Jump to content


Fotografije

Novi Veb-Sajt - 2BIKE.rs


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
109 odgovora na ovu temu

#81 mesqueunclub91

mesqueunclub91
  • Members
  • 8 posts

Postavljeno 08 June 2014 - 12:19 PM

Mozda nije pravo mesto za ovo pitanje, ali ne znam gde bih drugo mogao da pitam.

Da li se zna nesto o nagradnoj igri Sportofisa, tj. da li ce neko dobiti kacigu? 
Kada je organizovana nagradna igra pisalo je da ce trajati do kraja trke (do kraja Gira)... Onda je izasla vest da ce izvlacenje dobitnika biti obavljeno od 1. do 8. juna. U medjuvremenu je doslo do ovih promena na sajtu, a od nagradne igre ni traga ni glasa, pa cisto da podsetim  i na tu temu. 


  • 0

#82 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 June 2014 - 01:25 PM

Samo da dodam da koristim poslednji FF 29.0.1

 

edit:

Namestio sam, do firefoxa je, caret browsing treba da se isključi (F7).


  • 0

#83 mijat96

mijat96
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 251 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 10 June 2014 - 01:01 PM

Forum a isto tako i oglasi su zamrli. Nema nista od ovoga. Potpuno nefunkcionalno. Prvo sto ljudi vise ne posecuju sve ovo a i sto je mnogo unakazeno, sve radi licnog interesa. Ne znam sta je falilo cikloberzi...
  • 3

#84 vidak

vidak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4571 posts
  • LocationNovi Beograd

Postavljeno 13 June 2014 - 12:25 AM

Dešava mi se često prilikom pregleda oglasa sledeća greška, kliknem na jedan oglas, a otvori mi se ili oglas pored onoga na koji sam kliknuo ili oglas iznad njega, pa je pregled oglasa koji želim da otvorim nemoguć, konstantno otvara pogrešan oglas, to se najčešće dešava kada otvorim sve ogalse nekog prodavca, pa onda otvaram jedan po jedan oglas tog prodavca, ne znam da li je neko još imao takav problem.

 

Evo konkretnog linka gde se to dešava http://www.2bike.rs/...lasi/u/ziuszius pokušam da otvorim oglas za šorc (jedini sa cenom od 1600 din.) a otvara mi se sasvim drugi oglas koji je sa cenom od 10e. (ovo napominjem da bi bilo lakše adminu da pronadje oglas sa kojim se to dešava i da lakše nadje i popravi grešku, oglas je naveden kao slučajan primer a dešavalo mi se dosta puta i sa drugim oglasima od drugih prodavaca).


  • 0

#85 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 13 June 2014 - 09:57 AM

Na ovom primeru sto si linkovao desava se i meni da otvara pogresan oglas. Do sada nisam primetio da se tako nesto desavalo. 


  • 0
.

#86 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 13 June 2014 - 02:36 PM

Dešava mi se često prilikom pregleda oglasa sledeća greška, kliknem na jedan oglas, a otvori mi se ili oglas pored onoga na koji sam kliknuo ili oglas iznad njega, pa je pregled oglasa koji želim da otvorim nemoguć, konstantno otvara pogrešan oglas, to se najčešće dešava kada otvorim sve ogalse nekog prodavca, pa onda otvaram jedan po jedan oglas tog prodavca, ne znam da li je neko još imao takav problem.

 

Evo konkretnog linka gde se to dešava http://www.2bike.rs/...lasi/u/ziuszius pokušam da otvorim oglas za šorc (jedini sa cenom od 1600 din.) a otvara mi se sasvim drugi oglas koji je sa cenom od 10e. (ovo napominjem da bi bilo lakše adminu da pronadje oglas sa kojim se to dešava i da lakše nadje i popravi grešku, oglas je naveden kao slučajan primer a dešavalo mi se dosta puta i sa drugim oglasima od drugih prodavaca).

Jos uvek nismo dobili opcije za uredjivanje oglasa.

 


  • 0

#87 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 18 June 2014 - 09:31 PM

Moram da priznam, stari sajt sam obišo ako ne svaki dan a ono barem jednom u 2 max 3 dana, sad dođem jednom nedeljno ako i toliko :( valjda se omatorilo pa mi ne prijaju ovako drastične promene :/


  • 4

profilepic.gif


#88 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 20 June 2014 - 12:27 PM

I ja sam to primetio,ali kod sebe  :cry:  :(


  • 3

#89 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 20 June 2014 - 08:24 PM

U oglasima mi mnogo fali onaj padajući meni. I *vertikalna postavka oglasa...Baš su zbunjujući ovako. Pokušavam da se naviknem, doduše navikao sam se za ono što tražim, ali me smara samo tako...

Opet kada gledaš sve, dominiraju kineski oglasi. Džaba sve ovo ako mali oglasi liče na aliexpress...


  • 1

#90 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 20 June 2014 - 08:46 PM

Jedino sto se broj oglasa po danu drasticno smanjio. Bar mi se tako cini. 


  • 0
.

#91 alx

alx
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 679 posts

Postavljeno 21 June 2014 - 01:06 AM

Jedino sto se broj oglasa po danu drasticno smanjio. Bar mi se tako cini. 

 

sve se smanjuje...


  • 0

when you look into abbyss, the abbyss looks into you        www.bikecologic.com
(kad pogledas u Bezdan, Bezdan pogleda u Tebe)            www.facebook.com/bikecologic


#92 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 22 June 2014 - 11:05 PM

Neka postavi vertikalno oglase.

Sam ce da vidi da li je uspeh, ako se sve smanjuje i ne bude trend povecanja, vracanja na isti broj ili povecanja, onda nije dobro odradjeno. Tj, jeste sajt napredniji, razbija, ali dzaba kad nas bajkere to toliko ne privlaci. I ja udjem dosta manje nego nekada, a vidim da su neki oglasi otisli na cnaut.


  • 0

#93 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 23 June 2014 - 10:39 AM

Ma koliko je krsa bilo po oglasima i treba da se smanjuje. 

Nego, ima tu jos jedna stvar. Pricam sa par ljudi i niko nece da daje broj licne karte i maticni broj da bi mogli da postavljaju oglase. I mogu da ih razumem. Jos malo pa ce i u javnom wc-u da ti traze maticni broj...


  • 0
.

#94 bockokg

bockokg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Postavljeno 23 June 2014 - 03:23 PM

Da oko JMBG-a, vidiš sada su zabranili EPS Snabdevanju da nam upisuje JMBG u račune za struju:

 

http://www.politika....je-JMBG.sr.html

 

Jeste, mnogi su zbog toga prešli na ciklonaut sa oglasima, ali tu nije kriv admin, već zakon, koga on poštuje, mislim da je i pisao da je zbog toga imao problema. Biće tako verovatno i na cnautu.

 

Meni ne smeta JMBG, ako nije vidljiv, dok je kod EPS računa vidljiv.


  • 0

#95 jakota

jakota
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 589 posts
  • LocationNovi Sad - Kikinda

Postavljeno 23 June 2014 - 06:08 PM

Ljudi, ne mogu da ubacim slike na forum. Ne znam kako da izvedem to. Koristim linux i smanjenje slika radim u gimp, ali uvek kad zakacim sliku pise da je velika. Sta da radim...


  • 0

#96 nesh_pa

nesh_pa
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 posts

Postavljeno 23 June 2014 - 11:11 PM

Gimp je mozda sacuvava u .png formatu, a ako je tako, probaj da je sacuvas u .jpeg, bice manja..


  • 0

#97 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 24 June 2014 - 10:09 AM

Generalno je manipulacija slikama na ovom IP boardu veoma cudna. Kad hocu da iskopiram link od eksterno hostovane slike, to je gotovo nemoguce uraditi. Desni klik na sliku je ogranicen tj otvara sliku, kada se radi quote opet nema linka vec se cela slika kaci u reply, i nema mogucnosti da se dodje do samog linka (mozda i ja nesto radim pogresno pa neka me neko ispravi).

Ne razumem sto su napravili takvu implementaciju gde i u quick reply mora da bude fancy tj prikaz komplet slike, sta fali obicnom text editoru i img tagovima, pa ako hoces preview kliknes i dobijes ga :) Ali dobro mozda sam staromodan. Uglavnom, kad hocu da iskopiram link od necije slike, to je u trenutnoj implementaciji gotovo nemoguce uraditi.

Mozda ima neko podesavanje koje treba promeniti?

 

Mislim, moze link da se izvuce sa firebug-om, ali nije to poenta :)


  • 0

#98 Nenadbg

Nenadbg
  • Members
  • PipPip
  • 42 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 June 2014 - 09:35 PM

Meni bas retko kad smetaju promene, ali ovo mi se stvarno ne svidja, prvi put. Svaka cast Nikoli koji se potrudio sve ovo da sredi, ali meni je ovo stvarno tesko za oci. Ona roza boja u oglasima mi je uzasno odbojna, kao i boldovana slova i istom. Imam osecaj da je sve nekako drecavo i nepregledno. Mislim da je glavni problem previse boja, jer drecavost stvara odbojnost prilikom gledanja.


  • 1

#99 cokalija28

cokalija28
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 26 June 2014 - 07:38 PM

Predpostavljam da uzalud pisem ovaj tekst ali mi je cilj da redakcija procita a ne neko na forumu tako da je nebitno dali ce izaci.

 

Uz svo postovanje trudu i zelji  da se napravi moderniji sajt, mislim da ste napravili veliki promasaj ,nepotrebno komplikovan nacin pretrage a narocito postavljanja oglasa, tako sto se tice mene i nekolicine ljudi iz mog okruzenja , sto oglasivaca sto pretrazivaca kazem napravljen veliki , veliki promasaj .. Ovo nemojte shvatiti kao uvredu i podcenjivanje vec kao kritiku starih korisnika koji su izgubili jedan odlican oglasnik CB a vi se malo zamislite. Pozz


  • 0

#100 Villain

Villain
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 455 posts
  • LocationSvuda tuda negde...

Postavljeno 29 June 2014 - 01:09 PM

Mislim da je sajt realno gledano napredniji. Multifunkcionalan itd. Ali naš narod je poznat kao lenj a uz to obavezno ide sve "na izvolte", još crnje ako su godine u pitanju. Pročačkajte malo nismo nepismeni, videćete koliko je tu finih opcija. Treba malo vremena da im mozak pohvata lokacije i sve će biti super. Meni i dalje je mana preglednost. Nekako prenatrpano. Pravi primer mi je polovni automobili....A verujem da admin može to da odradi...

1t4lck.png


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika