Jump to content


Fotografije
- - - - -

Рефлектујући прслук


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
350 odgovora na ovu temu

#121 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4416 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 03 February 2015 - 10:18 PM

 

Legenda kaze kad vidis nindzu na biciklu samo mu se skloni heheeheheheh

 +1  :)


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#122 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5469 posts

Postavljeno 03 February 2015 - 11:08 PM

@Igore, to je bas takva situacija, s tim sto je biciklista bio 20tak metara iza pozicije ovog pjesaka, ja ga vidjoh al mu iz svog neznanja ne dajem ikakav znacaj, nit sam mislio da on ima prednost da nastavi pravo, vec ja dajem zmigavac i skrecem desno podrazumjevajuci da biciklista mora da stane pa kad prodjem da nastavi pravac, ali Ne, po zakonu je moram da ga uocim, sacekam da prodje pa tek onda skrenem udesno, dakle u konkretnoj situaciji ja sam izvrsio skretanje malo prije no sto je on naisao, pa je biciklista izgleda morao da koci da bi izbjegao bocni udar u moje auto...

i to se sve desilo pre 20 godina (manje bitno)

a ti si pre toga polagao i polozio za kola i posedovao si vozacku dozvolu i vozio do Kopenhagena?!?!?!

I bilo ti je cudno to kako je biciklista reagovao. Auuuu....


  • 0

#123 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5469 posts

Postavljeno 03 February 2015 - 11:31 PM

 

... vidim biciklistu na njegovoj stazi ali uopste ne registrujem da nastavlja pravo nit mu pridajem ikakav znacaj...

 

 

...a sta bi se promenilo da je nosio prsluk...

...ti bi ne bi ignorisao ili bi ignorisao biciklistu sa prslukom?

 

Po meni poenta nije u prsluku i obavezi nosenja istog

vec u vaspitavanju, i domacem i kucnom i saobracajnom i svakakvom...


  • 3

#124 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 03 February 2015 - 11:40 PM

Po meni poenta nije u prsluku i obavezi nosenja istog

vec u vaspitavanju, i domacem i kucnom i saobracajnom i svakakvom...

 

To pricam sve vreme...


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#125 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 12:29 AM

Pa sta vice reeeci  n2:hahaha

 

Ima jos toga, prvo zapazanje, ugasim lap i sav zguren sa bolom u ramenu zbog dugog i neugodnog polozaja pri pisaniji izadjem na glavnu ulicu, kod prijatelja porucim odlicnu a jeftinu i obilnu pirosku-picu i dok se sprema u narednih 15min. nastavim u setnju dugom uredjenom stazom uz Lim, a konacno mi vazduh odgovara, hladan i suv, rijeka umilno huci a ja tromo i sa bolom hodam, no ubrzo se razgibam, cist vazduh dopro do krvi, ubrzavam prijatno kretanje i hrana mi postaje nevazna pa tako hodam cjeli krug vise od pola sata i oko 3-4km, pa se preporodjen vratim, uzmem klopu i slatko pojedem, a ujedno konstatujem da je za ovakvo pjesacenje biciklizam obicna besmislica i da nemam nikakvu potrebu za biciklom sve u krugu od 5km pa i 10, uz to mozak na zdravom vazduhu i kretanju besprekorno funkcionise, misli jasne i sazete i dok setam vracam film sa nekih putovanja i ujedno se zapitah zasto nekima ne odgovara reflektujuci prsluk i u trenu paf, na svjezem vazduhu stize jasan odgovor, a to je: Estetika, i to iz lazne, izopacene pobude !

 

Naime, prisjetim se kada sam prvi put stavljao oranz prsluk, koji sam prethodno kupio za auto jer u tom trenu u radnji bjese samo ta boja (htio sam zuti) a zbog propisa da ga moram imati na sebi u otezanim i nocnim uslovima za voznju biciklom, prva mi je pomisao bila da cu da izgledam kao "smecari", ali sta cu kad moram zbog kazni od policije i tada nisam uopste razmisljao o svojoj sigurnosti, da bih kroz veliko iskustvo u voznji bajsa nocnim pa i dnevnim uslovima shvatio i prakticno uvidio sve njegove prednosti i svoju znacajno vecu sigurnost nego bez prsluka i obavezno ga stavljam u svim uslovima na duzim i visednevnim turama.

 

E sad, volim ja da izgledam smekerski inace, a i na bajsu, oblacim zimi izvrsnu crnu Marmont Goretex jaknu, ispod smekersko-crveni aktivni duks, donji dio crna aktivna trenerka, vrhunske bijele, udobne i skupe adidas patike i kad stignem u neki primorski grad, sa ranca obavezno skinem oranz "smecarski" prsluk, koji mi na putu spasava zivot ali mi kvari potrebu da dje nije neophodan, izgledam i osjecam se lijepo, sportski elegantno i smekerski, a s obzirom da volim gledati lijepe i atraktivne zene, nista manje mi ne prija i kad me one, izmedju svih ostalih, zapazaju, mjerkaju a cesto imam utisak i da bi voljele da me vide i bez te smekerske odjece, tj. u Adamovom kostimu, sto u toplim danima neke i vide, jer se uglavnom kupam na nudistickim plazama, pretezno divljim, ali i na javnim plazama gdje se sklonim u kraj ili pod stijenama se suncam i kupam nag, a ranac postavim tako da me u srednjem dijelu zaklanja od pogleda prisutnih, a kad je toplo vozim biciklo u smekerskim sorcevima, elegantnim majicama i obavezno bijelim adidas patikama sa carapama do clanka, pa sav preplanuo, smekerski obucen, zgodan i zivahan privlacim paznju svima i meni dragim zenama, ali se ipak nisam upustao u intiman kontakt s njima, pa osim flerta s pogledima, a bilo je i nekih prilazenja od dama koje su navodno htjele da pripale cigaretu i ako nisam tad duvanio, sve se zavrsavalo na tome, jer na ovakvim turama ne osjecam pretjeranu potrebu za intimnim drustvom, a jedna od prijateljica koja me pitala za takve provode ne turama i cudila se odgovoru, kada je vidjela neke moje snimke s kamere, jednostavnoje je s uzbudjenjem ostroumno konstatovala: Covjece, pa ti si otkrio bolju i uzbudljiviju stvar od sexa ! a ja se slatko nasmijah ovoj zgodnoj i ostroumnoj zeni.

 

Dakle, stvari po pitanju estetike u mom slucaju stoje bas ovako, ali prvo sto uradim prije kretanja na duzi put je da preko cijelog ranca stavim Oranz prsluk i danju i nocu i u svim uslovima gdje mi je gust saobracaj neminovan pratilac, uz obavezno skidanje gdje mi to nije potrebno.

 

Ono sto bih ja uradio da sam zakonodavac, a ovo je ujedno i predlog za razmatranje vama, da se zakonom propise na otvorenom putu i u svim uslovima obavezno nosenje reflekujuceg prslika, a uz to privatnim preduzetnicima-proizvodjacima ponuditi izradu kvalitetnih i smekerskih ref. prsluka, sa recimo vise boja i u raznim stilovima da su estetski privlacni svima i ujedno povoljni za nabavku, a meni je nesto takvo daleko ljepse a i mnogo korisnije od npr. odvratnih bici-majica sa raznim reklamama firmi, koje nose oni mucenici sa Tur dFransa i njihovi bezukusni sljedbenici sirom svijeta, uz mnostvo ostale odvratne i neukusne opreme za bicikliste gdje inace zgodni ljudi u njima izgledaju ka kiborzi, jednolicno i meni odvratno-smijesno, sa sve visebojnim naocarama, gdje umjesto da gledaju i uzivaju u prirodi i svim rajskim bojama, oni ka da voze formule 1 nesto usiljeno zure, jure, gaze kilometre, navodno testiraju sebe a u stvari maltretiraju, ali prihvatam da postoje i maziohisti koji iz besmisla svojih urbanih zivota i poslova traze izlaz i kompezaciju na isto tako besmislen i usiljen nacin u brzoj-brzini, ali mi nije jasno, zive u "masini" gradova i megapolisa i onda to kompezuju "masinskim" brzim voznjama sa zatamnjenim staklima, pa opet ima jedna poslovica moga kraja koja kaze: "Bolesti je svako duzan", sto podrazumijeva da treba biti uvidjavan s bolesnima, a ja je cesto koristim u sali da opisem ljude koji nesto besmisleno rade kako bi nasli satisfakciju za svoje bolesne sklonosti (ja sam nesto takvo trazio po kafanama, clubovima i nocnim provodima, pa kad mi se obilo o glavu i zdravlje, vise njet)

 

Iz svega ovoga zakljucak da ima resenja u estetizaciji i pristupacnosti ref. prsluka, pa uz reklame i propagandu da se napale svi smekeri da to pod obavezno nose.

i sam bih jedan takav smekerski prsluk kupio i nosio, da ne kvarim i onako pazljivo izgradjenu sopstvenu smekersku pojavu, koja je do duse vise izgradjena aktivnim boravkom u prirodi, planinarenjem, pjesacenjem, plivanjem, skijanjem, a u zadnje vrijeme ponajvise biciklizmom, pa sticem utisak da me zene vise vole vidjeti nagog no smekerski obucenog, a primjecujem i kada se elegntno obucem za grad u stofanim pantalonama, kosuljama, sakoima i besprekornim cipelama da me posebno zagledaju od pete do frizure, rado koketiraju, primicu i traze kontakt da bi ipak otkrile sta se to sve krije i kako to sve ispod djeluje u potpunoj intimi.

 

Dakle, barem se mi smekeri znamo i poznajemo, pa da se ne lazunjamo i foliramo, no ove prsluke da dotjeramo i karabojisemo po ukusu pa ne sebe turimo...

 

...da se svi okrecu i sve zene za nama uzdisu dok elegantno vrckamo na bajsu...

 

...pa kad ne radimo ove biciklisticke merake sto su uzbudljiviji od sexa...

 

...da im pruzama ocekivano zadovoljsto...

 

...na obostrano Zadovoljstvo...

 

...je li Tako ?

 

...ma... 


  • 0

#126 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 02:33 AM

i to se sve desilo pre 20 godina (manje bitno)

a ti si pre toga polagao i polozio za kola i posedovao si vozacku dozvolu i vozio do Kopenhagena?!?!?!

I bilo ti je cudno to kako je biciklista reagovao. Auuuu....

 

 

 

 

 

 

...a sta bi se promenilo da je nosio prsluk...

...ti bi ne bi ignorisao ili bi ignorisao biciklistu sa prslukom?

 

Po meni poenta nije u prsluku i obavezi nosenja istog

vec u vaspitavanju, i domacem i kucnom i saobracajnom i svakakvom...

 

Veoma si blizu al nikako da provalis poentu koja je upravo u tome, da jedan nevaspitani primitivac, neznalica i bahat covjek kakav sam ja bio, usled prijetecih Sankcija drzave Danske je expresno naucio iz Straha od sankcija da Mora da postuje i daje prednost biciklistima, a sad dal sam ja i dalje ostao blesav i glup to nije bitno, vec da sam bio Primoran da postujem Zakon.

 

Sto se tice voznje kola, vozio sam ih od 12 g. a sa 14 g. sam setri krisom dok spava krao kola i jurcao po sporednim putevima, pa bih usput kasno nocu vidjao pijane ljude iz kafancina kako stopiraju za voznju do svoga sela, a neke sam i primao u autu pa ih ludom voznjom razvozio po selendrama, a oni onako pijani ne vjeruju da ih razvozi klinac u jednodjelnom kobinezonu (sestrinom al smekerskom) i u crnim koznim rukavicama, poput "Drivera" iz istoimenog filma, pa kad izadju iz kola razrogacenih ociju i medjusobno se zapitkujuci sta ovo bi, ja pred njima pod rucnom okrenem keca na sljunku pa startajuci nastavim da se izivljavam drumom dok se ne vratim tiho i neprimjetno u stan, dok ovi pijanci vjerovatno po budjenju misle da im se sve to pijanima pricinilo il su sanjali, a onda sam u sestrinom prisustvu s 15g. par puta vozio magistralom od mora gdje nema policije, a ona bila odusevljena koji sam "prirodni" talenat za voznju i kako to brzo naucih, ne znajuci da joj odavno krisom kradem i vozikam auto, a po dobijanju vozacke s 19g sam ubrzo vozikao po cijeloj Evropi s tim sto i danas mislim da je Rim najopsniji grad za voznju i u njemu nema neudarenog vozila, ali sam i tu 3 dana jurcao bez ikakvog cukanja, iako rimljani mjenjaju trake i pravac uglavnom bez zmigavca i bezobzirno sjekuci putanju, pa kad vidjoh da ce mi udariti auto bez obzira na moju vjestinu, ja ih pustim na semaforu, pa sa prve pozicije nakon zelenog udarim po gasu i uvjek prvi stizem do sledeceg, pa tako kroz cijeli Rim bez straha od sumanutih talijana koji svi misle da su sposobni ka Fandjo, a sva im kola iscukana zbog blesave voznje, a tu voznju kroz cjelu Njemacku i Dansku smatram za najugodniju jer su dobri putevi i pristojni vozaci, a po Beogradu je sada mozda gore i od Rima pa se snalazim bez problema osim za parking, a imao sam samo jedan udes i ne svojom krivicom al su mi tada djeca bila u kolima, pa me je udario novi BMW dzip zbog brze voznje u zadnji tocak i okrenuo za 360 al ostah na raskrsnici i auto osim krivog tocka u voznom stanju, a dzip skroz unisten sprijeda i s otpalim prednjim desnim tockom, al svi zivi i moja i njegova djeca, a da me udario u zadnja vrata postradali bi mi sinovi a ja se potom bacio u provaliju da me nema, ali nas sacuva Bog, pa nakon ekspresnog sudjenja i posle 7h cekanja s takvim autom nastavim od Zlatibora preko Kadinjace uz Drinu do NS i stignemo zivi u stan, ali otad mnogo opreznije i sporije vozim kad su djeca u autu, a kad sam vozim preticem sve pred sobom bez rizika i usporavam u naseljenim mjestima strogo pazeci na Pjesake, jer bih prije poginuo no zgazio pjesaka, ali sam dugo nakon Danske mislio da su biciklisti duzni da u onakvim situacijama prednost daju kolima, osim ako nisu vec usli na put, jer naravno da necu da ih gazim no propustim kao i pjesake, ali je poenta sto biciklistu moras da uocis i predvidis da ce nastaviti putanju i ako si prije njega stigao na skretanje, pa sacekas da se uvjeris da nastavlja pravo i onda skreces sa kolima, sto ja nisam ni predvidio nit o tome razmisljao vec ocekivao da on stane i nakon mene produzi, jer radi se o Predvidjanju njegovog kretanja a ne o vec zapocetom prelasku puta kojim ja hocu da skrenem, jer sam tada prvi put u zivotu dosao u takvu situaciju i to u drzavi dje su biciklistima data veca prava no bjelim medjedima, naravno Opravdano iz razloga koje sam prethodno opisao.

Dakle, zbog moje 35to godisnje voznje kolima niko nije stradao nit imao vecih neugodnosti (osim par macaka koje su mi zbunjeno podletile pod auto a i sad ih se sjecam jer su macke jedine zivotinje koje jako respektujem zbog nemogucnosti ljudi da ih dresiraju i da im budalasto sene ka ostale zivotinje, a najlakse je dresirati ljudi koji onda budalasto i bijedno rade sve sto im dreseri i gazde narede (cast izuzecima), pa toliko o mom saobracajnjom umjecu, paznji i kulturi.

 

Ti i dalje nisi u stanju da ukapiras prostu cinjenicu da je biciklista sa ref. Prslukom ili slicnom odjecom jednostvano Najbolje Moguce Uocljiv, bre !

 

I upste mi nije jasno koji su tvoji motivi i slicnih biciklista da pored svih detaljnih i slikovitih objasnjenja iz licnog iskustva, i dalje glumatate neke povrsne kul tipove !?

Sta je poenta, nesto kao vi ste iskusni gradski tipovi koji se vozikaju po ulicicama i terasama pred fensi gerlama, bez prsluka i sa smijesnim bici-majicama, bolidnim naocarima, spejsatl opremom i brzim biciklima, glumeci one placenike sto suludo djiraju Italijom, turiraju Frncuskom, vueltuju Spanijom, a vi slicno ali drcno svojim betonjerkama i brzom aPsvaltu !?

 

Sta je poenta, Bre ? 


  • -2

#127 Noves

Noves
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 308 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 04:40 AM

Da dodam na kraju zakljucne i najlogicnije argumente:

 

Sta je najbezbjednije i najuocljivije za atomobile ?

 

Da su i po danu i noci dobro osvjetljeni, sprijeda i pozadi, dakle obavezno ovo uvesti kao zakonsku obavezu !

 

Sta je najbezbednije i najuocljivije za bicikliste ?

 

Da su i po danu i nocu sa reflektujucim oranz i sl. Prslucima na sebi, a nocu i svijetlima, dakle obavezno ovo uvesti kao zakonsku obavezu !

 

Jedino se moze diskutovati o potrebi u gradskim uslovima i nista vise.

 

Najlogicnije i najbezbednije, jel tako ?

 

Tako je !


  • 0

#128 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8888 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 04 February 2015 - 05:31 AM

Ja... ja to ne mogu sve pročitati... :)
  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#129 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2015 - 10:08 AM

Sta je najbezbednije i najuocljivije za bicikliste ?

 

Da su i po danu i nocu sa reflektujucim oranz i sl. Prslucima na sebi, a nocu i svijetlima, dakle obavezno ovo uvesti kao zakonsku obavezu !

 

Najlogicnije i najbezbednije, jel tako ?

 

Tako je !

 

Nije tako. Nije uopšte najlogičnije. A najbezbednije je da su i po danu i po noći u svojim kućama ne vozeći uopšte bicikl. To je još bezbednije od prsluka. Dakle obavezno ovo uvesti kao zakonsku obavezu i neće više nikad biti niti jednog poginulog niti povređenog bicikliste.


  • 2

#130 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14697 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 10:11 AM

http://www.glowcity....stumes-s/77.htm


  • 0

#131 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 04 February 2015 - 10:34 AM

I upste mi nije jasno koji su tvoji motivi i slicnih biciklista da pored svih detaljnih i slikovitih objasnjenja iz licnog iskustva, i dalje glumatate neke povrsne kul tipove !?

Sta je poenta, nesto kao vi ste iskusni gradski tipovi koji se vozikaju po ulicicama i terasama pred fensi gerlama, bez prsluka i sa smijesnim bici-majicama, bolidnim naocarima, spejsatl opremom i brzim biciklima, glumeci one placenike sto suludo djiraju Italijom, turiraju Frncuskom, vueltuju Spanijom, a vi slicno ali drcno svojim betonjerkama i brzom aPsvaltu !?

 

Sta je poenta, Bre ? 

 

Nije lepo vredjati ljude koji su ti pruzili savete kad si se forumu obratio za pomoc.

 

 

dakle obavezno ovo uvesti kao zakonsku obavezu !

 

Zivis u CG a boris se za zakonsku obavezu u Srbiji? 


  • 2

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#132 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4416 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2015 - 10:49 AM

Ja... ja to ne mogu sve pročitati... :)

Ja pročitam samo prvi i poslednji red  :)

 

Inače, najveća mana svake knjige je prevelika udaljenost izmedju prve i poslednje stranice :)


  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#133 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4416 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 February 2015 - 10:51 AM

Nije lepo vredjati ljude koji su ti pruzili savete kad si se forumu obratio za pomoc.

 

 

 

 

+1  

 

Svi su biciklisti isti.. nebitno je da li voze cikloture, offroad ili voze brze bicikle u smešnim majicama (te majice imaju svoju namenu baš kao i zaštitna oprema za gradjevinske radnike na gradilištu).


  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#134 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 04 February 2015 - 10:59 AM

^^ bas tako...

Al smo slozni :D

 

Mozda bi najbezbednije za bicikliste da nosimo rotaciono svetlo na glavama, to je rekao bih najuocljivije i svakako bolje od prsluka, jer obuci prsluk biciklisti je isto kao staviti karton na hladnjak automobila ;)


  • 0

#135 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1422 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 11:31 AM

Mene malo tesi sto nasa grupa vozi iskljucivo off road tako da sa zakonske strane mogli bi proci i bez prsluka.

A sada ona druga strana smesne price je da bi nam taj prsluk itekako dobro dosao kada dodje ta vikend voznja a to bude bas u nedelju a sve se to poklopi sa sezonom lova :) ma divota...Nekada se salimo pred voznju da bi trebali da se maskiramo nalik onim sarenim egzoticnim papagajima i to pogotovu kada je pocetak sezone pa je lovcima tako lagan prstic na okidacu :( Pa im svaki sum dovoljan a da ne kazem ludi biciklista koji juri izmedju drveca pa asocira na krupnu divljac :)

Poceo sam ovo pisati jer sam se setio dogadjaja krajem prosle godine i ove teme.Naime drugar i ja krenusmo na voznju nesto kasnije,pored 2 busenja gume izgubismo skoro sat vremena u svemu tome,polako pocinje da nas hvata sumrak i mi jurimo niz sumu da bi se dokopali puta sto preTaman smo izleteli iz sume na neku livadu kad se zacu glas MA JESTE LI VI NORMALNI?Prepoznajem glas od mog najboljeg drugara strastvenog lovca koji je kada krene sezona vise provodi vremena u sumi nego kuci.Naravno vise puta smo se sretali u planini ali ovaj je bio najrizicniji.Mi tu izgrdjeni bez prava da kazemo bilo sta a mozda i jeste na neki nacin u pravu.Kaze on znas li da smo nas tri lovca ocekivali da tu izadje (sad da li Divlja svinja ili srndac ni sam ne znam) i da bi mozda pucali na prvu-mozda je se samo salio :) i opet ponavlja da nismo pametni sta radimo jer kao da smo uleteli u neprijateljsku vatru.Mi vec zurno odlazimo srecni sto prezivesmo potencijalnu opasnost a on nam dodaje da se ne salimo vise i da bi pametno bilo da nosimo flurescentni prsluk.

Eto mozda sve ovo i nema toliko veze sa ovim ali izgleda da nije bitno gde i kada se nesto moze desiti i kao sto kazu nasi Bolje spreciti nego leciti...


  • 0

#136 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 04 February 2015 - 11:34 AM

flurescentni prsluk.

Za vas sumske vozace Fluoroscentni pancir prsluk hehehehe uz dodatak fluoroscentnih rogova jelena kapitalca  n2:haha


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#137 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1422 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 11:43 AM

Za vas sumske vozace Fluoroscentni pancir prsluk hehehehe uz dodatak fluoroscentnih rogova jelena kapitalca  n2:haha

Omace mi se greska u pisanju.Ma kada me non stop uznemiravaju na poslu pa izgubim koncentraciju...

Ne daju ti mira :)


  • 0

#138 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 04 February 2015 - 12:07 PM

Omace mi se greska u pisanju.Ma kada me non stop uznemiravaju na poslu pa izgubim koncentraciju...

Ne daju ti mira :)

Nisam ni provalio heheheheh


  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#139 Bobanultegra

Bobanultegra
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 435 posts
  • Locationleposavic

Postavljeno 04 February 2015 - 02:08 PM

za of road prsluk da neki lovac ne pomisli pogresno salim se vozim vise drum i sto sarenija oprema to bolje uocljivi si


  • 0

#140 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 04 February 2015 - 02:10 PM

Opet se nekako provlači ZA I PROTIV... što svakako ne bi trebalo da bude dilema.

Bezbednosno uvek ZA, a PROTIV, samo zakonska sankcija ako ga nemaš.


  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika