Jump to content


Fotografije

delboy (dellboy) iz Smedereva - negativna ocena


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
224 odgovora na ovu temu

#201 Bradonja

Bradonja
  • Members
  • PipPipPip
  • 111 posts
  • LocationSmederevo

Postavljeno 28 April 2017 - 01:23 PM

Uzgred, na kojoj granici traže račun za prelazak s biciklom? Ili kupac nije iz Srbije, pa se vodilo kao izvoz?

Nisi citao pazljivo :).Iz Republike Srpske.

Послато са 8050D уз помоћ Тапатока
  • 0

#202 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 28 April 2017 - 02:55 PM

Drug je hteo da ode da pogleda bicikl kod Delboy-a, zvao ga al je car opravdao nik. Bila je varijanta "ja sam u Austriji, sin je kod kuće, možeš da odeš da ga kupiš, al nikakva proba ne dolazi u obzir dok se ja ne vratim"


  • 0

#203 vladags

vladags
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 351 posts

Postavljeno 28 April 2017 - 09:11 PM

Ovde je toliko loših komentara na ovog prodavca da jedan sve i da jeste tako, neće ništa promeniti.

Čovek očigledno prodaje sve i svašta, koristi se svim trikovima i izgovorima da bi nešto prodao.

Naravno, pojavi se često i neko ko se razume, pa onda priča padne u vodu.

Na žalost mnogo je više onih koji nemaju pojma šta kupuju.

Srećom postoji ova tema, a i teme drugih koji na sličan način "rade" tj. varaju ljude, pa se malo po malo i to iskristalisalo.

Da ne bi na svakog prodavca gledali negativno, kad ima poštenih koji rade kako treba.

 

Što kažu, "Pametnom čoveku je i komarac muzika", tako i ova tema, za pametnog dovoljno. :)


  • 0

#204 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 29 April 2017 - 12:39 AM

Drug je hteo da ode da pogleda bicikl kod Delboy-a, zvao ga al je car opravdao nik. Bila je varijanta "ja sam u Austriji, sin je kod kuće, možeš da odeš da ga kupiš, al nikakva proba ne dolazi u obzir dok se ja ne vratim"


Не бих се усудио да закључим који је друг у питању :)
  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#205 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 29 April 2017 - 11:10 AM

Nikad ne bi pogodio :)

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
  • 0

#206 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 18 November 2017 - 06:33 AM

Jedno malo upozorenje u vezi jednog oglasa ovog člana.

 

http://www.2bike.rs/...17#.Wg_PbkqnFPY

 

Na slici br.4 se jasno vidi da na display-u piše 580 Fehlercode. Ta šifra ukazuje na grešku u software-u brzinomera koja se rešava update-om firmware-a. Ovo se radi isključivo u Bosch servisu za e-bicikle, što znači da je kod nas to nemoguće odraditi. Drugo rešenje je kupovina novog brzinomera.

 

Ovo naravno nije napisano u opisu oglasa, pa želim da skrenem pažnju svim zainteresovanima da će pored ovih tričavih eur1700 imati i dodatne troškove :)


  • 6

#207 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 18 November 2017 - 02:05 PM

Nemam net pa ne mogu da pogledam, ali mi nije jasno kako nije napisano a vidi se na slici?
Slika valjda govori više od reči ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#208 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 November 2017 - 03:00 PM

Nemam net pa ne mogu da pogledam, ali mi nije jasno kako nije napisano a vidi se na slici?
Slika valjda govori više od reči ;)
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk



Ako prodavac ne zna sta znaci 580 fehlercode dzaba slika.. da nisam orovitso obo iznad ne bih ni ja znao.
Logika kaze da je znao ili bi napisao ili ne bi postavio sliku.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#209 mastabasta

mastabasta
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 November 2017 - 04:48 PM

Piše "Extra stanje". Ako kompjuter ima grešku onda nije u extra stanju?


  • 1

#210 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 November 2017 - 06:11 PM

Pa vidi se da je u ekstra stanju. Ako prodavac ne zna Nemacki kako ce znati da kompjuter ima gresku?
Da Rubiroza nije napisao u postu iznad takodje ni niko od nas ne bi znao.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#211 mastabasta

mastabasta
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 November 2017 - 06:43 PM

U pravu si - evo video sam na netu da je greška informativna. Displej nije originalan koji je išao uz bajs (verovatno je kraden bajs). Samo se klikne i voziš bez problema.


  • 1

#212 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 18 November 2017 - 08:30 PM

Pa kad kupujes auto cesto zna da pise neki error na instrument tabli pa niko zbog toga ne dize frku kao ovde za bicikl .

takodje kad kupujes auto niko ne napise akumulator na izdisaju, lose gume, ili lamela pri kraju, niko ne istice mane onoga sto prodaje, svi moraju da gledaju kad kupuju to se jednostavno podrazumeva.

 

Kad kupujes vidis sta kupujes i ako ti ne odgovara ne kupujes, prosto i jednostavno.

 

Koliko sam izguglao taj bajs nov kosta 4500eur, ovaj nije nov i ima gresku sa kojom i dalje moze da se koristi i to je kompenzovano cenom, nije nov sa garancijom niti je tako oglasen.

 

da li je prevara to je na kupcu da proceni.


  • 3

#213 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 18 November 2017 - 09:24 PM

Za takve bicikle prvo proguglati i upoznati se detaljnije. I sa takvom cenom ta stvar se kupuje licno.. bez ikakvih opcija brze poste.
Cak i da kompjuter ima gresku opet je isplativo kupiti ga jer je cena 2,5 puta manja od regularne.
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#214 shonepa

shonepa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 321 posts

Postavljeno 18 November 2017 - 09:33 PM

Pa kad kupujes auto cesto zna da pise neki error na instrument tabli pa niko zbog toga ne dize frku kao ovde za bicikl .
takodje kad kupujes auto niko ne napise akumulator na izdisaju, lose gume, ili lamela pri kraju, niko ne istice mane onoga sto prodaje, svi moraju da gledaju kad kupuju to se jednostavno podrazumeva.

Kad kupujes vidis sta kupujes i ako ti ne odgovara ne kupujes, prosto i jednostavno.

Koliko sam izguglao taj bajs nov kosta 4500eur, ovaj nije nov i ima gresku sa kojom i dalje moze da se koristi i to je kompenzovano cenom, nije nov sa garancijom niti je tako oglasen.

da li je prevara to je na kupcu da proceni.

Čovek nas je upozorio, nije rekao da je prevara...

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
  • 6

#215 j-bone

j-bone
  • Members
  • PipPip
  • 47 posts

Postavljeno 25 February 2019 - 12:50 AM

Takodje lose iskustvo, pazario sam bajs od njega, na izgled sve super. Pitam dal radi, dal ima ulaganja, na sta on odgovara da nema naravno. Stiže meni bajs, curi ulje iz vile, curi ulje iz zadnje kocnice, lanac zardjao, jedva sam ga skinuo, luft zadnji tocak, zadnji amortizer polomljen. Ja ga zovem, on se ne javlja. Kapiram ja nema nista od vracanja bajsa i novca nazad. Pisem mu poruku, na koju mi odgovara posle 2 dana da je bas u super stanju, a i skinuo mi 20e. Moja preporuka je da IZBEGAVATE u širokom krugu ovog prevaranta
  • 5

#216 papabless

papabless
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts

Postavljeno 25 February 2019 - 01:26 AM

cudi me kako ga do sad neko nije prijavio/izmlatio


  • 0

#217 Bole

Bole
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 504 posts
  • LocationHighpoint Club

Postavljeno 25 February 2019 - 10:41 AM

Taj lik je opasan prevarant. Bio sam da vidim neki bajs koji je bio oglašen opisom "NOV, NOV, NOV". Bajs je bio kanta. Farban, gume različite, izubijan, kaseta nije originalna nego neka razvaljena od 2 evra, katastrofa. 


  • 0

#218 j-bone

j-bone
  • Members
  • PipPip
  • 47 posts

Postavljeno 25 February 2019 - 10:47 AM

E da, i zupcanici su bili 7fazni na navoj, a kad sam ga pitao majmun kaze 3x9 brzina.
  • 0

#219 rubiroza76

rubiroza76
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 262 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 25 February 2019 - 12:29 PM

Takodje lose iskustvo, pazario sam bajs od njega, na izgled sve super. Pitam dal radi, dal ima ulaganja, na sta on odgovara da nema naravno. Stiže meni bajs, curi ulje iz vile, curi ulje iz zadnje kocnice, lanac zardjao, jedva sam ga skinuo, luft zadnji tocak, zadnji amortizer polomljen. Ja ga zovem, on se ne javlja. Kapiram ja nema nista od vracanja bajsa i novca nazad. Pisem mu poruku, na koju mi odgovara posle 2 dana da je bas u super stanju, a i skinuo mi 20e. Moja preporuka je da IZBEGAVATE u širokom krugu ovog prevaranta

 

Znam da je uvek lako biti general posle bitke, ali moram da te pitam da li si možda pre kupovine probao na ovom forumu da nađeš nešto o prodavcu? O tom dellboy-u ovde postoje čak dve teme (jedna je zaključana).


  • 0

#220 RedBaron

RedBaron
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 25 February 2019 - 12:48 PM

Jel moze neko da mi bar na pm pusti ime i prezime tog lika pa mozda napisem i ja ponesto :) 


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika