Jump to content


Fotografije

MTB ili trekk, 300-350e


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
99 odgovora na ovu temu

#41 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 12:21 PM

Taj uslov da se proba je problem. U skorije vreme za NS ne mogu, a ortak koji je tamo radio prešao u drugi grad... Oba ova bajsa mogu da uzmem samo bez probe.
  • 0

#42 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 01:30 PM

E pa to ti je onda zajebana rabota... ali mali nisi, lud nisi.


  • 0

#43 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 01:38 PM

Našao sam jednog ortaka koji verovatno može da pogleda, a razume se u materiju. Ovaj TrangeFrange se ne javlja, kontam da je bajs iz sumnjivih voda čim izbegava da okači slike toliko dugo, najverovatnije ću Focus da pazarim ako je sve u redu.


  • 0

#44 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 12 May 2020 - 01:49 PM

Bajk je verovatno do pola ispao iz kamiona pa mu jedna strana sva izgrebana n2:HeristicalOrtak treba da je građen kao ti ponajviše, za ostalo manji problem.


  • 0

#45 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 02:02 PM

Tako nešto i ja kontam, postavljao/obnavljao je oglase posle ovog, menjao ime i avatara, a za slike kaže samo Viber. Međutim, drugi dan već ne šalje...


  • 0

#46 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 12 May 2020 - 02:34 PM

Prodat Focus...


  • 0

#47 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 13 May 2020 - 07:10 AM

I onaj Bulls Copperhead je prodat, sad stavio u oglasu. Mada, tu sam već siguran da je ukraden bio i to sa ovih predela pa zato toliko nije hteo ni da okači u oglasu, ni da pošalje slike na Viber kako je prvobitno rekao... Verovatno i da prodavci prate ove teme, moguće da ni jedan od onih bajkova i nije stvarno prodat.

 

Bukvalno nema ništa zanimljivo u XL-XXL veličinama za 300-450 evra.


  • 0

#48 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 13 May 2020 - 08:44 AM

Nemoj koristiti filtere u pretrazi pa mozda nesto ispadne, ja kad sam kupovao stavim xxl i 28 tocak i nista, slabo modela i cijene jake. Onda svakodnevno pocnem pratiti sve sto se objavi od bicikala, djeluje puno ali to ako gledas svaki dan pregledas za 5 min, ja sam pratio i Bosnu i Hrvatsku. Onda jedan dan snimim lik napisao prodajem polovan biciklO, nista drugo ne pise i nista nije unio od podataka
Odoka to je ta velicina, objasnim sta da mi poslika i sta da izmjeri i manem ga za 130 evra sa postarinom :)

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#49 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 13 May 2020 - 09:18 AM

U filtere stavim i one bez veličine i malo manje od poželjne tako da uključim i one koji nisu stavljali veličinu i one koji imaju nestandardnu konstrukciju rama. Gledao sam i bez filtera... i ništa. ( :


  • 0

#50 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 13 May 2020 - 10:05 AM

Valjalo bi znati koristiti one programe za obradu fotografija npr unesem precnik tocka a program mi izracuna seat tube prema tocku na fotografiji. Ovako dok docekas da ti prodavac odgovori, pa jos ako mjeri a ne zna mjeriti... Prodje tu dugo. Evo danas naletim na ovaj bicikl, 75 evra, pa toliko valjaju samaraljke i sic valjda, al ne znam koja je velicina a ovaj se ne javlja, kupio bih cisto da probam drumasa ako je blizu velicinom a sad moram cekati, dok docekam vjerovatno ce ga neko kupitiScreenshot_20200513-115344.jpg

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#51 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 09:45 AM

Šta mislite o ovom bajsu?
https://www.kupujemp...er_id=693898348

Meni ovo malo prevelika cena za Deore opremu i Reba amortizer. Ne znam koliko je mator, niti uspevam da izguglam nešto. Poslao sam upit prodavcu za tačnu veličinu (ne deluje mi baš kao XXL), kočnice i godište.

Ne godi mi nešto ni oku, ne bih za ovo dao više od 400 evra i to samo u slučaju da je skorije proizvodnje.


  • 0

#52 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 11:56 AM

2017. je a ne deluje ti da je XXL jer su im velicine pomerene za po jednu. Gledajuci geometriju, ja ovo bez probe nikako ne bih uzimao, poprilicno nizak za 29 ram te velicine, 'stack' samo 606 mm

Evo prelistaj geometriju:
https://issuu.com/si...simplon_katalog
  • 1

#53 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 04:14 PM

Hvala. Sutra ću da premerim koliko beše stack na starom bajsu pa ću da uporedim. I on beše malo preko 60cm valjda, ali je lula bila dosta veća (višlja) pa mi je odgovaralo. Nije loš bajs, ali mi nikako ne leže oku. ( :

Čini mi se i da je prevelika cena za taj nivo opreme, videću ako hoće da spusti, ako ne, sačekaću još malo.


  • 0

#54 rhythmking

rhythmking
  • Members No Voting
  • PipPipPipPipPip
  • 545 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 07:45 PM

Šta mislite o ovom bajsu?https://www.kupujemp...er_id=693898348Meni ovo malo prevelika cena za Deore opremu i Reba amortizer. Ne znam koliko je mator, niti uspevam da izguglam nešto. Poslao sam upit prodavcu za tačnu veličinu (ne deluje mi baš kao XXL), kočnice i godište.Ne godi mi nešto ni oku, ne bih za ovo dao više od 400 evra i to samo u slučaju da je skorije proizvodnje.


Gresis realno ram,vila i tockovi vrede vise od 500€
  • 0

#55 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 15 May 2020 - 07:52 PM

Pa to mu je ok cena, odlican ram, vila i tockovi, izgleda super, nije bas nerealna cena. Simplon je Simplon, Dt Swiss je DtSwiss, Reba je Reba!
Deore radi odlicno, ne bih ja tu ništa pljuvao.
Fina osnova za nadogradnju, ako ustrebaju bolje kočnice ili eventualno menjači.


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#56 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 08:09 PM

Ništa ne pljujem, samo viđam taj nivo opreme i stanja za 400 do 450 evra, pritom mi nikako ne leži oku. Koliko vidim svaki bajs XXL veličine ima i 20% veću cenu od manjih, a ovaj i nije baš nešto veliki.


  • 0

#57 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 15 May 2020 - 08:31 PM

Не знам где си видео боље за мање, ово је поклон цена за овакву машину. И то симплон, очуван ...

 

Мени је нажалост велики, иначе би одавно био мој ... :)


  • 0

#58 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 08:47 PM

Pa onaj Focus mi je dosta primamljiviji bio, a prodavao se za 450 evra. Imao bolji zadnji menjač (SLX) i čini mi se kočnice, ostalo isto. 2 Bulls Copperhead-a su se prodala za 420 i 450 evra, XT menjači, bolje kočnice, ostalo isto.


  • 0

#59 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 15 May 2020 - 09:42 PM

Pa onaj Focus mi je dosta primamljiviji bio, a prodavao se za 450 evra. Imao bolji zadnji menjač (SLX) i čini mi se kočnice, ostalo isto. 2 Bulls Copperhead-a su se prodala za 420 i 450 evra, XT menjači, bolje kočnice, ostalo isto.

Dobro čekaj povoljniju priliku onda, prepusti ovo nekom indijancu koji nema pojma da se zezne i da preplati!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 2

#60 toxicm

toxicm
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 211 posts

Postavljeno 15 May 2020 - 10:11 PM

Pa pitao sam ovde za savet jer nikad nisam čuo za Simplon, niti me mnogo interesuje šta piše na ramu. Sam bajs mi ne izgleda lepo. Delovalo mi je kao da je prevelika cena jer viđam slične za manje. Pritom ne znam da li bi veličina odgovarala, a prodavac mi nije ni odgovorio. Niti nešto pljujem, niti pominjam indijance...


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika