Jump to content


Fotografije

Plocice na stomaku


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
72 odgovora na ovu temu

#21 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 07 August 2010 - 06:14 PM

@Boycie
...milom ili silom... n:blackeye n:fighting0030
salim se. dogovor uvek postoji u razumnoj sredini. moja devojka ne voli da vozi bike. ali, nasli smo zajednicku aktivnost (pored seksa), trcimo svako vece zajedno. :D
  • 0
Posted Image

#22 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 August 2010 - 08:02 PM

@Boycie
...milom ili silom... n:blackeye n:fighting0030
salim se. dogovor uvek postoji u razumnoj sredini. moja devojka ne voli da vozi bike. ali, nasli smo zajednicku aktivnost (pored seksa), trcimo svako vece zajedno. :D

A kad imate vreme za sex kad svako vece trcite :mrgreen: .Salim se naravno.Bracnom paru svaka cast kad imaju toliko zajednickih stvari.Danas je to retkost.Da mi zivite dugo i sretno pa makar i Bojsiju nestale plocice :wink:
  • 0
puno znoja,malo krvi

#23 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 August 2010 - 08:21 PM

Pa ja stvarno ne znam kome su još važne te pločice!? Koliko ima važnijih stvari u životu, ajooj! #-o
  • 0

#24 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 07 August 2010 - 08:28 PM

A kad imate vreme za sex kad svako vece trcite :mrgreen:


obicno posle trcanja :D zalepimo se onako znojavi 8)

Pa ja stvarno ne znam kome su još važne te pločice!? Koliko ima važnijih stvari u životu, ajooj! #-o


pa i to sto kazes, keramika nije vise u modi :mrgreen: prelazi se na knauf
  • 0
Posted Image

#25 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 07 August 2010 - 10:28 PM

Pa ja stvarno ne znam kome su još važne te pločice!? Koliko ima važnijih stvari u životu, ajooj! #-o

Tako je,ispod brda rastu najbolji kukuruzi n:sign0007
  • 0
puno znoja,malo krvi

#26 bluboki

bluboki
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 07 August 2010 - 11:14 PM

Pa ja stvarno ne znam kome su još važne te pločice!? Koliko ima važnijih stvari u životu, ajooj! #-o


Kome su vazne plocice? E pa da si ti u mojim godinama znala bi kome su vazne...
Danas prvo sto te devojka pita jeste imas li plocice :P
  • 0
Postavljena slika

#27 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 08 August 2010 - 12:43 AM

@bluboki
Ona: Imas li plocice?
Ja: Imam.
Ona: Mogu li da vidim?
Ja: Izvolte u kupatilo, samo pazi da se ne okliznes, vlazne su plocice.
:twisted:
  • 0
Posted Image

#28 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 08 August 2010 - 06:57 AM

n2:smiley-score010 n2:hahaha n:happy0045
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#29 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 08 August 2010 - 06:56 PM

@bluboki
Ona: Imas li plocice?
Ja: Imam.
Ona: Mogu li da vidim?
Ja: Izvolte u kupatilo, samo pazi da se ne okliznes, vlazne su plocice.
:twisted:

I još joj kažeš da povuče vodu za sobom, malo... n2:wc n2:smiley-happy120
  • 0

#30 shisei

shisei
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 09:43 AM

Sve je to lepo imati ali koliko god da se trudiš nestanu kad se oženiš n:grandpa


Ovo nije tačno! Sve zavisi od čoveka i njegove volje, tj. želje da drži do sebe i svog izgleda. Moj muž je - oženjen, otac troje dece (19, 16 i 7 godina) i još uvek ima "pločice". :lol:


Moram da komplimentiram Postavljena slika ! Svaka cast na velikoj porodici i jos imate vremena oboje i da se bavite sportom!
  • 0
Trazim blatobran (nove ili polovne) za Scot SUB 40
U crno-beloj ili sivo-beloj boji.

#31 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 August 2010 - 10:42 AM

Moram da komplimentiram Postavljena slika ! Svaka cast na velikoj porodici i jos imate vremena oboje i da se bavite sportom!

Hvala, shisei. Jako je važna međusobna podrška i puuunooo kompromisa. n:fighting0074

:D
  • 0

#32 sirenica

sirenica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 438 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 August 2010 - 10:51 AM

E pa da si ti u mojim godinama znala bi kome su vazne...

Boki, bila sam u tvojim godinama jako davno i tada to nikome nije bilo važno. Najvažnije je bilo da je momak fin, kulturan i lepo vaspitan. n2:smiley-love003 Nije sve u pločicama, valjda ima nešto i u glavi.
  • 0

#33 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 09 August 2010 - 11:03 AM

Nije sve u pločicama, valjda ima nešto i u glavi.


o tome se radi. frapantna je cinjenica da su, realno sve cesce dovojke koje ce gledati prvo fizicki izgled, pa tek onda koliko ima para, ima li nepokretnosti i ostalo. a glava? sta ce to, to nosi frizuru (u mom slucaju celava), naocare, bradu ako moze da je pusti... ako ima malo mozga, vise ne bi bilo tako. ne bi ona bila pored njega, ne bi radio i trpeo ono sto trpi gore opisan. to je pretpostavka takvih oblicja zenskog roda. vode se pretpostavkom da je biti bolji sponzir neki izdefinisani, jer je, opet pretpostavka, da su misici jedino izdefinisano na njemu. vrlo, ali vrlo su retki tipovi koji su intelektualno natprosecni i do nekle optereseni izgledom. postoji pretpostavka da manjak intelektualnih sposobnosti nalazi ravnotezu u trazenju idaelizma u fizickom izgledu. to su one verovatno skontale i vode se time.
  • 0
Posted Image

#34 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 09 August 2010 - 11:14 AM

E pa da si ti u mojim godinama znala bi kome su vazne...

Boki, bila sam u tvojim godinama jako davno i tada to nikome nije bilo važno. Najvažnije je bilo da je momak fin, kulturan i lepo vaspitan. n2:smiley-love003 Nije sve u pločicama, valjda ima nešto i u glavi.

Sirenice danasnjoj genaraciji je nabitnije da su svi izdepilirani,ispolirani,pocupani(muske obrve),i ko zna sta jos.Razumem sportiste koji se depiliraju ali danas se sva depiliraju i imaju plocice,a u glavi im zuji muva koja je umorna od letenja posto nema na cemu da sleti.Cast izuzetcima.Natero sam nekog klinca koj ima ekstra plocice i svaki dan je teretani da trci samnom.Hteo je da umre posle 2 km,a izgleda kao sport in my blood.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#35 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 09 August 2010 - 02:15 PM

o tome se radi. frapantna je cinjenica da su, realno sve cesce dovojke koje ce gledati prvo fizicki izgled, pa tek onda koliko ima para, ima li nepokretnosti i ostalo. a glava? sta ce to, to nosi frizuru (u mom slucaju celava), naocare, bradu ako moze da je pusti... ako ima malo mozga, vise ne bi bilo tako. ne bi ona bila pored njega, ne bi radio i trpeo ono sto trpi gore opisan. to je pretpostavka takvih oblicja zenskog roda. vode se pretpostavkom da je biti bolji sponzir neki izdefinisani, jer je, opet pretpostavka, da su misici jedino izdefinisano na njemu. vrlo, ali vrlo su retki tipovi koji su intelektualno natprosecni i do nekle optereseni izgledom. postoji pretpostavka da manjak intelektualnih sposobnosti nalazi ravnotezu u trazenju idaelizma u fizickom izgledu. to su one verovatno skontale i vode se time.


Čast izuzecima! :mrgreen:

Ja ne bih da generalizujem. Bar ovaj sajt nije predvidjen za to. n2:smiley-greet015
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#36 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 09 August 2010 - 03:50 PM

Čast izuzecima!


zaboravio sma da kazem i ja
Cast izuzecima. odosmo u off :-]* :mrgreen:
  • 0
Posted Image

#37 zeggerr

zeggerr
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 486 posts

Postavljeno 10 August 2010 - 07:20 AM

Da nezaboravimo jedan detalj u vezi sa trbusnjacima :D osim nagomilanog sala i sam trbusni zid moze biti opusten zbog nemanja redovnog treninga. Dosta puta sam vidjao kod bivsih sportista taj slucaj. Neko prestane da trenira aktivno, pa zatim prestane da trenira uopste, i naravno sadejstvom genetike i nerada trbusni zid je sklon da se 'istegli' i da taj neko dobije stomak iako nema mnogo sala na tom delu tela. Tako se desavalo da neki moji prijatelji bivsi sportisti imaju vizuleno veci stomak od mene a da su im se i dalje nazirale plocice, dok sam ja u tim trenutcima imao oko 2-3cm sala na stomaku. Taj istegnut trbusni zid nastaje prilicno neurednim nacinom zivota i prezderavanjem, jer na ovim prostorima mnogi misle da nisu jeli ako se ne prejedu.
E to je situacija gde se vrlo preporucuju vezbe za jacanje trbusnog zida i svakako trcanje. Bio sam svedok da se cesto takav ' istegnut' stomak vrlo sporo i tesko vraca dok se uz sve ostalo ne uvrsti trcanje u redovan trening.
  • 0
vredniji je gram iskustva od tone teorije....

#38 shisei

shisei
  • Members
  • Pip
  • 19 posts

Postavljeno 10 August 2010 - 09:04 AM

Sirenice danasnjoj genaraciji je nabitnije da su svi izdepilirani,ispolirani,pocupani(muske obrve),i ko zna sta jos.Razumem sportiste koji se depiliraju ali danas se sva depiliraju i imaju plocice,a u glavi im zuji muva koja je umorna od letenja posto nema na cemu da sleti.Cast izuzetcima.Natero sam nekog klinca koj ima ekstra plocice i svaki dan je teretani da trci samnom.Hteo je da umre posle 2 km,a izgleda kao sport in my blood.


Mozda im malo vremena preostaje da rade na unutrasnjem sebi ?
Posle tog silnog mackanja-cackanja, depiliranja ovde ili onde zna covek/zena da se posteno umori !
Postavljena slika

Nego da se vratimo na temu, koliko god muskarcima bilo tesko da dodju do tih predivnih plocica, ili six-pack kako volimo da ih zovemo...moguce je sresti takve momke, i to kod nas bas ima dosta mladih, pa i starijih, koji setaju takvu lepotu.

Ali sresti zenu da ih ima...e to je bas izazov. Osim par javnih licnosti, nema ih. Ali svojevremeno sam se druzila sa jednom devojkom koje je imala bukvalno takve misice, tacnije radile smo zajedno. Mogao si flomasterom da ih ocrtas! Jos smo u to vreme radile u prodavnici sportske garderobe, u centru Bgd. Kad god bi sa gornje police posla da skine neku trenerku, momcima bi jezik ispadao, i onda je jedan pitao, citiram "Majke ti, kako ti uspevas? Ubi se trceci, vezbajuci itd pa nista!".

Rekla mu je cini mi se par kljucnih stvari.
Otprilike ovako je bilo>
1. Ne jedem svinjetinu, muslimanka sam, ali i da nisam mislim da je ne bih jela
2. Doruckujem uvek jogurt i zitarice, jedem malo hleba, i uvek crni
3. Bavila sam se atletikom od 8 godine, do 25 godine, i telo je usvojilo naviku da vezba...pa i kada sam prestala da treniram aktivno, trcim bar 2 puta nedeljno.

Jos je pricala nesto o vezbama za stomak, koje nisu trbusnjaci, nego nesto dizanje nogu...ne secam se tacno...i to je bilo otprilike to.
Oduzih, ali mozda pomogne nekome.
  • 0
Trazim blatobran (nove ili polovne) za Scot SUB 40
U crno-beloj ili sivo-beloj boji.

#39 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 10 August 2010 - 10:53 AM

imao oko 2-3cm sala na stomaku.


kako da se izmeri debljina sala na stomaku?
  • 0
Posted Image

#40 ciric_ivan

ciric_ivan
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 307 posts

Postavljeno 10 August 2010 - 11:04 AM

kako da se izmeri debljina sala na stomaku?

Postavljena slika

trazi na google "body fat caliper"
a imas i seljacku varijantu, prstom :wink:
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika