Jump to content


Fotografije

Scott Scale 70 XXL


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
123 odgovora na ovu temu

#1 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 March 2010 - 03:02 PM

Danas poslepodne, iz dvorišta na Podbari u Novom Sadu nestao je ovaj bicikl. Scott Scale 70 XXL za 2008.

Postavljena slika

Nije u ovom setup-u, ima Schwalbe Nobby Nic ya 2010 sa belom trakom sa strane, Truvativ Hussefelt guvernalu i Truvativ 3D cut Team lulu, Ritchey WCS rogove i belu specialized bocu sa crnim držačem. Ima i Cateye bljeskalice i napred i nazad.
Ako ikog vidite, broj telefona je 021/551581 ili 062/421706 ili na [email protected].

Sa njim je ukraden i sestrin narandzasti Capriolo Adrenalin takodje sa izmenjenim delovima. Ima Zoom rogove i rucke Selle Royal sediste i staru Cateye prednju lampu.

Nalazacu sledi nagrada, a lopovu, ako ga ikad uhvatim, kidanje glave.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#2 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 13 March 2010 - 04:54 PM

Ufffff #-o #-o :(

Imaš serijske od nečeg?
  • 0

#3 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 March 2010 - 05:05 PM

SC209459010 je serijski broj rama. E... jako sam besan, na sve potencijalne lopove, cigane i narkomane.
Bajk je ogroman i u ovakvom setapu se ne viđa puno, pa ono... ako ga ne rastave možda ga i nađem. Za Capriola kontam da nema šanse, pošto ih ima jako puno...
Pazi, ne gajim neku nadu da ću ga naći... taman sam uštedeo za vilu pa ću sad morati da nastavim da štedim za ceo bajk...
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#4 Mile

Mile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 423 posts

Postavljeno 13 March 2010 - 05:57 PM

E... jako sam besan, na sve potencijalne lopove, cigane i narkomane.


Duke, nemoj da gresis dusu. Zivim 20 godina okruzen romima i nikad mi nista nisu ukrali. Sta vise, kad sam jednom prilikom izgubio novcanik, dva deckica su mi ga donela kuci i dinar nije falio.
Budi besan samo na lopove. Tu neces pogresiti.

Steta za bajs, bas je lep. Na ram treba obratiti paznju. (Sve ostalo ce verovatno poskidati.) A kad nadjes ram, naci ces i lopova. Nek' ti je sa srecom "lov".
  • 0
.

#5 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 979 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 March 2010 - 05:59 PM

Obavesti prijatelje,komsije,poznanike,nastampaj letke sa fotkom bicikla jer je 90% jajara ili narkic bio u akciji a onda ce biciklo sigurno biti ponudjeno prvom koji "natrci" ...Rasiri pricu po kraju i raspitaj se kod likova iz iste price kao i kradljivac.
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#6 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 13 March 2010 - 06:15 PM

E... jako sam besan, na sve potencijalne lopove, cigane i narkomane.


Duke, nemoj da gresis dusu. Zivim 20 godina okruzen romima i nikad mi nista nisu ukrali. Sta vise, kad sam jednom prilikom izgubio novcanik, dva deckica su mi ga donela kuci i dinar nije falio.
Budi besan samo na lopove. Tu neces pogresiti.


Ma u afektu sam. Svi su mi trenutno krivi, i sam sam sebi kriv. Bajk mi inače stoji u sobi sad sam ga izneo u dvorište jer smo imali neku godišnjicu u kući a kapija je ostala nezaključana posle puštanja gostiju. Kontam da je neko lokalan, pa pošto mi u kraju živi dosta Roma, odmah mi oni padaju na pamet. Stereotipi ili ne, ovi moji su mi jako sumnjivi...

Sad sam besan a sutra ću verovatno biti samo očajan...
U svakom slučaju, ako negde naletite na ram, javite.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#7 nomad

nomad
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 723 posts
  • LocationIzrael

Postavljeno 13 March 2010 - 07:57 PM

Cesto ne pomaze, ali te ni ne kosta mnogo - obavezno podnesi prijavu u policiji, ako jos to nisi uradio...
  • 0

#8 roy_carroll

roy_carroll
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 13 March 2010 - 10:32 PM

srce me boli kad procitam da je bicikl ukraden, pa jos ovako lep, pa jos dva komada... ne znam da li zbog dima u sobi,ali zasuzise mi oce... :cry:

puno srece u potrazi i obavezno prijava , a za procenu vrednosti da stavis 100-200e vise, ako jos znas nekog u sup-u to bolje, jer sve je to povezano.... meni su ukrali bajk,ja podneo prijavu,ali znao sam jednog policajca,i zamisli vratili su mi ga za 2 dana...

zelim da tako bude i sa tobom...pozdrav druze
  • 0

#9 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 08:58 AM

Ako ikoga ugledam na tom Scott-u skidam sve sa njega osim Ackete i tebe :cry:
Sa Capriola neću nikoga da skidam, pošto je čest bajk po Novom Sadu, pa da ne izigravam budalu, ali taj Scott je jedan jedini.
Nadam se da će se brzo naći oba bajka...
  • 0

#10 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 09:02 AM

Gamzzy, pa ja sam Acketa...
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#11 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 09:07 AM

Gamzzy, pa ja sam Acketa...

E, ko će Vas pohvatati sa tim Nick-ovima... ja sam mislio da je Bojan, a znam da on vozi (ili je vozio) neki Capriolo...
  • 0

#12 Gary_Fisher89

Gary_Fisher89
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1215 posts
  • LocationPalace, Centar, Beograd

Postavljeno 14 March 2010 - 09:24 AM

Iskreno mi je zao, ali uvek mi doza zala bude potisnuta besom i cudjenjem. Mozda nije trenutak, ali brate takav bicikl, ili bilo kakav na kraju krajeva, NE SME da se drzi van kuce. Znaci spavaj sa njim ako treba ali ne napolju na izvolte. Jenostavno danas odnesu za 5 sekundi sve. Kapiram ja da neko nema mesta, ali i to je opet malo diskutabilno, nadje se ako se mora.
A sto se tice besa, ja ne znam zasto, ali sve te lokalne narkomancine i taj talog bi mlatio svaki dan i drndao ih i ispitivao pa bi video ili bi nestali ili ne bi nista pipnuli. Samo vi pljujte policiju acab i sl. debilne izjave, a da nekih jedinica nema bila bi jos veca anarhija nego sto jeste. Sto se mene tice, ja linco sam miran, i svako ko imalo zasluzi treba da dobije pendrek u glavu jer njega roditelji nisu vaspitali, a sutra ce mene da izbode za 500 dinara.
Malo sam skrenuo sa teme ali popzidim kada vidim da se nekome nesto desi ovako a jbt skoro ne mozes nista.
Pozdrav, i zelim ti da uspes da ga nadjes, i to sam da ga nadjes, sladje je jer si posle da slatkim mukama da li da mu lomis ruke ili noge.
  • 0
http://www.youtube.c...cycleFanatic89#

"The bicycle has a soul. If you succeed to love it, it will give you emotions that you will never forget."

Polar matrix - 14400km; Gary Fisher - 28983km; Wilier - ...in progress...

#13 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 12:46 PM

Heh...
Aj da ti kažem... bicikl mi je stajao u sobi, uvek. Živim u kući u kojoj smo mi jedini stanari. Nema nikog drugog u dvorištu, samo mi, a dvorište je okruženo sa svih strana komšijskim kućama i najniže mesto za preskakanje je oko 2,5 m kroz krošnju lešnika. U kuću se ulazi kroz ajnfort kapiju koja je u 99,99% slučajeva zaključana.
Juče se desilo da smo imali neki parastos, i došli su gosti, od kojih je jedan i moj stric koji je ostavio otvorenu kapiju. Bicikl sam privremeno izneo da ne smeta gostima.
U dvorištu imam psa.
Kad smo izašli u dvorište, tamo je bio još jedan pas koji je zamajavao mog psa, vrata su bila širom otvorena, a bicikli su nestali.
Da li je taj pas sam ušao i širom otvorio vrata ili ga je neko iz kraja ubacio, pa ušao i uzeo bajkove nemam pojma. U subotu oko 3 popodne, ovuda prolaze samo ljudi koji tu i žive. Gaftere iz kraja koji uvek šmekaju ko šta ima nisam video od juče uopšte, a inače su stalno na ulici. Ovo nisu fini Romi, daleko od toga.
Do svega je vodio glup splet okolnosti koji je mogao biti izbegnut ali nije.

Policiji je odmah prijavljeno sve. Slike su pokačene na FB i nekoliko foruma. Obaveštene su sve poštene komšije. Bio sam jutros na Najlonu, i ipak nisu glupi kao što sam se ponadao. Od nedelje kupujem oglase i nosim fotke u prodavnice bajkova po gradu, a nešto razmišljam da li da počnem da pretim po komšiluku...

Eto, kontam da sam smorio za medalju.
Ajde ljudi... hvala za podršku i čuvajte bajkove.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#14 Grux

Grux
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 344 posts
  • LocationLeskovac + DST

Postavljeno 14 March 2010 - 02:46 PM

Nisi smorio, olakšaj duši slobodno pričom.
Nadam se da ćeš naći bajk, teško da će ovakav bicikl ostati neprimećen...
  • 0

#15 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 14 March 2010 - 03:31 PM

Prati čak i http://www.gradjanskioglasnik.rs i http://www.oglasi.rs
Ja se ovih dana ne krećem previše, ali ono što mogu (tek od sutra) je da kažem mojima u klubu i servisima da otvore oči za takav bajk (fanatic - 3 radnje).

Možeš eventualno otići i kod Pejčića preko puta Mašinske škole, Planet Bike i Vektor u Cara Dušana.
Ja sam javio Borisu (RIS), Peđi (Pro's) u Veterniku i Bleši iz Veternika.
Ako se setiš još nekog servisa ili radnje samo im javi. Kontam da bi bilo idealno da im ostaviš po fotku bajka.
  • 0

#16 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 15 March 2010 - 07:53 AM

šta da ti kažem čitam i duša me boli (Piroćanac ) da sam na tvom mestu ja bi malko prevrno ,mislim malko 24h po okolnim mestima taj bajs više nije u gradu ili će se naći neki selja da ga prefarba četkicom za zube. A da su to uradili narkomani garantujem 100%.
  • 0
DEVONI

#17 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 March 2010 - 10:34 PM

Viđen na Detelinari oko 20h danas. Stigao sam što pre, obišao ceo kraj (2 sata peške po ulazima i garažama) i naravno nisam skontao ništa... Izluđuje me.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#18 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 15 March 2010 - 10:37 PM

Ja tu čitam dve dobre vesti koje si prevideo:

1. nije otišao u komade
2. nije otišao iz grada.

:arrow: smanjene su šanse da će mu se ijedno od ta dva desiti.
  • 0

#19 srdjoni

srdjoni
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2431 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 15 March 2010 - 10:50 PM

Acketa, držimo ti šipke i budno motrimo po kvartu. Ako je stvarno viđen, to je sjajna vest...
  • 0
Homesick for a place you've never been...

#20 devoni

devoni
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 348 posts

Postavljeno 16 March 2010 - 10:13 PM

ako je vidjen u kraju onda nema frke, šator razapni i sačekuša !
  • 0
DEVONI




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika