Jump to content


Fotografije

spaske (MTB) Cube ltd race 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
122 odgovora na ovu temu

#21 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 20 September 2012 - 11:24 AM

Hvala, čitao sam i ja za kenda Flame šta je pisano po forumu, i ja bi otprilike vozio taj odnos asfalt i offroad, video sam ih i lično u radnji a cena im je povoljna.
Ako bude bilo dovoljno para najverovatnije ću se odlučiti za Continental Duble Fighter, ali to ću odlučiti u narednih par dana, još neke sam video ovde po berzi.
  • 0

#22 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 04 October 2012 - 09:20 PM

Evo mojih točkova za off road kupljeni od kolege Mihajla još samo da se nađe vreme za probu, na prednjem je guma Michelin country trail 2.0 a na zadnjem točku guma je Continental explorer 2.1

Bez diskova
Posted Image

i sa

Posted Image

Nadam se uskoro postavljanje slika kako točkovi čuče na bajsu.

Jedino oko čega imam nedoumicu je to dali da prebacujem kasetu (koja je nova) sa jednih točkova na druge ili da namontiram drugu (polovnu) kasetu na točkove za off ?
  • 0

#23 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 18 October 2012 - 12:28 PM

Par sličica sa današnje vožnje gde sam konačno isprobao točkove i gume za off road vožnju i u odnosu na slik do sad van asfalta sve vrlo stabilno i baš kako treba i konačno malo vožnje van asfalta, danas kraća a nadam se u nedelju i malo više vožnje van asfalta stazom kojom nisam vozio do sad i koja ide od Bora do planine Crni vrh nekadašnja trasa crnovrške pruge, koja se uređuje staza je dugačka oko 18-19km a sređeno je 7,5 km i ostatak se nadam da će srediti sledeće godine prelepi predeli, tu se održava i crnovrški maraton, a slike postavljam nadam se posle vožnje.


Evo i sličica točkova i bajsa sa novim izgledom
Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

#24 rades7

rades7
  • Members
  • PipPipPip
  • 70 posts

Postavljeno 19 October 2012 - 06:45 AM

Spaske, Cube odlicno izgleda, svidja mi se kako ti to pomalo dotjerujes.
Ja bih uzeo polovnu kasetu i za 15-ak eura si priustio relativno ciste prste i vise vremena za voznju u buducnosti.
  • 0
Postavljena slika

#25 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 19 October 2012 - 08:23 AM

Ovo je samo varijacija sa drugim točkovima i gumama jer sam prvo mislio da uzmem neke polu slik gume da mogu i za asfalt i za off ali su mi onda neplanirano iskrsli točkovi i rešio sam da imam točkove sa slik gumama za asfalt i ove sa kramponkama za off, jer sam već imao i diskove i sve komplet da ne premeštam ništa već samo menjam komplet točkove, postaviću uskoro i slike belih točkova sa novim CST slik gumama dimenzije 26x1.60.
  • 0

#26 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 21 October 2012 - 06:05 PM

Evo i slika starih belih točkova sa novim gumama CST Traveler 26x1.60 kako će da se uklopi na bajku videću kad ih montiram ali ovih dana vozim malo offroad.

Posted Image

Posted Image
  • 0

#27 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 30 October 2012 - 11:45 PM

Evo par slika bajsa sa točkovima i gumama za asfalt, kao što sam već pisao u prethodnim postovima u pitanju su gume CST Traveler 26x1.60.
Danas sam ih probao smo na kratko i čini mi se u odnosu na rubena cobru da su brže i da bajs lakše ide, ne samo što su uže već mi deluju i tvrđe od rubene e sad kakva će biti stabilnost videću pri nekoj pravoj vožnji.

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

#28 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 09 November 2012 - 10:22 AM

Evo još jednog malog pimpa za kraj sezone.
Zamenio sam prednji menjač koji je do sad bio Deore i stavio SLX FD M-660
za ovu sezonu toliko a za dalje videćemo.

Evo i par sličica.
Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

#29 ilicn

ilicn
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 201 posts

Postavljeno 09 November 2012 - 05:16 PM

lepa biciklica, na oko mi lepsi sa ovim gumama offroad gumama...
  • 0

#30 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 09 November 2012 - 08:03 PM

Hvala, možda zato što su ovde beli točkovi koji se lepo slažu sa belim delovima rama.
  • 0

#31 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 15 June 2013 - 01:37 PM

Nije baš neki pimp ali jeste mala promena, zamenjen beli korman Ritchey comp 670mm 35 rizer sa kormanom Easton manky bar 635mm 20mm rizer mislim da će mi biti udobniji a najviše sam ga zamenio zbog manjeg rizer-a.

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

#32 Dzony_kg

Dzony_kg
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 09 March 2014 - 08:56 PM

Veliki pozdrav za Spasketa iz Bora sto mi je prodo svog ljubimca..... Malo sam se poigrao sa njim i izmenio mu nekoliko stvari...... NPR TOCKOVE stavio sam mu mavic 317 obruce dt zice i nove SLX nable xa xt zatvaracima,odma za time su dosle nove gume Rocet Ron sa presta ventilima.... posle tockova i guma desavalo mi se nesto cudno u viljusci roch shox tora...koju sam odneo na servis i majstor mi je rekao da u viljusci fale dve gumice....

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
  • 0

#33 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 09 March 2014 - 09:00 PM

Lepo odrađeno, svaka čast, sad je ono pravo.
  • 0

#34 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 09 March 2014 - 09:05 PM

napravi novu temu :)
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#35 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 09 March 2014 - 10:03 PM

Cena 550e prodaje se :D
  • 0

#36 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 09 March 2014 - 10:56 PM

Ovde tema o bajku kako je napravljen od rama do sica, na oglasu pise novo samo probano :D
  • 0

#37 Dzony_kg

Dzony_kg
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 09 March 2014 - 11:00 PM

Da dodam samo jos par stvarcica...
Posle tockova i guma desavalo mi se nesto cudno u viljusci rocx shox tora, nesto je pocelo da puca i da proizvodi neprijatne zavijajuce zvuke nazalost morao sam da je odnesem na servis i majstor mi je rekao da u viljusci fale 2 gumice,i da je vila ostala u jednom stapu bez ulja. Ne kazem da je to Spaske nesto budzio ali verovatno je on tako kupio... kao sto sam i ja kupio od njega ali u pitanju je bila teka koska,nakon sto sam dao 20e za servis posle 5 dana kada sam je uzeo sa servisa crkao je locout, iznervirao sam se i izgubio volju da nastavim sa pakovanjem,da se to nebi desilo skinuo sam navedenu viljusku sa cube i okacio na ciklo berzu i napisao kako stoje stvari javio se covek iz Nis-a (koga ovom prilikom puno pozdravljam) i objasnio coveku sta se desava i prodao sam je za 20e njemu je bila potrebna za delove.... Istog trenutka kada sam se otarasio vazdusne tore porucio sam jedan od najboljih MANITOU amortizera u pitanju je r7 absolute super 100 hoda sto ce se videti na slikama,tezina amortizera je 1490gr zatim sam kupio novo sediste sa gelom sele royal,zamenio sam oba centar lok rotora i kupio nove adaptere....bicikl me je do sad kostao 540e trenutno sam ostao bez para ali u planu su mi xt771 suplji pogon spd xt pedale (posto je Spaske kada je slao bicikl uspeo i pedale da skine stitnik lanca cak je skinuo safice nosaca bidona) NEGO NEMA VEZE...planiram da nabacim neku picansku laganu sticna 31.6x 400mm i novi gripove sa loc-om... Mislim da ce lepo izgledati kad sve zavrsim,BICE NAKNADNE SLIKE IZBACENE KONACNIH REZULTATA....ali pre svega moram da pohvalim Spasketa upakovao ga za sve pare stvarno jedva sam je raspakovao...(sve pohvale za to) u sustini covek je jako dobar i korektan ispao sto se tice saradnje preporucio bi ostalim ljudima koji kupuju od njega neke stvari neka uzmu slobodno prema meni je ispao fer (da zanemarimo vilu desava se i pedale sto mi nije poslao i to se desava)..... ja sam rekao svoje sto sam imao a vi ako imate nesto da se dovezete kazite slobodno tu sam da poslusam savet....Puno pozrdava salje Nikola CUBE Barac iz Kragujvca
  • 0

#38 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 09 March 2014 - 11:37 PM

Cek ciji je onda ovo bajk http://www.cikloberz...w.php?id=143073. Stavio si identicne slike na oglasu. Prodajes bajk? U buducnosti hoces da stavis drugi pogon? Bajs je nov samo je proban? Slucajno je prodavac iz kg i zove se nikola?
  • 0

#39 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 10 March 2014 - 05:35 AM

Mnogo je tu slučajnosti, a za te pare nisam imao nameru da dajem i dodatnu opremu, vila je radila normalno i sigurno nisu hvalile gumice i ulje ako si dao 20e (ne verujem) onda se majstor snašao i fino lagano zaradio, a koliko sam video oglase vilu si prodavao za 60e a ne za 20 kao što si reko, ja kada sam postavljao oglas i kada sam odgovarao na pozive opisao sam realno stanje bajsa a što neki posle opisuju kao samo probano to govori o njima samima.
A po oglasima su postavljane i moje slike iz ove teme. (valjda je bilo teško slikati)
  • 0

#40 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 10 March 2014 - 07:45 AM

Gle spaske bajs ti je prodat, skinuta slika i prodavac se prekrstio u jelena :D . Zbog ovakvih stvari ja sam i odlucio da ne prodajem bajk preko berze. Kada sam ja prodavao mog cube-a drumasa kao metak je bio. Full ultegra 6600 samo zadnji menjac dura ace, nova kaseta ultegra nov lanac ultegra, nove trake na volanu davao brzinometar nove pedale (ne koriscene m540), nove michelin pro race 3 gume i za sve na njemu imao racune i kada je menjano sta i stavio ok cenu za 500e. Zvali razni i pricali glupe price, te cena visoka, te na berzi ima mnogo boljih bajkova za te pare.... Jedan mi je cak rekao da bajk vredi 350e i da i to ako mu dam za tu cenu ce biti da ga je pretplatio... Onda sam odlucio da bolje bajk stoji u garazi nego da se natezem sa ljudima oko prodaje.... Tako i ovde. Sve zivo fali bajku koji si prodao a on jadnik posten sve morao da menja sam, cak si i pedale skinuo ccccc.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika