Jump to content

Fotografije

Razne LED lampe, sve o njima

• Molimo uloguj se da bi odgovorio
3424 odgovora na ovu temu

#3421 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 595 posts

Postavljeno 08 December 2018 - 05:14 PM

Nisam skapirao poentu ovog budženja kada postoje fabrička svetla u svim mogućim varijantama?
Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Zapitaj se što ovoliko drumaša ide drumom bez lampi, što je katastrofa, iako je i zakonom zabranjeno. Jednostavno, iako ima mnogo proizvođača, barem za moj ukus, a koliko vidim i drugih (pročitaj i IONE šta želi, ne samo on već svi oni koji su bez...)oni ko da na bicikli seli nisu. Toliko godina da ne žele ili nemaju ideju da naprave prostu lampu za ispod sica koja će biti fiksno vezana a ne upadljiva i da lepo svetlo. Al hbga, naprave razne lampe za gradske bicikle koje uvek nosiš sa sobom ili imaš mogućnost da je dignu ako parkiraš negde. Ovo što sada imam se ne primeti da je postavljeno, ne skidaš i td...bolje rešenje od svih dosadašnjih za sebe nisam video a opet sam postavio svojom maštom, nigde video nisam. Ne znači da ih nema, taman posla, ima 1000recenzija ali su uvek postavi/skini/ne zaboravi i td. Ovaj silikonac led sa punjivom baterijom koga ima će omogućiti takav način montaže ali tek kad budu napravili i sa crvenim ledom ili ih sam zameniti ako je izvodljivo!
Na zdravlje ;)
  • 0

#3422 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2477 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 08 December 2018 - 05:47 PM

Zapitaj se što ovoliko drumaša ide drumom bez lampi, što je katastrofa, iako je i zakonom zabranjeno. Jednostavno, iako ima mnogo proizvođača, barem za moj ukus, a koliko vidim i drugih (pročitaj i IONE šta želi, ne samo on već svi oni koji su bez...)oni ko da na bicikli seli nisu. Toliko godina da ne žele ili nemaju ideju da naprave prostu lampu za ispod sica koja će biti fiksno vezana a ne upadljiva i da lepo svetlo. Al hbga, naprave razne lampe za gradske bicikle koje uvek nosiš sa sobom ili imaš mogućnost da je dignu ako parkiraš negde. Ovo što sada imam se ne primeti da je postavljeno, ne skidaš i td...bolje rešenje od svih dosadašnjih za sebe nisam video a opet sam postavio svojom maštom, nigde video nisam. Ne znači da ih nema, taman posla, ima 1000recenzija ali su uvek postavi/skini/ne zaboravi i td. Ovaj silikonac led sa punjivom baterijom koga ima će omogućiti takav način montaže ali tek kad budu napravili i sa crvenim ledom ili ih sam zameniti ako je izvodljivo!
Na zdravlje ;)

Ja i dalje ništa ne kapiram mada se baš trudim... Odustajem!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 1

#3423 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8135 posts

Postavljeno 08 December 2018 - 06:27 PM

@bockokg   Kada se nesto lako stavlja na bicikl onda se i lako skida (krade). Moze i cela sticna sa sve sedistem i lampom da se lako ukrade pa mislim da malo preuvelicavas problem.

• 0

#3424 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 595 posts

Postavljeno 08 December 2018 - 09:36 PM

@Dusan011 baš to i govorim. Ali priznaćeš da se ne "dižu" šticne, nego čak samo lampe bez nosača ili polome jedno a ostane drugo, ali ok možda su dizali i šticne vrv nažalost ima slučaja. Ono što si postavio sa linkovima na Aliju je baš to, ima kod nas crvene boje, na Aliju za sad ne, složismo se da su cene jake. Ko vozi drumaša neka proba, videće koliko je praktično, to je poenta. Ko vozi druge bicikle verovatno nema taj osećaj da sem bidona na biciklu/ramu ne okači baš ništa. Mada preporučujem i na običnom bajsu tako okačiti silikonca kao rezervu ako onaj sa rama nestane kad ne treba... ;)
  • 0

#3425 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 196 posts

Postavljeno Danas, 10:56 AM

Ko vozi druge bicikle verovatno nema taj osećaj da sem bidona na biciklu/ramu ne okači baš ništa. Mada preporučujem i na običnom bajsu tako okačiti silikonca kao rezervu ako onaj sa rama nestane kad ne treba... ;)

Bas se i ne slazem sa tobom,obicno sve drumase koje vidim po putevima imaju vrlo malo od dodatne opreme, treking bicikli vec imaju dosta dodatne opreme ali oni vec fabricki imaju to ugradjeno,a sto se tice obicnih bicikala ne da nemaju svetla,nego ni zvonca a ni kocnice a posle im djavo kriv kada neko vozilo obrise put sa takvima koji voze takve bicile.

Ja se ne racunam jer imam toliko dodatne opreme da vise nema ni mesta na biciklu , n2:Heristical Ili sam pogresno protumacio tvoj post?

• 0

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika