Jump to content


Fotografije

Lukavi prodavci i tako to na tu temu...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
8695 odgovora na ovu temu

#8321 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 29 May 2020 - 10:17 AM

Nije od metar nego 80cm i to stoji nije se razgrabilo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 0

#8322 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 May 2020 - 10:40 AM

Meni se učinilo da su i duže od metar, ogromne su.. baš mi to treba
  • 0

#8323 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 29 May 2020 - 12:22 PM

Nije lidl najpovoljniji ni za to
Em duže em jeftinije
https://www.wobyhaus...s-plus-12x900mm

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 1

#8324 syncemasters

syncemasters
  • Members
  • PipPipPip
  • 162 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 29 May 2020 - 03:56 PM

Opet laz iz svakog slova,nisam rekao opet a sve ste sami zasluzili komentarima,nastavite da kukumavcite i projektujete ,da pijete krvave kafe kod kriminalaca po gradu a dodjete ovde da popujete oce nas,zabavljate me

Umesto što stalno pišeš neka opravdanja na koja se većina ljudi ovde već i smeje, bolje pročitaj zakon o trgovini u Republici Srbiji - član 43.

Čovek koji je do prošle godine (pre)prodavao televizore iz Madjarske(na KP)dobio krivičnu prijavu + mu upali u stan i oduzeli svu robu.
Rebnuli mu kaznu koju će da otplaćuje još pola zivota i još ga čeka zatvor.
Tako da nečijom lošom voljom može vrlo lako inspekcija da se nađe ispred tvojih vrata, a veruj mi da će na jednu prijavu doći da provere sve, jer što više ljudi kazne to veći bonus na platu imaju.
  • 3

"Лажима је све почело"


#8325 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 29 May 2020 - 04:49 PM

Ize jesi na nebesi

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 3

#8326 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 29 May 2020 - 06:27 PM

Umesto što stalno pišeš neka opravdanja na koja se većina ljudi ovde već i smeje, bolje pročitaj zakon o trgovini u Republici Srbiji - član 43.

Čovek koji je do prošle godine (pre)prodavao televizore iz Madjarske(na KP)dobio krivičnu prijavu + mu upali u stan i oduzeli svu robu.
Rebnuli mu kaznu koju će da otplaćuje još pola zivota i još ga čeka zatvor.
Tako da nečijom lošom voljom može vrlo lako inspekcija da se nađe ispred tvojih vrata, a veruj mi da će na jednu prijavu doći da provere sve, jer što više ljudi kazne to veći bonus na platu imaju.

Što se ovoga tiče, ako ima fiskalni iz Lidla mogu da ga povuku za zvonce, platio je čovek PDV i nije ukrao, tako da nije ni u kakvom prekršaju.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#8327 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 30 May 2020 - 05:23 AM

I posle ne smes nekog da nazoves budaletinom,da mi zivot zavisi od necije lose ili dobre volje,pa odrobijao bih ga sa osmehom,da vidim ko se poslednji smeje
  • 1

#8328 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4278 posts

Postavljeno 31 May 2020 - 01:47 PM

Vidis li ti sebe negde ovde u Zakonu o trgovini...

 

Član 69

Novčanom kaznom od 50.000,00 do 500.000,00 dinara kazniće se fizičko lice ako obavlja trgovinu robom/uslugom, a nije trgovac, odnosno pružalac usluge u smislu člana 25. ovog zakona.

Uz prekršajnu kaznu iz stava 1. ovog člana, fizičkom licu se može izreći i zaštitna mera zabrane vršenja određene delatnosti u trajanju od šest meseci do dve godine.

 

Trgovac i pružalac usluga

Član 25

Trgovinu mogu da obavljaju pravna lica i preduzetnici.

Trgovinu mogu da obavljaju i:

1) poljoprivrednici, registrovani u skladu sa propisima kojima se uređuje poljoprivreda;

2) lica koja vrše prodaju ulovljene divljači, ribe, gljiva, divlje flore i faune, i ostalih šumskih plodova, u skladu sa posebnim propisima o lovu, ribljem fondu, veterini, zaštiti prirode i šumama;

3) fizička lica koja u vidu zanimanja obavljaju delatnost slobodne profesije uređenu posebnim propisima.


  • 10
.

#8329 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 01 June 2020 - 03:55 PM

Isto kao sto i ti sebe vidis i brines za druge,ajde svim ovde trgovcima saljite taj zakon daj da zatvaramo sajt
  • 1

#8330 MI1966

MI1966
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1818 posts

Postavljeno 05 June 2020 - 05:54 PM

U radnji u kojoj sam pre 2 god. kupio trekinga, kasnije uzimao gume, branike, bidone, ulje itd. uzimam danas ponovo jedan nosač bidona, degreaser i ulje, plaćam 30€ i čovek, tj. mladić koji je vlasnik ladno odbije moju molbu da ostavim to kupljeno u radnji, dok se ne vratim sa vožnje, da ne vučem sa sobom...

Jeste, stigla mu roba, stigli mu bicikli, haos u radnji...
Ali brate... ne može kesu da stavi u nekom uglu i ja samo da je pokupim kroz 3 sata???

A i inače nije baš mnogo ljubazan. Ne uvek. Kako kad. Nekad jeste, nekad nije...

Dođeš sa biciklom i on odmah počne da se mršti, kao nemoj unutra sa bajsom...

*

Danas sam završio sa njim, nema više da me vidi.
Ima u Solunu još 10 radnji, boli me uvo...
  • 0

#8331 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 June 2020 - 04:29 PM

sutra da bude akcija vi opet ne bi kupili...mrzelo bi vas, lose vreme, nasli bi razlog...
A i da odete opet ne bi nasli nosac, iz prostog razloga sto lidl to namerno radi.

Kao što rekoh sutra opet ista priča, pa vi vidite dal je njemu lako da prodaje te nosače.



Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 0

#8332 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 10 June 2020 - 04:43 PM

Isto kao sto i ti sebe vidis i brines za druge,ajde svim ovde trgovcima saljite taj zakon daj da zatvaramo sajt

Nije ceo sajt samo  trgovina delovima. Ima tu malo i foruma, razmena mišljenja i diskusija, malo druženja i zajedničkih vožnji, zanimljivih tekstova i članaka, itd. Nismo svi na 2bike islkjučivo radi materijalne koristi...


  • 5

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#8333 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 10 June 2020 - 07:10 PM

Kao što rekoh sutra opet ista priča, pa vi vidite dal je njemu lako da prodaje te nosače.



Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Ja mislim da stalak postavljaju opet baš zbog preprodavaca, roba odmah ode  O:) ili jer su mnogi pisali na FB (njima) da ne mogu doći do njih jer ih sve rasprodaju istim kupcima. Važno da su fer, ne diraju cenu. Ovo je treći put u dva meseca stalak, ili grešim, ali jeste u kraćim vremenskim periodima nego što je uobičajeno.

Od sutra, pa ko voli nek izvoli:
https://www.lidl.rs/...rAaAspAEALw_wcB


  • 0

#8334 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 June 2020 - 10:28 PM

Ja mislim da stalak postavljaju opet baš zbog preprodavaca, roba odmah ode ...

Gresis, oni to rade samo zbog para, tj zbog sebe....

Dokle god bude potraznje oni ce ih nuditi.
 


  • 0

#8335 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 10 June 2020 - 11:02 PM

Pa potražnja je očigledna od preprodavaca pre svega, možda oni ne znaju, ali mi znamo. O tome se radi...


  • 0

#8336 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 11 June 2020 - 04:06 AM

Nije ceo sajt samo trgovina delovima. Ima tu malo i foruma, razmena mišljenja i diskusija, malo druženja i zajedničkih vožnji, zanimljivih tekstova i članaka, itd. Nismo svi na 2bike islkjučivo radi materijalne koristi...

Nemoj tako tuzno molim te,bilo koji forum da je u pitanju a ovaj posebno vidimo koliko trpi nebuloza i praznih rasprava,kao i svuda poprecnih i pogresnih informacija,razlicitih iskustava koja obicno zbune nekog ko trazi pomoc,a meni fenomen koliko na njih dolazi negativnih osoba da pametuje,jer je ocigledno kad se otvori tema o negativnom iskustvu nadje se par istomisljenika koji nisu imali nista s prodavcem ali ga rado opljuju,kao sto ti sad ovde razdvajas trgovce ,kupce,bicikliste,forumase i neke extra profitere prevarante,da nije tako i da svaki kupac dodje na forum bilo bi na hiljade pozitivnih komentara,pa gde su reci mi,gde su ti pozitivni vrli druzeljubivi biciklisti koji ne zele da komsiji crkne krava jer ce mu mozda nekad zatrebati od njega mleko
I nastavak teme,na drugoj covek kaze kako je neki prodavac ok,oni se znaju i gotive se,a lik prodaje kineska sranja,pa jel to sad ljubitelj biciklizma sto namesta ortaku posao a za iste pare ima original roba,mani me takvih prica leba ti,zato smo propalo nepopravljivo drustvo
  • 0

#8337 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 11 June 2020 - 04:12 AM

Pa potražnja je očigledna od preprodavaca pre svega, možda oni ne znaju, ali mi znamo. O tome se radi...


Uspeli ste u zivotu nema sta,znate i za sve ostalo sta se preprodaje da ima negde jeftinije ali to ne objavljujete na sva zvona
  • 0

#8338 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 12 June 2020 - 01:03 AM

Zašto su šticne na cikloberzi skuplje no u Planetu i drugim prodavnicama? 


  • 0

#8339 Serbian_SPIRIT

Serbian_SPIRIT
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 posts
  • LocationMeckenheim

Postavljeno 12 June 2020 - 03:37 AM

Zašto su Garmin uređaji jeftiniji novi u Bike-discount - tu nego polovni na Ebay Kleinanzeige? Zato što svako može da vrednuje svoje koliko hoće.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
  • 0

And now something completely different
 

https://www.youtube....d8weJKBVCnAPfgx


#8340 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 12 June 2020 - 04:53 AM

Zato sto je ciklo berza faca i ne daje nista dz a i zato sto su u planetu jeftinije nego u inostranstvu
  • 0




11 članova čita ovu temu

0 članova, 11 gosta, 0 anonimnih korisnika