Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8695 odgovora na ovu temu

#8281 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8887 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 28 May 2020 - 09:41 AM

Ali nije 1 sve pokupovao covece ,svi koji su procitali ovde su kupili po ceni u radnji,i oni koji nisu ni mislili da im treba su uzeli,znaci i oni su losi jer su uzeli ispred nekog kome bas treba,videla zaba da se konj potkiva pa digla nogu,carevo novo odelo

 

Ovde je počela priča o tim stalcima koji su se pojavili po oglasima, po ceni dosta višoj od nabavne (promotivne).

Nisi glup - nemoj se praviti da ne razumeš.

 

Ne o onima koji su ih uzeli, pa videli da im stoji i ne treba zaista.


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#8282 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 09:50 AM

A oni dresovi sto kostaju 3€ a prodaju se po 100€,sto je veca zarada manja ciganija,sta ti predlazes meni koji trgujem svim i svacim sto ima veze s bajsevima, da izbegnem stalak iz lidla,zbog cega?pa ja sam natankao 10 grupa delova ,na svemu imam vecu zaradu nego na stalku,zasto ste se bas za to zalepili ,pa i grupe su vam dostupne i svi delovi kao i taj stalak za manje para,jel iko pomenuo stalak pre 6og aprila kad sam ja napisao za akciju?ti si ovde duze pa pratis ,bas me zanima dal se pre polemisalo o njemu jer ga ima odavno na oglasima


Ljudi su se zalepili na taj stalak jer je to nesto sto svakom rekreativnom biciklisti olaksava odrzavanje bicikla i bilo bi dobro da svaki od nas moze da kupi po jedan, pogotovo dok je trajala akcija.

Time sto si ti to pokupovao dok je bilo na akciji si to ljudima direktno onemogucio. Da bude jos gore, sad iste te stalke na berzi nudis po vecoj ceni. Pravis ljude/clanove foruma budalama? Kako ocekujed da odreaguju? Da ti se zahvale mozda?

Svako ima pravo da trguje kako i cim god hoce na berzi, to ti niko ne moze uskratiti. Tvoje je da ponudis, a pravo kupca da kupi ili ne kupi. Medjutim ovaj forum predstavlja ipak drugaciju virtuelnu drustvenu zajednicu. Ovde smo prevashodno da jedni od drugih nesto naucimo, da se koliko je to moguce medjusobno pomazemo i izlazimo jedni drugima u susret. Onaj ko zeli da od nas na nasu sopstvenu stetu izvuce materijalnu korist nisam siguran koliko je dobro dosao.

Nije problem sa stalkom. Problem je tvoja filozofija "poslovanja" koja se ovde mnogima ogadila. Pod time podrazumevam to sto ljudima koji su neupuceni u bicikle preporucujes da kupuju iskljucivo polovnu robu najvise/najskuplje klase. Te robe verovatno i sam imas na oglasima. Ne znam da li je istina ali procitao sam da si nekima i slao privatne poruke nudeci svoju robu...

Mozda ja gresim, ali meni se cini da takvi kao ti, medju ljubiteljima biciklizma kao sporta i rekreacije, tesko se ovde prihvataju...
  • 6

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#8283 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 10:01 AM

Ovde je počela priča o tim stalcima koji su se pojavili po oglasima, po ceni dosta višoj od nabavne (promotivne).
Nisi glup - nemoj se praviti da ne razumeš.
 
Ne o onima koji su ih uzeli, pa videli da im stoji i ne treba zaista.

Vi se pravite blesavi,nije 1 sve pokupovao i nema razlike koliko se na stalku ugradio kao i na nekom drugom delu,dobili ste informaciju o akciji nije vam dovoljno,ne sme niko da ga prodaje jer znate po kojoj je bio ceni,saznajte koliko se placa koji bajs preko pa zapucajte vi po evropi,nemojte placati ovde paprene ugradnje,vi recite koja je marza dovoljna samo da vam vise ne brisemo suze
  • 0

#8284 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 28 May 2020 - 10:10 AM

Ne znam za ostale, ali meni se ovaj čovek ogadio. Nemoj da shvatiš ovo lično, ali mnogo si gadan i kao trgovac i kao čovek.
Imaš sreće što ovaj forum nema moderatora sem Cikla koji je veoma tolerantan, jer bi odavno bio banovan.
  • 7

"Лажима је све почело"


#8285 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 10:12 AM

Nije mi stalo uopste da forumasim,bolje svako prodje ko nikad nije dosao da vam odgovori na maliciozne komentare i laicke izmisljotine,da sam takav ne bih opstao u ovom poslu i na sajtovima gde ima ocena imao samo pozitivne ocene
  • 0

#8286 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 10:14 AM

Ja licno nemam nista protiv coveka jer ga i ne poznajem.

Ono u sta polako pocinjem da budem ubedjen je to da je za njega a i pogotovo za sve nas najbolje da se on drzi berze i prodaje svojih delova u kojoj je toliko uspesan, a da se kloni foruma posto mu nasa misljenja i postovi toliko smetaju....
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#8287 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 10:14 AM

Meni je ok lik, bio bi mi gadljiv da forum stoji iza njega i da gura njegovu robu a ovako svako kaze ono sto misli i to je valjda demokratija. Vjeruj bratu jer meni cesto adminatratori foruma posalju pp gdje pise nije ti ovo demokratija. Naravno, poslije toga vise nemam pristup tim forumima ali ko ih j :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#8288 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 10:17 AM

Ja licno nemam nista protiv coveka jer ga i ne poznajem.
Ono u sta polako pocinjem da budem ubedjen je to da je za njega a i pogotovo za sve nas najbolje da se on drzi berze i prodaje svojih delova u kojima je toliko uspesan, a da se kloni foruma posto mu nasa misljenja i postovi toliko smetaju....

Smetaju samo lupetanja na koja odgovaram jer mi se licno obrate izmedju redova,i vi imate poznanike trgovce ali su oni bolji jel,usli ste u ovakve raspave pa ste se istresli iz gaca
  • 0

#8289 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 28 May 2020 - 10:52 AM

Molim i opominjem članove, u ovom slučaju Rhythmkinga, da pripaze na pisanje te da ne vređaju druge članove koristeći pogrdne reči. Brišem Rhythmkingovu poruku iznad...

 

Što se tiče stalaka... Zakon je to regulisao. Fizičkom licu nije dozvoljeno da preprodaje veće količine robe, pogotovu ne one istog tipa.. zato ljudi registruju prodavnice. Lidl pravnom licu možda nebi ni prodao stalke po toj ceni jer se radi o promociji u kojoj su oni možda na nuli ili u minusu...


  • 2

#8290 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 11:10 AM

Molim i opominjem članove, u ovom slučaju Rhythmkinga, da pripaze na pisanje te da ne vređaju druge članove koristeći pogrdne reči. Brišem Rhythmkingovu poruku iznad...
 
Što se tiče stalaka... Zakon je to regulisao. Fizičkom licu nije dozvoljeno da preprodaje veće količine robe, pogotovu ne one istog tipa.. zato ljudi registruju prodavnice. Lidl možda ni nebi pravnom licu prodao stalke po toj ceni jer se radi o promociji u kojoj su oni možda na nuli ili u minusu...

Ma nije frka samo nisam u fazonu na finjaka da se razvlacim verbalno s nekim ko me prvi potkaci,nadam se da si to primetio i druge opomenuo,posto lancano i coporativno nastupaju kako se koji prodavac pojavi,mogu da odgovorim na svaku opasku ali kad je laz ne mogu drugacije jer i ne zasluzuju
  • 0

#8291 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 03:36 PM

Evo ja sam prodao coveku bicikl pre deset dana za 360 e, a on ga sad prodaje ovde na ciklo berzi za 520 e. Ako ga proda svaka mu cast, ocigledno sam ispao glup, kad ja nisam znao da prodam za tolko.


  • 0

#8292 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 03:36 PM

...ko je hteo video je da sam prvi napisao za akciju...

https://www.youtube....h?v=jlR6emdNk6Q

 

ja sam video tvoj post i otisao za koji dan u oba LIDLa u NS i stalaka nije vise bilo vise na lageru.

 

U narednom periodu obratio malo paznju, ranije nisam jer nisam ocekivao da imaju tako nesto uopste u programu.

Da nisi napisao (ili neko drugi) ne bih ni trazio kod njih nikad. Dolaskom korone dosla i akcija, otisao i kupio. Fala.


  • 0

#8293 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 04:40 PM


 
ja sam video tvoj post i otisao za koji dan u oba LIDLa u NS i stalaka nije vise bilo vise na lageru.
 
U narednom periodu obratio malo paznju, ranije nisam jer nisam ocekivao da imaju tako nesto uopste u programu.
Da nisi napisao (ili neko drugi) ne bih ni trazio kod njih nikad. Dolaskom korone dosla i akcija, otisao i kupio. Fala.

6og aprila je pocela prodaja kad sam i napisao,ali eto svima mogu da prodju svakakva naklapanja posto su se obezbedili sad mi ne treba da prodajemo dalje i zaradimo jer su njima oci otvorene da ima negde jeftinije,do tad nisu pisali o prevarantima koji su ih preprodavali,zamisli sad sta bi trebalo prodavci da mi urade sto sam podelio tu informaciju da svi kupe u lidlu
  • 0

#8294 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 04:43 PM

Evo ja sam prodao coveku bicikl pre deset dana za 360 e, a on ga sad prodaje ovde na ciklo berzi za 520 e. Ako ga proda svaka mu cast, ocigledno sam ispao glup, kad ja nisam znao da prodam za tolko.


Pa pazi mi uopste ne moramo da ulazimo u to da li si ga ti platio 60€ ili minut straha,ti si ocigledno tom cifrom bio zadovoljan,dok nisi video da moze bolje,mozda mora da se ceka mozda ti se zurilo,ja nemam nista protiv nek svako zaradi ako moze
  • 0

#8295 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 04:58 PM

Ne, grešiš, poenta je u nenormalno pohlepi naših preprodavaca. Da se ugradio 10 - 20e i da ga razumem. Al ovako baš nemaju meru.
  • 0

#8296 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 05:04 PM

6og aprila je pocela prodaja kad sam i napisao,ali eto svima mogu da prodju svakakva naklapanja posto su se obezbedili sad mi ne treba da prodajemo dalje i zaradimo jer su njima oci otvorene da ima negde jeftinije,do tad nisu pisali o prevarantima koji su ih preprodavali,zamisli sad sta bi trebalo prodavci da mi urade sto sam podelio tu informaciju da svi kupe u lidlu

 

koliko god se slazem sa stavom o tapkarosima, koji je pokusao da objasni kolega Fallout, u nekim situacijama je to jedino resenje.

I kao takvo je bolje nego nikakvo.

Npr, kako nabaviti kartu za pozorisnu prestavu ili koncert benda..za koje verujes da ce da budu poslednji? Ikada!

 

Ono sto sam shvatio da svi mi svet gladmo svojim ocima, a svi smo razliciti i stoga imamo razlicite poglede.

https://www.youtube....h?v=QereR0CViMY

Meni deluje neverovatno da postoje ljudi kojima je mrsko da odu u LIDL i da pazare famozni stalak

a nije im problem da poruce da im kurirska sluzba isti stalak donesi po vecoj ceni,

samo zato sto LIDL to nema kao opciju. Ja i dalje ne verujem al takvi ljudi zaista postoje!


  • 0

#8297 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5463 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 05:08 PM

...Ako ga proda svaka mu cast, ocigledno sam ispao glup, kad ja nisam znao da prodam za tolko.

 

Ne, grešiš, poenta je u nenormalno pohlepi naših preprodavaca. Da se ugradio 10 - 20e i da ga razumem. Al ovako baš nemaju meru.

Ne, nego ti gresis!

 

Preprodavac ne zeli da rizikuje da ispadne glup, pa da ga onaj sledeci preprodavac proda za 520!

n2:hahaha


  • 0

#8298 milovuk1967

milovuk1967
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1239 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 05:14 PM

Jeste, a ne ko glupi lidl koji prodaje pumpu za 1000 din, a može za 2000. Salim se naravno.
  • 0

#8299 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 05:15 PM

koliko god se slazem sa stavom o tapkarosima, koji je pokusao da objasni kolega Fallout, u nekim situacijama je to jedino resenje.
I kao takvo je bolje nego nikakvo.
Npr, kako nabaviti kartu za pozorisnu prestavu ili koncert benda..za koje verujes da ce da budu poslednji? Ikada!
 
Ono sto sam shvatio da svi mi svet gladmo svojim ocima, a svi smo razliciti i stoga imamo razlicite poglede.

Meni deluje neverovatno da postoje ljudi kojima je mrsko da odu u LIDL i da pazare famozni stalak
a nije im problem da poruce da im kurirska sluzba isti stalak donesi po vecoj ceni,
samo zato sto LIDL to nema kao opciju. Ja i dalje ne verujem al takvi ljudi zaista postoje!

Meni je degutantno svako poredjenje sa tapkarosima ,sta da nema ovde tog stalka da ga neko donosi iz nemacke kao svaku drugu robu,normalno da ce zaraditi i treba jer vredi duplo,mozda je lidl glup, zasto bi nas maliciozni narod njima rekao da ga prodaju za vise i dignu cenu,ovde bi svi pozatvarali kvantas i pijace,buvljak,bubanj potok,najlon,kineze,sve pod izgovorom da brinu za vucicev pdv jer ne daju fiskalni
  • 0

#8300 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 28 May 2020 - 05:17 PM

Ne, grešiš, poenta je u nenormalno pohlepi naših preprodavaca. Da se ugradio 10 - 20e i da ga razumem. Al ovako baš nemaju meru.


E super si,i meni krivo sto kafa i kaficu nije 20din,eto bar duplo da se ugrade a ne 6x
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika