Jump to content


Fotografije

Prevarant iz Belegisa...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#21 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 22 February 2013 - 11:31 AM

Mislim da se vec lagano nazire koliko je otvaranje ovakvog podforuma, kao i bilo koja net black list-a veoma rizicna budalastina. Mozda treba sacekati da gazda dobije i tuzbu od nekog nadrndanog pa kad ga eventualno pripali po dzepu uvidece i sam opasnosti :)



Mislim da je nešto tako ne moguće,jer bi se gazda kupujem prodajem do sad sit naplacao penala....Što bi rek'o djoka balas "pa svi što gube se ljute to je poznata stvar"
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#22 belegisanin

belegisanin
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 11:37 AM

Pogledaj ponovo datum 19.02 utorak pa izracunaj sam ako mozes posle koliko radnih dana se vraca(p.e 7 radnih dana)sto znaci da se nece vratiti u petak kako si ti naveo.Pogon sam kupio 7.2012 od decka iz Nisa zajedno sa tockovima i gumama(imam broj tel.ako neko zeli da proveri)nijedan drugi pogon nisam kupovao kao sto tvrdi ''tvoj drugar'' posto sam imao moja dva na prodaju.Ne zelim da gubim vreme na prepucavanje ,a posle svega mi ne pada na pamet da podignem paket posto si me dovoljno napljuvao.Broj tel.poste u belegisu 0646660621 ko zeli moze da proveri da li vracam pakete(osim ovog).
  • 0

#23 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 12:06 PM

ne pada na pamet da podignem paket posto si me dovoljno napljuvao.

Obrni, okreni, dodjosmo na pocetak. Izgleda da te je ipak pljuvao sa razlogom :mrgreen: .
  • 0
.

#24 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 12:18 PM

ROK ZA PODIZANJE PAKETA JE 5 DANA A NE 7 KAO STO TI KAZES....

Posta u belegisu radi svakog radnog dana od 7-2, subotom i nedeljom ne radi, sto znaci da ce se paket u svakom slucaju vratiti, drug koji ti je slao pogon je Aleksandar Milicevic, koji ima delove ovde na cikloberzi, narucio si pogon deore m510 od njega i jos neke delove zaboravio sam sta, nisi hteo da preuzmes, naravno nisi mu se javljao kao sto drkas mene, on je isto zvao postu u Belegisu od njega sam i dobio broj poste, rekli su mu isto sto i meni, pa je zvao na tvoj fiksni gde se javio tvoj otac i rekao da ima probleme sa tobom oko tih paketa i obecao mu da ce on da preuzme sto se nije desilo i na kraju mu se paket vratio, kao sto ce se vratiti meni...

Naravno da ces pokusati da se izvadis na bilo koji nacin cak i mene da napravis krivim, mene to ne pogadja bato, a i dovoljno ljudi je shvatilo poruku ovde tako da pozdrav tebi majstore i svaka ti cast, nadam se da vise nista neces kupiti ni prodati ovde na ciklo berzi...

toliko od mene... ja se vise ne oglasavam a ti se vadi i dalje, slobodno ukljuci telefone necu vise da te zovem...

[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
  • 1

#25 boree

boree
  • Members
  • PipPip
  • 67 posts
  • LocationMaria Theresiopolis

Postavljeno 22 February 2013 - 03:32 PM

izvinjavam se što upadam u raspravu al obratite pažnju na svoje reči i dela i to ne samo ovde

http://www.alo.rs/ve... ... -hoce/5413
  • 0

#26 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 February 2013 - 05:02 PM

Sto bi bio odgovor sta se dobija kad retarda stavis na mesto ministra pravde :)

Mislim da je nešto tako ne moguće,jer bi se gazda kupujem prodajem do sad sit naplacao penala....Što bi rek'o djoka balas "pa svi što gube se ljute to je poznata stvar"

Vrlo moguce, cak provereno u praksi. Da vidis kako su gazdu na ovog sajatOva ispopadali&isprepadali

http://www.kakavjedoktor.org

Cik nadji kakav je koji doktor na njemu danas :)
  • 0
Postavljena slika

#27 bmsradulovic

bmsradulovic
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 418 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 06:18 PM

moram da se javim i da demantujem neke ovde,imao sam prilike da poslujem sa doticnim tacnije slao sam mu neke delove..covek radi u guzvi je i ne vidim neki problem ako paket preuzme posle dan dva jedino sto meni kasni otkupnina..dakle nikakvo lose iskustvo :D
  • 0
MTB!je*eno dobar sport!

#28 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 22 February 2013 - 08:17 PM

moram da se javim i da demantujem neke ovde,imao sam prilike da poslujem sa doticnim tacnije slao sam mu neke delove..covek radi u guzvi je i ne vidim neki problem ako paket preuzme posle dan dva jedino sto meni kasni otkupnina..dakle nikakvo lose iskustvo :D



Reče čovek koji mi je poslao u pprividnoj kesi bez ikakve zaštite lx pogon i paralelograme....

Reče čovek koji je dogovorio sa mnom da postarinu plati on a morao da platim ja...

Reče čovek koji je poslao pogon bez srafova iako su bili na slici...

Reče čovek koji se nije javljao na moje pozive zbog gore navedenih stvari....


Pa stvarno smešno....
  • 1
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#29 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 22 February 2013 - 08:22 PM

:mrgreen:
  • 0
puno znoja,malo krvi

#30 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 08:30 PM

:lol:
  • 0

#31 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 22 February 2013 - 09:02 PM

Majko moja,jes ima gomila prevaranata na ovom svetu!
  • 1

#32 Rade_NS

Rade_NS
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 471 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 22 February 2013 - 09:12 PM

moram da se javim i da demantujem neke ovde,imao sam prilike da poslujem sa doticnim tacnije slao sam mu neke delove..covek radi u guzvi je i ne vidim neki problem ako paket preuzme posle dan dva jedino sto meni kasni otkupnina..dakle nikakvo lose iskustvo :D



Reče čovek koji mi je poslao u pprividnoj kesi bez ikakve zaštite lx pogon i paralelograme....

Reče čovek koji je dogovorio sa mnom da postarinu plati on a morao da platim ja...

Reče čovek koji je poslao pogon bez srafova iako su bili na slici...

Reče čovek koji se nije javljao na moje pozive zbog gore navedenih stvari....


Pa stvarno smešno....




=D> =D> =D> n2:haha n2:haha n2:haha n2:hahaha n2:hahaha n2:hahaha
Brko zasluzio si n2:u3 za ovo... :D
  • 0
Vidimo se kad se vidimo, cujemo se kad se cujemo...

#33 djole1997

djole1997
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1103 posts
  • LocationBgd-Blokovi

Postavljeno 22 February 2013 - 09:58 PM

n2:haha n2:smiley-score010

moram da se javim i da demantujem neke ovde,imao sam prilike da poslujem sa doticnim tacnije slao sam mu neke delove..covek radi u guzvi je i ne vidim neki problem ako paket preuzme posle dan dva jedino sto meni kasni otkupnina..dakle nikakvo lose iskustvo :D



Reče čovek koji mi je poslao u pprividnoj kesi bez ikakve zaštite lx pogon i paralelograme....

Reče čovek koji je dogovorio sa mnom da postarinu plati on a morao da platim ja...

Reče čovek koji je poslao pogon bez srafova iako su bili na slici...

Reče čovek koji se nije javljao na moje pozive zbog gore navedenih stvari....


Pa stvarno smešno....


  • 0
Our needs are few,our wants are many.

#34 belegisanin

belegisanin
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 11:25 PM

I danas su mi stigli delovi preko pe koje sam podigao,stigao mi je i tocak koji cu podici u ponedeljak ,i da ga preumem kasnije niko se nece zaliti vazno je da preuzmem paket.Jedino je doticnom smetalo sto paket nisam preuzeo isti dan kada je stigao nego se vec sledeceg dana oglasio na cb kako ima posla sa ''prevarantom''Najbolje od svega toga je sto ga podrzavaju ljudi koji nikada nisu poslovali samnom.Problem je sto paket nije preuzet istog dana.Gde ste bili kada sam umesto slx siftera dobio stari prednji menjac(verovatno zbog tezine u kutiji),ili kada sam umesto 100posto ispravnih h.kocnica dobio kocnice u fazi raspada bez plocica.Ili kada me je Darko P. iz Smedereva zajebao za bajs.Moja steta ,drugi put pazim i opet puknem,ali nikom nista.Sada je problem sto nisam preuzeo paket tog dana kada je stigao,mislim....Svaki deo koji sam poslao kupac je mogao da otvori,pogleda i tek onda plati,a ako nije kako sam naveo u oglasu da ga vrati o mom trosku.Do sada mi niko nista nije vratio,a ko od vas koji ste se javili do sada salje deo pod tim uslovima-niko.Kada radim zamenu saljem prvi,a koliko vas salje prvi-nijedan.Slao sam bicikle od par stotina u zameni bez otkupa prvi, a da li neko od vas salje, zato mi nepricajte o postenju. Podrav svim ljudima sa kojima sam saradjivao i svim pravim biciklistima, a za ostale me ......
  • 0

#35 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 11:30 PM

Načinom na koji si završio post si dovoljno rekao o sebi.
  • 0

#36 belegisanin

belegisanin
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 11:38 PM

Ko od vas par koji ste podrzali doticnog moze da mi pojasni zasto sam prevarant kada paket nisam vratio ,mogu da ga podignem do 27.02,a vas kolega je vec posle dva dana otvorio post''Prevarant iz Belegisa''.
  • 0

#37 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 11:42 PM

Ja nisam rekao da si prevarant, ali kažem da si nevaspitan, i bahat.
Ja bih na tvom mestu pustio SMS i rekao da ne mogu da podignem do tada i tada zbog toga i toga i stvar bi bila rešena. Insistiranjem da i dalje imaš vremena da podigneš paket samo produbljuješ dubiozu.
Neko čeka pare od tog paketa i možda mu je hitno. Mislite o tome.
  • 1

#38 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 23 February 2013 - 12:02 AM

Ko od vas par koji ste podrzali doticnog moze da mi pojasni zasto sam prevarant kada paket nisam vratio ,mogu da ga podignem do 27.02,a vas kolega je vec posle dva dana otvorio post''Prevarant iz Belegisa''.


Mislim, potpuno te razumem, i meni je ovo poslednja rupa na svirali, ali...nismo svi isti.

Ipak, da se drzimo "zadate teme": prevarantom te jedino nazvao pokretac teme.
U ostalim komentarima preovladava misljenje da ti je losa komunikacija.
Manje ili vise opravdano nije sada uopste bitno.

Koliko ja vidim, jedan od izbora koje imas, a za koji mi se cini da od svih
drugih maximalno ide u tvoju korist je da preuzmes posiljku (delovi su ti
svakako trebali cim si ih porucio) i time nateras pokretaca teme da se,
kako te javno prozvao isto tako, javno izvini.

E sad, ovo za losu komunikaciju...mozes da se pozoves na privremenu
neuracunljivost izazvanu povecanim stresom kad si video njegov oglas i ovu temu na CB.

Vidis, caka je u tome da ako to tako uradis onda sa punim pravom
ti mozes da pokrenes temu i okacis printscreenove i scanove i opletes po prodavcu.
I onda ste 1:1 i svi zadovoljni, prodavac prodao, kupac kupio, a publika sa uzivanjem ne
samo pratila desavanja nego je uzela i aktivnog ucesca, onako, punog srca. :)

Kazu da je prvi put uvek najteze, zato ce biti zanimljivo pratiti, pa ako se ponovo pojavite
u svojim temama, e onda ce to da bude prava stvar, zato prst na celo :) HMMMMM [-o<
  • 0

#39 IgorN

IgorN
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5457 posts

Postavljeno 01 March 2013 - 12:17 PM

Ko od vas par koji ste podrzali doticnog moze da mi pojasni zasto sam prevarant kada paket nisam vratio ,mogu da ga podignem do 27.02,a vas kolega je vec posle dva dana otvorio post''Prevarant iz Belegisa''.


I, na kraju sta bi?
Ko je koga nepravedno nasankao?
  • 0

#40 Magus

Magus
  • Members
  • PipPip
  • 45 posts

Postavljeno 20 May 2014 - 11:43 AM

Pozdrav svima,

Evo da se i ja oglasim povodom gorepomenutog clana/prodavca/kupca.
Iako smo trgovali samo jednom, moje iskustvo s njim je pozitivno.
Poslao sam mu paket pouzecem, i istina, nije ga preuzeo odmah sledeci dan, vec zadnji dan pre nego sto je trebao da se vrati ali ga je ipak preuzeo i uredno me obavestio o tome. :)
Dakle, budite strpljivi ako saradjujete s njim i verujem da ce biti sve OK na kraju.
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika