Jump to content


Fotografije

Restauracija i sva problematika


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
83 odgovora na ovu temu

#81 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4584 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 03 December 2015 - 08:44 PM

Meni izgleda savršeno!

 

I ajde sad posle toliko truda vozi ovaj bajs... pa nema šanse... samo u vitrinu da ga staviš za izložbu..... ja ne bih imao srca da ga zamastim i isprljam...


  • 0

#82 Primoinvictus

Primoinvictus
  • Members
  • PipPipPip
  • 109 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 04 December 2015 - 07:51 AM

Ma ima Vidak,sto nema...:) Sve je radjeno fabricki.Ako je bilo hromirano,ponovo je hromirano,ako je bilo niklovano,ponovo je niklovano,ako je bilo pocinkovano,ponovo je pocinkovano itd.Tako da prakticno imacu nov bicikl iz 76-e buduci da je i dobar deo,nekih 70 % delova NOS.Uskoro treba da stigne Sakae Silstar pogon,NOS.Ipak sam mu usao u trag nakon dva meseca traganja..:D Dobro,pazicu ga razume se,ali da cuci u nekom uglu kao ukras,to sigurno nece...;)

 

Eh jedino za Weinmann Carera cu odrazati rec i necu cackati celjusti.Niklovane su pa je stampano na njima "Weinmann Carera".Mogao bih da ih ponovo niklujem ali prvo majstor koji to pouzdano radi,zauzet je do posle nove godine a drugo,morao bih tampon stampom da se bavim,tako da neka ih ovako,u dobrom su stanju.Sve ostalo na njima je ponovo hromirano tako da cim se snadjem za prohromsku kontra maticu,sastavicu ih i podeliti slike..:)


  • 0

#83 NightRider88

NightRider88
  • Members
  • PipPipPip
  • 125 posts
  • LocationLeskovac

Postavljeno 24 March 2016 - 11:36 AM

Pozdrav,dokle se stiglo sa restauracijom?
Nisam bio na forumu nesto prosle godine tako da nisam video ovu temu
ali mogu ti reci da jedva cekam jos detalja i kada ce biti gotova ;)
  • 0

#84 pandomir

pandomir
  • Members
  • PipPipPip
  • 126 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 30 May 2016 - 03:33 PM

Sasvim slucajno sam naleteo na ovu temu, citao post po post sa zeljom da se jos vise iznenadim kad dodjem do poslednje stranice.. i iznenadio sam se :D nadam se da ce se decko javiti sa nekim novim informacijama, ili ne daj Boze, slikom gotovog bicikla :)


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika