Jump to content


Fotografije

spaske (MTB) Cube ltd race 2011


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
122 odgovora na ovu temu

#81 nikolasrbija

nikolasrbija
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 228 posts
  • LocationZemun

Postavljeno 12 March 2014 - 11:31 AM

Dragi gospodine iz kragujevca,Kome ste prodali prvi pu bicikl, sa vilom koja je bila pokvarena, odakle vam jos jedan identican ram koji prodajete (prodali ste ga vec). Molim vas da mi odgovorite na ova pitanja.

IMAS JOS NEKO PITANJE......


  • 0

#82 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 11:35 AM

JA VISE SA OVOM PRICOM NEMAM VEZE KO OCE DA KOMENTARISE NEKA KOMENTARISE J A SE OVDE ODJAVLJUJEM I NEMA ME VISE..... KO ME RAZUME RAZUME CE KO ME NE RAZUME BAS ME BRIGA......... SVAKO DOBRO SVIMA ZELIM VAM LEPO I PRIJATNO CASKANJE...... =D>
  • 0

#83 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 12 March 2014 - 11:37 AM

Dragi gospodine iz kragujevca. Izvinite za ovo iz kragujevca posto ne znam kako da vas oslovim. U ovih par dana koliko ste na forumu bili ste nikola, jelena i jos 3 nika na forumu. Kako je moguce da stavite oglas da prodajete bajk za 450e da ga prodate, za par dana napisete da prodajete ram sa tog istog bicikla koji ste prodali pre dva dana? A kao razlog prodaje napisete citiram "RAZLOG PRODAJE JE PRETE MI RAZNI LJUDI DA CE DA MI UKRADU CUBE ZATO SAM RESIO NA VREME DA GA SKLONIM I UKLONIM I UKLONIM SA TERITORIJE KRAGUJEVCA..... CENA 50E RAM JE REALNE CENE 90E". Kome ste prodali prvi pu bicikl, sa vilom koja je bila pokvarena, odakle vam jos jedan identican ram koji prodajete (prodali ste ga vec). Molim vas da mi odgovorite na ova pitanja.

Gle ram ode u Vrsac :D . Nadam se da cu ga videti. Da li moze ime kupca mozda verovatno ga znam.

NARAVNO DA MOZE ODGOVOR DA PISEMO KO LJUDI.... JA ZIVIM U KRAGUJEVCU I JEDAN JEDINI BICIKL KOJI JE IMAO U KG JE MOJ CUBE LTD RACE ZELENO SREBRNI NARAVNO VISE TOG BICIKLA NEMA KUPIO JE RAM NEKI COVEK IZ VRSCA..... JA SAM NIKOLA, MOJA ZENA SE ZOVE JELENA POSTO JA STALNO RADIM NE SMEM DA KORISTIM TELEFON NA POSLU JE IMA VIDEO NADZOR PA GA OSTAVLJAM KOD KUCE DA SE ZENA JAVI AKO NEKO ZOVE NA OGLAS... JA NE MENJAM TEL SAMO MENJAM IME JELENA ILI NIKOLA,JA SE NAKACIM NA BERZU I AMO ZAMENIM IMENA DA BI ZVALI NA NJENO IME A NE MENE NA POSLU... MILIM DA SMO TO RAZJASNILI....JER IMAS JOS NEKO PITANJE......


Niste mi odgovorili sta bi sa prvim biciklom koji ste stavili na oglas iprodat je (onaj oglas sa starim slikama predhodnog vlasnika). Pisalo je na oglasu da je bicikl prodat. A sada novi oglas prodajete samo ram. Na to sam mislio. Kako to da prodate ceo bicikl a posle, sutradan opet prodajete ram sa tog bicikla.
  • 0

#84 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 12:14 PM

Kao prvo moram da se spustim na tvoj nivo. Ja tebi persiram a ti mi se obracas kao da smo cuvali ovce.
Za visinu sam pitao jer si pre dva meseca hteo od mene da kupis ram od 18 inca koji ti savrseno odgovara, samo se oko cene nismo dogovorili. Ja sam spustio 10 evra a ti si hteo jos 10 na sta ja nisam pristao. Onda su usledile poruke koje i dalje cuvam jer sam hteo da ih pokazem prijatelju ali sam od toga odustao da ga ne bih smarao kao sto si ti mene. Da ne iznosim detalje iz poruke ali ako bas insistiras nije problem. Maticni broj mi nije potreban ali verujem da sam bar duplo stariji od tebe.
  • 0

#85 nesh_pa

nesh_pa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 12:17 PM

Ma ovo je neka sprdnja hahaha
  • 0

#86 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 12 March 2014 - 12:32 PM

Pile nam se vratio :D
  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#87 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 12 March 2014 - 03:16 PM

Pile je malo dete za ovog.
  • 0

#88 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 12 March 2014 - 04:09 PM

Belgarath zar nisi čuo da je u okolini Kragujevca počela proizvodnja Cube ramova?
Ali izgleda i Tora amortizera.

Kaži mi gde su hvalile te dve gumice u kom štapu?
Da je u levom nebi držala vazduh a da je u desnom nebi radio lock.
Pa ti odluči više šta to nije radilo? Jer kad ti je stigao bajs rekao si mi da je sve u ok stanju, a sad odjednom od početka nešto hvali.
Još mi se do sad niko nije žalio da sam mu prodao nešto što nije kao u opisu već je uvek stanje bolje nego što opišem, jer ja se ne bavim prodajom već samo šta zamenim ili mi pretekne.
Vidi da napišeš odgovor sa 16-og nika na forumu.
Ja samo neznam ko ti je pretio? :?: i ko je pominjao da ima čije podatke :roll:
Ja sam miroljubive prirode. :D
  • 0

#89 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 13 March 2014 - 05:15 AM

Zaboravio sam jednu sitnicu čisto da ljudi znaju ko je kakav, dotični me pljuje jer mu nisam poslao pedale vrednosti 5e a ne pominje da sam mu uz bicikl poklonio pločice za kočnice, nove za prednji i zadnji točak vrednosti 25e.
Mislim da to dovoljno govori o karakteru ovog nazovi čoveka ako ga uopšte ima.
  • 0

#90 banne

banne
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts
  • LocationBatajnica

Postavljeno 26 March 2014 - 05:51 PM

Opet se pojavio u Kragujevcu cuveni CUBE, mada sam mislio da je prodat ram.
http://www.kupujempr... ... er_id=1684
  • 0

#91 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 26 March 2014 - 06:28 PM

Da to je isti prodavac, koji kaze model za 2012 a on je za 2011 a i ostalo sve novo opet laž i prevara.
rekoh li ja da je u okolini Kragujevca počela masovna proizvodnja ovih ramova jer ih je do sad prodao jedno 10-ak komada. =D> :lol:
  • 0

#92 meex

meex
  • Members
  • PipPipPip
  • 75 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 26 March 2014 - 07:15 PM

Za ovog id..ta no comment, spaske jadan ti kakvom si de.ilu prodao bajk. A sada se izvinjavam na spam-u belgarath jer si iz vrsca ako jesi koji imas ram na bajku , pitam zato sto sam i ja iz vrsca
  • 0

#93 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 26 March 2014 - 08:00 PM

Jesam iz vrsca. Napisao sam gore. Ja vozim cube streamer-a drumasa iz 2011god.
  • 0

#94 joksa

joksa
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 28 March 2014 - 11:37 AM

Opet je na prodaju, pitam se za koliko dana ce se sada prodati [-o< [-o< [-o<
  • 0

#95 moske114kn

moske114kn
  • Members
  • Pip
  • 12 posts

Postavljeno 28 March 2014 - 12:16 PM

Da to je isti prodavac, koji kaze model za 2012 a on je za 2011 a i ostalo sve novo opet laž i prevara.
rekoh li ja da je u okolini Kragujevca počela masovna proizvodnja ovih ramova jer ih je do sad prodao jedno 10-ak komada. =D> :lol:


PRESTANI DA PISES O MENI POSTENO SAM TI PLATIO BAJK, STA TE BOLI ONA STVAR STO SAM GA JA PRODO U VRSAC I VRATIO GA NAZAD.... DECKU NE ODGOVARA VELICINA RAMA I JA SAM GA OTKUPIO NAZAD ZA PARE KOLIKO SAM GA PRODAO, TI MOZES SAMO DA MASTAS O OVAKIM DELOVIMA DA SI ZNAO NESTO TI BI GA SPAKOVAO NEBI MU STAVLJE KINESKE DELOVE QVANDOVE GLAVE I ONE SMESNE GUME SA KINESKIM SEDISTOM NITD TVOJ JE BILA STVAR


PAZI SAD OVO.....
NAJLJUBAZNIJE TE MOLIM DA ME OSTAVIS NA MIRU BICIKL JE BIO TVOJ PRODAO SI MI POSTENO KAO STO SAM JA TEBI PLATIO.... 360E ULOZIO SAM PREKO 300E I DOVEO GA DO STANJA KOJE JESTE, MOLIM TE LEPO OSTAVI ME NA MIRU PISES O NJEMU SVE NAJGORE A KAD SI GA TI MENI PRODAVAO BILO JE MED I MLEKO TI SI GA PRODO I BOLI TE UVO A JA STO SAM GA KUPIO I ULOZIO STO SAM ULOZIO I OPET JE NAJGORI..... JA SAM SVE ZIVO ZAMENIO I PUKO MNOGO PARA DA BI MI TI SVE OVO PISAO NE RAZUMEM ZASTO STO TI BAS TOLIKO SMETA MOJ TJ TVOJ BIVSI BICIKL... NE RAZUMEM ZASTO OVO SVE RADIS AKO IMAS NESTO PROTIV MENE KAZI SLOBODNO NEMOJ BAJK DA ME VREDJAS KOJI SAM KRVAVO ZARADIO....I POSTENO PLATIO ZAR JE TO BITNO SATO SAM PRODO RAM I PONOVO OTKUPIO TO JE MOJA STVAR STA RADIM BUDI ISKREN I REALAN I RECI MI STA TO NIJE UREDU PA GA TOLIKO BLATIS I MAZES A BAJK JE KO AVION..... SVE SAM MU ZIVO IZMNENJAO... NE RAZUMEM ZASTO OVO RADIS I NE RAZUMEM ZASTO NECES DA ME OSTAVIS NA MIRU POSTENO SAM TI PLATIO STO JE JA PRODAJEM TO JE MOJE PRESTANI DA SIRIS DEINFORMACIJA KAD NISI U PRAVU BAJK JE SAD BOLJI ZA 70% NEGO KAD SI MI TI PRODAO.....

PAZI JOS OVO....

JA TEBI ZELIM SVE NAJBOLJE U ZIVOTU I DA POTROSIS U VESELJU PARE KOJE SAM TI DAO ZA CUBE.... NEMAM JA VREMENA DA SE PREPUCAVAM OVDE BILO SA KIM OKO NEBITNIH STVARI....BICIKL JE U TOP STANJU NADAM SE DA CU MU NACI KUPCA NA 500E A TEBI ZELIM SVE NAJLEPSE I HVALA TI STO ME MAZES A MISLIM DA TO NISAM BAS TOLIKO ZASLUZIO....ALI NEMA VEZE POZDRAV SVAKO DOBRO SVIMA NIKOLA KG...... =D>
  • 0

#96 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 28 March 2014 - 12:57 PM

Nikola problem je sto lazes i mazes. Ovde si rekao 50 razlicitih stvari a ispostavilomsemda ni jedna nije istinita. Ja mogu da se kladim da ti ram nisi nikome ni prodao.
  • 0

#97 spaske

spaske
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 835 posts
  • LocationBor, Srbija.

Postavljeno 28 March 2014 - 01:24 PM

Nikola problem je sto lazes i mazes. Ovde si rekao 50 razlicitih stvari a ispostavilomsemda ni jedna nije istinita. Ja mogu da se kladim da ti ram nisi nikome ni prodao.

+1 =D> =D>
  • 0

#98 miso17

miso17
  • Members
  • Pip
  • 17 posts

Postavljeno 28 March 2014 - 02:12 PM

joj ljudi ovo je komedija :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ja sam se upisao od smeha citajuci ovu temu i avanture ovog prodavca :^o :^o :^o :D :D :D
  • 0

#99 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 28 March 2014 - 03:19 PM

Pile vrati se!!!

Sve ti je oprošteno!!! :lol:
  • 0

#100 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 29 March 2014 - 01:39 PM

Znači....

Attached Thumbnails

  • x0x8.jpg

  • 0
SPARK 10




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika