Jump to content


Fotografije

Prepirke


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
591 odgovora na ovu temu

#481 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 04:50 PM

Covjeka zavrnuo i vjerovatno mu nije prvi i jos se pravi lud i ti kazes slabiji?

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 1

#482 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 04:55 PM

On je umesto kupaca napisao da su zadovoljni...
Ne kapiram...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

To bi trebalo administratori da provjere, vjerovatno su predvidjene sankcije za duple naloge...

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#483 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 05:35 PM

Covjeka zavrnuo i vjerovatno mu nije prvi i jos se pravi lud i ti kazes slabiji?
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Slabiji je ovde jer ga napadate a nista niste imali s njim,kao ovaj toxic ,svi smo mu prevaranti ako se njemu ne izadje u susret a vezara ziva nikad nece kupiti bajs iako je dobio informacije nastavlja da truje sve
  • 0

#484 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 05:40 PM

Utisci tvojih kupaca su da si mahom za izbegavanje, čim još braniš ovog, sve je jasno.


  • 5

#485 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 06:11 PM

Slabiji je ovde jer ga napadate a nista niste imali s njim,kao ovaj toxic ,svi smo mu prevaranti ako se njemu ne izadje u susret a vezara ziva nikad nece kupiti bajs iako je dobio informacije nastavlja da truje sve

Pa da je lik takav kakav ti kazes ne bi se ni trznuo na ovo sve a ovaj pise sa nekih 16 naloga. Da je takav kakav ti kazes prihvatio bi cijenu tog servisa i cutio, nekad se bude na nuli, nekad u minusu al sacuvas obraz


Ja sam uvijek na strani onog sto prodaje jer su kupci generalno supci, valjda misle da ce neko da krepa za njihovih par stotina evra, e pa nece ali ovo ovde je cisto ko suza

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#486 Leopard

Leopard
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 06:36 PM

ja sam imoja žena i njen dečko kupili tri bicikla i opet ćemo, sve preporuke
  • 4

#487 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 06:36 PM

Utisci tvojih kupaca su da si mahom za izbegavanje, čim još braniš ovog, sve je jasno.


Lazovcine povrsne kao i ti sto je dokazano ,hvala bogu izumirete
  • 0

#488 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 06:38 PM

Pa da je lik takav kakav ti kazes ne bi se ni trznuo na ovo sve a ovaj pise sa nekih 16 naloga. Da je takav kakav ti kazes prihvatio bi cijenu tog servisa i cutio, nekad se bude na nuli, nekad u minusu al sacuvas obraz
Ja sam uvijek na strani onog sto prodaje jer su kupci generalno supci, valjda misle da ce neko da krepa za njihovih par stotina evra, e pa nece ali ovo ovde je cisto ko suza
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Video bih da li bi ti prihvatio da ti drugi servisiraju tvoju robu i odredjuju cenu,u beogradu nema 2 servisera da dobro rade vile
  • 0

#489 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 06:58 PM

Pa onda servisiras ili namontiras novu vilu i prodajes tako da stojis iza svoga posla, ovako se brukati za, koliko evra je tih 3000 dinara, 25-30 evra? Da nije tuzno bilo bi smjesno

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#490 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 07:07 PM

Ja ti kazem da se vecina ne razume i ne proverava ispravnost,ne udubljuju se samo sto pre da se obrnu pare
  • 0

#491 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 07:16 PM

Aha, onda opravdano

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#492 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3359 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 07:39 PM

Ja ti kazem da se vecina ne razume i ne proverava ispravnost,ne udubljuju se samo sto pre da se obrnu pare


Чекај, не проверава исправност, а продаје као исправно? И још после окрпи купца кад рекламира. Треба да му однесе назад и узме своје паре и новац за трошкове.
  • 1

#493 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 07:48 PM

Stvarno nema smisla, em mu izadje u susret i proda mu, em ide na to da obrne pare sto brze, em mora da na forumima bude i prodavac i zadovoljan kupac i kolega i njihove zene...

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 5

#494 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 07:51 PM

Treba da odnese sto je i prodavac rekao ,ja nisam dobio troskove puta kad je navodno prevideo ulubljenje na ramu,ili kad ne konstatuju da ne radi lock na viljusci,jer su i njima tako prodali i ne racunaju na ulaganje,svasta tu moze da se nabroji kao mana sto prodavac ne proverava niti bi naveo,od istegnutosti lanca i potrosenosti kasete,paknova,rotora,guma,svi bi za male pare da kupe kao novo vrh delove
  • 0

#495 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 02 June 2020 - 07:54 PM

@rhythmking

 

1) Kupac je izneo svoje mišljenje.

2) Prodavac iznosi svoje.

3) Prodavac pravi lažne naloge i hvali sebe (i to radi veoma providno).

4) Članovi foruma ga prozivaju zbog toga - što sve pokušava napraviti budalama.

5) rhythmking se uključuje i napada članove što napadaju prodavca ("nepravedno").

6) Prodavac ponovo iznosi svoje viđenje situacije, bez komentara na lažne višestruke naloge (pravi se da ne postoje i da se to nije desilo).

7) Članovi foruma napadaju rhythmking što ih napada, što napadaju prodavca.

8) rhythmking ne posustaje.

 

Nastavak druge četvrtine sledi posle reklama...


  • 11

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#496 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 08:02 PM

@rhythmking
 
1) Kupac je izneo svoje mišljenje.
2) Prodavac iznosi svoje.
3) Prodavac pravi lažne naloge i hvali sebe (i to radi veoma providno).
4) Članovi foruma ga prozivaju zbog toga - što sve pokušava napraviti budalama.
5) rhythmking se uključuje i napada članove što napadaju prodavca ("nepravedno").
6) Prodavac ponovo iznosi svoje viđenje situacije, bez komentara na lažne višestruke naloge (pravi se da ne postoje i da se to nije desilo).
7) Članovi foruma napadaju rhythmking što ih napada, što napadaju prodavca.
8) rhythmking ne posustaje.
 
Nastavak druge četvrtine sledi posle reklama...

Meni su samo smor vidovite zorke i sudije koje nisu kupile nista od nekog a sjate se da ga lincuju povodom jednog slucaja,tako se i meni desilo da laze kako sam mu prodao neodgovarajuce crevo i postavi link nekog belog koje ima pravo-pravo kacenje a njemu sam poslao pravo-banjo za 785 hidrauliku koje odgovara,samo njegov los glas se dalje cuje nego moje pravdanje i dokaz da laze,zato stajem pre na stranu prodavaca
  • 0

#497 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 08:14 PM

Meni je samo krivo sto sam propustao ovaj forum van sezone :)
Covjek prodaje bicikle i uzmemo da je stvarno prodao 9-orici ljudi dobre bicikle i na osnovu toga on je moralna vertikala i 10. ako dobije krs nema prava da se zali jer su ovih 9 dobili dobre???



Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 2

#498 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 02 June 2020 - 08:21 PM

Meni je samo krivo sto sam propustao ovaj forum van sezone :)
Covjek prodaje bicikle i uzmemo da je stvarno prodao 9-orici ljudi dobre bicikle i na osnovu toga on je moralna vertikala i 10. ako dobije krs nema prava da se zali jer su ovih 9 dobili dobre???
Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk

Ma ja pitam sto se vas 10 zalite ako niste nista kupili od njega kapiras ,napisao sam po obicaju 1 objektivan komentar gde ga ne branim pa onda kako vi u jednu krajnost ja u drugu
  • 0

#499 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 02 June 2020 - 08:28 PM

Ljudi su ga napali zbog duplih naloga. Kakvo je tvoje mišljenje po tom pitanju? Da ti pomognem, u pitanju je očigledno laganje.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
  • 1

#500 zdebeli

zdebeli
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 616 posts
  • LocationBrdo

Postavljeno 02 June 2020 - 08:33 PM

Pa izneo je čovek mišljenje, prodavac samo prenosi rekcije prethodno zadovoljnih kupaca koji se nisu javili, sve je regularno :).


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika