Jump to content


Fotografije

Da li su mi riknule samaraljke?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
163 odgovora na ovu temu

#161 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 05 July 2021 - 07:18 PM

Ослабила ми је опруга ручице кочнице на шамараљци. Ручица се враћа, али баш онако килаво и млитаво, док на другој то иде нормално, осети се права јачина опруге. Имам идентичну шамараљку (лева Ултегра 6703) којој нешто друго не ради како треба. Може ли механизам да се замени и ко то може да уради људски?

Može
Milan +381641419936 meni je popravljao.

Vidim da se na berzi reklamira i ovaj član koga ne poznajem https://www.2bike.rs...am#.YONa1xjRZPw

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
  • 0

#162 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 05 July 2021 - 08:13 PM

Može
Milan +381641419936 meni je popravljao.
Vidim da se na berzi reklamira i ovaj član koga ne poznajem https://www.2bike.rs...am#.YONa1xjRZPw
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Хвала, проверићу са тим Миланом.. Ради ручица, враћа, али нешто лабаво то иде, ова друга (а и остале које имам) само севне уназад кад је пустим. Нормално.
Овај оглас сам видео, једном сам нешто питао али човек не одговара. После ми један сервисер рече да тај из огласа шаље њему на поправку. Нисам се упуштао у истинитост те приче.
  • 0

#163 Grunf_66

Grunf_66
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 287 posts

Postavljeno 05 July 2021 - 08:46 PM

Zar ne bi trebalo da opruga na kočnici vraća ručicu kočnice.


  • 0

#164 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 06 July 2021 - 06:10 AM

Zar ne bi trebalo da opruga na kočnici vraća ručicu kočnice.


Мислиш на чељуст? Федер на ручици враћа шамараљку у првобитни положај и кад није повезана сајлом са чељустима (тако раде и остале ручице ваљда), овде то иде лабаво и килаво. Ако говоримо о истој ствари...
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika