Jump to content


Fotografije

spaske (MTB) Cube ltd race 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
122 odgovora na ovu temu

#41 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 08:21 AM

Upravo zbog ovakvih situacija je i zeznuto i kupiti polovan bajs(ako nemozes da ga vidis licno),cist primer da covek napise da je samo proban a on jahan uveliko..i tako kada ti stigne postom ako nemozes da odes po njega... Cudnih ljudi ima zaista...
  • 0

#42 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 10 March 2014 - 08:38 AM

I tako se tema o jednom lepom bajsu pretvori u .... #-o
  • 0

profilepic.gif


#43 Dzony_kg

Dzony_kg
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 11:49 AM

Pitanje za Spasketa.... Spaske jer sam ja od tebe posteno kupio ovaj cube ltd race o kome svi pricamo jer sam ga ja platio koliko smo se dogovorili za cenu jesam ne zelim nikakve price da se cuju i pisu ovde po berzii, to sto sam ja ulagao i sto ulazem to je moja licna stvar ja sam samo zeleo da nastavim pricu koju si ti poceo sa pakovanjem,ali pored ovakvih ljudi ne zelim vise da delim svoja misljenja cela prica za cube sam dao 365e+90e za tockove+30e za gume +25 za rotore +25 za sedoiste+110 za viljusku r7 i par sitnica sam prodao sa njega mene je bajk kostao 545e koliko cu ja da trazim to je mojen i zelim da zavrsim pricu sa ovim da stavim tacku na sve moja bicikla i krajjjjjjjjjjjjjjjjjj NIKOLA BARAC KRAGUJEVAC......
  • -1

#44 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 10 March 2014 - 01:21 PM

Pored kojih to ovde ljudi neces da delis? Nista ne kontam. Napises post kako upg bajs? Spominjes damsi prodao vilu posto stara nije radila, za 20e a na oglasu si je prodao za 50e akomsi je uopste prodao posto vidim istu vilu na bajsu. Nakon tvog posta da upg bajs izbacujes oglas za prodaju (niko nije rkometarisao cenu). Na oglasu stavljas da je bajs nov i da je samo proban a ovde tema iz 2010 godine kako ga je spaske sa ljubavlju sklapao sraf pomsraf. Kada te ljudi isprozivaju za to ti kreces pricu, da li sam ja platio bajs jesam, mogu da radim sa njim sta hocu... Ko ti je rekao da nisi platio bajs, ko ti je ista rekao za cenu?. Niko. Polemika se vodila oko toga da si ti u oglasu napisao da je bajs nov, samo proban, napisao si da ti je vila sje... Inda ti je majstor uzeo 20e za popravak iste. Da si istu prodao za 20e inda kupujes neku novu. Na tvojim oglasima ima 4 oglasa da kupujes pa prodajes pa opet kupujes jednu istu vilu. Upitao sam se a i tebe o cemu se radi sa bajsom, sto ga budzis kada ces ga prodati? Naravno za odgovor sam bio uskracen i umesto odgovora naravno dobio napadackinstav. I pored svih ovih lazi, ni sam ne znam kako ovo da nazovem, molim te reci mi kakvi smo to mi ovde na forumu ljudi.

Veliki pozdrav.
  • 0

#45 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 02:40 PM

Ružni prljavi i zli, a on je cvećka. :D
Ma nema potrebe gubiti vreme raspravljajući se sa njim.
Da ga je Spaske prevario otvorio bi odmah temu.
Video je priliku da izreklamira bicikl na mala vrata.
  • 0

#46 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 10 March 2014 - 03:59 PM

Niko nije rekao da bajs nije plaćen kako smo se dogovorili ali nije 365e već 360e(Čak i neki evro manje) ako ćemo u detalje, jer je mene poštarina koštala 900din, a za vilu garantujem da je bila ok jer sam je ja prethodne godine lično otvarao i servisirao da nije bilo ulja nebi radio lock a nije se kupac ni požalio kad mu je stigao bajs valjda se naglo pokvarila (a držala mene sa 100kg), pošto sam već bio dosta spustio cenu nisam želeo da dam ništa od dodatne opreme, a da nepričam o karakteru prodavca koji mi je kukao i molio me da spustim cenu jer je on sve prodao i maltene nema za leba (i da ne pričam šta je sve govorio) pa ako može jeftinije jer mu se sviđa ram, a sad čuda odjednom ima para za upgrade bajsa, o takvim nazovi "ljudima" i karakteru istih ne vredi voditi polemiku.

Najbolje da admin zaključa ili obriše temu.
  • 0

#47 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 10 March 2014 - 04:09 PM

mene sa 100kg

Dzoni,spaske nije bas za zezanje...
  • 0

#48 Fedor89

Fedor89
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 10:32 PM

Mozete da pricate sta ocete decko je kupio bicikl POSTENO i stavio mu potpuno nove tockove i gume bio je bez delova pa zato nije vozen, jer je imao probleme sa viljuskom... hteo je da kaze da je bicikl tek sklopljen i da ga je on samo probao navedeni bicikl nije video sumu,u sustini on je sve zamenio sem rama i pogona sticne lule i tako nekih detalja...nemoj te da pricate nesto sto niste videli bicikl je ko nov ako vi smatrate da je ram izvozen onda neka bude tako ali glupo je to sto pisete na taj nacin a niste videli kad je pojedine stvari iz nailona kupio tipa gume obruce zice glave slx sediste itd....ja sam video bicikl uzivo videli bajk prelep ima par tackica po ramu ostalo je sve novo....... A vi mozete samo da pucate jer vam je krivo sto on ima bolji i ljepsi bajs od vas....
  • 0

#49 folcika

folcika
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 10:48 PM

Ovaj post gore deluje da je u pitanju bliska familija :D Pisala bliska familija,prijatelji... :D
  • 0

#50 Fedor89

Fedor89
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 10 March 2014 - 11:06 PM

Kako te nije sramota javno da priznas na svoju sopstvenu temu da si otvarao vilu sam ti si sebe zakopo sa ovim..... a nisi hteo to da prijavis kupcu nego si znao da ce brzo da se pokvaari zato i uvalio tako.... to je bilo onaj rad drzi bure vodu dok majstori odu, kad majstori odu pusti bure vodu. treba da se stidis moj ti je savet bolje prekini sa ovim prepucavanjima da ti se ne smeju drugari sto si mnoo ispao glup posle ovoga sta si izjavio JAVNO....
  • 0

#51 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 10 March 2014 - 11:22 PM

Kako to da random covek pise o bajku, redovnimclanovi nadju zamerku i odjednom potpuno novi clanovi sa ispod 5 postova dolaze i komentarisu kako je ustvari taj random upravu. Cuj krivo nam je sto on ima lepsi bajs od nas :mrgreen: =D> . E ovo odavno nisam cuo n2:smiley-talk015 .
  • 0

#52 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 10 March 2014 - 11:25 PM

Mozete da pricate sta ocete decko je kupio bicikl POSTENO i stavio mu potpuno nove tockove i gume bio je bez delova pa zato nije vozen, jer je imao probleme sa viljuskom... hteo je da kaze da je bicikl tek sklopljen i da ga je on samo probao navedeni bicikl nije video sumu,u sustini on je sve zamenio sem rama i pogona sticne lule i tako nekih detalja...nemoj te da pricate nesto sto niste videli bicikl je ko nov ako vi smatrate da je ram izvozen onda neka bude tako ali glupo je to sto pisete na taj nacin a niste videli kad je pojedine stvari iz nailona kupio tipa gume obruce zice glave slx sediste itd....ja sam video bicikl uzivo videli bajk prelep ima par tackica po ramu ostalo je sve novo....... A vi mozete samo da pucate jer vam je krivo sto on ima bolji i ljepsi bajs od vas....


Ako cemo u sitna crevca nista doticni nije promenio sem tockoca i sica. Na onim slikama koje je postavio uz oglas je cak i ona pokvarena vila koju mu je spaske uvalio :oops: . Kako to da je bajk kao nov kada mu ne valja prednja vila?
  • 0

#53 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 10 March 2014 - 11:48 PM

A vi mozete samo da pucate jer vam je krivo sto on ima bolji i ljepsi bajs od vas....

E ovde si pogodio u centar :D
Ccc,nema druge nego uskoro postaviti slike od speca..
  • 0

#54 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 11 March 2014 - 04:43 AM

Mozete da pricate sta ocete decko je kupio bicikl POSTENO i stavio mu potpuno nove tockove i gume bio je bez delova pa zato nije vozen, jer je imao probleme sa viljuskom... hteo je da kaze da je bicikl tek sklopljen i da ga je on samo probao navedeni bicikl nije video sumu,u sustini on je sve zamenio sem rama i pogona sticne lule i tako nekih detalja...nemoj te da pricate nesto sto niste videli bicikl je ko nov ako vi smatrate da je ram izvozen onda neka bude tako ali glupo je to sto pisete na taj nacin a niste videli kad je pojedine stvari iz nailona kupio tipa gume obruce zice glave slx sediste itd....ja sam video bicikl uzivo videli bajk prelep ima par tackica po ramu ostalo je sve novo....... A vi mozete samo da pucate jer vam je krivo sto on ima bolji i ljepsi bajs od vas....


Ako cemo u sitna crevca nista doticni nije promenio sem tockoca i sica. Na onim slikama koje je postavio uz oglas je cak i ona pokvarena vila koju mu je spaske uvalio :oops: . Kako to da je bajk kao nov kada mu ne valja prednja vila?

Bez kojih je to delova bio pa nije vožen? kod mene je vožen godinu ipo. Kaže gore ostale su sitnice ram, pogon, lula, korman, šifteri, menjači, a zamenjene krupne stvari točkovi i sedište. :lol: :lol:
Mora da ni ja nisam video bicikl =D>
Ovo verovatno piše isti čovek sa drugog naloga, ram je u dobrom stanju ali se ne može reći da je nov, a što se otvaranja viljuške tiče ako nisi znao a izgleda da nisi jer deluje da baš ništa i neznaš, vila mora povremeno da se servisira a da bi se servisirala mora da se otvori (to je novost za tvoju inteligenciju) tako da nemoj da lupaš a znajući šta mi je sve kupac pričao i preklinjao da bi spustio cenu, takav čovek sigurno nebi dao 20e za servis a posle prodao vilu za 20e to je čista glupost jer u oglasima vila nije bila 20e, a točkove i ostale delove je stavio u oglas sa mojim slikama i pre nego što mu je bicikl stigao.
Sve što sam prodavao do sad bio je tačan opis stanja i nikad nikog nisam prevario niti sam neki preprodavac i ne bavim se tim stvarima.
  • 0

#55 rados

rados
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 338 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 06:40 AM

Zabrana kucanja clanovima mladjim od 9 godina n2:mysmilie704
  • 0

#56 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 11 March 2014 - 06:42 AM

PR sluzba radi prekovremeno :)

Ja moram da se ispovedim jer me ovo izjeda zivog, ali ne mogu vise da trpim.... Moracu da priznam, otvarao sam svoju vilu 2 puta!! Eto, kad jednog dana budem prodavao bajs, zapamtite ovu moju JAVNU izjavu. lol

@spaske
Zasto imas osecaj da treba da se pravdas - nije mi jasno, opusti se :)
  • 0

#57 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 11 March 2014 - 08:40 AM

otvarao sam svoju vilu 2 puta!
@spaske
Zasto imas osecaj da treba da se pravdas - nije mi jasno, opusti se :)

U tom čuču grmi zec! :D
Realno,spaske opusti se.
  • 0

#58 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 11 March 2014 - 09:50 AM

A vi mozete samo da pucate jer vam je krivo sto on ima bolji i ljepsi bajs od vas....

Znaci nemojte da pucate znaci nije vam to u redu :mrgreen: . Znaci kako vam nije jasno da on ima bolji i lepsi bajs od vas! Samo jos da nam kaze i kako se guma pumpa na tvrdo :mrgreen:
P.S.
Bilo je jace od mene :)
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#59 Dzony_kg

Dzony_kg
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 09:51 AM

MENI KURIR KAD JE STGO JA SAM NJEMU U RUKE DAO 365E,ja sam toliko dao i sad svi ljudi vide ko ovde koga farba i sam si >>PRIZNAO JAVNO<< da si otvarao vilu ja vise nemam komentar nisi mi to reko kad si mi slao,nego me vise nezanima vise nikakve saradnje necemo da pravimo a ako nastavis da me mazes imam sve tvoje podatke ulicu br ime prezime broj telefona cak oosedujem original nalog iz aksa da sam si mi poslao bajk i ja tebi pare ako nastavis vidimo se na sudu..... toliko od mene ja znam da mi je bajk kao nov i bas me briga sta ce te da pisete za mene je ova tema zavrsena..
  • 0

#60 rados

rados
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 338 posts

Postavljeno 11 March 2014 - 10:04 AM

Ma tako je dzoni,sad ga stisni.Nema gde,gotov je.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika