Jump to content


Fotografije

Sirina guma

gume sirina guma tockovi velicina guma raspored guma kramponi na gumama

  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
3 odgovora na ovu temu

#1 veljko563

veljko563
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 24 April 2017 - 03:24 PM

Pozdrav pre svega,
Sada treba da promenim gume pa bih na prednjem tocku stavio 2.4 ,a na zadnjem 2.2.Jel to ima nekakvog smisla,ja bi to uradio da napred bude sira da bi bolje drzala pri skretanju sa velikom brzinom,a pozadi da ne pravi veliki otpor,pa me zanima koliko je to pametno. (Radi se o gumi continental mountain king).
  • 0

#2 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14517 posts

Postavljeno 24 April 2017 - 03:39 PM

Ima smisla ako su razlicite sare na gumama, ako stavljas i napred i pozadi isti model neces primetiti razliku (konkretno da pozadi ne pravi veliki otpor). Ako stavljas siroke gume gledaj da felne budu odgovarajuce sirine.


  • 1

#3 veljko563

veljko563
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 24 April 2017 - 04:03 PM

Ima smisla ako su razlicite sare na gumama, ako stavljas i napred i pozadi isti model neces primetiti razliku (konkretno da pozadi ne pravi veliki otpor). Ako stavljas siroke gume gledaj da felne budu odgovarajuce sirine.

meni su fabricke bile 2.25 da li mogu da stavim 2.4 ? sad si me pokolebao sa sirinom bandasa
  • 0

#4 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8872 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 24 April 2017 - 06:18 PM

meni su fabricke bile 2.25 da li mogu da stavim 2.4 ? sad si me pokolebao sa sirinom bandasa

 

Ovde je na slici obeleženo koji unutrašnji prečnik felne se meri, a na kraju je data tabela sa prihvatljivim širinama gume spram širine felne:

http://www.bikegreml...dimenzije-guma/


  • 0

bikegremlin-logo-250x80-1.png






Also tagged with one or more of these keywords: gume, sirina guma, tockovi, velicina guma, raspored guma, kramponi na gumama

0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika