Jump to content


Fotografije

Sta da kupim? :)


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
143 odgovora na ovu temu

#81 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 25 March 2009 - 11:55 PM

nije,on je kupio Genesis Impact,deore mu je menjach,a ovom je acera,i drugahcije izgleda,gledala sam sad slike tog Genesis Impact-a
  • 0

#82 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 25 March 2009 - 11:57 PM

Aha...e, pa onda ne znam koji bi mogao biti u pitanju, posto nisam bio skoro tamo. Kad bi pala neka slika bajsa, bilo bi lakse za rasudjivanje. 8)
  • 0

#83 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 25 March 2009 - 11:58 PM

Misteryjo .. nemoj se opterećivati tim nazivima turney i acera itd.. to će ti sve lepo raditi i kako treba a i kasnije ako ti se ne sviša to se lepo zameni za male pare... gledaj da ti ram bude po tvojoj meri...da pogon bude pristojnog kvaliteta i točkovi u dobrom stanju...ja sam tvoje visine i vozim 17-18 incha bajk.. ako se ne varam video sam nekog lepog scott-a ovde ili na ciklonautu sa pristojnom opremom.. i mislim da bi ti veličina baš odgovarala.. pogledaj to o čemu se radi.

ps: mislim da je taj polar takođe velik za tebe... problem kod velikih ramova ako uzmeš je da će ti posle pola sata sat vožnje na velikom ramu izazvati velike bolove na leđnim mišićima zato što nisu u prirodnom položaju i opušteni kako treba... tako je bar kod mene bilo kada sam uzeo veći ram nego što mi treba...posle sam morao da prodajem itd.

ps II : evo ti http://www.ciklonaut...rangeFrange.htm oglas broj 628 e sad vidim da je varovatno momak iz Kragujevca pa to verovatno komplikuje stvari tebi ali ako je sve kako on kaže Novo onda je to za 100 evra odlična kupovina... vila je malo sumljiva ali HEJ ostaje ti još sto evra da kupiš šta hoćeš. Admini izvinjavam se za link ne znam kakva vam je politika ali cilj je da pomognemo devojci :|
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#84 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 12:04 AM

Pozdrav :) ako mozes da okacis taj oglas bila bih ti zahvalna,ne snalazim se bash najbolje...
Ma icicu sutra opet u merkator pa cu ga slikati,eto :D izgleda da je taj Genesis Impact rasprodat
Pa ne znam u vezi pogona - shta bi meni odgovaralo? ja videh da neko spominje sledece:

pogon koji je 26-36-48 jerdnostavno je pretezak za voznju (za devojke)

Moze da nabacineki tx-70/71 za male pare...


:D za mene ovo nishta ne znachi tj ne razumem se,al eto bar znam da gledam takav tx-70/71 pogon :D
  • 0

#85 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 12:11 AM

pogledaj i ovaj oglas broj 643 i on mi se čini savršen za tebe a sa odličnom opremom.. pa nazovi, raspitaj se, vidi gde živi prodavac, navataj nekog bajkera da ode sa tobom da ti pomogne :wink: pa vidite uživo bajk... samo nemoj da brzaš pa da kupiš nešto što ti ne odgovara.. ima dana za megdana i za vožnju.
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#86 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 12:18 AM

Hmm, nemam neki komentar za ovaj od 100e u oglasima... :| A iz oglasa 643, bajs sa lepom opremom, samo i mene zanima koliko ga ceni vlasnik. :-k
  • 0

#87 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 12:19 AM

hvala,pogledacu :) mada bih ja radje novo,ali dobro ako je bajs u dobro stanju :)
Da za ovaj 643 ne pishe koliko koshta..
  • 0

#88 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 07:09 AM

taj #643 bi možda vredeo 250€ ili tako nešto... ali nazovi lika ili mu piši na mail pa ga pitaj... nemoj dozvoliti da ti "rebne" neku cenu :mrgreen: Ako bude tražio 200€ dao bih ti savet da ga pazariš, ali morao bi neko da ide sa tobom da vidi u kakvom je to sve stanju...
  • 0

#89 armadillo

armadillo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 266 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 09:33 AM

Pozdrav Mistery!

Ja sam uzeo Genesis Impact, na njemu je XTzadnji menjach, a ostalo je DEORE sve, i kostao je 34 iljade...Imash detaljnije u Pimp my bike!

Taj Genesis sam uzeo zadnji sa ramom 21' e sad ne znam da li su se rasprodali ali bilo je i slabijih modela, sa ok opremom koja bi Tebi mislim bila ok...
Oni su u rangu mog proslog bicikla, koji je da se razumemo bio odlichan, za moje potrebe tada, mada je moglo bolje da se imalo para! :)

Imao sam accera menjache i radili su kao sat, ali morao sam da ih stelujem recimo na 150 km ili manje jer su bili matori...jer sam uzeo taj bajk polovan i odmah sam menjao patronu i lanac!

nisam video oglas, ali ja sam se oladio od polovnjaka kad samo skontao da cu ubrzo morati da platim razliku u ceni zamenom verovatno dotrajale opreme sa polovnjaka sa jachom opremom! Naravno nije pravilo, ali drugar je uzeo isto neki Genesis polovan, full xt i mora da menja kasetu, i lanac i kojeshta...ako hoce da uzme to sve da isto bude u toj klasi opreme morace da dresi kesu...

Sa mojim bajkom sam zadovoljan i juche sam ga odrao od voznje, bilo mi je muka, preforsirao sam se i smrzao ali vredelo je :)



Drugar je u petak kupio polar-avalanche i bajk je skroz ok, ali ima za klasu dve slabiju opremu od ovog mog a cena je tu negde...

Ja sam na staroj chelichani imao zoom viljusku, kao amortizer, radila je ali se chula kao da udaram u chekicem po ramu i chesto sam morao da dotezem i sholjice jer se razlabavi sve...Savet je nesto bolje, a po bg ti treba jer ima rupa i neravnina uzasnih! :)

Slike bajka ce biti u subotu popodne, kad se izvozam sa aparatom, jer sam nabavio aparat za tada! :)
Eto pa zelim Ti srecu sa kupovinom!
  • 0
Ako kanis pobijediti ne smijes izgubiti!

#90 CopyCat

CopyCat
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 323 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 26 March 2009 - 12:33 PM

Evo ti i ovaj je po meni bolji nego novi Kapridžolo :mrgreen: http://www.cikloberz...how.php?id=4919 ... mada treba to pogledati uživo kako radi amort itd.
  • 0
"Always remember you're unique, just like everyone else."

#91 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 02:09 PM

Oglas prebrisan iz baze. :D jbg.. /Taj Genesis impact mi je zanimljiv,videh neki bajs u novom merkatoru za oko 34000,mozda je to bash taj,moram da pogledam danas opet!
  • 0

#92 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 08:03 PM

danas sam bila ponovo tamo,jeste taj od 34000 je genesis impact... vredi te pare sigurno... ali brate ako je neko mogao da ga spusti do 24000 u januaru znachi da moze negde da se nadje i jeftinije! Samo gde :( ovaj lik shto ga je nashao pre 2 meseca za 24000 nije napisao gde je naleteo na njega,u kojoj radnji :(
Gledala sam i polar avalanche samo ovaj nije imao disk kochnice,koshta 30503 din,genesis za 3500 ima bolju opremu...
http://www.tempo.cg.... ... &Itemid=84
Samo ja te pare nemam,morala bih da trazim od roditelja... ne znam shta da radim,bila bih presrecna kad bih nashla genesis neshto jeftinije.Bash danas je jedan chovek prodao polovan za 250e :( jbg
  • 0

#93 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 08:07 PM

S ovim diskovima mozes samo muke da imas, oni stoje tu cisto kao ukras na jelkici. Jesu mehanika, ali ne poput Avid BB5, BB7, pa da su tako dobri. Tako da, racunaj ko i da se videla najobicnije v-brake. Nadam se da ces naci, ili jos love, ili nesto pametno za te pare koje sada imas, u skorije vreme. :)
  • 0

#94 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 09:02 PM

nadjoh ovaj oglas...sad cu pitati za neki od ova dva bajsa - oglas 517

http://ciklonaut.com...ngeFrange_2.htm

p.s. pozvah,kaze ovaj mistral je bolje ochuvan,donosi ih iz inostranstva... samo je u NS jbg,ali kaze u subotu mu stize kos 10tak bajseva,tako da moguce da skoknem do ns-a da pogledam bajs... Ako je ocuvan ok je da za njega dam 280e (mada moze cena da se koriguje rekao je on sam) ,ipak je 100e viashe razlika za novi Impact :) da sam ga uhvatila na snizenju,eh... bila bi druga prica :D
  • 0

#95 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 March 2009 - 09:17 PM

Vrlo slicni bajkovi, ja bi se odlucio za Mistrala, Lx pogon, XT zadnji menjac...u neko doba bi posle samo promenio suntour viljusku, ali ako ces ti voziti rekreativno asvalt - i ona ce ti vrsiti posao
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#96 miStery

miStery
  • Members
  • PipPip
  • 34 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 09:25 PM

pa mislis li da je ok kupovina za te pare?
Mada se plashim da ce mi ram biti mali O.O moje noge su 90cm (otprilike,jednom mi ispadne 93,jednom 89 :D) mereno sa unutrasnje strane lol :D
  • 0

#97 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 26 March 2009 - 09:32 PM

lol nađi bolji izraz :P

93 na 170 i kusur, alal vera
  • 0

#98 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 March 2009 - 09:37 PM

Cena je korektna, mozes probati da spustis malo - recimo na 250 eur...Sto se tice pitanja da li ce da ti odgovara - najbolje ces videti kada sednes i probas. Slika je jedno a uzivo sasvim druga stvar. Ne opterecuj se mnogo, jer je licni osecaj na bajku najbolji pokazatelj.
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#99 Sherif_Gile

Sherif_Gile
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 566 posts
  • LocationNiš

Postavljeno 26 March 2009 - 09:42 PM

Mada se plashim da ce mi ram biti mali O.O moje noge su 90cm (otprilike,jednom mi ispadne 93,jednom 89 :D) mereno sa unutrasnje strane lol :D

Ako hoćeš baš tačno merenje sedni na patos, ispravi nogu tako da stopalom pipaš zid i zabeleži gde ti se završavaju noge pa onda izmeri, mada tih 4-5 cm nisu problem, visina sedišta može da ih sredi. Ako možeš uzmi nečiju biciklu pa vidi šta ti odgovara.
  • 0
Svi vi koji hoćete da menjate ljude oko sebe uzmite gibanj od kamiona i tek kad budete naučili kako da ga ispravite pokušajte da ispravljate ljude

Neka moja piskaranja http://ja-pisem-posl...i.blogspot.com/

#100 stolegrom

stolegrom
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4578 posts

Postavljeno 26 March 2009 - 10:37 PM

Meni onaj trek 8500 iz oglasa, deluje mozda malo bolje, ali je cak 80e jeftiniji. :-k A 80e je poprilicno love. To je teoretski, sad u kavom je stanju za voznju, to nista bez probe. :)
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika