Jump to content


Fotografije

Slavisa djs_cale


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
90 odgovora na ovu temu

#21 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 October 2015 - 11:30 AM

tumblr_mi4qyrf6Ay1qzlfumo1_500.gif


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#22 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 October 2015 - 11:32 AM

Probacu da kucam sa TV-a a ne Nexus telefona, mozda to doprinese mom "M" ?!? stilu :)

Evo vec sam napredovao, kucam sa kompjutera...


  • 0

#23 Bzzzz

Bzzzz
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 11:33 AM

da nesto znas o zivotu nebi koristio Nexus 5 , potpisi se pametnjakovicu ako imas M...STILA

Bas si u elementu za svadju i raspravu , sta se hvatas za potpis ili nesto slicno ....da ti nesto znas o kulturi pisanja po netu znao bi sta znace velika slova ....covek ti je napomenuo,a to je tvoj problem sto te deca jasu i kucas na virtuelnoj tastaturi .... i ti da znas nesto o zivotu istu ne bi koristio ...kupovao sam neke stvari od tebe,sve bilo ok i super ali ne podrzavam ovo ponasanje od tebe


  • 4

#24 zookarma

zookarma
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 October 2015 - 12:00 PM

Stil i recnik odrasle osobe sa porodicom... :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Realno kakve veze ima stil i recnik sa imanjem porodice ? 


  • 0

#25 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 October 2015 - 12:25 PM

Realno ocekujes ozbiljnu osobu... Ovo je vise stil pisanja pubertetlije.
Ako gresim slobodno me ispravi.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  • 0

#26 zookarma

zookarma
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 29 October 2015 - 01:12 PM

Realno ocekujes ozbiljnu osobu... Ovo je vise stil pisanja pubertetlije.
Ako gresim slobodno me ispravi.


Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

Naravno da gresis jer verovatno nemas niti porodicu niti godina. Coveka su uvredili u ovoj temi i to osobe " sumnjivih " namera i ima pravo da odreaguje istom merom ili cak i jache od same uvrede ako se slazes ? On se obracao njemu kao " replika " a ti se javljas sa strane i imho vredjas njega bez da ti se i obratio ili da ga poznajes ??  I onda ti pricas o Kulturi ophodjenja ? Da imas neko iskustvo sa ljudima a ja ga imam sto iskustvenog sto fakultetskog sto knjiznog znao bi da recnik i stil moze da se vidi i kod ljudi bez obrazovanja ali i kod fakultetskih, ja sam sretao svakakvog sljama kao " obrazovanog " a sreo sam divnih ljudi sa samo osnovnom skolom. Odrastao i ozbiljno ne moraju uvek da idu zajedno nego je vezano za karakter.

 

" Pubertetlija " koristi Android i u TK ne iskljuci potpis   :smile: Ozbiljan covek to iskljuci ili stavi nesto kratko 

 

p.s Da ne ispadne da sam neki rodjak Slavisi ili slicno, upoznao sam ga preko oglasa i direktnim obracanjem oko kupovine isto bih ovo rekao i za bilo koga drugog da ne bude zabune. 


  • 0

#27 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 01:19 PM

tumblr_mi4qyrf6Ay1qzlfumo1_500.gif

 

Pridruzujem se kokicama. Udarila zima, ne vozi se bajs, pa malo da izdivljaju po forumu i sklone taj visak energije koja ne ide u noge. :D


  • 1

#28 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 29 October 2015 - 02:52 PM

Pridruzujem se kokicama. Udarila zima, ne vozi se bajs, pa malo da izdivljaju po forumu i sklone taj visak energije koja ne ide u noge. :D

Vala baš, zakuvalo se.

 

Mada je Iphone zakon...    n2:Heristical


  • 1

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#29 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 04:34 PM

GOGAC , KAD KAZES " Svaki prodavac laze" TU SVESNO ILI NE SVRSTAVAS I SEBE I MENE , A JA TO NIKAD NEBIH REKAO NI ZA JEDNOG OD NAS DVOJICE ...

U bre Cale... Hteo sam da kazem da svaki prodavac ponekad izlaze, zenu.


  • 1

#30 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 30 October 2015 - 10:47 AM

@Zoo Zanimljivo rezonovanje! Potpis iz tapatalka, koji stoji po defaultu i koji me apsolutno ne interesuje da gledam/menjam/brisem jer ionako samo odredjeni forumi imaju ugradjenu funkciju koja prikazuje tt potpis, je odraz nezrelosti ali zato tzv "tarzanski" recnik i stil pisanja je ok... :D

Ja sam gosn Slavisi rekao sta sam imao vezano za pisanje velikim slovima i to je to. Ja bih te zamolio da mi, ukoliko zelis da nastavljamo ovo besmisleno pisanje, pokazes gde sam ga ja to "uvredio"?!?

Na tu moju sugestiju on je zapravo mene poceo da proziva? Ili ne? :)

Izvinjavam se ostalima zbog pauze, mozda su se kokice ohladile ali bio sam da vozim bajs juce poslepodne :P


  • 2

#31 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 30 October 2015 - 11:27 AM

ali bio sam da vozim bajs juce poslepodne :P


Odlican 5
  • 0

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#32 niipheus

niipheus
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 891 posts

Postavljeno 30 October 2015 - 01:46 PM

Kazem ja, morala je ta energija da ode u noge da ne bi isla u ruke pa onda bijete po tastaturi :D 


  • 0

#33 spinto

spinto
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 05 November 2015 - 10:04 AM

A evo i istine o jebivetru : COVEK BEZIMENI , KOJI SE POTPISUJE KAO JEBIVETAR , je plakao da mu poklonim sediste . Njegovom sugradjaninu je poslat ram sa pogonom sa obavezom da ga plati ili vrati , ako mu ne odgovara , NARAVNO , da nisam dobio nijedno .A ovako se potpisuju ljudi : (uvek dostupni svi podaci)

 

 

Moji podaci su :
Djordjevic Slavisa
Viktora Bubnja 5
19000 Zajecar
Serbia , Europe
Mobile:0659425850
[email protected]
lk 006122469 sup zajecar

Slviša, posle tvojih poruka da je sedište izgubljeno u pošti ,moj burazer te je zezao oko poklanjanja sedišta (provalio te je), a on sigurno nije "jebivetar" ( nije kupovao točkove od Tote). Ko će da pamti koliko si ih zajebo? Inače živim u malom gradu ,gde se pretežno svi poznajemo, pa se tako ram koji spominješ našao i u mojim rukama. Čovek je doneo ram da mu skinem pogon, rekao je da te bilo sramota da majstor kao ti traži radapciger od drugih jer je svoj nekom dao. Kad sam počeo da skidam video sam da je tvoja priča sranje i da ga nisi skinuo jer je navoj pojeden tj. nema ga. Patrona je inače bila samlevena.Brusilicom sam odseko pogon!Jel si to hteo da ti čovek vrati?Pitao me šta sa tim ,reko sam mu baci u djubre! A što se tiče rama, dečko se zbunio kad sam mu ukazao na naprslinu kod šrafa nosača amortizera, to mu nisi naglasio!!Eto ti je istina! Polučovek...


  • 4

#34 kurogane

kurogane
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts

Postavljeno 05 April 2016 - 07:25 PM

Da i ja napisem svoj utisak o gospodinu Tomislavu-Toti.

Dakle dopalo mi se biciklo koje je oglasio i posto sam u Crnoj Gori uplatio sam mu pare i kupio od njega na nevidjeno jer sam stekao utisak da covjek nije prevarant a i na berzi je prilicno dugo.

Sve je odradjeno kako smo se i dogovorili,lijepo spakovan stigao je na adresu u Srbiji koju sam naveo.

Posle par nedelja konacno ga docekah u Podgorici i prilicno sam zadovoljan trgovinom.

Stanje bicikla je odlicno obzirom da je to ipak koriscena stvar.

Doduse ja i nisam neka picajzla tako da kad sam vidio ram 64 i konacno biciklo koje mi nije mala bio bi zadovoljan pa taman bez tockova da je stiglo:)

Prodavac Tomislav od mene ima vrlo visoku ocjenu.


  • 0

#35 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 02:04 PM

Evo da se pohvalim opet sam prozvan .....

 

wuja, on 22 Jul 2016 - 3:09 PM, said:snapback.png

SLAVISA ZAJECAR -prevarant!!!!!!!!

receno mi je da je volan original ali nema bar kod ili bilo kakav zig,ali da se kune u decu da je original jer je skinuto sa fabrickog bajsa(sto ne znaci da neko nije to prepakovao).naime receno je i da nema nikakvih ostecenja sem standardnih od kocnica i siftera sto je i normalno.da bi se uverio otisao sam kod majstora koji mi je pokazao kako izgleda original wcs fsa i 3t(svi su glatki iznutra i imaju bar kod i zigove cak i sticne koje je on imao)...nazvao sam ga da se majstor cuje sa njim ,on mu je reko kako nema pojma poceo da ga vredja i tu su se posvadjali... on je rekao da se vrati ali ako se on uveri u sve to da tek onda vrati pare,posle ovoga sto me je izradiio mu naravno na taj nacin ne bih slao ni govno.naravno u opisu pise flet a ustvari je rizer,ocigledno ne zna ni za toliko,korman je i iznutra lose uradjen tako da bi i glup video da je kinez.nazvao sam jos jednom da pitam oko vracanja on mi pominje nekih 100e za dalji razgovor...ako vam treba prevarant koji prodaje kradeno i kinesko sranje mozete ga zvati....

http://www.2bike.rs/...ar#.V5IbGtR97Gg

Ja sam u utorak upalio kola i otisao u Bg i kupio EYBL karbonca full XTR970 sa Ritchey kokpitom , i uredno ga prrgledao i platio .Pre polaska sam dobro pogledao slike i iz razgovora sa prodavcem saznao da je svaki sraf na biciklu fabricki i da nikad nista nije skidano sa bajsa , otisao sam na sajt proizvodjaca i uporedio specifikacije i slike i sve je bilo ok .Svi ste ga videli crni sa zelenim Manitouom , bio je na promociji cim otvorite oglase , a i sad je jer ga ja prodajem u delove .

Dan-dva kasnije sam ga rasklopio , oprao , slikao itd i oglasio , cena za polovan korman mi je bila logicna od 25eu a sticna alu WCS koja je imala ogrebotina je bila na 1300din sa textom oglasa : estetika nula ! Kupac me zove , kuka i moli da mu sve to dam za 3000din i ja se sazalim i posaljem mu . Na pitanje dali je original ja mu kazem kako sam ja dosao u posed iste i da ni ja ni bilo ko drugi nemoze da garantuje ali da poreklo robe nagovestava o cemu se radi .Licno sam prodao gomilu FSA KINEZA i nisam imao nikad reklamaciju niti sam nekog ubedjivao da je to original , naprotiv svima kazem poreklo pa neko kupi , neko ne .

Kada me je kupac pozvao lepo sam ga saslusao i rekao mu da kod mene nije bilo nikakvih naprslina i DA MOZE DA MI VRATI BEZ OTKUPA (zbog losih iskustava) pa da se ja uverim u neispravnost i vratim  novac na sta je on raspalio paljbu po meni kako to nije original i kako nema bar kod .OK , nema , nema ali bar ja znam kako izgledaju kinezi .Onda mi je dao nekog *majstora* na telefon koji je mi je rekao citiram : *SLUSAJ BRE SOME JEDAN* na sta sam ja njemu odgovorio po zasluzi i spustio slusalicu . Kada me je kupac ponovoi kontaktirao rekao sam mu da razgovor mozemo nastaviti  kada mi se njegov *majstor* izvini za izrecenu uvredu u vidi 100eu . Zaprecena sudska kazna za takvu uvredu je minimalno 40000din. Kada se zalite na forumu napisite istinu a to u ovom i vecini slucajeva nije slucaj .Inace javno objaviti da je neko prevarant moze da Vas kosta strahovito ako Vas taj da na sud . Jos pise u oglasu kako ja prodajem kradene kineze , ako je kradeno ono sto sam posteno platio 630eu onda bih ja trebao postaviti pitanje prodavcu od koga sam ja kupio ...a njemu SVAKA CAST .Necu da ga pominjem poimenice jer nije predmet ove teme .ZA ANDRIJU PRAVNI SAVET : DAJ NEKOM SVOM ADVOKATU DA PROCITA STA SI NAPISAO U OGLAS I RECI CE TI DA SE ZA TO IDE U APSU 1/1 .


  • -3

#36 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 23 July 2016 - 02:05 PM

I OPET VELIKI PLUS ZA TOTU I BUDIMIRA !


  • -1

#37 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 09:47 AM

Kupio sam brave za Golf-a u prodavnici auto delova sa racunom i obaveznom garancijom 1god koje su radile 2-3 meseca i pocrkavale jedna za drugom .

NAGRADNO PITANJE : DALI SU MI UVAZILI REKLAMACIJU ?

DA LI SU DELOVI ORIGINAL ?

DALI NA NJIMA PISE DA SU KOPIJA , REPLIKA ILI FALSIFIKAT ?

mala pomoc , odgovor na sva pitanja je ISTI .

 

SRBIJA.


  • -3

#38 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 24 July 2016 - 10:23 AM

A koliko si platio te brave i u kojoj radnji? Sto nisi uzeo u autokomercu?
Svi bi da se j**u a da im ne udje :-)

Sent from my E6633 using Tapatalk
  • 3

#39 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 10:51 AM

A koliko si platio te brave i u kojoj radnji? Sto nisi uzeo u autokomercu?
Svi bi da se j**u a da im ne udje :smile:

Sent from my E6633 using Tapatalk

Jel spadas i ti u *SVE* ili si nesto posebno ?


  • 1

#40 marvas

marvas
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationBeograd/Surcin

Postavljeno 24 July 2016 - 10:54 AM

Jok ja volim da platim ali da znam sta sam platio, npr delove za moj bmw uzimam u delti i auto line-u, ulje u platneru jer je uvoznik za mobil, iako ih ima svaki auto mika u orginalu iz male privrede...Ne lazem, a pogotovo ne sebe da moze dobro i jeftino :-)

Sent from my E6633 using Tapatalk
  • 2




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika