Jump to content


Fotografije

Pomoc oko drumasa za manje pare


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
150 odgovora na ovu temu

#41 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 11:21 AM

A i nije bas u tako dobrom stanju kao sto prodavac kaze. Jos manje da je bez ulaganja. Otisli paknovi na prednjoj kocnici, mali lancanik na pogonu za zamenu, verovatno i lanac a kaseta se ne vidi. Ako je otisao lanac pitanje je kakva je kaseta. Macka u dzaku.


  • 1
.

#42 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 11:28 AM

U pravu ste. I ja sam mislio da je prevelik. Ja reko hajde da predjem preko toga sto je izgreban i fali mu na levoj kocnici gore ona kapica.

Al em mi ruzan, em kazete delovi dotrajali.

Sacekacu ja jos 150 evra. Ili ako nekim cudom dodje nesto jeftino bas.

Navukao me forumas na onaj Scott Spedster 2016 za 350e. Zao mi sto odmah nemam te pare da kesiram coveka.

otice na dobos do 26. Maja. Prelep bajs.

U pravu str pricekacu. Ne mogu sa ~ 30000 uzeti dobar drumas. Ima svasta na KP al svi su oni lepo na oko.

Na ovoj cikloberzi se zna ko je ko. Hvala i svima po plusic. Vraticu se na ovu temu opet.
  • 0

#43 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 11:39 AM

http://www.2bike.rs/...16#.VySY4aXRaSy


Ovo je najlepsi bicikli na oko koji sam ikada video. Place mi se sto moram da cekam mesec dana da skupim jos 150e..

prelep je.

Umetnost.
  • 0

#44 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 11:49 AM

Lep je, kao nov je i nista vise. I sacekace te do 26. maja skoro sigurno ;) .


  • 1
.

#45 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 11:53 AM

Pisao sam coveku ako se ovaj proda da li moze da nabavi nov.

Ovaj bajs je toliko prelep. Nema sanse da bi taj 1 ogrebotinu imao. Ja inace volim da cuvam stvari.

Toliko mi se dopada da je to brate neverovatno. Zaljubio sam se u njega.

Na zalost znate kako se zivi po Srbiji. Jedva cekam platu. Kupio bih ga bez razmisljanja.

Ja nisam video lepsi bicikli nikada. Predivan je.
  • 0

#46 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 12:37 PM

Trebam jos 1 savet. Imam opciju da uplatim 100e unapred da ceka do 1. Juna.

Pa mi treba iskren savet forumasa. Ja koliko vidim sve nesto Tourney. Bajs je najlepsi za moj ukus.

Sta bi vi uradili ?

Ja sam amater. Da uplatim Ili da vas pitam 26. Maja (tad ce budzet biti 400e).

Hvala. Pitam, jer se ne razumem. Zahvaljujem.
  • 0

#47 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 12:45 PM

Sta mislis, da li je bolje to lepo sto hoces za 350 evra ili npr. ovako nesto za 380:

http://www.2bike.rs/...cyclocross-2x10


  • 1
.

#48 Peloponez

Peloponez
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 12:52 PM

Da uplatis 100e na nevidjeno? Na rec? Ja to ne bih ni u ludom snu. Ni da mi je drug ne bih mu uplatio. Kome danas mozes verovati na rec? Sacekaj ti jos neko vreme, pa mozda ti krajem meseca iskoci jos bolji bajs za 400e. Ovaj bajs je po meni dobra kupovina za taj novac. Oprema je realno slaba, ali osnova za neku nadogradnju nije losa. Plus ne moras da mislis da li ga je neko raskantao pre tebe, jer je skoro nov. Mozes ti gledati i neke starije bicikle sa boljom opremom, ali je veliko pitanje da li ces znati da procenis njihovo stanje prilikom kupovine. Dzabe sve ako odmah posle kupovine ulozis jos 100e u zamenu lanca, kasete, paknova, buzira...


  • 1

#49 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 01:00 PM

Sta mislis, da li je bolje to lepo sto hoces za 350 evra ili npr. ovako nesto za 380:
http://www.2bike.rs/...cyclocross-2x10


Da uplatis 100e na nevidjeno? Na rec? Ja to ne bih ni u ludom snu. Ni da mi je drug ne bih mu uplatio. Kome danas mozes verovati na rec? Sacekaj ti jos neko vreme, pa mozda ti krajem meseca iskoci jos bolji bajs za 400e. Ovaj bajs je po meni dobra kupovina za taj novac. Oprema je realno slaba, ali osnova za neku nadogradnju nije losa. Plus ne moras da mislis da li ga je neko raskantao pre tebe, jer je skoro nov. Mozes ti gledati i neke starije bicikle sa boljom opremom, ali je veliko pitanje da li ces znati da procenis njihovo stanje prilikom kupovine. Dzabe sve ako odmah posle kupovine ulozis jos 100e u zamenu lanca, kasete, paknova, buzira...


Da uplatis 100e na nevidjeno? Na rec? Ja to ne bih ni u ludom snu. Ni da mi je drug ne bih mu uplatio. Kome danas mozes verovati na rec? Sacekaj ti jos neko vreme, pa mozda ti krajem meseca iskoci jos bolji bajs za 400e. Ovaj bajs je po meni dobra kupovina za taj novac. Oprema je realno slaba, ali osnova za neku nadogradnju nije losa. Plus ne moras da mislis da li ga je neko raskantao pre tebe, jer je skoro nov. Mozes ti gledati i neke starije bicikle sa boljom opremom, ali je veliko pitanje da li ces znati da procenis njihovo stanje prilikom kupovine. Dzabe sve ako odmah posle kupovine ulozis jos 100e u zamenu lanca, kasete, paknova, buzira...


Hvala obojici. Poslusacu. Nazalost ja se ne razumem i nisam neki bogatas. Nama pocetnicma sa sela je tesko da znamo.


Poslusacu oba saveta. Niti cu dati 100e, sacekacu kad budem imao 400e. Veoma ste dobro upuceni. Svima veliki plus.


Sacekacu 26. Maj i moju skromnu platu.

Hvala Vam od srca za savete. Da se ne zaletim. Tesko je nama pocetnicima da odaberemo.

Aj da su nam plate 2000-3000e... Vec stedim na hrani. Veoma sam zahvalan. Cekacu jos.

Meni je da bajs ide okej i da lici na nesto bar 1 godinu. Imam uzasna iskustva sa Scout i Capriolo.. Njih bih zaobisao. A bajs je nekom zezanje a meni kupovina na malo duze staze.

Drago mi je sto ste posteni i hvala vam svima.
  • 0

#50 Peloponez

Peloponez
  • Members
  • PipPipPip
  • 127 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 01:06 PM

Znas kako kaze nas narod: "Strpljen-spasen"! Stavarno je tesko naci dobrog drumasa za 250e. Za 400e si vec u situaciji da biras. Neces mnogo izgubiti ako sacekas jos neko vreme, a mozes dobiti poprilicno na kvalietu bajsa.


  • 1

#51 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 01:10 PM

U pravu si. Sacekacu. Dosadili ovi "spori" MTB. Najgore sto sam probao par drumasa "vrhunskih" performansi.

Udje u kozu. Sacekacu. Ma skupio bih ja do Juna-Jula 600-800e. Al nisam zahtevan.

Da izgleda na nesto i da bar ide godinu dana ljudski. A ja nisam divljak.

Sacekacu. Drago mi je da sam ovde pitao da znam. Hvala.
  • 1

#52 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 30 April 2016 - 01:34 PM

Sto se tice Tote ok je prodavac, nece da te zavrne za pare ako mu das kaparu, sto se tice Scott bicikla ovo je odprilike mehanika kao na Scoutu samo sto je bolji ram, bicikl je kao nov. Sad je dilema da li ces za te pare naci bicikl u ovakvom stanju a sa boljom opremom, ili sa malo boljom opremom ali tesko da ce bas biti u ovakvom stanju.
Ja bih pre pristao na par ogrebotina i malo vozeniji bicikl ali da je u startu sa 9faz ili 10faz mehanikom.
Nekome je opet bitno da je sve novo i da je lepo, ako si od tih ovaj Scott je prava prilika, ako mozes da progutas neku ogrebotinu i eventualni mehanicki nedostatak onda sacekaj jos malo.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
  • 1

#53 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 02:03 PM

Onaj Scout mi je zivce pojeo. Nikad vise. Hvala na jos jednom infu. Pre cu uzeti izderan a da ide ljudski. Zahvaljujem. Cekam 25. Maj pa cu sa 400e valjda naci sa vama neki polovnjak kome nece faliti nista bar 1 god.


Onaj Scott je vuzelno predivan. Ali to sam mislio i za Scout a oprema krs. Zahvaljujem jos 1.
  • 0

#54 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 April 2016 - 04:22 PM

Posle Scouta Hammera, ja bih to uzeo. Čak i od Tote.


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#55 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 04:40 PM

Kakav Hammer ?
  • 0

#56 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 April 2016 - 05:13 PM

Pa onaj što si vozio pre nego što si počeo da kupuješ i vraćaš drumaše :) . Al izvini, možda sam pobrkao teme, bio neki lik sa jako sličnom pričom... :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#57 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 30 April 2016 - 05:20 PM

Vidi srdjonija sto je namazan;)
  • 1

#58 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 05:29 PM

Pa onaj što si vozio pre nego što si počeo da kupuješ i vraćaš drumaše :) . Al izvini, možda sam pobrkao teme, bio neki lik sa jako sličnom pričom... :)

 

Mozda si u pravu. I meni je odmah to palo na pamet ali i da jeste isti lik, bar je video da je pogresio pa hoce da kupi nesto normalno. Onda je red da mu pomognemo ;)


  • 0
.

#59 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 April 2016 - 06:04 PM

Slažem se potpuno. Ali nema potrebe da se krijemo. Svi smo nekad pametni, nekad glupavi i neobavešteni, nekad duhoviti, a nekad smor. Al smo naši i ne stidimo se :)


  • 0
Homesick for a place you've never been...

#60 Suhoj

Suhoj
  • Members
  • Pip
  • 22 posts

Postavljeno 30 April 2016 - 07:03 PM

Ja se nadam da se vi ljudi sa mnom malo zezate. Iako mi nije do zezanja :/
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika