim. Ako ti je zamorna tema, samo je preskocis.

Ni ja ne turam nos u druge teme, gde nemam sta da kazem. Cuj jadikujem. To sto imam odredjene zelje - nije jadikovanje. A niko nije duzan, niti treba da trosi vreme ovde, ako ne zeli.

Valjda tome sluzi forum. I nije ovo jedini forum gde sam ja aktivan, no tamo su u pitanju druge teme, gde ja nesto znam, pa ja mogu da pomognem. Ovde nemam veliko znanje.

Ako ista mrzim na svetu, to su upadice. Preskocis temu. Zar je tesko ? Hvala.
  • 2
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#329 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 05 May 2020 - 06:05 PM

Jesi ti siguran da trazis bajs, da ne ubijas samo vreme vrteci oglase?


Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 2

#330 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 06:09 PM

To bi bilo uzasno ubijanje vremena, posto oglase znam napamet. Bukvalno.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#331 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 05 May 2020 - 06:32 PM

Bio je tu jedan član pre tri godine, Drvo_Zivota se zvao. Isto visok 177, isto tražio drumaša, isto tako jadikovao u beskraj. Forumaši se polomili da mu nađu, Vidak mu, čini mi se, našao, fenomenalan, za 400 evra, on ga dan kasnije stavio na prodaju, ali za 600. Ne saznasmo epilog, velika svađa bila na forumu, a garant čovek samo neku veliku muku imao...

 

Možda da mu se javiš u inbox, ako nije prodao...

Upravo sam hteo to da napisem,

da ovaj @avangard po nacinu pisanja i vodjenju diskusije jako podseca na Drvo_Zivota

 

evo podsecanje ko je zaboravio o cemu se radi...banovan je nalog
https://www.2bike.rs...simum-400-evra/


  • 2

#332 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 06:40 PM

Pa ja sam ova 2 posta report zbog spamovanja moje teme. Sta drugo da kazem ?
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#333 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 May 2020 - 06:43 PM

Upravo sam hteo to da napisem,
da ovaj @avangard po nacinu pisanja i vodjenju diskusije jako podseca na Drvo_Zivota

evo podsecanje ko je zaboravio o cemu se radi...banovan je nalog
https://www.2bike.rs...simum-400-evra/

A godinu dana pre toga - Suhoj.

https://www.2bike.rs...pare/?hl= suhoj
  • 3
Homesick for a place you've never been...

#334 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 06:46 PM

I ko sam još ? Avion, drvo i ? Jos jedan oftopic report. A ja jesam imao nalog pre, samo nesto brljate naloge. 2 lika koja nisu ni ucestvovala u temi mi spamuju istu, praveci svadju, a ja se raspitujem za low level bajs.
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#335 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 06:46 PM

Pre neki dan citam ovde sta se pise i odmah me podseti na tog lika, isti fazon kratkih recenica. Bio je sa jos jednim imenom, secam se da sam ga skontao isto zbog kratkih recenica i grupe koju je pominjao na drugoj temi.

 

Sad gledam, obojica 177.

 

E pa to bi bila festa da se ispostavi da je isti lik, a skoro ista ekipa mu pomaze ko i tad xD

 

Edit: U medjuvremenu srdjoni sa jos izvora, jos jedan 177. Pa ovo je komedija

 

Nadjoh komentar, DaVinci:

 

https://www.2bike.rs...um/#entry228239


  • 3

#336 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 06:47 PM

Svako ko bude 176, 177, 178 proglasite ga Avangardom. Haha. Neverica
  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#337 Avangard

Avangard
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts

Postavljeno 05 May 2020 - 07:06 PM

Vas, pojedine treba da bude sramota sto mi spamujete temu, a promasili ste nebo. Prijavio sam moderatoru ove gluposti i zaista me ne zanima sa kime se vi sve grudvate po forumu. Hvala ljudima koji su mi pomogli, a trolovima svaka cast. Ili sta je vec poenta. Kakav DaVinciCode, da li ste vi normalni ?! Prijavio sam ovo i necu ama nijednu rec reci dok se ove gluposti ne obrisu. Kakvi crni hakeri, koji palac ? I to mi kazu likovi koji su citali kako kazu moju temu, nisu nista rekli, ali ja sam haker progonitelj koji trazi Kaprijola i sta ti sve ne, necu da citam gluposti.


  • 0
Sve će proći. Ali, kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?

Mesa Selimović, The Fortress

#338 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 05 May 2020 - 07:10 PM

Upravo sam hteo to da napisem,
da ovaj @avangard po nacinu pisanja i vodjenju diskusije jako podseca na Drvo_Zivota

evo podsecanje ko je zaboravio o cemu se radi...banovan je nalog
https://www.2bike.rs...simum-400-evra/

Jeste to je taj!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 1

#339 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 05 May 2020 - 07:10 PM


E pa to bi bila festa da se ispostavi da je isti lik, a skoro ista ekipa mu pomaze ko i tad xD

pa u tome i jeste najveca muka n2:hahaha

 

Prijavio sam moderatoru

Dobro da si prijavio...

mislim da ce ciklo svakako ovde imati posla :)


  • 2

#340 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 05 May 2020 - 07:12 PM

Da li je moguce da je nekome toliko dosadno?

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока

Attached Thumbnails

  • IMG_20191006_143442.jpg

  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika