Jump to content


Fotografije

SEDIŠTE - kako pronaći odgovarajuće ???


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
1391 odgovora na ovu temu

#61 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 August 2011 - 09:56 PM

Sedište može samo da se naruči online ili eventualno ako se pojavi neko u oglasima, ne uvozi se. Ako računate da sa nekim delite poštarinu od 20e, izaći će vas oko 65e.

Trenutno na CRC-u, Selle SMP TRK je na akciji i košta 38 evra. Poštarina za Srbiju je 11 i nešto. Od carine zavisi kolika će biti krajnja cena...
Ako neko zna sajt gde ima jeftinije, nek javi... :D


E pa onda se ne sećam dobro, onda sam delila tu poštarinu od 11e, a ne 20! Kad sam preračunavala trošak, uzela sam bila u obzir i carinu i transport i krajnji ishod je bio pomenutih 65 jura (i tada je samo sedište koštalo 38e).
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#62 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 August 2011 - 10:01 PM

onda sam delila tu poštarinu od 11e, a ne 20!

Eh, s kojim li si srećnikom to delila.... :D
Šalim se. Ali, nekako mi se čini, ako u paketu stignu dva sedišta, nema šanse da se ne ocarini. A ako stigne samo jedno, možda progledaju kroz prste, pa ispadne jeftinije...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#63 homer

homer
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 310 posts

Postavljeno 22 August 2011 - 10:10 PM

onda sam delila tu poštarinu od 11e, a ne 20!

Eh, s kojim li si srećnikom to delila.... :D
Šalim se. Ali, nekako mi se čini, ako u paketu stignu dva sedišta, nema šanse da se ne ocarini. A ako stigne samo jedno, možda progledaju kroz prste, pa ispadne jeftinije...


ako pishe cena na paketu (>20-50eur), nece gledati kroz prste...
  • 0
"Ja sam sebe manji komad
veci deo cini Nomad
a taj cudak nesto bunca
njemu nikad dosta sunca"

#64 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 August 2011 - 10:13 PM

Još malo OFF-a :)
Neko od kolega je ovde na forumu pisao o svom iskustvu sa naručivanjem preko sajta i kako je izbegao carinu. Bila je neka cifra koju je pominjao kao gornju granicu do koje ne carine paket (recimo, 45e ali računajući i poštarinu!), ali je takođe zamolio pošiljaoce da uklone originalnu ambalažu i pošalju mu go proizvod.
Evo nađoh temu: viewtopic.php?f=5&t=55&st=0&sk=t&sd=a&hilit=iz+inostranstva&start=480
Eto, ja ne znam za šemu da se ovo sedište naruči za manje pare, ali ako neko pronađe - =D>
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#65 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 22 August 2011 - 10:41 PM

Ajmo jos jedared:

Kada salje fizicko lice - 45eur max
kada salje pravno lice - 25eur max.

Vrednosti koje izlaze iz ovih okvira podlezu carinjenju. A kako to sve ide, objasnjeno u vise navrata.
Tako da, Jelcica je lepo sracunala. Ako nemas srece sa carinom, doci ce te oko 65eur.
  • 0

#66 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 22 August 2011 - 10:53 PM

Da se ne zezam sa narucivanjem preko valja li nesto sa ovog sajta.. a i ne daje mi se 65e za sic.
http://www.vector-bi... ... 9&Itemid=1

ako ne ovaj onda nesto iz glasa predlozite..

U principu ovo sto sada vozim, ne zulja me kada iden neki off road (off je obicno kraci i dosta vremena se provodi stojeci), ali mi pravi problem kada se sa mtb zaputi asfaltom na turu preko 50+km..
  • 0

#67 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 22 August 2011 - 11:00 PM

Velo pronto sl z1 ja ok sediste za moju guzu sa tog sajta.I cena je ok.Ima titanijum sine.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#68 Zof

Zof
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 23 August 2011 - 07:30 AM

kako va mdeluje ovo sediste, moram priznati da prvi put cujem za sediste koje se naduvava???
Tvrdoća sedista se može kontinuirano podešavati pomoću Air-Comfort vazdusne podstave
S integrisanom pumpom i praktičnim ventilom za regulisanje pritiska
Dimenzije: cca. 30x21x11 cm ili cca. 29x18x11 cm

E sad...najbolje onda kancelarijsku stolicu da nabudzis na sticnu.


Samo se ti zezaj :) stavi na gomilu sledece stvari pa kazi onda:

1. 8-17h sedenje u kancelariji
2. 100kg tezine (imam 192cm pa nisam pregojen ako se odmah to pomisli), pri tom igram fudbal rekreativno pa nisam zardjali kanc.frik
3. hemoroidi
4. izrazene kosti na pozadimi

jbg kad sam imao 15god vozio sam Rog 5-brzinku koja je imala PLASTICNo sediste, ali stvarno plasticno, tesko da moze da bude neudobnije od toga. I posle 2-3 voznje naviknes se i teraj, ali tad sam imao 30kg manje i nisam sedeo po ceo dan u kancelariji niti sam imao problem sa hemoroidima.

E zato moram naci nesto udobno, necu da se odreknem voznje bajsa a ubi me sediste...i nek izgleda ruzno

Inace ovo sto se naduvava sediste, kosta manje od 20eur :)
  • 0

#69 Sotir

Sotir
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts

Postavljeno 23 August 2011 - 08:11 AM

100kg tezine (imam 192cm pa nisam pregojen ako se odmah to pomisli)


100 kila je 100 kila. Joj, nije vama debe.. ovaj, korpulentnima lako :)

4. izrazene kosti na pozadini


Ovo mi baš nije najjasnije

......Rog 5-brzinku koja je imala PLASTICNo sediste, ali stvarno plasticno, tesko da moze da bude neudobnije od toga. I posle 2-3 voznje naviknes se i teraj, ali tad sam imao 30kg manje i nisam sedeo po ceo dan u kancelariji niti sam imao problem sa hemoroidima.


I ja sam vozio na tom sedištu, nije ono bilo baš toliko neudobno, ali je imalo nezgodan običaj da se prepolovi po širini. To je već neudobno, naročito ako ide uz pad!
  • 0

#70 aztec

aztec
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 585 posts

Postavljeno 23 August 2011 - 08:51 AM

onda sam delila tu poštarinu od 11e, a ne 20!

Eh, s kojim li si srećnikom to delila.... :D
Šalim se. Ali, nekako mi se čini, ako u paketu stignu dva sedišta, nema šanse da se ne ocarini. A ako stigne samo jedno, možda progledaju kroz prste, pa ispadne jeftinije...


Potpuno si u pravu!!!
A ako neko pomisli da zatraži od crc-a da upišu manju cifru, ili da ne stave račun u paket, ili da pošalju kao poklon, ili slične fore...gubi vreme....Ne odstupaju od svojih pravila.
  • 0
SPARK 10

#71 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 23 August 2011 - 12:07 PM

E zato moram naci nesto udobno, necu da se odreknem voznje bajsa a ubi me sediste...i nek izgleda ruzno

Inace ovo sto se naduvava sediste, kosta manje od 20eur :)


Odgovor na tvoje pitanje jeeeeeeeeeeeeeeeeee


SELLE SMP TRK!

a svrati do sajteta Sheldona Browna pa vidi šta ima da kaže o takvim sedištima kakva te privlače.
  • 0

#72 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 23 August 2011 - 06:33 PM

http://www.chainreac... ... elID=23428
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#73 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 23 August 2011 - 06:52 PM

Za nas je jeftinije, jer smo van EU i ne plaćamo njihov VAT. Kao što rekosmo Jelčica i ja, 38 i nešto eura...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#74 Nion

Nion
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1709 posts

Postavljeno 23 August 2011 - 07:00 PM

Za nas je jeftinije, jer smo van EU i ne plaćamo njihov VAT. Kao što rekosmo Jelčica i ja, 38 i nešto eura...


38eur+11eur+30%+350din ptt
  • 0

5500km-2010
6400km-2011
3800km-2012
6080km-2013
7660km-2014

8500km-2015

5000km-2016
Moj zanat mi je dao vrh sa koga ću pasti“... Ako ste dostigli vrh, onda i pad može da bude veličanstven!“ D.V


#75 cikajowa

cikajowa
  • Members
  • PipPipPip
  • 158 posts

Postavljeno 30 August 2011 - 11:58 PM

EVO GA
http://www.cikloberz...ow.php?id=46669

Vredi li ove pare ?
  • 0

#76 jelchica

jelchica
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1030 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 31 August 2011 - 06:35 AM

Vredi, svakako - ako nije nešto puno voženo. Ako je to sedište akano godinama, pedeset evra je mnogo.
Ali neka ti pošalje fotografije tog sedišta da vidiš da li je i koliko stanje odlično, ono na oglasu su slike novog sedišta sa interneta.
Sve zavisi koliko je staro (ako to možemo nekako da utvrdimo)..
  • 0
Today is always here.
Tomorrow, never.

#77 Kapetan

Kapetan
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 01 September 2011 - 12:50 PM

Kako vam se cini doticno sediste - http://www.cikloberz...ow.php?id=15630 a cena sitnica 520 dindzi naravno za drumasa - funkcija pre estetike...
  • 0

#78 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 01 September 2011 - 03:56 PM

Ovo sediste za drumasa? Sve da su nam razlicite zadnjice, tesko da moze ikom odgovarati. #-o
  • 0

#79 Kapetan

Kapetan
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 01 September 2011 - 06:49 PM

Ne bih se slozio,vozio sam duze ture i onaj ''fensi patrljak'' od sedista me je ubijao, imao sam i slicno ovome i prica je bila skroz drugacija,doduse jedino nije bilo one rupe za prostatu, hmm...sto ljudi - sto zadnjica,svaka je prica za sebe... evo jednog korisnog linka
  • 0

#80 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 17 September 2011 - 09:55 PM

Evo,i ja da se oglasim. Bajs sam kupio pre 10-ak dana. Na bicikl nisam seo 15-16 meseci i ovih dana na kratkim vožnjicama (prosečno po pola sata na sedlu) oglašava mi se zadnjica u vidu bolova. Sedlo je sele royal frecia
Postavljena slika
meni deluje da je dosta tvrdo

pre godinu ipo neko vreme vozio sam corratec
Postavljena slika
i čini mi se da je to sedlo bilo mekše.
1.Da li sačekati neko vreme da se zadnjica navikne zbog velike pauze ili tražiti nešto udobnije?
2.Koje sedište je dovoljno udobno za vožnju od nekoliko sati?
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika