Jump to content


Fotografije

Bikeland prevaranti

bikeland prevaranti

  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
101 odgovora na ovu temu

#81 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 September 2015 - 01:47 PM

Milose, sve ti je vec receno. Ti si taj koji si pogresio. Ako ti ne odgovara cena, zahvalis se i ides dalje.  Koliko kosta tvoje vreme? Koiko si minuta potrosio da napises sta si napisao ovde a koliko jos mi ludji od tebe da ti odgovaramo? A zamisli da si kupovao nesto od 300-400 evra, sta bi onda bilo?

 

Skoro sam jurio masinu za ves i odaberem model i gledam gde je najjeftinije. Ima brdo pretrazivaca prodavnica, tipa eponuda, od igle do lokomotve i sl. koji ti listaju trazeni artikal po radnjama. I ja nadjem masinu koju hocu i sortiram po ceni prodavnice rastuci. Krenem da zovem radnje od najjeftinijih za prvih 3-4 nikad nisam cuo. Zovem, pitam da li imaju tu i tu masinu, imaju cena? Cena ista kao kod recimo Tehnomanije ili CBT. A ja pitam a cena na sajtu, pa to je stara cena, nije azurirano. I sta ja sad treba da radim? Nista. Zovem dalje da proveravam cene dok ne naletim na stvarno najjeftiniju cenu. Posao od pola sata max, ali sam sebi ustedeo 3-4 hiljade dinara samo sto sam okrenuo par telefona.

 

Psujes po drzavi, a nisam primetio da si rekao da si sam pogresio. Pa ko mene moze da natera da platim nesto ako mi to ne odgovara?

Ti si se decko zeznuo pa sadsebe peres ovde i svi su ti drugi krivi i opasno me nerviras, jer me podsecas upravo na prosecnog Srbendu kome su svi drugi krivi samo on nije nizasta kriv.

 

Odrasti vec jednom, prihvati gresku i kreni dalje.

 

A ako si pametan, nauci nesto iz iste.


  • 6

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#82 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4279 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 02:01 PM

Svasta covek moze da procita na ovom netu. Cak i da covek koji je prevaren i formalno i pravno ispadne budala pa jos za to dobije gomilu minusa dok oni koji ga pljuju dobijaju pluseve.

 

A gluposti tipa "cene nisu azurirane na sajtu" su samo odraz naroda koji prihvata da ga zaj.... Sad je problem zasto se buni jer su ga j.... za 200 dinara. Pa mogli su da ga j.... za 200000 din pa neka bude srecan jer su samo za 200. 

 

Inace te fejsglup "volim te" "ne volim" te idiotarije me ne interesuju i ne dajem ih niti me dotice sta mi drugi anonimno daju. Ko sta ima ako ima neka kaze javno ;)


  • -1
.

#83 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 02:08 PM

sta sad to znaci "opasno me nerviras"?  da ne treba da se zabrinem za svoje zdravlje? po tvojoj logici sam si kriv sto citas, ako te vec "opasno nervira" e to je pravi srbenda sa dvostrukim arsinima, sad sam ti ja kriv sto se nerviras? pa nemoj da citas, nauci nesto iz toga, odrasti i kreni dalje......


  • -5

#84 Nedic

Nedic
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • LocationAleksandrovac-Zupski

Postavljeno 04 September 2015 - 04:16 PM

Auuu bratee moj milii...dokle je ovo doguralooo...:(

Srbi u svetu vaze za narod koji "upustvo citaju da vide gde su pogresili a ne da vide kako treba da rade"...

Ovo sada i nema neke logike sa tvojim "problemom"...mada mozda i ima malo ti si sve prihvatio to sto su te "prevarili"...znaci otislo je i June i Uze l i sada pokusavas da ispravis krivu Drinu...e pa jbg..
Znas kako kaze nas narod "za pokojnim ocem i potrosenim novcem ne vredi kukati"
Tako da ti nema druge nego da teras dalje i iduci put pazis...niko te ne moze naterati da ti das novac za nesto ako istim nisi zadovoljan..

Mislim da bespotrebno unosis nervozu medju clanove,a prodavca mnogo boli klinac za jednog Milosa (ili bilo koga drugog)....

Zato ae malo veselije...:)
  • 2

#85 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 September 2015 - 05:04 PM

sta sad to znaci "opasno me nerviras"?  da ne treba da se zabrinem za svoje zdravlje? po tvojoj logici sam si kriv sto citas, ako te vec "opasno nervira" e to je pravi srbenda sa dvostrukim arsinima, sad sam ti ja kriv sto se nerviras? pa nemoj da citas, nauci nesto iz toga, odrasti i kreni dalje......

 

Ti kao da si pao u Srbiju sa Marsa pa ne znas kako stvari ovde funkcionisu. Gde si ti prespavao poslednjih 25 godina?

 

NARAVNO da nije u redu sto cene nisu azurirane na sajtu, ali za to ti nisu krivi radnici u prodavnici, to ne rade oni nego neko drugi ko je zaduzen za odrzavanje sajta, a taj je neko ko pati od omiljene srpske bolesti zvana kurzobolja.

 

Ako hoces da ih prijavis inspekciji, uradi to, nemoj nas da smaras kako nisi nista uradio nego si dosao ovde kao mali Kalimero da isterujes pravdu.


  • 4

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#86 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 06:59 PM

Auuu bratee moj milii...dokle je ovo doguralooo... :(

 

evo dokle 

zbog toga   


  • -1

#87 Nedic

Nedic
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • LocationAleksandrovac-Zupski

Postavljeno 04 September 2015 - 07:19 PM

Auuu bratee moj milii...dokle je ovo doguralooo... :(

evo dokle
zbog toga


To micooo...voziii...
Da je muzika,bilo kakva...
Samo da nije raspravka medju clanovima...tu smo da se druzimo...:)


Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
  • 0

#88 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 07:47 PM

evo ti jos onda

 

ko razume shvatice

https://www.youtube.com/watch?v=N-fviJnVslc


  • -2

#89 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 07:53 PM

sta je sa minusima?  a sad svi na svoje radne zadatke, idemo na VB, Parove, Farmu, Cecu, RTS ..... 


  • -4

#90 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 08:06 PM

evo neko pametan, nije lako biti suprug psihologa.....


  • -2

#91 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 08:10 PM


  • 0

#92 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 08:23 PM

https://twitter.com/...215331072942081


  • 0

#93 aiwa

aiwa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 254 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 September 2015 - 08:28 PM

Ovo samo dokazuje da si dosao ovde da budes provokator.


  • 0

Shimano Line-up chart 2020

 

http://productinfo.s...no.com/#/lc/1.4


#94 Nedic

Nedic
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • LocationAleksandrovac-Zupski

Postavljeno 04 September 2015 - 08:31 PM

Au brt,ja mislio da si se malo opustio...
Ti ponovo neke zezancije...
No dobro,tvoja volja...;)
  • 0

#95 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 September 2015 - 08:32 PM

Ja sa ove twiter slike ne znam uopšte ko su 4 od 6. Znam samo kockicu i Minju Subotu. A sa desne strane ne znam nikog od onih 6


  • 0

#96 Nedic

Nedic
  • Members
  • PipPip
  • 48 posts
  • LocationAleksandrovac-Zupski

Postavljeno 04 September 2015 - 08:37 PM

Ja sa ove twiter slike ne znam uopšte ko su 4 od 6. Znam samo kockicu i Minju Subotu. A sa desne strane ne znam nikog od onih 6


Hihi...moras priznati da bi pustio sinove da odrastaju sa one dve sa desne slike, 4. i 6. po redu :D haha

99% ce ih vise nauciti o izbornom predmetu nego u skoli...:D
  • -1

#97 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 04 September 2015 - 08:49 PM

Postoji li ovde neki administrator da pobrise nepotrebne postove i zakljuca temu?

Sent from my D6603 using Tapatalk
  • -1

#98 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 09:02 PM

Hihi...moras priznati da bi pustio sinove da odrastaju sa one dve sa desne slike, 4. i 6. po redu :D haha

99% ce ih vise nauciti o izbornom predmetu nego u skoli... :D

a sta bi sa cerkama? one bi tek naucile?


  • -1

#99 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 09:11 PM

Ja sa ove twiter slike ne znam uopšte ko su 4 od 6. Znam samo kockicu i Minju Subotu. A sa desne strane ne znam nikog od onih 6

Rasa Popov? prebili ga klinci onomad.....

Zoki Radmiulovic?  Radovan III, kralj Ibi....

acim i mica 

o Nevenu necu ni da pricam......


  • 0

#100 MilosNbgd

MilosNbgd
  • Members
  • PipPip
  • 38 posts

Postavljeno 04 September 2015 - 09:14 PM

neke diplome i doktorati se ne kupuju....  racuna se god proizvodnje i predjena kilometraza.....


  • -1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika