Jump to content


Fotografije

Corona anyone...?


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
2027 odgovora na ovu temu

#1961 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 08:20 AM

Malo si ga dao po ziski,ima njih dosta koji prvo hoce prirodnim putem da se lece od raka,pa posle na onkologiju,ali kasno.Metastaze su ucinile svoje.


Има ли ико да га је онокологија излечила?
  • 0

#1962 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 08:26 AM

Eto JA,i sta sada ! Imas coveka sa licnim iskustvom. Sta cemo sad?


  • 3

#1963 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 08:50 AM

Malo si ga dao po ziski,ima njih dosta koji prvo hoce prirodnim putem da se lece od raka,pa posle na onkologiju,ali kasno.Metastaze su ucinile svoje.

Da nije obrnuto, dodju u zadnji stadij pa bi prirodno. Licno ne znam nikog da se izvukao, znam neke koji su kupili vremena tako al rijetki su slucajevi. Pratim fb grupu konopljino ulje lijek protiv raka i djeluje mi da ljudi imaju dobre rezultate, zapratio sam je jer mi je drug obolio, nazalost nije htio da proba, isao je na zvanicnu, skupljali smo za neku novu terpaiju, oko 10 000 evra ako se dobro sjecam su kostale tablete mjesecno, nisu pomogle, umro je pocetkom ove godine u velikim mukama, imao je 45 godina

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1964 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 09:10 AM

Ne volim mnogo po tom pitanju da pricam.,ali evo ovako cemo. Leka za rak nikada nece biti( mislim na zadnje stadijume,tj. organomegalije). Znas zasto? Zato sto je lakse otici na Mars nego prodreti u tajnu celije. Nije u pitanju novac. Jer ako se prodre u tajnu celije,automatski znaci da ce se moci stvarati vestacki zivot, a to je vec u pitanju etika i zadiranje u osnove prirode,tj. ima veze sa bogom. A to ima veze i sa virusima,tj.sa ovom temom. molerkularna biologija itd. mislim da smo suvise mali da bi raspravljali o tome.


  • 0

#1965 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 09:40 AM

A i biznis je dobar, osjetilo bi se kad bi prestala potreba za ovim sto sad nude kao solucije za rak. Mislim da je ipak vise novac od etike

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1966 IgorMiletic

IgorMiletic
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 09:50 AM

Има ли ико да га је онокологија излечила?

Au covece, gde ti zivis, o cemu ti pricas?!


  • 2

#1967 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 09:54 AM

Eto JA,i sta sada ! Imas coveka sa licnim iskustvom. Sta cemo sad?


Шта ти значи ово шта ћемо сад? Ја сам поставио питање, ти си одговорио. Нешто си рстоборан или нисам добро разумео? Дакле ти си излечен на онкологији и то је то? Завршена прича са раком?
  • 0

#1968 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 09:59 AM

Au covece, gde ti zivis, o cemu ti pricas?!


О чему причам? Ти наброј колико знаш излечених на онлологији, а ја ћу ти набројати колико има неизлечених у само четири куће које се наслањају на моју.
  • 0

#1969 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 10:01 AM

На крају, ово је ипак тема о пландемији, не о раку.
  • 0

#1970 IgorMiletic

IgorMiletic
  • Members
  • PipPipPip
  • 101 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 10:06 AM

Je l' mislis da je tvoj komsiluk jedino merilo efikasnosti medicine?

Ja razumem da je ovo forum u kom se iznose i strucna i laicka misljenja, ali ova vrsta ubedjenja u kafanske price je previse.

Po tvom misljenju ja uzaludno idem svakoga dana na posao.

Verujem da ce se neko uhvatiti "zalecenja" i "izlecenja". Nekada trajno, nekada privremeno. Da li mislis da je nekome 10-15 godina zivota nakon lecenja malo?


  • 2

#1971 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 10:23 AM

Je l' mislis da je tvoj komsiluk jedino merilo efikasnosti medicine?
Ja razumem da je ovo forum u kom se iznose i strucna i laicka misljenja, ali ova vrsta ubedjenja u kafanske price je previse.
Po tvom misljenju ja uzaludno idem svakoga dana na posao.
Verujem da ce se neko uhvatiti "zalecenja" i "izlecenja". Nekada trajno, nekada privremeno. Da li mislis da je nekome 10-15 godina zivota nakon lecenja malo?

Није реч о ефикасности медицине, већ о конкретним стварима излечења на онкологији. А ефикасност алопатске медицине можемо да видимо сваки дан. То опет не значи да сам противник како ти инсинуираш. И нихе реч о кафанским причама већ о конкретним искуствима које сам нажалост имао последњих деценија (и многи од нас, нажалост).
Да ли је мало пола године после лечења? Два дана после лечења? Осам година после лечења? Када се завршава лечење? Када почиње лечење?
  • 0

#1972 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 10:58 AM

Ćelije raka za svoju energiju umožavanja zavise od fermentacije šećera umesto kiseonika zato što za razliku od zdravih ćelija jedine sadrže enzim beta-glucosidase, tako da privlače komponente amygdalina (4 molekula, 2 su šečer a druga dva su cijanid i benzaldyhid). Molekuli šećera su mamac a a druga dva je ubijaju. Jedino ćelije raka metabolišu amygdalin, normalne ćelije ne.

Bademi, sve semenke uglavnom jabuke, kruške, trešnje, grašak, bobice, sve sadrže cijanid dok je naveća koncetracija upravo u semekama kajsije. Jedino ne treba preterivati da ne bi došlo do trovanja cijanidom i kombinovati ih, oko 50mg dnevno je maksimum. Upravo zato je FDA zabranila amygdalin jer jeste otrovan u neograničenim količinama (a koja hrana/lek nije) i bitnije jer ga nije mogla patentirati. Kao prevencija u toksičnim sredinama je primarno za upotrebu, kao lečenje u kasnijim fazama raka 50mg može biti nedovoljno a preko toga opasno po telo. Prosto i jednostavno.  

Pomenuto pleme iz Avganistana je Hunza.

Dobra stvar tehnologije i interneta danas je što je sve većinom digitalizovano i pristupačno. Samo za poslednjih 15 godina više knjiga i tekstova je dostupno online sve skupa nego što su ljudi ostavili iza sebe za 1500 godina prethodnih. Treba samo čitati, tražiti na proverenim mestima, internet svuda dopire, koristiti i ostale pretraživače francuske, ruske, kineske, španske. Ni jezik danas nije prepreka, prevodioci su džabe i dostupni svima. http://itools.com/to...page-translator prevodi cele stranice…


Nisu ljudi @mirek suviše mali, mali su onoliko koliko im znanja i radoznalosti nedostaje. Sve nauke i pa i moderna medicina se naslanja na pojave iz prirode, pencilin, vakcine isto. Problem je nastao kada se medicina počela više gurati u biznis nego u nauku, ili obrnuto.

Zato i smatram, lično, da problem sa covidom kao patogenom i leži u tome da mu se ne može naći prirodni protivbalans koji bi morao da postoji u prirodi za sve što odatle i potiče, stoga dedukcijom lako se zaključi da je ljudski inžinjering posredi. Milioni naučnika sada se osećaju ko posrani da izvinete jer treba da ignorišu i da ne pominju sve što su čitavog života učili i prenosili studentima jer će zavšiti u javnosti prokuženi kao anti-neznamšta već.

Eto… malo sam hteo samo da pojasnim ono oko amygdalina. A i lično iskustvo je u pitanju koje se naslanja i na covid situaciju, jer sam kao i svaki normalan bickiklista fasovao krpelja koji je bio Lyme zaražen i posle dosta tura antibiotika i čitanja (Chris Newby - Bitten) i traženja odgovora a pogotovo o uzrocima nastanka i labaratoriji u Konetiketu koja je razvijala mutirani Lyme da bi naoružavala krpelje i istresala ih tada po Kubi, svašta sam naučio. Ovo je potvrđeno jer FBI zabrana je istekla o tajnosti istraživanja i pred američkim kongresom ljudi koji su radili na tom projektu su propevali baš skoro. Koga zanima taj problem, danas ga rešavam tako da svaki put kada nađem krpelja najbitnije da mu nikako ne dozvolim da duže od 24h bude zakačen i preventivno da uvek popijem samo jedan Doxycycline 400mg u roku tih 24h kada je izvađen, ne čekam da pocrveni bilo šta dok se bakterija ne proširi i lyme i ostale koje krpelj prenosi, jak doxy samo jedan odradi posao. Eto, nadam se da će pomoći još nekome sav ovaj info.


  • 0

#1973 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 11:56 AM

Patent za lečenje kancera amigdalinom: https://patents.goog...t/US4481195A/en

Lek na bazi amigdalina koji je u prodaji još od šezdesetih: https://www.cancer.g...nt/laetrile-pdq


  • 0

#1974 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 12:21 PM

Bogam tesko da jedan dox odradi nesto, ako je krpelj zarazen bez mjesec dana antibiotika srece tu nema. Ja sam prije nepar.godina lijecio, mjesec dana ceftriakson, 2 mjeseca doksiciklin, 3 mjeseca sa pauzama klacid pa onda neki marocen, s tim da je kod mene bio hronicni lajm. Sinu smo lijecili odmah nakin ugriza sa mjesec dana antibiotika i vratile su se eritreme pa smo ponavljali jos jedan mjesec. Mene je taj lajm naucio da doktoru ne vjerujem nista, nit znaju, nit ih je briga a cak i da znaju i da ih je briga vezane su im ruke, oni tu propisu kutiju antibiotika i zavrsio si lijecenje lajmske po njihovom a tako i sve ostalo

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0

#1975 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 01:18 PM

^Veljo, meseca dana tj 21-28 dana antibiotika je praksa i sam sam je prošao ako si Lyme pozitivan, taj isti nemački doktor mi je upravo i rekao ovo za prvih 24h nakon uboda, preventivno da se spreči širenje infekcije jedan doxy i ako postoji i ako ne postoji. Krpelju verujem manje nego doktoru. Ko zna gde je sve bio, za doktora znam :)


  • 0

#1976 MTB021

MTB021
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 385 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 01:22 PM

Patent za lečenje kancera amigdalinom: https://patents.goog...t/US4481195A/en

Lek na bazi amigdalina koji je u prodaji još od šezdesetih: https://www.cancer.g...nt/laetrile-pdq

"Laetrile is structurally different from its mother compound, amygdalin, and is an acronym (LAEvo-rotatory mandeloniTRILE beta-diglucoside) for a purified, semi-synthetic form of amygdalin. The "LAEvo" part references a purified form of amygdalin that turns polarized light in a left-turning direction."

 

https://www.brmi.onl...d-current-usage

 

"Dr. Krebs Jr. strongly argued against this artificial form and maintained that this mixture is less than 50% as effective as the pure form. Krebs writes that the RS epimer racemic mixture “caused unpredictable, often severe, reactions in our patients” and that “all of our successful therapeutic studies were conducted using only pure natural amygdalin.15 It is important to be aware that the amygdalin molecule which naturally occurs in hundreds of edible seeds and plants, is considerably unstable during and after extraction from its natural source. Slight variations in the extracting procedure can cause the amygdalin molecules to change to a form unknown to nature. These are known as isomers. Such a conformation is called neo-amygdalin. A mixture of natural amygdalin molecules and neo-amygdalin molecules is called “iso-amygdalin.”


  • 0

#1977 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 02:53 PM

О чему причам? Ти наброј колико знаш излечених на онлологији, а ја ћу ти набројати колико има неизлечених у само четири куће које се наслањају на моју.

-Sta cemo sad -u smislu  da ipak postoji neko IZLECEN,nema uvrede,bar ja je ne vidim. Ovako -mislim da ce svima koristiti . Doktori non stop pricaju kako ljudi da prepoznaju rane znakove kancera. Jer je vrlo vazno sto ranije da se otkrije da bi bilo uspesnije lecenje. Desava se da dr. dignu ruke, ali kako da kaze pacijentu da je kasno dosao,nema srca pa posle na predlog pacijenta odobravaju i bapske lekove.Znaci rana faza bolesti, imunitet  dizati posle operacije i terapije ,zdrav zivot,isto kao za koronu. Edukacija,a ne zapustiti bolest.Pankreas je zaebana stvar vrlo,tu se tesko otkriva rani stadijum,ali napr. debelo crevo,ili mladez,ili koza, dojke, materica, rak testisa, tu je verovatnoca izlecenja velika ako se otkriva u ranijoj fazi.Pa i pluca ,ali racunam da mi biciklisti nismo skloni pusenju,i jetra jos vise , ali ne mogu ja nekog ubediti da ce mu otici jetra ako pije alkohol preko mere.

 

Evo napr. mi  biciklisti, ako pocnu problemi napr. vise od 3 puta nocu mokrenje,ili tesko mokrenje - alarm!-prostata!. Prilikom kupanja osetimo neku kvrzicu koje nije bilo na testisima -alarm! Mladez pocinje da svrbi non stop, i menja boju u tamno Alarm!Ne sme da se ceka da boli, pogotovo celo telo,obicno je tada vec kasno.


  • 2

#1978 miree

miree
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 460 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 03:01 PM

Ko primenjuje autofagiju 2-3 puta mesecno, tesko da ce se ikada razboleti od kancera. Jos ako vodi racuna da unosi sto vise antikancerogenih supstanci kroz ishranu, a sto manje kancerogenih, onda je to kec na 10-ku.


  • 0

#1979 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Postavljeno 21 November 2020 - 04:06 PM

Srpski Duše, ako živiš u civilizovanom društvu, imaš prava i slobode, ali imaš i obaveze. Odrekao si se slobode da nosiš pištolj kad hoćeš i gde hoćeš, odrekao si se slobode da pucaš gde hoćeš i kad hoćeš jer time možda ugrožavaš nekog drugog. Naglašavam, *možda* ugrožavaš.

 

Je'l smem ja nešto da kažem kao neko ko mož' da dohvati određenu količinu oružja čim ustane iz stolice?

 

NE. Ova sloboda je nama naoružanima uzeta, oteta, nismo je se odrekli, niti nas je ko pitao za mišljenje. Dok je SFRJ još bila u komadu, moglo je da se nosi šta 'oćeš i puca 'de 'oćeš – naravno, pod uslovom da nikog ne ugrožavaš. U smislu, ne pucaš na ljude, ne po modernom tumačenju „čim opališ metak, 2 deteta umru od gladi“. E, onda je za 10-15 godina taj svet nekako volšebno nestao i sad ko god ima cevke, duge ili nedajbože kratke, svaki sat ima 98% šanse da izađe na ulicu i počne da nasumično ubija predškolsku decu, trudne žene i nemoćne penzose na Surov i Brutalan Način.

 

A i time što se besomučno oduzima oružje i postavljaju sumanuti standardi za posedovanje istog se veoma efikasno sprečava da kriminalni faktor kupi 4 pištolja i 5 sanduka metaka na istom mestu 'de i 'leba i jogurt. Nego huehue mora pređe ulicu i ne dobija robu u OEM pakovanju.

 

Daj man' me tog bulšita i ne menjaj teze. Slobode se najlakše oduzimaju na foru opšteg dobra. Lako je dok su to neke uslovno rečeno nebuloze, al' kad ti uvedu par-nepar pravo da ove godine izađeš iz kruga kuća-poso da sluuuučajno ne bi crko neko kome organizam samo čeka povod da otkaže, pitaću te.


  • 0

#1980 veljo1981

veljo1981
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 830 posts

Postavljeno 21 November 2020 - 04:39 PM

^Veljo, meseca dana tj 21-28 dana antibiotika je praksa i sam sam je prošao ako si Lyme pozitivan, taj isti nemački doktor mi je upravo i rekao ovo za prvih 24h nakon uboda, preventivno da se spreči širenje infekcije jedan doxy i ako postoji i ako ne postoji. Krpelju verujem manje nego doktoru. Ko zna gde je sve bio, za doktora znam :)

Praksa bi trebala biti minimum mjesec dana ceftriaksona u venu pa mjesec dana doksiciklina, toliko mi je infektolog u drzavnoj i propisao ali sam u razgovoru sa ljudima koji imaju problem vidio da ce mi biti malo pa sam se grebao za jos doza kod privatnika
Preventivno svakako al ja znam masu iz tih grupa s lajmskom koja je preventivno trosila 7 dana antibiotika pa poslije zaglavila bolest tako da tesko je tu biti pametan

Poslano sa mog KING_KONG_3 koristeći Tapatalk
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika