Jump to content


Fotografije

trgovci polovnjacima sa izborom za 2XMTB (17 i 21 inc)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
71 odgovora na ovu temu

#61 carobnica

carobnica
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts

Postavljeno 17 August 2014 - 09:27 AM

Ivane nemam inspiraciju da pisem zasto ali kupi dva polovna bajsa kao sto si i sam zamislio.


  • -1

#62 ivandecofun

ivandecofun
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 19 August 2014 - 06:16 PM

Bicikli su uzeti. Polar. Mozda bi bio i Cross da je radio diler u Pozezi. Probah Mirage Pro sto pazarih i padoh na prvom bregu. Toliko o mojoj kondiciji. Ne stidim se i ne planiram da odustanem. Pozz pa se vidjamo po stazama i bogazama.


  • 0

#63 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1416 posts

Postavljeno 19 August 2014 - 06:50 PM

Neka je sa srecom i da Vas dobro posluze...


  • 1

#64 kasalovic1996

kasalovic1996
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1240 posts

Postavljeno 19 August 2014 - 07:58 PM

Нека вас служе много километара и без одустајања  O:)


  • 1

#65 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 19 August 2014 - 08:45 PM

Srecno sa coznjom i da dugo sluze
  • 1

#66 zoran031

zoran031
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 392 posts
  • LocationUzice

Postavljeno 20 August 2014 - 07:56 AM

Bicikli su uzeti. Polar. Mozda bi bio i Cross da je radio diler u Pozezi. Probah Mirage Pro sto pazarih i padoh na prvom bregu. Toliko o mojoj kondiciji. Ne stidim se i ne planiram da odustanem. Pozz pa se vidjamo po stazama i bogazama.

Sretno ti bilo i da se ti navozaš, samo polako, sve će to doći na svoje mesto.

P.S. A gde je zapelo?


  • 0

  5926 km u pola 2012    15605 km u 2013   11674 km u 2014   11858 km u 2015   7577 km u 2016   5423 km u 2017   prebačeno 12000 km u 2018

 

Da citiram profesora:

-Ovce moje budite u vinkli, evo mene stižem na bicikli


#67 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4575 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 20 August 2014 - 09:48 AM

Sretno ti bilo i da se ti navozaš, samo polako, sve će to doći na svoje mesto.

P.S. A gde je zapelo?

Lepo čovek rekao, na prvom bregu.... n2:hahaha


  • 2

#68 Belgarath

Belgarath
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 posts
  • LocationVrsac

Postavljeno 20 August 2014 - 10:11 AM

Ipak nisu dobri ovi polar bicikli vidis kako se pada sa njih trebalo je uzeti neki sa 140 napred vilom :D
  • 1

#69 ivandecofun

ivandecofun
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 20 August 2014 - 11:45 AM

Hvala na lepim zeljama. Elem, sednem ja tako na Miragea, metnem kacigu, zovnem starca (malo mu fali do 70) da mi pravi drustvo da probamo bicikle, njemu tutnem zenin Modesty i otisnem se u Turicu sa Terazija (ovo je vec za moje Ercove). Lepo je bilo nizbrdo. Sad krece sramota, nadoh ja odgovarajuci prenos, motam ja, mota mi se glava, starac klaj klaj ode bez stajanja na Terazije, ja negde na pola stadoh, legoh na gidon, dahcem ko ker, neznanac pridje, kaze "decko je l sve ok". Odmorih pa nastavih, neznancu zahvalih, dodjoh gore, starac se smeje, smejem se i ja (to je vec uticaj nekoliko brlja koje popih neposredno pre). To je to, prvi izlazak. Malo mi se iskomplikovao zbog rakoce, ispoklanjah patuljke iz legla juce pa moradoh sa svakim da nazdravim:). Pusenje pod hitno ostavljam i krecem da vracam kondiciju odmah.

 

Hvala jos jednom i na savetima i na zeljama. Pozz svima, Ivan Uzice


  • 0

#70 ivandecofun

ivandecofun
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 22 November 2014 - 08:39 PM

3 meseca kasnije zavolesmo bicikle, zence nauci da vozi u 47moj a ja se i pored onolike kise (bar 4X do gole koze) navukoh istinski, osvojih Kadinjacu i taman tu negde oko planova o celodnevnim izletima dodje zima. Voznja je super al se dileme nizu te opet molim za pomoc.

 

Ovaj put je garderoba u pitanju. Brzo sam shvatio da mi pamuk nece pomoci, shvatio sam da moram da nosim presvlake i leti ako ostanem u pamuku, shvatih i sta je vetar i ladovina. Moramo da nabavimo odgovarajucu garderobu prvenstveno za prelazni period i zimu, al ne znamo odakle da pocnemo. Razmisljao sam o aktivnom vesu, neki sto majicu mogu i samu da nosim i suskavcima. Nemamo nikakvo iskustvo oko bici garderobe a iskreno, uvek su nam bili smesni sareni biciklisti u punoj ratnoj opremi, sad znam da sam bio glup i neobavesten. Sta je po vasem misljenju dobro nabaviti za budzet od do 150E. Da li nabavljati preko kineskih sajtova, cesto idem u Budimpestu te da l tamo, gde kod nas povoljno?


  • 0

#71 nesh_pa

nesh_pa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 posts

Postavljeno 22 November 2014 - 08:47 PM

Hm, ja imam odlicna iskustva sa Crivit odecom, a posto ides cesto u Budimpestu, mozes je tamo nabaviti u vecim Lidl marketima. Imas sve, obicnu aktivnu odecu, bici odecu, suskavce.... Cene su bukvalno smesne. Moja preporuka


  • 1

#72 ivandecofun

ivandecofun
  • Members
  • PipPip
  • 43 posts

Postavljeno 22 November 2014 - 09:01 PM

Lupih budzet 150E, iskreno sve bih za manje ako mogu ikako, nabavih u secondhandu super suskavac za sebe za 700 kinti, nisam pomodar niti patim od marki. Samo da je funkcionalno i da traje, neki optimum trazim. Lidl, omiljen u srpskih turista i mene samog:)


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika