Jump to content


Fotografije

delboy (dellboy) iz Smedereva - negativna ocena


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
224 odgovora na ovu temu

#161 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 September 2015 - 07:02 PM

5. Nisam se ranije javio jer sam bio nedelju dana na putu sa biciklom.. dok to radim ne ulazim na internet već uživam u bicikliranju. 

 

E, tu je ključna greška, ispadaš iz tokova. A nisi valjda na ovom forumu zbog bicikliranja?! :)


  • 4
Homesick for a place you've never been...

#162 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 September 2015 - 07:10 PM

Najbolje je kad nisi u toku  :)


  • 2
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#163 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 22 September 2015 - 09:09 PM

Pošto ovo stvarno ide ka nekom rialitiju, trebalo bi pod hitno da se prekine.

Komentarisao sam samo navode koji su se nadovezivali na moje reči, bez namere da nekog uvredim, što je valjda svima jasno, al' da ipak kažem. Smajliće ne koristim, pa možda neko tu zameni šalu za zbilju.

Nemam lokaciju ispod avatara, ona se već nalazi u mom niknejmu.

I to bi ovim povodom bilo sve.


  • 0
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#164 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 22 September 2015 - 09:22 PM

E, tu je ključna greška, ispadaš iz tokova. A nisi valjda na ovom forumu zbog bicikliranja?! :)

 

Ma kakvo bicikliranje ovde smo zbog mira u svetu ;)

 

 

Vreme je da se i ova tema zatvori... 


  • 3

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#165 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 September 2015 - 07:05 PM

Pošto ovo stvarno ide ka nekom rialitiju, trebalo bi pod hitno da se prekine.

Komentarisao sam samo navode koji su se nadovezivali na moje reči, bez namere da nekog uvredim, što je valjda svima jasno, al' da ipak kažem. Smajliće ne koristim, pa možda neko tu zameni šalu za zbilju.

Nemam lokaciju ispod avatara, ona se već nalazi u mom niknejmu.

I to bi ovim povodom bilo sve.

Ja nisam ni započeo.. ali ti si me malo prozvao. Nisam ni ljut.. omakne se ljudima, omakne se i meni, nismo savršeni pa samim tim i pogrešimo.. i većina nikome zlo ne misli.

 Kao što sam i napisao, kome treba pomoć nek mi javi na PP. 

 

 

 

 

 

 

 

Vreme je da se i ova tema zatvori... 

+1


  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#166 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 26 September 2015 - 07:08 AM

Nisam za zatvaranje ove teme. Ako mislite da je to potrebno onda nemojte ni da ih zapocinjete.


  • 3

#167 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 26 September 2015 - 08:01 AM

Da li mi je zao svih koji su do sada imali negativno iskustvo sa ovim bahatim covjekom?Jeste.Da li ce mi biti zao i jednog koji procita ovu temu i bude zelio da kupi nesto od njega?Nece.Zao ce mi biti onih koji ne citaju ovo i ne znaju sa kim zele da trguju.
  • 7

#168 karpkg

karpkg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1810 posts

Postavljeno 26 September 2015 - 08:40 PM

Nisam za zatvaranje ove teme. Ako mislite da je to potrebno onda nemojte ni da ih zapocinjete.

Predlog se odnosio na prekid polemike koji je nastao u ovoj temi, a ne na iznošenje iskustava u trgovini sa ovim prodavcem.

Ovde se radi o jednom specifičnom liku i tako ga treba i tretirati. Lepo bi bilo da su svi ljubazni, pošteni, predusretljivi, kulturni i sve naj... Ali nisu i to tako treba prihvatiti. 

Znači, ko nije vešt u trgovini i spreman na rizik, najbolje da ne trguje sa ovakvima. 


  • -1
"Nesposobni su jedino sposobni da onesposobe sposobne"

#169 medd

medd
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 06 June 2016 - 04:22 PM

Ja sam imao problem sa Delboy prodavcem hteo sam da kupim bajs author FuLL xtr carbon,koji je imao r1 carbon kocnice i sediste carbon takodje sticnu i koju je zamenio  pre vidjenja samnom.Pre kupovine sam skinuo slike tog bajs sto prodaje na sajtu i kad je doneo bajs ja sam ga pitao gde su ove komponente,on mi je rekao da je zamenio boljim.Nisam znao da su deore kocnice bolje od r1 carbonskih ni  da je aluminijumska sticna bolja od richijeve karbonske,Naravno stavio je istrosenu kasetu i lanac.Mozete svasta da naucite od Dela.Prevarant!


  • 2

#170 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2434 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 06 June 2016 - 04:31 PM

To je ovaj:
http://www.2bike.rs/...tr#.V1Wklb4aayo

 

Daj slike kakav je bio i koja je bila cena.

 

Inace svi skidaju komponente koje mogu da prodaju zasebno.

 

Meni su skinuli lulu, korman, pogon, tockove i kocnice (sve skupe delove), ali tako sam kupio, al to se prenelo i na cenu.


  • 0

#171 medd

medd
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 06 June 2016 - 04:49 PM

Da to je taj bajs bas sam sad kopao po kompu ne mogu da nadjem,ali najace mi je do svega sto mi je rekao,uzmi sad bajs,a sutra ces dobiti ove ostale delove,Ja ne znam ko ce kome da pokloni nesto,bas cu se potruditi da nadjem slike.Cena je bila 750e ali zato je skinuo 200-250e.Jos mi kaze ko ce da mi da pare za gorivo,pa druze da si doneo ono sto si napisao,ne bi doslo do ovoga.Jos kaze samo malo da ga nastelujes  bajs se raspada :)


  • 0

#172 jokaca

jokaca
  • Members
  • Pip
  • 13 posts

Postavljeno 06 June 2016 - 05:33 PM

Najjaci su ovi ofarbani xt poklopci na kocnicama lol


  • 0

#173 petra85

petra85
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts

Postavljeno 06 June 2016 - 05:44 PM

Ovo pisem u ime drugara koji je pazario kod njega fokus variado.Decko je neiskusan u biciklizmu hteo je da pazari nekog drumasa za pocetnike.Inace visok je 185 cm on mu je predlozio tog fokusa XXL rama,onda istrosena kaseta los lanac i jos hrpa nekih nedostataka sve u svemu provalio je da je pocetnik i uvalio mu krs od bajka.sad delimicno je kriv i moj drugar sto nije poveo nekog iskusnijeg sa sobom,Tako jos jedan negativni glas za Del Boja koji izgleda sa razlogom nosi taj nadimak.


  • 3

#174 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 06 June 2016 - 06:48 PM

Ja sam x puta bacio oko na neke njegove biciklove, jer mora se priznati da od preko "doteruje" renomirane bicikle koji se ovde ne mogu novi kupiti. Dobro je da se jave ljudi sa lošim iskustvima, jer se na tuđim greškama uvek najbezbolnije uči. 


  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#175 pandomir

pandomir
  • Members
  • PipPipPip
  • 126 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 06 June 2016 - 08:50 PM

"Prelep texnicki besprekoran" :)
  • 0

#176 Sapsan

Sapsan
  • Members
  • PipPip
  • 69 posts

Postavljeno 16 October 2016 - 11:24 AM

HVALA na ovome malo je falilo da drugar trguje kod doticnog.
  • 0

#177 Gagilano

Gagilano
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts

Postavljeno 16 October 2016 - 06:38 PM

Ja kad sam kupovao svoj bicikl nisam posecivao ovaj forum, pa nisam ni citao ovu temu...

 

Izgleda da sam ja imao srece kada je delboy u pitanju... Otisao sam kod coveka u Smederevo, doduse cekao sam ga nekih 45min, ali kada je stigao bicikl je bio kao na slikama. Doduse, zadnja guma mu je bila skroz izlizana na sta sam se pozalio jer bajs sa njom nije bio u voznom stanju, ali mi je odmah nasao jednu skoro novu i dao mi je gratis, kao i paktreger koji sam malo sredio i koristim ga i dan danas. Bicikl sam odmah po kupovini odvezao kod majstora na servis, i rekao mi je da je u dosta dobrom stanju... Preterao sam od tada solidnu kilometrazu sa njim, posle par hiljada km mi je pukao lanac pa sam tada zamenio i njega i kasetu... Ali nikakvih krupnijih problema nisam imao.


  • 0

#178 ZiLu

ZiLu
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 02 December 2016 - 05:43 PM

Čovek je vrh vrhova svaka pohvala,kupio od njega 3 bicikla dva treka i jedan drumski svaki sam mu vratio posle dve do tri hiljade pređenih kilometara i čovek mi je računao vraćeni bike isto koliko sam ga platio i čak spuštao cenu na zamenu i doplatu. Mojih 5 prijatelja sam odveo kod njega i oni su kupovali bicikle kod njega i jako su zadovolčjni robom i odnosom ovog divnog čoveka. Pre nekoliko dana moj prijatelj je hteo da zameni treka za drumaša i zamenili smo bicikle i doplata je bila 50e a čovek nas je odveo na večeru i platio oko 3 hiljade klopu i piće,šta reći hvala na poštovanju i računaj da ću ponovo doći i dovesti sve one koji me pitaju gde i šta da kupe.

Naravoučenije ovog mog iskustva je: Ljudi nemojte kupovati polovne bicikle na oglase dok ne odete i ne vidite u kakvom je stanju bicikla. Bolje je baciti par hiljada dinara neko baciti par stotina eura. Niko vam nije kriv što ne cenite svoj novac ili što nemate znanje vezano za opremu i stanje bicikla. Nemojte kriviti čoveka koji je jako dobar i jako korektan. Hvala ti Del Boy na vrhunskoj robi koju sam sam birao kod tebe i što si me pitao šta želim i što si mi uvek donosio bicikle koji su bili u najmanju ruku ono što sam tražio a u većini slučajeva bolji od mog očekivanja.

 

 

Sportski Pozdrav svima vama biciklistima!

S poštovanjem Živko Lukić.


  • -16

#179 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 02 December 2016 - 07:19 PM

Čovek je vrh vrhova svaka pohvala,kupio od njega 3 bicikla dva treka i jedan drumski svaki sam mu vratio posle dve do tri hiljade pređenih kilometara i čovek mi je računao vraćeni bike isto koliko sam ga platio i čak spuštao cenu na zamenu i doplatu

 

...

 

Pre nekoliko dana moj prijatelj je hteo da zameni treka za drumaša i zamenili smo bicikle i doplata je bila 50e a čovek nas je odveo na večeru i platio oko 3 hiljade klopu i piće

 

I onda je mrmot zavio cokoladu u foliju? =D>


  • 9

#180 SuperSonic

SuperSonic
  • Members
  • PipPipPip
  • 142 posts

Postavljeno 21 January 2017 - 04:54 PM

Ne preporucujem saradnju sa njim. Mnogo mulja sa komponentama. Pa jedan dan je prodat bicikli, pa nije. Odgovara presporo (satima cekas da odgovori nesto), jedne slike kaci na Oglase, druge salje na Viber.

Slucajno nabasao na ovo pa batalio kupovinu Scotta za 250e. Drumas.
  • 1




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika