Jump to content


Fotografije

Slavisa djs_cale


  • Ova tema je zaključana Ova tema je zaključana
90 odgovora na ovu temu

#1 jebivetar

jebivetar
  • Members
  • PipPipPip
  • 120 posts
  • Location011

Postavljeno 04 September 2014 - 09:51 PM

Od Tomislava sam kupio besprekorne kao nove tockove skinute sa novog bicikla koji kad su stigli su bili dosta izgrebani

Kada sam mu poslao sliku tockova koje sam dobio odgovorio je da je to sigurno izgrebano u transportu i da mu vratim ako hocu

Ajde nema veze ipak kupujem polovno i to su rizici kupovine kad posle 10-ak dana se pojavi oglas za pedale.

Pitam ga da li hoce da spusti cenu pedala za 500din na temu tockova koji nisu bii kao sto su opisani i dobijem odgovor da su pedale prodate ( jos uvek su na berzi)

Tomo hvala ali vise necemo saradjivati

 

Od Slavise sam probao da kupim sediste, poslao mu poruku sa svim podatcima i lepo mi covek odgovori da je sve OK i da salje sediste odma sutradan

Prodje vikend meni sediste ne stize posaljem mu poruku opet mi covek odgovori da je sve ok i da je poslao sediste sa danom zakasnjenja (bio je vikend) i da ne brinem

Zovem danas coveka i saznam da je prodao sediste nekom drugom

Naravno usput dobijem i 5 tuznih prica na temu zena, deca, pare, kum i komsija i ubije mi 10 min telefona sa obecanjem da ce mi se javiti (nije se javio)

 

Slavisa sve najlepse ti zelim ali sa tobom nikada vise

 

Ovo su samo moja iskustva verovatno je neko i bolje prosao sa njima

Buduci da sam i ja privatnik i da zavisim od svake zadovoljne musterije ne kapiram njihov odnos prema klijentima

 

Da ne bude sve crno

budimirvladimir  je maksimalno fer i posten prodavac i za svaku preporuku


  • 6

#2 bikeracer

bikeracer
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 11 December 2014 - 10:33 PM

Narucim ja od Slavise xt780 pogon kao nov besprekorno stanje, naravno na slikama sve full, porucim pogon po ceni od 80 eu, nisam mu ubijao cenu, sve napisano iz oglasa je u razgovoru potvrdio, rastezao me kao creva 10 min sa opisivanjem pogona u pozitivnom smislu. Stigne meni pogon, manje vise ok, patrona nije bila xt bb70 vec neka na kojoj nista nije pisalo i ladno nema plasticnog srafa koji steze levu kurblu, po kurblama sitne i krupne ogrebotine, ne preterano ali ih ima, nije kao nov... progutam ja te ogrebotine nekako i patronu, pozovem ga i zamolim da mi posalje sraf i on mi kaze da je sigurno spakovao taj sraf ali nema veze ima par takvih pa ce mi poslati jedan, cekam ja paket sutra dan nema nista, pozovem ga on kao nije stigao i tako od sutra do sutra u utorak, petak... meni prek... napisem mu poruku da cu napisati na forumu da je prevarant i obeleziti ga a on mi kaze treba da te bude sramota, dok mi se javno ne izvinis neces dobiti sraf, ja se mislim mozes javno da mi... iskuliram b...u i kupim kurble za 15 eu da bih skinuo taj sraf. A gospodin Slavisa izbaci sraf na oglas posle par dana za 5 eu.

Od Tome sam par puta kupio neke delove, manje vise ok, mogao bi malo bolje da opise stanje delova i proveri ispravnost, pre par dana ga pitao da mi spusti cenu za 200 din da se uklopim za postarinu on me otkacio.

ZA BUDIMIRA SVE POHVALE, COVEK JE POSTEN, KOREKTAN, DELOVI KOJE PRODAJE SU U BOLJEM STANJU NEGO STO SU OPISANI U OGLASU !!!
  • 2

#3 pjesak1972

pjesak1972
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1130 posts

Postavljeno 26 February 2015 - 07:58 AM

Mislim da je najbolje kupiti novo u prodavnici jer mozes da reklamiras.Ja tako kupujem i glava me ne boli.Ne kvare se djelovi toliko cesto pa da ne mogu da kupim novo.Inace iz iskustva u zivotu cuvaj se onih koji te tapsu po ledjima,ubjedjuju i sve cili-mile.Trgujte sa onima koji to rade profesionalno bez nekakvog udvaranja.Oni ce se truditi da se njihovo ime ne nadje na forumu u negativnom svjetlu.Cak i ako dodje do nesporazuma oni gledaju da to sve rjese i da svi budu zadovoljni.
  • 1

#4 laci86

laci86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationKovin

Postavljeno 26 February 2015 - 08:28 AM

Jeste najbolje kupovati novo, ali zadnji Acera košta koliko i polovan XT.
Za entry level Shimano SPD se mogu kupiti polovne XT, odlične.
Svako ko želi da uštedi, ili da za isti novac dobije kvalitetniju komponentu mora da bude spreman da će ga pre ili kasnije neko prevariti.

Uglavnom pošteni prodavci slikaju sa svih strana, prevaranti stave par loših slika.


  • 1

#5 BikeGremlin

BikeGremlin
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8886 posts
  • LocationNovi Sad
  • Bajk:Scott Speedster

Postavljeno 26 February 2015 - 08:43 AM

Nova Acera sigurno radi bez greške, a polovan XT zavisno u kakvom je stanju. Povučem ručicu menjača, menjač promeni brzinu - tako mi je Acera uvek radila. Ne znam je li XT kuva kafu, ili je lakši za 10ak grama, ili omogućava da pod punim naponom lanca menjam brzine, ali meni to ništa nije bilo od ikakve koristi, potrebe.


  • 2

bikegremlin-logo-250x80-1.png


#6 grbic

grbic
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6663 posts
  • LocationZanzibar

Postavljeno 26 February 2015 - 08:59 AM

ili omogućava da pod punim naponom lanca menjam brzine.


Zbog toga ga volim, volim, volim... Bez greske i problema to radi. ;)
  • 1

A u glavi ništa, samo žica drži uši da ne otpadnu.


#7 laci86

laci86
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 229 posts
  • LocationKovin

Postavljeno 26 February 2015 - 09:01 AM

Potpuno se slažem. Na Roadsteru nazad imam Aceru i menjala je čak i kada je bajs pao na menjač i iskrivio kuku.
Deore na mtb-u menja za nijansu brže, nije subjektivan osećaj. U offroad vožnji to znači, na asfaltu ne.


  • 0

#8 spinto

spinto
  • Members
  • 2 posts

Postavljeno 24 March 2015 - 08:05 PM

Slaviša djs ponovo sa sedištem pravi zezanje te izgubili ga u pošti, te neznam gde je, i sl...Polu čovek! Evo ga od danas opet u njegovom oglasu doduše sa malo većom cenom!


  • 1

#9 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 05 April 2015 - 11:57 PM

Od Tomislava sam kupio besprekorne kao nove tockove skinute sa novog bicikla koji kad su stigli su bili dosta izgrebani

Kada sam mu poslao sliku tockova koje sam dobio odgovorio je da je to sigurno izgrebano u transportu i da mu vratim ako hocu

Ajde nema veze ipak kupujem polovno i to su rizici kupovine kad posle 10-ak dana se pojavi oglas za pedale.

Pitam ga da li hoce da spusti cenu pedala za 500din na temu tockova koji nisu bii kao sto su opisani i dobijem odgovor da su pedale prodate ( jos uvek su na berzi)

Tomo hvala ali vise necemo saradjivati

 

Od Slavise sam probao da kupim sediste, poslao mu poruku sa svim podatcima i lepo mi covek odgovori da je sve OK i da salje sediste odma sutradan

Prodje vikend meni sediste ne stize posaljem mu poruku opet mi covek odgovori da je sve ok i da je poslao sediste sa danom zakasnjenja (bio je vikend) i da ne brinem

Zovem danas coveka i saznam da je prodao sediste nekom drugom

Naravno usput dobijem i 5 tuznih prica na temu zena, deca, pare, kum i komsija i ubije mi 10 min telefona sa obecanjem da ce mi se javiti (nije se javio)

 

Slavisa sve najlepse ti zelim ali sa tobom nikada vise

 

Ovo su samo moja iskustva verovatno je neko i bolje prosao sa njima

Buduci da sam i ja privatnik i da zavisim od svake zadovoljne musterije ne kapiram njihov odnos prema klijentima

 

Da ne bude sve crno

budimirvladimir  je maksimalno fer i posten prodavac i za svaku preporuku

LEPO SE COVEK POTPISAO SA "JEBIVETAR" , 


  • -5

#10 OldMountainMTB

OldMountainMTB
  • Members
  • PipPipPip
  • 134 posts
  • LocationZajecar

Postavljeno 06 April 2015 - 07:00 AM

Zrakoprc  :)

 

NHF ;)


  • 0

#11 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 06 April 2015 - 07:56 AM

LEPO SE COVEK POTPISAO SA "JEBIVETAR" ,


Osnovno je pravilo da se na forumu NE pise sve velikim slovima kao i da se koriste makar najosnovniji interpunkcijski znaci.
Meni recimo, ovaj vas komentar vise govori o vama nego o tom tzv "jebivetru"...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  • 3

#12 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 06 April 2015 - 09:15 AM

Osnovno je pravilo da se na forumu NE pise sve velikim slovima kao i da se koriste makar najosnovniji interpunkcijski znaci.
Meni recimo, ovaj vas komentar vise govori o vama nego o tom tzv "jebivetru"...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

n2:thumbsup


  • 2

#13 durango

durango
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 464 posts
  • LocationDete sa Kriptona!!!!

Postavljeno 27 October 2015 - 01:47 PM

Ja sa Slavisom imam samo preporuke za trgovinu. Dosta saradjujemo i uvek je sve u najboljem redu. Problem je kod tih kupaca sto hoce po niskoj ceni da kupe nov deo. E pa to ne moze. Odite lepo u radnju,kupite,dobijete fiskalni racun,garanciju i sve sto prati kupovina u radnji. I onda nema nikakvih problema da li je deo pohaban,izgreban i sl. Ali treba da se odresi kesa,evo primer, dura ace tockovi u planetbiku kostaju preko 100 000 din. Ko bi od vas dao tu sumu samo za tockove kad mozete uzeti za te pere i mehaniku dura ace i tockove. I eto tu nastaje potencijalni problem,kad daj kupac da 100 000 on sad misli da treba da dobije glanc mehaniku i tockove a nije ni svestan da u stvari toliko samo tockovi vrede. Prosta jednacina, ako ne zelite robu iz radnje sa realnim cenama,nemojte da ocekujete da cete za upola manje pare da dobijete to isto. I onda su vam prodavci krivi sto ta roba nije zadovoljila vase subjektivne kriterijume a povoljna cena vam odgovara.
  • 1
Passo di Gavia

#14 zookarma

zookarma
  • Members
  • PipPipPip
  • 99 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 27 October 2015 - 08:53 PM

Trgovao sam 3x sa Slavisom, svaki put je bio korektan u komunikaciji i u opisu robe i oko isporuke a i oko cene smo mogli da pricamo tako da od mene ide preporuka. Sa budimirom jedan prednji menjac i sve je proslo ok i po opisu, sa Totom nisam jos ali na prolece verovatno  :-D 


  • 0

#15 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 10:46 AM

HVALA , A STO SE TICE ONOG "CISTUNCA" KOJI KRITIKUJE VELIKA SLOVA , SAMO NEK UZME U OBZIR DA MI JE TV NA ZIDU (JAKO DALEKO) I DA TIPKAM PO VIRTUELNOJ TASTATURI SA KLINCIMA U KRILU I NA GLAVI , POZ

Trgovao sam 3x sa Slavisom, svaki put je bio korektan u komunikaciji i u opisu robe i oko isporuke a i oko cene smo mogli da pricamo tako da od mene ide preporuka. Sa budimirom jedan prednji menjac i sve je proslo ok i po opisu, sa Totom nisam jos ali na prolece verovatno   :grin:


  • -1

#16 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 10:51 AM

A evo i istine o jebivetru : COVEK BEZIMENI , KOJI SE POTPISUJE KAO JEBIVETAR , je plakao da mu poklonim sediste . Njegovom sugradjaninu je poslat ram sa pogonom sa obavezom da ga plati ili vrati , ako mu ne odgovara , NARAVNO , da nisam dobio nijedno .A ovako se potpisuju ljudi : (uvek dostupni svi podaci)

 

 

Moji podaci su :
Djordjevic Slavisa
Viktora Bubnja 5
19000 Zajecar
Serbia , Europe
Mobile:0659425850
[email protected]
lk 006122469 sup zajecar


  • 1

#17 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 10:55 AM

Slaviša djs ponovo sa sedištem pravi zezanje te izgubili ga u pošti, te neznam gde je, i sl...Polu čovek! Evo ga od danas opet u njegovom oglasu doduše sa malo većom cenom!

POLU COVEK ? STA TI ZNAS O MENI I KO TI DAJE PRAVO DA SUDIS I VREDJAS ? JEL ZA TO SLUZI FORUM ?

SRAM TE BILO ...I POTPISI SE AKO SI "CEO" COVEK .

 

 

Moji podaci su :
Djordjevic Slavisa
Viktora Bubnja 5
19000 Zajecar
Serbia , Europe
Mobile:0659425850
[email protected]
lk 006122469 sup zajecar


  • 1

#18 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 10:58 AM

Svaki prodavac laze. Kada bi pricao surovu istinu tesko da bi sta prodao.

GOGAC , KAD KAZES " Svaki prodavac laze" TU SVESNO ILI NE SVRSTAVAS I SEBE I MENE , A JA TO NIKAD NEBIH REKAO NI ZA JEDNOG OD NAS DVOJICE ...


  • 1

#19 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 29 October 2015 - 11:00 AM



HVALA , A STO SE TICE ONOG "CISTUNCA" KOJI KRITIKUJE VELIKA SLOVA , SAMO NEK UZME U OBZIR DA MI JE TV NA ZIDU (JAKO DALEKO) I DA TIPKAM PO VIRTUELNOJ TASTATURI SA KLINCIMA U KRILU I NA GLAVI , POZ


Stil i recnik odrasle osobe sa porodicom... :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
  • 0

#20 djs_cale

djs_cale
  • Members
  • PipPipPip
  • 132 posts

Postavljeno 29 October 2015 - 11:07 AM

Stil i recnik odrasle osobe sa porodicom... :)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

da nesto znas o zivotu nebi koristio Nexus 5 , potpisi se pametnjakovicu ako imas M...STILA


  • -4




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika