Jump to content


Photo

Kilaza, Mac, Coca Cola, Fast Food


  • Please log in to reply
278 replies to this topic

#101 ivanfromblace

ivanfromblace
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Posted 29 January 2009 - 10:48 PM

Pa dobro, sasvim je to u redu da mi trenutna konstitucija tela dosta odgovara za biciklizam, ali ne bih baš totalno da posvetim svoje obličje bajsu jer ću, mislim, rekreativno da se bavim. Tako mi je za sad u glavi, videćemo. Kao što Marko kaže, cilj mi je da budem kompletan, najvažnije razgiban i stalno aktivan u životu, mrzim ukočenost :?

Nekad kad nemam vremena da odem do teretane radim vežbe na vratilu. Najviše široke zgibove, ti su kao najbolji, za kičmu, lepeze itd...

A ova fotka Rasmusena je za svaku pohvalu njegovoj posvećenosti biciklizmu =D> ljudi mogu da pričaju svašta i iznose svoj stav, ali je sasvim jasno šta je njemu najpreče u životu i na to svakako ima pravo
  • 0
Fortes fortuna iuvat

#102 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 30 January 2009 - 07:38 AM

U konc logoru bi ga zvali bucko :)

n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192 n:happy0192
  • 0

#103 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Posted 30 January 2009 - 02:21 PM

za one koji nisu uleteli u prvih deset debelih
http://isohunt.com/d... ... df.torrent
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#104 comi_lee

comi_lee
  • Members
  • PipPipPip
  • 102 posts
  • Locationvozdovac,beograd

Posted 07 February 2009 - 04:55 PM

ali udaljio sam se od teme...kao kucam neke recepte i chuda...\
ovo ti je poenta pile.....
morash samo da vidish sta ti je bitnije u zzivotu...znachi...da budesh zdrav ili da uzzivash u slatkastom ukusu meka...
znachi sad mozzesh da birash
....da li cesh biti mrshav...ili debeo..ili ti
da li cesh da smuvash devojku/tipa u klubu ili ce uraditi to tvoj ortak
....bukvalno je tako prosto.......shta god da radish u zzivotu.. od kuul stvari....ne mozze da sakrije ako si debeo....mozzesh da budesh hendrix....imash smisla za humor...pomazzesh ljudima(starima...zivotinjama) shta god...ljudi su povrshni....nishta od toga nece videti dok si debeo..
..zato sad vidi...mislim...da li bi pre bio sa zgodnom klinkom....ili u meku sa shejkom...dok god tamo jedesh mozzesh da vozikash koliko hoccesh..mislim...biccesh ti u kondiciji...ali i dalje....necesh mocci normalno da udjesh u radnju...kupish farmerke..i samo ih obuchesh...


ps mozzda sam se malo zaneo...mrzim mek...
  • 0
Jednom sam se vozio..brzo kao mlaznjak
Ja nikad nisam stao...Ja nikad nisam stao...
Jednom sam otišao suviše daleko.....nikada se nisam vratio

#105 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Posted 14 April 2009 - 09:09 AM

Kao što su mnogi ovde već rekli, samo se treba zdravo hraniti i baviti sportom, kilaža ide dole, garantovano. Nema potrebe za nekim dijetama i gladovanjima. Samo se ne prežderavati, najedeš se, ali se ne preždereš (mislim na ručak), doručak i večera nešto malo/tanko, meni barem organizam tu ne traži jake i obilate obroke...

Ja se nešto merio, od kad sam počeo da vozim bajs, ove sezone (a vozim ga dva dana, pa treći pauziram), gubim oko 1 KG na tri dana... Nice.
  • 0

2qu23uw.png


#106 gaja

gaja
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 posts

Posted 14 April 2009 - 12:10 PM

Treba biti obazriv kad je merenje u pitanju. Kilaža u toku dana varira, ko bar hoće da sagori masne naslage treba da se meri maksimalno 1-2 puta nedeljno i to ujutru.. Koliko dnevna kilaža može da varira - ja sam posle jedne vožnje od 245km za dan "smršao" 6kg..
  • 0

#107 mixitron

mixitron
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5802 posts
  • Bajk:Moj, moj

Posted 14 April 2009 - 01:07 PM

Iz mog iskustva s rastapanjem sala, najbezbolnije mršanje s najmanje šanse za brz povratak je kad pred spavanje, ispražnjen, imaš istu ili mrvu manju težinu koliko i tog jutra, ispražnjen.
  • 0

#108 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Posted 14 April 2009 - 01:50 PM

Treba biti obazriv kad je merenje u pitanju. Kilaža u toku dana varira, ko bar hoće da sagori masne naslage treba da se meri maksimalno 1-2 puta nedeljno i to ujutru..


Naravno.

Koliko dnevna kilaža može da varira - ja sam posle jedne vožnje od 245km za dan "smršao" 6kg..


Uh... :o
Kao vozači F1 bemmu. :)
  • 0

2qu23uw.png


#109 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Posted 14 April 2009 - 02:37 PM

ja sam posle jedne vožnje od 245km za dan "smršao" 6kg..

Dehidrirao ;)
  • 0

#110 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Posted 06 May 2009 - 02:36 PM

Kao što su mnogi ovde već rekli, samo se treba zdravo hraniti i baviti sportom, kilaža ide dole, garantovano. Nema potrebe za nekim dijetama i gladovanjima. Samo se ne prežderavati, najedeš se, ali se ne preždereš (mislim na ručak), doručak i večera nešto malo/tanko, meni barem organizam tu ne traži jake i obilate obroke...

Ja se nešto merio, od kad sam počeo da vozim bajs, ove sezone (a vozim ga dva dana, pa treći pauziram), gubim oko 1 KG na tri dana... Nice.


Samo da se pohvalim da sam izgubio više od 10 KG, za nekih mesec dana. Meni extra, idemo dalje, Tour de France je blizu... :D

Pile, kako tebi ide? :)
Verovatno nikako ako još uvek cepaš onu ishranu... :?:
  • 0

2qu23uw.png


#111 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Posted 06 May 2009 - 03:13 PM

10kg za mesec dana :) zvuci mnogo. najbolje da se vagas ujutru kad obavis jutarnji ritual :wink:
  • 0

#112 nesrulz

nesrulz
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 posts
  • LocationZemun

Posted 06 May 2009 - 03:25 PM

10kg za mesec dana :) zvuci mnogo. najbolje da se vagas ujutru kad obavis jutarnji ritual :wink:


Sve po PS-u be. :)
  • 0

2qu23uw.png


#113 lensovrodjak

lensovrodjak
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationFruska gora

Posted 06 May 2009 - 05:25 PM

Mislim da variranje u kilazi nije zdravo ako u toku godine ide van intervala plus-minus 5kg,osim ako se pod strucnim nadzorom ne ide na smanjenje masnih naslaga bez ostecenja misicnog tkiva(tj.smanjenja kolicine istog),a sto se tice ovih kratkotrajnih variranja,mislim da se,po licnom iskustvu,radi najpre o gubitku tecnosti iz organizma(otuda ta naprasna mrsavljenja u kratkom roku-za primer:posle pesackog srednjeg maratona-50-ak kilometara, koji sam hajkovao vise nego pesacio bio sam laksi za otprilike 4kg i isto nadoknadio za par dana).Kada vozim bajk(a vozim uvek,osim ako nisam povredjen kao sada)u avgustu mesecu imam obicno 5kg manje nego zimi,kada slabije vozim.Naravno,sve ovo uz napomenu da je svako od nas posebna individua po pitanju organizma,navika,genetike i mnogih drugih faktora.Piti vodu,jesti koliko toliko zdravo i pametno,cuvati glavu i noge i ne biti previse opsednut tezinom,jer ako nesto moze otopiti salo to je voznja bicikla,pod pravim opterecenjem,sa kontinuitetom.
Eto,bas sam se napametovao :wink:
  • 0
..

#114 marko035

marko035
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 991 posts
  • LocationJagodina

Posted 06 May 2009 - 07:24 PM

Sto se tice variranja tezine ,5kg gore dole je i kod mene slucaj 87-88kg zimi a 82-83kg leti a sve to jer jedem manje a vozim i bajs :mrgreen: ,mada ove godine nesto se nema vremena a i ekipa se malo osula(obaveze,posao,veze #-o ...).
  • 0

#115 banedrum

banedrum
  • Members
  • Pip
  • 13 posts
  • LocationBeograd

Posted 12 May 2009 - 01:52 PM

Moze li neko da osvezi ovaj link na prvoj stranici (knjiga) da i ja skinem, radi predostroznosti :)
  • 0
drum...

#116 BADIZIOL

BADIZIOL
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 posts

Posted 15 May 2009 - 05:39 PM

Jel ima neko ideju kako da se zdebljam a da ne ostavim bajs :D :D :D
  • 0

#117 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 15 May 2009 - 07:07 PM

Jel ima neko ideju kako da se zdebljam a da ne ostavim bajs :D :D :D


I ja trazim taj recept. :D
  • 0

#118 IONE

IONE
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 980 posts
  • LocationBeograd

Posted 15 May 2009 - 07:17 PM

Samo unosite vise nego sto potrosite i kilaza raste(bravo ja =D> ) :wink:
5-7 obroka dnevno,
dorucak(najkasnije 1h. po ustajajnu) najobilniji sa najvise uh,
voce za uzinu,
posle 17-18h. ne unositi(smanjiti) uh,
vecera bogata proteinima,
casa(solja aka renka) mleka(kazein) pred spavanje,
...
  • 0
<p>Biciklisticki Youtube Kanal Kopirajte link(copy/paste)
https://youtube.com/@ionebike

#119 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Posted 15 May 2009 - 07:27 PM

Samo unosite vise nego sto potrosite i kilaza raste(bravo ja =D> ) :wink:


E, ovo nisam znao, fala ti prijatelje. :mrgreen: Ma trudim se, nego gde da naguram 7 obroka u danu. Ako se tu racunaju banane koje pojedem u toku dana, onda moze. :wink:
  • 0

#120 vasa93

vasa93
  • Members
  • PipPipPip
  • 143 posts

Posted 02 June 2009 - 11:11 AM

pa to ti Dizel valjda govori o kvalitetu istog :wink: sam si sebe ispalio brate
sto si pokusao da ispljujes mek,hahha =D> =D> =D> =D> =D>
ako nesto traje toliko dugo da se ne pokvari,neznam u cemu je problem!?
obicna se pljeskavica usmrdi sigurno za tri dana =D> i ko je sad kvalitet
a ko kvantnitet? :?: =D>


Ne mogu da verujem koja je ova glupost!! Pile, taj hamburger ili šta je već posle toliko vremena počeo bi da se raspada i da je napravljen od gvožđa! Kakav bre kvalitet, sve je to hemija!

Samo da kažem da sada skoro ništa više nije zdravao, svugde ima hemije. Čak ni sirovo meso nije skroz prirodno. Postoje mašine koje ga bukvalno napumpaju, svojim očima sam video, i tako od parčeta mesa mase 500g dobiju parče mesa 750g...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users