Jump to content


Fotografije
- - - - -

Bike Aplikacije za telefon


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
761 odgovora na ovu temu

#201 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 09 May 2018 - 09:28 PM

Pa proveri svakako podešavanja telefona već sam pisao...
Znaci obavezno mora biti zaključana app, i u battery management isključene opcije štednje na stravi i GPS i uključena visoka preciznost.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#202 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 09 May 2018 - 10:42 PM

Ma znam, to je specifično za Huawei jer oni imaju njihov neki memory management koji je vrlo agresivan i gasi sve živo. Na Samsungu nikad nisam imao tih problema a i proverio sam sada, nije pod nikakvim battery saver opcijama niti ima ograničen GPS pristup.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0

#203 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 May 2018 - 08:00 AM

Skini bilo koju staru verziju pa probaj to je bar lako.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#204 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 10 May 2018 - 09:27 AM

Probah sada ovako bezveze, u kancelariji, posle par sekundi upali autopauzu. Sredili su znači , samo da se posle i budi iz autopauze ali to ću da probam nakon posla :)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0

#205 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 10 May 2018 - 09:35 AM

E jbga sad jos moraš i da vozis ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 2

#206 sajlonac

sajlonac
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 678 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 10 May 2018 - 10:41 AM

Hahah ćuti samo neke muke... :D

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
  • 0

#207 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2018 - 06:30 PM

Moze da se isece deo voznje.

Otvoris voznju ides na edit pa na crop.

 

I meni se ono desilo, usled umora nakon dva puta preko Debelog brda zaboravim da stopiram. Šteta da propadne, moja rekordna vožnja u visincima u karijeri hahah. Kad sam se setio već smo prešli par kilometara kombijem, tako da tih poslednjih 4-5 km bi trebalo obrisati. Kako se ono radi, na desktop računaru, ne na telefonu? I kada, pre aploudovanja ili mora prvo da se objavi pa onda edituje?


  • 0

#208 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 13 May 2018 - 06:44 PM

Crop radis iskljucivo iz browsera, i vecina drugih naprednih stvari na stravi u opste nije ni podrzana u mobilnoj aplikaciji.

 

Znaci otvoris svoju voznju, pa na ikonicu kljuca, iz padajuceg menija ides na crop

Onda ce da se otvori mapa i klizacima podesis dal ces da iseces pocetak, kraj ili sta vec hoces.


  • 0

#209 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2018 - 07:07 PM

Ја повремено имам проблема са програмом за снимање руте, па морам да едитујем, али није у питању само кроповање него морам да повежем различите сегменте и да праву линију, која је последица губљења сигнала односно пуцања програма, да развучем према тачној путањи којом сам ишао. За то користим програм GPS Track Edit. Нема пуно опција, уме да пуца кад се нешто "погрешно" кликне/изабере, али ипак може да одради те битне ствари и то врло једноставно. Има и приказ мапе испод снимљене руте (може и да се бира неколико мапа), па се постављају нове тачке на руту и повлаче на тачно/тачније место, да буде приближно стварној рути. Кад знам да је било проблема у снимању руте некад и не пошаљем на Страву него само себи на мејл, али ако је и отишло на Страву лако је обрисати. У принципу, не користим оригинални Страва програм, па не знам да ли се оваквим мењањем руте губе неки подаци које Страва чува. Лако је пробати.


  • 0

#210 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 13 May 2018 - 07:26 PM

Sve bi ti to bilo lakše da si kupio pravi telefon :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 1

#211 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2018 - 07:28 PM

Sređeno uspešno, hvala Bakara. Poslednjih tri km je bilo u pitanju, taman je tamo bio restoran pa se lako lociralo za crop a i sad vidim da se vidi i detaljno trasa kad se zumira, vidi se kako sam "žvrljao" tj šetkao na cilju kod restorana


  • 0

#212 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 13 May 2018 - 09:33 PM

@bakara Ти рече да не ради са телефона него само из браузера? ;)

Шалу на страну, програм који користим ме некад стварно излуди, као да само одлучи да убије сигнал (а не запишти никакво упозорење). Онда буквално сваки програм не телефону нормално ухвати гпс сигнал осим тог који користим. Али, дешавало се свашта и на таблету са Стравом. Зато сад кад идем на неку битну вожњу обавезно носим оба уређаја. Тако ниједна шпијунска агенција није ускрађена за податке о мом кретању. Могли би да ми пошаљу неку захвалницу.


  • 0

#213 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 14 May 2018 - 01:22 PM

Cane, nema potrebe za svim tim veruj mi.

Prodaj taj tablet i taj telefon i kupi neki pristojan telefon koji ce ti sve te poslove zavrsiti bez greske.

 

Pa kako ce spijunske agencije bez tebe  ;)


  • 0

#214 caneee

caneee
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1883 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 14 May 2018 - 03:53 PM

Свако нађе систем који му одговара. Мени је незамисливо да користим Андроид телефон. Пробао и нисмо компатибилни. Вероватно би требало да пређем на неки други програм, неки од оних који хватају гпс сигнал и кад овај неће, али немам живаца. Моћ навике. Уосталом, овај програм има (бесплатно) све што ми је потребно. Пробао сам барем двадесетак других програма и не одговарају ми. Неколико сам задржао само због неких специфичних опција.

 

И увек ми је драже да потрошим паре на вожње него на нов уређај који ми није потребан. Проблем је у програму.


  • 0

#215 Atomislav

Atomislav
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 546 posts
  • LocationNiš, Palilula

Postavljeno 14 May 2018 - 05:14 PM

Probaj sa instalacijom programa gps locker na androidu koji zakljuca gps signal na stravi tako da ga telefon ne iskljucuje i kad padne u battery save mod.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
  • 0

#216 sajkotik

sajkotik
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 861 posts
  • LocationSokobajna

Postavljeno 14 May 2018 - 07:24 PM

Nosim neki matori soni, android, koji i ne može da pokrene tekuću stravu. Koristim Zeopoxa, jednostavan je, ne košta ništa, i radi pos'o ...


  • 0

#217 mortician

mortician
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 27 June 2018 - 05:24 PM

Takođe kao i većina vas koristim stravu. Ona mi šljaka super. Problem mi pravi Revivo. Kad odradi filmić voćnje, lokacije slika su skroz nebulozne. Većinu mi ih označi da sam ih slikao kad sam stigao kući. 


  • 0

#218 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 27 June 2018 - 09:09 PM

To je do telefona, nije u exifu snimio tacnu GPS poziciju.


  • 1

#219 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 18 August 2019 - 10:04 PM

Danima ne mogu da se ulogujem u Sports Tracker!? Jel Vam se dešavalo isto? Gde na fonu čuva njegove gpx fajlove?
  • 0

#220 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 19 August 2019 - 05:29 AM

Koliko vidim, Igor (chamade) ga je koristio posle jučerašnje vožnje, tako da verovatno nije problem koji imaju svi. Pitaj ga svejedno, ako se i sam ne pojavi ovde.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika