Jump to content


Fotografije

Vegetarijanstvo i sport


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
285 odgovora na ovu temu

#141 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 September 2013 - 05:44 AM

Da li znate da zivimo u besplatnom prirodnom supermarketu i da je sve sto vidite od samonikle vegetacije 80% jestivo?


Ali, sudeći po nekim postovima pročitanim u ovoj temi, zaprašeno chemtrailovima (a.k.a. dlake sa lanca) i osiromašenim uranijumom... Ili se ta dva međusobno poništavaju, sada kada je (navodno, jel') HAARP isključen? Hm...
  • 0
--

#142 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2013 - 06:33 AM

Da li znate da zivimo u besplatnom prirodnom supermarketu i da je sve sto vidite od samonikle vegetacije 80% jestivo?

Obaska sto gomila puzova divlja na slobodi, a inace se prodaju kao delikates :D
  • 0
Postavljena slika

#143 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 07:05 AM

Da li znate da zivimo u besplatnom prirodnom supermarketu i da je sve sto vidite od samonikle vegetacije 80% jestivo?


Ali, sudeći po nekim postovima pročitanim u ovoj temi, zaprašeno chemtrailovima (a.k.a. dlake sa lanca) i osiromašenim uranijumom... Ili se ta dva međusobno poništavaju, sada kada je (navodno, jel') HAARP isključen? Hm...

Harp nije iskljucen sto se vidi po izgledu noktiju koji su ogledalo zdravlja (uzduzne i poprecne pruge) misteriozne dlake sa lanca se nalaze i u nama (kolonije nano cestica) kod nekih se manifestuju kao morgellons (promene na kozi) da ne mislite da ste cisti i da mozete da dobijete nesto ako pojedete iz prirode kada ste vec odavno napunjeni ?
  • 0

#144 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2013 - 07:21 AM

Harp nije iskljucen sto se vidi po izgledu noktiju koji su ogledalo zdravlja (uzduzne i poprecne pruge)

Lepa vest, onda pravac u Barajevo :D

Nego kako to da samo neki ljudi imaju te linije po noktima, a neki ne. Jedni su imuni na zracenje u mikrotalasnom podruciju, a drugi nisu ili je nesto drugo u pitanju? :)

P.S. Probaj barem jednom nedeljno da cistis lanac, jer em vozis ozbiljno, em je su prasina i razne druge cestice postojale i pre grand zavere :wink:
  • 0
Postavljena slika

#145 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 07:27 AM

Nema to veze sa Barajevom posto je isto u celom svetu, uostalom u Barajevu se eventualno nalazi prijemna antena a to sto su neki vise imuni na elm ozracivanje treba videti njihov nacin zivota?Cistim ja lanac svaki dan, malo se uhvati po rolnicama ali imam neke mtb drugare koji jednom u god. ciste pa jedan pita; kakve su ovo dlake?
  • 0

#146 zoran031

zoran031
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 392 posts
  • LocationUzice

Postavljeno 05 September 2013 - 07:46 AM

Pola Srbije jede hleba i tableta, nego kada smo kod Blica; izasla slika , siromasna porodica nema para, samo jede hleb i trazi bilo kakvu pomoc,slikano je na terasi i u pozadini slike vidi se gusta vegetacija. Da li znate da zivimo u besplatnom prirodnom supermarketu i da je sve sto vidite od samonikle vegetacije 80% jestivo?


Pase čovek travu i nailazi drugi čovek sa Besnom limuzinom i pita ga:
-Šta radiš???
Ovaj mu odgovara:
-Pa jel vidiš da pasem travu.
-Pa vidim, ali što???
-Pa zato što je kriza i nema se para za hranu!!!
Ovaj iz kola će na to:
-Aj ulazi u kola, ideš sa mnom ja ću ti dati da jedeš.
-Gospodine, pa ne morate, sramota me, ja imam još ženu , dvoje dece, tašta...
-Ma nema veze sve ih povedi.
U kolima, ovaj mu se zahvaljuje, a vozač mu odgovara:
-Ma nema veze, imam ja mnogo veliku livadu kući, ionako bih morao kositi i ne znam gde ću posle onoliku travu. :D
  • 0

  5926 km u pola 2012    15605 km u 2013   11674 km u 2014   11858 km u 2015   7577 km u 2016   5423 km u 2017   prebačeno 12000 km u 2018

 

Da citiram profesora:

-Ovce moje budite u vinkli, evo mene stižem na bicikli


#147 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2013 - 08:37 AM

Nema to veze sa Barajevom posto je isto u celom svetu, uostalom u Barajevu se eventualno nalazi prijemna antena a to sto su neki vise imuni na elm ozracivanje treba videti njihov nacin zivota?Cistim ja lanac svaki dan, malo se uhvati po rolnicama ali imam neke mtb drugare koji jednom u god. ciste pa jedan pita; kakve su ovo dlake?


Nisam siguran da postoji nesto sto bi se moglo nazvati imunitetom na eletromagnetno zracenje. Pokusas li da se nadjes u zoni snaznog mikrotalasnog predajnika pretpreces veoma ozbiljne posledice.

Ono sto u Srbiji postoji jeste prijemna antena u Zemunu na krovu instituta za fiziku, to nije nikakva tajna i generalno nema nikakve veze sa nekom strasnom zaverom da se naudi Srbima ili bilo kome na ovom podrucju. Sem toga sta mislis da radi prijemna antena i o kojim nivoima snage signala se tu radi?

http://amitzdulniker... ... oji-haarp/

Ono sto je klasicna tragika ovog podrucja jeste da se temom HAARP u Srbiji ponajvise bave polupismeni novinari, borci za pravdu (a bogme i platu), sa fundamentalnim nepoznavanjem materije, ali naravno ne bez velikih zakljucaka pokupljenih sa YT-a i obrazovnih tekstova "Ivone Zivkovic".

Sto se dlaka na rolnicama tice, prosto je cudno da ih ima samo na rolnicama, a ne i na lancanicima i samom lancu. Za ovu godinu ne znam, ali do prosle sam imao kakvu takvu kilometrazu, nekad i veliku, i ama bas nikad nikakve dlake ni paucinu sa lanaca, rolnica i lancanika nisam skidao. Zivimo na istom podrucju, tj istom gradu.

Sto se belih fleka na soferki tice, toga takodje nemam, auto vozim prakticno svakodnevno i svinjarija na soferci mi generalno smeta, pa bih sigurno primetio :)
  • 0
Postavljena slika

#148 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 09:08 AM

A hoće li meni neko da objasni kakve veze imaju HAARP, dlake na rolnicama ( da li su te rolnice od mesa ili ne?), nokti i trava iza zgrade sa vegetarijanstvom?

Ljudi prestanite da ispoljavate verbalnu agresiju i stav "ja sam najpametniji" kad je ljudska ishrana u pitanju. Hranite se kako mislite da vam odgovara i pustite druge da čine isto ili ih posavetujte da odu kod nutricioniste, ako mislite da greše.

Na kraju svaki extrem je načelno govoreći pogrešan. Čovek kao rasa nikada nije bio ni isključivi biljojed ni isključivi mesožder.
  • 0

#149 gordan

gordan
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 517 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 05 September 2013 - 09:17 AM

Hranite se kako mislite da vam odgovara i pustite druge da čine isto ili ih posavetujte da odu kod nutricioniste, ako mislite da greše.


Naravno.
Nadam se da će se sa time složiti i štovaoci lika&dela Nikole Aleksića (za one sa jeftinijim ulaznicama - npr. http://www.vaseljens... ... novnistva/) :)
  • 0
--

#150 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2013 - 09:51 AM

Gosn. Nikola je genije. Redak slucaj epskog vodje koji je javno trazio da nasa hrabra vojska obara avione iza kojih ostaju vec pomenuti chemtarilovi. Nesto se pitam kako li bi obaranje jednog takvog aviona uticalo na zdravlje i kvalitet zivota. Konkretno na situaciju u kojoj neki nn retard opali putnicki avion, pa posle dobijemo po labrnji od zapadnih zlikovaca :)

[youtube_embed6][/youtube_embed6]
  • 0
Postavljena slika

#151 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 10:05 AM

Ugovorom o pridruzivanju je potpisano da se dozvoljava prelet ali nigde ne pise da smeju da se bacaju otrovi.N. Aleksic je predstavljen u medijima kao paranoik kao i cela kampanja prskanja da je teorija zavere.Zasto onda svi imamo na noktima zadnjih 6-7god. kao bar kod linije za koje pise u svakom med. udzbeniku da su simptom trovanja?
  • 0

#152 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 05 September 2013 - 10:15 AM

Zasto onda svi imamo na noktima zadnjih 6-7god. kao bar kod linije za koje pise u svakom med. udzbeniku da su simptom trovanja?

Prvo nemamo ih svi.
A drugo hajde navedi barem jedan ozbiljan udzbenik koji se koristi u nastavi medicine u kome pise da su linije na noktima pouzdan znak trovanja. Daklem naziv, autor, izadnje, i citat :) Pretpostavljam da nece biti problem posto sam pod utiskom da to pise u ne tako malom broju knjiga :)
  • 0
Postavljena slika

#153 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 10:29 AM

Kako nemaju svi, sta znaci ta duboka pruga na sred palca kod svih ljudi doduse nekima manje uocljiva? Medicinska enciklopedija Zagreb MCMLXV, Nokat VII, 333-342 strana, vidi Reilove i Mesijeve pruge.Iz ove enciklopedije se ucila i polagala medicina.U to vreme ovaj poremecaj kod nokta se smatrao posledicom teskog trovanja organizma.Zdrav nokat nema nikakve pruge ,sare , udubljenja, ravan je , gladak, malo zaobljen i ruzicaste boje, ovo sad sto imamo je kao u teskog narkomana.
  • 0

#154 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 10:32 AM

Nemaju svi. Ja nemam. I opet pitam kakve to ima veze sa vegetarijanskom ishranom?
  • 0

#155 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 10:37 AM

Ne znam da li si iz Beograda ali bi ti sad uzeo 50 eur u opkladu da imas ili si mozda reptil, ili se foliras kao vecina iako se sa dva metra vidi ocigledno? Vegetarijanstvo u ovakvoj bednoj situaciji znaci duzi zivot.
  • 0

#156 himzo

himzo
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1310 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 10:54 AM

Ja nemam prugu na noktima na rukama, ali imam na desnoj nozi :? . Da je sečem? Da naglasim da nisam reptil i da verovatno neće porasti ponovo.
  • 0
Pozdrav

#157 milan58

milan58
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 11:02 AM

Pretpostavljam da imas u prvoj cetvrtini nokta blizu korena nokta? Ne moras nista da radis, tako ces da je gledas dok se polako pomera prema vrhu dok raste nokat.
  • 0

#158 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 05 September 2013 - 12:07 PM

Bem mu zivot, pa 99% nas ima te pruge na noktima ali iako uzmemo u obzir da je to posledica trovanja organizma msm da postoje mnogo ubedljiviji uzrocnici....

Dajem primer
Izvezli smo silu alfa toksin kukuruza od kog nam je pola vraceno, sada stocari likuju zbog smanjenja cena stocne hrane (koje nije zanemarljivo) a ne kapiraju da ce drzava prodati sav ovogodisnji rod kukuruza a mi cemo stoku i nas hraniti bolesnim proslogodisnjim kukuruzom....

Napominjem da se kukuruz koristi u proizvodnji sve stocne hrane kao i u milion i jednoj namirnici u ljudskoj ishrani....

Tako da pustite vi chemtraills i ostale budalastine imamo mi prave neprijatelje u svom narodu!
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#159 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 05 September 2013 - 12:17 PM

Koliko vidim najveći neprijatelji su nam svinje, krave i živina. :D

I ponavljam da nemam nikakve linije na noktima, bre! :D
  • 0

#160 Flow

Flow
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationBgd

Postavljeno 05 September 2013 - 12:36 PM

udzbenik koji se koristi u nastavi medicine u kome pise da su linije na noktima pouzdan znak trovanja. Daklem naziv, autor, izadnje, i citat :)


Nije bas udzbenik ali moze da posluzi :mrgreen:

[youtube_url_][/youtube_url_]
  • 0
Postavljena slika




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika