Jump to content


Fotografije

spaske (MTB) Cube ltd race 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
122 odgovora na ovu temu

#61 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 11 March 2014 - 10:21 AM

MENI KURIR KAD JE STGO JA SAM NJEMU U RUKE DAO 365E,ja sam toliko dao i sad svi ljudi vide ko ovde koga farba i sam si >>PRIZNAO JAVNO<< da si otvarao vilu ja vise nemam komentar nisi mi to reko kad si mi slao,nego me vise nezanima vise nikakve saradnje necemo da pravimo a ako nastavis da me mazes imam sve tvoje podatke ulicu br ime prezime broj telefona cak oosedujem original nalog iz aksa da sam si mi poslao bajk i ja tebi pare ako nastavis vidimo se na sudu..... toliko od mene ja znam da mi je bajk kao nov i bas me briga sta ce te da pisete za mene je ova tema zavrsena..


Da li ti imas 15god ili je problem neke druge prirode? Dao si kuriru 365e. A sta mislis taj kurir njemu je dosadno u zivotu pa ide po kucama i ljudima raznosi pakete. Od tih para sto si mu dao je placena i postarina. Sto se tice vile, sta si se uhvatio da je covek otvarao. Pa naravno da ce da je otvara da bi je servisirao. Ne radi se servis vile telepatski, ne servisira se ona sama. E da vidi sa spasketom verovatno je on i zadnju kasetu menjao, a za to je morao da skine zadnji tocak i da stavi drugu. To ti garant nije rekao a otvarao je icackao tamo nesto garant pri menjanju kasete.
  • 0

#62 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1710 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 11:52 AM

pravda za urosa n:sign0014
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#63 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 03:55 PM

Sine jel nije Pile neki rod?....
  • 0
SPARK 10

#64 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 04:22 PM

:lol: :lol: :lol:

Gde se Pileta seti? =D>
  • 0

#65 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 11 March 2014 - 05:06 PM

Na sudu spasketa mozes povuci za 21. prst :)
  • 0

#66 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 11 March 2014 - 05:27 PM

Ma tako je dzoni,sad ga stisni.Nema gde,gotov je.

Nemoj samo da stisne previše jako, osetljiv sam :lol: :lol: =D> =D> :^o

Imam i ja tvoje podatke i par ljudi u Kragujevcu (doduše ti si iz nekog sela pa ne piši Kragujevac) koje znam pa možda mi se bajs vrati i džabe :mrgreen:
Nemam razloga da odgovaram ali me nerviraju moroni iz principa i mislio sam da ovo ne pišem ali pošto bezobrazluku nema kraja moraću.
I za poštarinu me je molio da ja platim a on da plati 365e a ja sam hteo da plati 360e i poštarinu a on se dosetio da uštedi 3-4 evra jer je poštarina 860din (680+180din za povrat novca) [-o<
Ovaj nazovi čovek me je smarao mnogo puta telefonom da mu prodam ram pa zatim ceo baj i davio i davio sto puta a njegova priča glasi kako je jedva skupio 340-350e prodao sve delove prethodnog bajsa, da ne doručkuje da bi skupio pare, da njegovi boluju od karcinoma i da sve pare daje za njihovo lečenje, da se kupao najjeftinijim sapunom i išao peške na posao kako bi uštedeo itd. još razne nebuloze.
Znači kakav je to nazovi čovek koji ovo govori i moli da bi se neko sažalio i spustio mu cenu, a zatim ima odjednom para za upgrejd bajsa to dovoljno govori o ovakvom moralnom patuljku i ljudskom otpadu, i najgorem šljamu.
  • 0

#67 pochetnik

pochetnik
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 324 posts
  • LocationČAČAK,Srbija

Postavljeno 12 March 2014 - 10:09 AM

Nisam mogao da iskuliram...
http://www.cikloberz...w.php?id=143534
aj u pedeset marke da nije prodat...
  • 0

#68 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 12 March 2014 - 10:20 AM

Uf ovo bi ja kupio za 50e rado.

Ovaj ima bas puno tih istih ramova, pre par dana je prodao bajk, a sada prodao jos jedan isti ram... :D
  • 0

#69 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:24 AM

Tacno je da da sam se cenko,tacno je da sam ti davao 340e pa 350e jer nisam vise imao u toj situaciju prodo sam moj bike i delole posto zasto samo da bi kupio taj bicikl nisi hteo da popustisti reko si 370e i kraj, jer tako bilo..... ja sam reko ovako da ne bude ni po tvom ni po mom nego da bude 360e i kraj ti si pristao tako i dogovoreno je da bude cena 360e ja sam te lepo piotaso jer ti nije problem ti da platis postarinu a ja cu ti dati 5e preko cene ti si reko nije problem i dogovor je bio ja tebi 365 a ti meni bajk... to je ok.... jer tako bilo,znas kako kaze poslovica kad je trgovina u pitanju budi ciganin dok se ne pogodis za cenu a kad se pogodis PRUZI RUKU I ISPADNI COVEK.. nzn uopste sto si se pravdam i nznam uopste sto se dopisujem sa tobom.... Neznam sta hoces vise od mene svoje pre si dobio .......Evo da se nebi mucio da saljes ljude po mene da me skinu sa bajka ja sam ti skratio muke prodo sam svoj ram cube ltd race van teritorije kracujevca http://www.cikloberz... ... &id=143534 tako da zao mi je sto sam ga prodo tj poklonio za 50e ali ali sa druge strane posle ovoga sam izgubio volju za svime...... ja tebi nista lose nisa rekao i uradio da bi me ti ovde mazao posteno sam kupio od tebe bicikl i kraj..... e sad da sam te zvao zvao sam te jedno 7x sigurno preklinjao sam te da mi prodas ram nudio sam ti mnogo vise neego sto vredi cak si imao cast sa moje strane da biras ram na berzi u zameni za taj mogao si da biras.. posto nisi imao vremena da pakujes i da se bakces sa delovima i to razumem..pljujes na moju ponudu ok da mi se nije svideo taj ram nikad nebi kupio bike od tebe, a i ti ga nikad nebi prodo za te pare jer realno nije vredeo vise od 320e maksimalno alli sad jbga sve je uzalud onako lep mukom zaradjen bicikl odlazi u delove a ti se najedi ovde na pisi sta hoces samo jedno znaj pokazo si svoje covecanstvo i kakav si covek I NEKA TI JE NA CAST...... ZNAM DA CU POSLE OVOGA MRZETI SEBE ALI JBG-a MORAS DA SVATIS DA VISE BICIKLU KOJU SMO VOLELI I PAKOVALI I TI I JA ZAVRSILA JE U DELOVIMA POSTENIH KUPACA..... (ZNAM DA OVO PISANJE GLEDA POLA SRBIJE I SVI MOJI DRUGOVI KOLEGE I BICIKLISTI) ALI SAM SI TAKO TRAZIO PODVALIO SI MI AMORTIZER BEZ 2 GUMICE I NISI MI POSLAO PEDALE...>>>>>>ti si kriv ni govora vise<<<<.ZA PEDALE NISAM HTEO DA DIZEM FRKU JER SI ISPAO FER OKO CENE ALI KAD MI JE RIKNO AMORT JA SAM ODLEPIO od prvog dana je nesto skripelo i pucalo a nisam imao pojma da fal e 2 gumice i da fali ulje i da rucica locouta radi kao da je ukras na vili...... sto se licno mene tice ja sam zavrsio sto sam imao a tebi NEKA JE NA CAST PREVARO JEDNA....... JA SAM MNOGO VISE U ZIVOTU PUKO PARA NEGO STO VREDI OVAJ BAJK TAKO DA JE OVO SUVISNO A VAMA NAJEDI TE SE........
  • 0

#70 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:30 AM

STVARNO STETA STO JE ONAKO LEP BICIKL ZAVRSIO U DELOVIMA........
=D>
  • 0

#71 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:37 AM

DA SPASKE POCEO TEMU O OVOM BICIKLU LJUDI NEBI IMALI STA DA RADE KOD KUCE NEGO DA SDE NA INTERNETI I DA CASKAJU SATIMA I DA KOMENTARISU A MENE JE ZA SVE TO BOLEO KU........ RODJACI ...... :lol:
  • 0

#72 draka

draka
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1058 posts
  • LocationBeograd, Trosarina

Postavljeno 12 March 2014 - 10:40 AM

Mislim da ti se pokrvario Caps Lock.
  • 0

ಠ_ಠ


#73 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:47 AM

Uf ovo bi ja kupio za 50e rado.

Ovaj ima bas puno tih istih ramova, pre par dana je prodao bajk, a sada prodao jos jedan isti ram... :D

NEMOJ TI MNOGO DA MLATIS KAD NISU U TOKU STA SE DESAVA ON JE MENI PRODO BAJK SA SKORO NE ISPRAVNOM VILOM I BEZ PRDALA STO MI NIJE REKAO ZATO GA KRIVIM I OTVARO JE VILU I REKAO MI JE DA SUPER RADI.... I JA SAM TAJ AMORT ROCX SHOX TORU SKINUO PRODAO I KUPIO JEDAN OD NAJBOLJIH MANITOU AMORTIZERA R7 SUPER ABSOLUTE 100MM, HTEO SAM DA PRODAM CEO BAJK DA KUPIM BOLJI BAJK ZA SEBE ALI PRE TOGA DA SE NADOVEZEM NA PRICU KOJU JE SPASKE POCEO JA SAM IZBACI SLIKE KAKO JE IZGLEDO KADA SAM GA JA SPAKOVAO ZA SEBE A TI STO SI GLUP PA NE MOZES DA UKAPIRAS TO JE DRUGO......... STVARNO STETA STO JE OVAKO LEP BAJK OTISAO U DELOVE.... SAD TAJ ISTI RAM LIK IZ VRSCA POCINJE DA PAKUJE OD 0 I TEBI JE BOLJE DA GLEDAS SVOJA POSLA..... I NEMOJ DA BRINES O TUDJIM BRIGAMA STA TEBE BOLI PATKA JER JA PRODAJEM RAM ILI BAJK TO JE MOJE I KRAJ BATALI SMARAS KAPIRAS NISI POZELJAN OVDE.... =D>
  • 0

#74 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:49 AM

Mislim da ti se pokrvario Caps Lock.

STA TE BOLI KU........ JER MI RADI ILI NE RADI CAPS LOPS......
  • 0

#75 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 12 March 2014 - 10:51 AM

Dragi gospodine iz kragujevca. Izvinite za ovo iz kragujevca posto ne znam kako da vas oslovim. U ovih par dana koliko ste na forumu bili ste nikola, jelena i jos 3 nika na forumu. Kako je moguce da stavite oglas da prodajete bajk za 450e da ga prodate, za par dana napisete da prodajete ram sa tog istog bicikla koji ste prodali pre dva dana? A kao razlog prodaje napisete citiram "RAZLOG PRODAJE JE PRETE MI RAZNI LJUDI DA CE DA MI UKRADU CUBE ZATO SAM RESIO NA VREME DA GA SKLONIM I UKLONIM I UKLONIM SA TERITORIJE KRAGUJEVCA..... CENA 50E RAM JE REALNE CENE 90E". Kome ste prodali prvi pu bicikl, sa vilom koja je bila pokvarena, odakle vam jos jedan identican ram koji prodajete (prodali ste ga vec). Molim vas da mi odgovorite na ova pitanja.

Gle ram ode u Vrsac :D . Nadam se da cu ga videti. Da li moze ime kupca mozda verovatno ga znam.
  • 0

#76 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 10:53 AM

Na sudu spasketa mozes povuci za 21. prst :)


POVUCI TI MENE MALO SELJAKU JEDAN.....
  • 0

#77 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 11:01 AM

Nikola koliko ste visoki?
  • 0

#78 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 11:26 AM

Dragi gospodine iz kragujevca. Izvinite za ovo iz kragujevca posto ne znam kako da vas oslovim. U ovih par dana koliko ste na forumu bili ste nikola, jelena i jos 3 nika na forumu. Kako je moguce da stavite oglas da prodajete bajk za 450e da ga prodate, za par dana napisete da prodajete ram sa tog istog bicikla koji ste prodali pre dva dana? A kao razlog prodaje napisete citiram "RAZLOG PRODAJE JE PRETE MI RAZNI LJUDI DA CE DA MI UKRADU CUBE ZATO SAM RESIO NA VREME DA GA SKLONIM I UKLONIM I UKLONIM SA TERITORIJE KRAGUJEVCA..... CENA 50E RAM JE REALNE CENE 90E". Kome ste prodali prvi pu bicikl, sa vilom koja je bila pokvarena, odakle vam jos jedan identican ram koji prodajete (prodali ste ga vec). Molim vas da mi odgovorite na ova pitanja.

Gle ram ode u Vrsac :D . Nadam se da cu ga videti. Da li moze ime kupca mozda verovatno ga znam.

NARAVNO DA MOZE ODGOVOR DA PISEMO KO LJUDI.... JA ZIVIM U KRAGUJEVCU I JEDAN JEDINI BICIKL KOJI JE IMAO U KG JE MOJ CUBE LTD RACE ZELENO SREBRNI NARAVNO VISE TOG BICIKLA NEMA KUPIO JE RAM NEKI COVEK IZ VRSCA..... JA SAM NIKOLA, MOJA ZENA SE ZOVE JELENA POSTO JA STALNO RADIM NE SMEM DA KORISTIM TELEFON NA POSLU JE IMA VIDEO NADZOR PA GA OSTAVLJAM KOD KUCE DA SE ZENA JAVI AKO NEKO ZOVE NA OGLAS... JA NE MENJAM TEL SAMO MENJAM IME JELENA ILI NIKOLA,JA SE NAKACIM NA BERZU I AMO ZAMENIM IMENA DA BI ZVALI NA NJENO IME A NE MENE NA POSLU... MILIM DA SMO TO RAZJASNILI....JER IMAS JOS NEKO PITANJE......
  • 0

#79 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 11:30 AM

Nikola koliko ste visoki?

ZAR JE TO BITNO U OVOJ PRICI AKO TE BAS ZANIMA CIM VOZIM VELIKI RAM 20 INCA ZNACI DA SAM IZNAD 190CM 194CM VISINA 82KG OCETE I MATICAN BR.... =D>
  • 0

#80 draka

draka
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1058 posts
  • LocationBeograd, Trosarina

Postavljeno 12 March 2014 - 11:31 AM

Mislim da ti se pokrvario Caps Lock.

STA TE BOLI KU........ JER MI RADI ILI NE RADI CAPS LOPS......


E sad necu moci da spavam veceras. :'(
  • 0

ಠ_ಠ





0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika