Jump to content


Fotografije

Scott Scale 70 XXL


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
123 odgovora na ovu temu

#121 djape48

djape48
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1050 posts

Postavljeno 24 July 2012 - 08:18 PM

:cry: Bljak sta su mu ucinili, ima li sanse da se ram vrati u prethodno stanje?
  • 0

#122 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 25 July 2012 - 11:12 PM

nakon dve godine (ako sam dobro ogratio paznju na datume) bajk nadjen, na samo POLA km od kuce :?:
steta za stanje bajka, al bolje ista nego nista! sta kaze lik kod koga je nadjen bajk, koliko je vec kod njega u "vlasnistvu?" i sta si ti odlucio za ram, ces ga farbati komplet ili....?
  • 0

#123 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 26 July 2012 - 12:20 AM

Ukoliko su dripci samo prefarbali ram sprejem bez upotrebe prajmera i laka postoji dobra šansa da skineš tu groznu farbu samo sa nitro razrađivačem.
Evo i kako:
- kupiš onaj najjeftinji nitro u farbari potom uzmeš krpu u ruke natopiš/trljaš pa opet natopiš i tako do god se ne skine "nova" boja, ne moraš da strahuješ stara se gotovo sigurno neće skinuti.

ps.obavezno navuci rukavice pošto nitro hoće da nagriza kožu.
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#124 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 July 2012 - 09:58 PM

Da, razmišljao sam o tome svemu.
Bajk je zamazan delom i markerom.
Nisam stigao još da mu se posvetim, ali probaću nitro razređivačem sigurno, pa polako. Hvala na predlogu. Trebalo bi da je plastificiran te da se sve što je dodato lako skida. Nikakav prajmer nije korišten, ovo je najgrotesknije škrabanje koje sam video.
Ukoliko ne bude bio u stanju za povratak originalne boje, smisliću nešto potpuno drugačije... o tom po tom.

Što se tiče lika kod kog je bajk bio, kaže da ga je kupio na Najlonu, i da mu je odslužio to što ga je platio, pa mi ga je samo predao. Nisam hteo dalje da se raspitujem, ne deluje mi lik kao lopov iako sam siguran da je znao da je bajk kraden.

Pretpostavljam da bajk i nije prodat odmah nego malo kasnije.
Gume npr. nisu jako uništene. Ja za jednu sezonu potrošim gume, a ove su u dosta celom stanju. Pretpostavljam da su i menjači ok, ali amort deluje jadnije nego ikad, suv je i debelo zamazan farbom. I pre krađe sam ga dva puta morao servisirati, pa ću videti već, kad bude para da ga zamenim...

Tako nekako.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika