Jump to content


Fotografije

Slavisa djs_cale


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
90 odgovora na ovu temu

#41 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 11:08 AM

Kupio sam brave za Golf-a u prodavnici auto delova sa racunom i obaveznom garancijom 1god koje su radile 2-3 meseca i pocrkavale jedna za drugom .

NAGRADNO PITANJE : DALI SU MI UVAZILI REKLAMACIJU ?

DA LI SU DELOVI ORIGINAL ?

DALI NA NJIMA PISE DA SU KOPIJA , REPLIKA ILI FALSIFIKAT ?

mala pomoc , odgovor na sva pitanja je ISTI .

 

SRBIJA.

Kupio sam bicikl u Capriolo-u u Temerinu.Otisao monoblok i pukla poluga od pedale.Zamjenjen monoblok i komplet prednji pogon.Da li su mi uvazili reklamaciju'?Naravno.Pa kako bi me zadrzali kao kupca da to nisu uradili.Ista ta Srbija.


  • 3

#42 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 11:09 AM

Jok ja volim da platim ali da znam sta sam platio, npr delove za moj bmw uzimam u delti i auto line-u, ulje u platneru jer je uvoznik za mobil, iako ih ima svaki auto mika u orginalu iz male privrede...Ne lazem, a pogotovo ne sebe da moze dobro i jeftino :smile:

Sent from my E6633 using Tapatalk

Sad sam te razumeo , u pravu si , koliko para - toliko i muzike .

Ono *svi bi da se...* je malo iritantno , *vecina bi da se...* bi bilo i matematicki tacno .

U mom postu sam hteo da ukazem da kontrole kvaliteta nema i da kupac nije zasticen iako je uredno dobio fiskalni racun .


  • -2

#43 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 11:19 AM

Pa evo dva odgovora na postavljeno pitanje i oba ista .

Znaci bitno je i u kojoj radnji kupujete (Capriolo , Delta , Auto-line...) a u nekim drugim - ne.

Upravo ste potvrdili moju tezu o tome da je zakom supljikav a njegova primena u najmanju ruku selektivna a trebala bi biti ista za sve .

Zato se trudim da budem isti i kad sam kupac i kad sam prodavac .


  • 1

#44 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 24 July 2016 - 02:21 PM

Nema tu sta da se potvrdjuje neka teza. Ili prodajes kineski fals ili prodajes original. Pusti te price o supljikavom zakonu i ako moze Miskovic mogu i ja. 

 

Velika vecina ovde zna sta je kineski fals, gde se kupuje i ko ga prodaje. Sto i nije nikakav problem obzirom da ceo bicikl ima 100 ili 200 delova za razliku od automobila koji ih imaju vise od 10 000. 

 

Lepo je to sto kazes ljudima da im prodajes kineski fals ali te to ne oslobadja zakonske odgovornosti. Kada si se vec uhvatio za zakon i pretis sa njim ;)

 

A garanciju na brave za Golfa nisi dobo jer ih nisi ugradio u registrovanom servisu, nego na divlje. Sam ili kod nekog majstora koji radi na divlje. Pa sa garancijom mozes da se slikas. Opet sve po zakonu. 


  • 8
.

#45 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 24 July 2016 - 03:37 PM

Sta je ovo?? djs cale pre sat vremena imao -7 member reputation a sad odjednom +2

WTF n2:crazy


  • 0

#46 AnaDjordevic

AnaDjordevic
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 25 July 2016 - 03:53 PM

Nema tu sta da se potvrdjuje neka teza. Ili prodajes kineski fals ili prodajes original. Pusti te price o supljikavom zakonu i ako moze Miskovic mogu i ja. 

 

Velika vecina ovde zna sta je kineski fals, gde se kupuje i ko ga prodaje. Sto i nije nikakav problem obzirom da ceo bicikl ima 100 ili 200 delova za razliku od automobila koji ih imaju vise od 10 000. 

 

Lepo je to sto kazes ljudima da im prodajes kineski fals ali te to ne oslobadja zakonske odgovornosti. Kada si se vec uhvatio za zakon i pretis sa njim ;)

 

A garanciju na brave za Golfa nisi dobo jer ih nisi ugradio u registrovanom servisu, nego na divlje. Sam ili kod nekog majstora koji radi na divlje. Pa sa garancijom mozes da se slikas. Opet sve po zakonu. 

tako je


  • 0

#47 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 25 July 2016 - 04:18 PM

   Evo danas je covek dosao kod mene kolima , kupio delove i dobio ugradnju menjaca (sajle original-nove) , kocnica (stelovanje plus is podloske) i pogona GRATIS , i to *na divljaka* ...jel ce sada losije raditi XTR nego onaj ugradjen u servisu ? plus lancobran...

   Za brave GOLFA ne treba strucnost ovlascenog servisa nego provera kvaliteta pri uvozu . Ionako se drze na dva srafa .

    Na kineske FSA komponente se jos niko meni zalio nije niti reklamirao . LIicno sam nogama stajao na gripovima (bicikl sklopljen) sa svojih 95kg i volan je izdrzao a meni su *kuglice* na broju . Ne pokusajte isto sa svojim volanima kuci ....sticne odlicne 225gr. lule takodje 155gr , volani oko 150gr. Za ostale neznam i takve , neproverene ne prodajem . Licno koristim iste i nikad nisam imao nikakav problem (za razliku od brava)

    Sa *scott*-a sam neki dan skinuo volan alu koji je bio 570gr. !!! Na jednoj komponenti minus 420gr. 


  • -1

#48 AnaDjordevic

AnaDjordevic
  • Members
  • 6 posts

Postavljeno 25 July 2016 - 04:26 PM

Sta je ovo?? djs cale pre sat vremena imao -7 member reputation a sad odjednom +2

WTF n2:crazy

plus od mene


  • -3

#49 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 25 July 2016 - 04:30 PM

svim kupcima koji su nesto porucili od mene za weekend sam rekao da sam *ocrnjen* na forumu , niko nije otkazao porudzbinu , hvala na podrsci i na plusevima .


  • -4

#50 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 25 July 2016 - 05:01 PM

I sad si ti frajer pa meni dajes jednu negativnu..koji si lik!

Jadan si sa svim ovim izjavama..i mislis da ce te oprati tih nekoliko beznacajnih ocena od tzv kupaca:))))jednom ukaljas obraz,zauvek ukaljano!!

Sad bi dobro bilo da admin stavi zabranu na ocenjivanje ovog tipa jer je postalo besmisleno i nepravedno..uostalom,iz kog razloga ti meni djs cale dajes jednu negativnu??Ajde je opravdaj leba ti..

Ja tebe uopste nisam ocenjivao,jer nemam razloga..


  • 0

#51 Sharance

Sharance
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 598 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 25 July 2016 - 10:12 PM

Pa vidiš da se registrovao sa drugim nalogom Ana Đorđević i sa tog naloga sam sebi lupa pluseve u svakom postu da sam sebi digne rejting, a sa istog naloga drugima lupa minus. Čime se sve neće ljudi baviti pa to je strašno, ko da nekoga od nas zabole patka za njegovu reputaciju.


  • 4

#52 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 26 July 2016 - 07:15 AM

Haha pa to je njegov (tj njegove zene vrv) nalog oduvek, i na berzi i na forumu, opste poznato :)
  • 1

#53 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 27 July 2016 - 11:49 AM

Evo i meni pao rejting u isto vreme... :) :) :)
  • 1

#54 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 12:24 AM

I sad si ti frajer pa meni dajes jednu negativnu..koji si lik!

Jadan si sa svim ovim izjavama..i mislis da ce te oprati tih nekoliko beznacajnih ocena od tzv kupaca:))))jednom ukaljas obraz,zauvek ukaljano!!

Sad bi dobro bilo da admin stavi zabranu na ocenjivanje ovog tipa jer je postalo besmisleno i nepravedno..uostalom,iz kog razloga ti meni djs cale dajes jednu negativnu??Ajde je opravdaj leba ti..

Ja tebe uopste nisam ocenjivao,jer nemam razloga..

zato sto podrzavas coveka koji je mene vredjao . Ti se ljutis kad ti neko da minus a ja da cutim na uvrede .Takvi su svi na forumu , malo ih cacnes a oni LAVINU . A drugome uskracujes pravo na plus ili minus .KORISTIM SVOJE PRAVO I OCENJUJEM PO SVOJOJ VOLJI . OCES TI DA MI NAMECES SVOJ VOLJU ? NEKULTURNO , NEDEMOKRATSKI I NETOLERANTNO .


  • -1

#55 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 12:35 AM

Haha pa to je njegov (tj njegove zene vrv) nalog oduvek, i na berzi i na forumu, opste poznato :)

SAD I ZENA NESME DA DA MUZU PLUS ! VI TUMACITE PRAVILA KAKO VAM SE PROHTE . .I ONA IMA PRAVO KAO I SVAKO DRUGI DA DA PLUS ILI MINUS KOME ZELI . ILI HOCETE I NJOJ D USKRATITE TO PRAVO ? BRAVO !


  • -4

#56 Djone

Djone
  • Members
  • PipPip
  • 55 posts
  • LocationJarkovac(Banat)

Postavljeno 28 July 2016 - 06:31 AM

''zato sto podrzavas coveka koji je mene vredjao''

 

Da mi je samo znati kako si ovo zakljucio??Tj.da sam nekog podrzao??Dao si mi negativnu kad sam pomenuo tvoj nagli i nelogican rejting?

Trenutno u ovom momentu sam sebe posrzavas i blamiras..Potencijalni kupci ce vrlo lako zakljuciti kakav si kad procitaju sve ove tvoje besmislene price..

ps. i dalje ti nisam dao ni pozitivnu ni negativnu!Jer te zaista sazaljevam!

 A tebi hvala za jos jednu negativnu n2:cool2

 

I obrazlozi mi molim te ove tri reci.. NEKULTURNO , NEDEMOKRATSKI I NETOLERANTNO n2:doh 


  • 3

#57 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 07:25 AM

SAD I ZENA NESME DA DA MUZU PLUS ! VI TUMACITE PRAVILA KAKO VAM SE PROHTE . .I ONA IMA PRAVO KAO I SVAKO DRUGI DA DA PLUS ILI MINUS KOME ZELI...

ajd zakuni se,

da ti je ona dala plus, svom muzu?

Da nisi ti dao sebi plus koristeci njen nalog?

 

Da dodje na forum i procita nesto od ovoga

mene bi moja lansirala u .... a ne dala plusic :)

 

A sto vices? Cujemo te i vidimo te dovoljno dobro i malim slovima.


  • 5

#58 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 28 July 2016 - 07:29 AM

Kuca covek na tv-u pa ne moze da prebaci na mala slova jer mu decica vise za vratom :D
  • 5

#59 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 08:39 AM

Kuca covek na tv-u pa ne moze da prebaci na mala slova jer mu decica vise za vratom :D

u pravu si , ali sa malo vise truda i nepreciznim misem , uspevam .ali ako mi deca diraju desnu ruku-tesko .

A od 2006-te odkako me je baba u saobracaju *skinula* jugicem sa bajka i polomila ledja pa sam mesec dana nepokretno lezao u krevetu ,koristim on-screen tastaturu i bezicnog misa zavaljen u fotelju .Ne iz luksuza vec zbog evo sada 10 god. bolova u ledjima a da nisam imao kacigu ne biste me ovde ni prozivali .A sajlonac kad me vec toliko mrzis preci cu na velika slova .CITAJ PAZLJIVO :ovog vikenda je motoskup a 10-og avg. je GITARIJADA , PA IZVOLI DODJI MI U GOSTE DA ME BOLJE UPOZNAS , I DA PROVEDES PAR DANA SAMNOM I MOJOM PORODICOM PA ONDA SUDI O MENI .ISTO VAZI I ZA ZARETA ,IGORA-N KOJI MOZE UZIVO DA POPRICA SA MOJOM ZENOM I PITA JE SVE STO GA ZANIMA .


  • 2

#60 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 28 July 2016 - 08:40 AM

ajd zakuni se,

da ti je ona dala plus, svom muzu?

Da nisi ti dao sebi plus koristeci njen nalog?

 

Da dodje na forum i procita nesto od ovoga

mene bi moja lansirala u .... a ne dala plusic :)

 

A sto vices? Cujemo te i vidimo te dovoljno dobro i malim slovima.

DODJI I UVERI SE LICNO .


  • 1




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika