Jump to content


Fotografije

Prevarant iz Belegisa...


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
91 odgovora na ovu temu

#1 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 02:10 PM

pazite se coveka koji kupuje i prodaje ovde na oglasima, ime mu je Nenad Plavsic, Belegis, brojevi telefona 0669****** i 06544***** i na ovom linku je jedan od njegovih oglasa...

http://cikloberza.co...ow.php?id=94920

Prosle nedelje me pozvao, lepo se predstavio i od mene hteo da kupi sticnu, pedale i sediste, odgovarala mu cena, sve u najboljem redu, to mu treba hitno za biciklu koju treba da proda, ja zapakujem sve i posaljem, proslo dva dana para nema, ja mu posaljem poruku jel stigao paket on mi odgovara e sigurno jeste moja zena to podigla, proverim ja na pracenje posiljke tamo pise da je ostavljen izvestaj, sto znaci da nije preuzeo, nadjem broj od poste u belegisu i kontaktiram njih a oni mi kazu da nije preuzeo paket i da sa njim imaju dosta problema, da on tako narucuje a nista ne preuzima, a sve vreme njega zovem, ne javlja se, odbija mi poziv, ne odgovara na poruke, proslo je vec 5 dana i svaki dan isto, odbija poziv konstantno, sve to ispricam drugu i on mi kaze da je od njega isti NENAD PLAVSIC iz belegisa letos narucio pogon i jos neke delove, nije preuzeo i ovaj je platio duplu postarinu sto ce i meni da se desi kada mi se u ponedeljak vrati paket...

COVEK JE SRAMOTA ZA BICIKLIZAM, ZAPISITE PODATKE I SA NJIM NE POSLUJTE...

Bas mi je krivo sto ovako moram da postupim ali pukao sam opasno, posle toliko dobrih poslovanja ovde na ciklo berzi nadje se jedan...da sve pokvari...
  • 0

#2 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 21 February 2013 - 02:38 PM

Jednom rečju pravi SMRAD!!!!!!!

Bem ti život ja kada nešto poručim jedva čekam da mi stigne a neki ljudi tako jajarski postupaju.....

Jedini put kada nisam preuzeo pošiljku je bilo kada sam naručio neko sedište a momak mi poslao po 50% većoj ceni nego što je dogovoreno ali sam i onda pozvao čoveka i rekao mu da neću primiti pošiljku,na šta se on izvinuo i rekao da je pogrešio cenu i da vratim....


Jedno pitanje za gazdu i moderatore,da li je moguće napraviti podforum u kojem bi svaki lukavi prodavac imao svoju temu koja bi pri svakoj prevari bila apdejtovana pa bi ljudi znali sa kim ne poslovati....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#3 aleksandaraco

aleksandaraco
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 194 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 04:25 PM

Podforum bi bio pravo resenje, jer tema ,,lukavi prodavci,, je odavno izgubila smisao, stavljaju se se razni linkovi i komentarise se dosta toga, samim tim je tema pretrpana i ne moze se naci ono cemu bi ona trebala sluzi, tako da i ja mislim da bi bila potrebna nova tema koja bi se odnosila samo na prevarante.
  • 0
Specialized

#4 Hari

Hari
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1921 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 21 February 2013 - 07:38 PM

Mislim da nista nisi dobio prozivanjem na forumu bez obzira sto si u pravu. Sutra ce taj isti prodavac da skloni ime iz oglasa, promeni telefon i nastavi da radi po starom. Sustina je da mu izbijes pare iz dzepa da bi poceo drugacije da razmislja. Porucis mu bicikl da ti posalje pa nemoj primiti paket i kad te nazove samo mu kazes to ti je za ono.... i sad smo kvit.
  • 0

#5 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 09:02 PM

Mislim da nista nisi dobio prozivanjem na forumu bez obzira sto si u pravu. Sutra ce taj isti prodavac da skloni ime iz oglasa, promeni telefon i nastavi da radi po starom. Sustina je da mu izbijes pare iz dzepa da bi poceo drugacije da razmislja. Porucis mu bicikl da ti posalje pa nemoj primiti paket i kad te nazove samo mu kazes to ti je za ono.... i sad smo kvit.




razumem ja sta hoces da kazes, ali sam pukao u trenutku kada mi je odbijao pozive i kulirao me, odmah sam usao na cb i napisao post, dzabe njemu sto ce promeniti ime i prezime jer kada bude nesto hteo da kupi morace da da svoje ime, prezime i adresu a dovoljno ljudi ce procitati ovo i zapamtiti, pa mozda nekome i pomogne da mu se ne desi isto... da mu narucim neki deo i slicno na neku bzv adresu nemam nikakve vajde, to meni zivce nece da vrati, dovoljno sam mu i ovako vratio, sad sam bar malo mirniji....
  • 0

#6 sveta344

sveta344
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1673 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 10:11 PM

http://www.cikloberz...ow.php?id=96220
  • 0

#7 belegisanin

belegisanin
  • Members
  • 4 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 10:15 PM

Odgovor na prozivke ''biciklisti'' i njegovom kolegi iz Plane.

Paket je stigao preko pe 19.02 u utorak ,o cemu sam obavesten izvestajem i poste.Tog dana si zvao 10 puta da vidis kada mislim da preuzmem paket iako sam ti rekao da nisam kod kuce.Preko pe rok za preuzimanje paketa je 7 radnih dana ,u ovom slucaju rok je 28.02.Ti si posle drugog dana poceo da pljujes kao da sam te vec zajebao za paket iako imam jos 5 radnih dana za preuzimanje.Voleo bi da mi tvoj drug kaze koje sam ja to delove narucio od njega i nisam ih podigao(nesto ga se nesecam)posto pogon nisam kupovao jer sam ih imao za prodaju.Devojka koja radi u posti je na zameni i tu radi tek par dana tako da nije mogla da ti da informacije koje si ti naveo,posto nije upucena.Za sve ostale clanove koji zele da provere navode doticnog gospodina,broj tel.poste 0646660621 ,aks-a 0691518586,bex-a 0648090338 .To su kurirske sluzbe sa kojima radim pa slobodno pitajte koliko paketa mesecno posaljem i preuzmem i da li sam sta vracao.
  • 0

#8 dule0911

dule0911
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2446 posts
  • LocationLestane, Beograd

Postavljeno 21 February 2013 - 10:16 PM

Videh i ja to malopre.

Iskreno, trebao si da sacekas i budes 100% siguran da ce te prevariti tj nece preuzeti paket, ovako mislim da si prenaglio malo. Ne stajem na niciju stranu, samo kazem. Jer sad i da je hteo da preuzme paket, vrv ga nece preuzeti...
  • 0

#9 pavaobg

pavaobg
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1706 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 11:16 PM

Zato ja volim pisanu komunikaciju. Nema kasnije rekao si nisi rekao.

Neću da stajem ni na čiju stranu, ali mislim da bi bilo ok da si mu rekao da nisi kod kuće i kada ćeš preuzeti paket i time otklonio sve nesporazume.

Ja bih molio da ovaj podforum ostane i da se ovde guraju samo oni za koje se na neki način dokaže da su prevaranti. Tema lukavi prodavci je preobimna da neko ko je nov na forumu može da nađe podatke.

Ne bi bilo loše i da se napravi neki deo gde bi bili prodavci koji su se pokazali kao korektni i pošteni. Ja bih odma dvojci lupio plus.
  • 0

#10 branimir

branimir
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 192 posts

Postavljeno 21 February 2013 - 11:52 PM

ako si neki deo trazio ''hitno'', ako se neko iscimao da ti to posalje odmah, i ako te zove 10x, salje poruke, sta vec (da pretpostavimo da je na primer paranoican) pa mozes bar da ispadnes biciklista da ne kazem covek, pa vratis bar SMS i kazes guzva, nisam stigo, umro mi je pas (pu pu daleko bilo), dosla mi tasta :D otkud znam, slazes..... pa nisam stigao, ne brini pokupicu ima vremena. samo zapazam
  • 1

#11 brko83

brko83
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2939 posts
  • LocationKV !!!

Postavljeno 22 February 2013 - 02:20 AM

Svi koji ne ispoštuju dogovor posle se čupaju na svakojake gluposti....

Mogao si bar javiti čoveku da nemas kada da podignes.....

Nemoj se ljutiti ali u najmanju ruku nije lepo....
  • 0
Kupujem avid arch rival jednu ili obe celjusti!

Kupujem jedan xtr paralelogram u ocuvanom stanju(bez lufta)!

#12 igorsimo

igorsimo
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 371 posts
  • LocationBački Petrovac

Postavljeno 22 February 2013 - 07:17 AM

Svi koji ne ispoštuju dogovor posle se čupaju na svakojake gluposti....

Mogao si bar javiti čoveku da nemas kada da podignes.....

Nemoj se ljutiti ali u najmanju ruku nije lepo....

Potpisujem...
  • 0

#13 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 February 2013 - 09:16 AM

Mislim da se vec lagano nazire koliko je otvaranje ovakvog podforuma, kao i bilo koja net black list-a veoma rizicna budalastina. Mozda treba sacekati da gazda dobije i tuzbu od nekog nadrndanog pa kad ga eventualno pripali po dzepu uvidece i sam opasnosti :)
  • 0
Postavljena slika

#14 MstrD_02

MstrD_02
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 409 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 09:34 AM

Hoces da kazes da jednostavno svi treba da se pravimo budale dok nas svakog dana neki novi "prodavci" sisaju kao ovce? Sta sa ljudima koji su ovde preko berze izvukli deblji kraj, koga oni da tuze? MOZDA ovaj podforum nije najbolje resenje, ali nesto svakako mora da se preduzme. :)
  • 1

#15 Ciklo

Ciklo
  • Administrators
  • 3830 posts
  • Location-= BGD =-
  • Bajk:Pinarello/Trek

Postavljeno 22 February 2013 - 09:56 AM

Slozio bih se da je kupac prenaglio sa reakcijom i da je trebao sacekati da prodavac ili podigne paket ili se isti vrati.

Preporucujem da se teme koje optuzuju jednu stranu a u kojima nije dokazana prevara brisu..

BTW, naziv podforuma je "Iskustva Kupci <> Prodavci" tako da ne moraju samo lose stvari da se pisu.
  • 0

#16 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 09:59 AM

Sluzi li ova tema da se kupac i prodavac objasne (ako je to uopste moguce) ili da se mi izmedju sebe prepucavamo ko je u pravu i ko za koga navija? Ako je ova druga varijatna i ako se to dozvoli onda nista nismo uradili.
Nece ljudi ovde da dolaze da bi videli koliko ko ima slobodnog vremena i da vide ko voli da leci komplekse na forumu. Ako vec hocu da vidim ko je prevarant onda da se vidi sta je uradio, eventualno njegov odgovor i sl. A ne da svako iznosi svoje misljenje. Za to vec imamo lukave prodavce.
  • 0
.

#17 pri3rak

pri3rak
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3504 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 February 2013 - 10:13 AM

Hoces da kazes da jednostavno svi treba da se pravimo budale dok nas svakog dana neki novi "prodavci" sisaju kao ovce? Sta sa ljudima koji su ovde preko berze izvukli deblji kraj, koga oni da tuze? MOZDA ovaj podforum nije najbolje resenje, ali nesto svakako mora da se preduzme. :)

'ocu da kazem da imas nadlezne sluzbe koje su placene da (ne)rade svoj posao, koji je iz delokruga isterivanja pravde... Ako ovde krenu da se prave black liste, i to drzi javno objavljeno pitanje je vremena kada ce neko sa viskom istog nepravedno na njoj da zavrsi i krene da pravi probleme sa mogucim materijalnim reperkusijama.

Daklem, ne zagovaram da iko ikoga treba da sisa i zeza, vec da se ti problemi regulisu na nacin koji je bezbedan po ovo zajednicko nam mesto :)
  • 0
Postavljena slika

#18 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 10:22 AM

kad sam ti ja poslao poruku trebao si lepo da odgovoris a ne da me pravis budalom i iskljkucucjes telefon kao da ti ja nesto mogu preko njega, budi covek javi se i kazi u cemu je probelem, a drug kojeg si zeznuo ce se oglasiti ovde, mozda jos cuva i list od post expresa kada ti je slao, rok za preuzimanje paketa nije 7 dana nego 5 i taj 5 dan je istekao, danas ce paket poslati nazad, na pracenje posliljke na postinom sajtu pise da je ostavljen izvestaj i dalje, paket nisi preuzeo... , to sto sam ja ovako odreagovao je zbog tvog ponasanja, ako te zovem trebas da se javis a ne da mi odbijas poziv a i poslao sam ti poruku da cu to da uradim ako ne odgovoris a tebi ni to nije pomoglo...
  • 1

#19 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4276 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 10:26 AM

na pracenje posliljke na postinom sajtu pise da je ostavljen izvestaj i dalje, paket nisi preuzeo... ,

Daj screenshoot te stranice i da zavrsimo pricu...
  • 0
.

#20 Markoooo

Markoooo
  • Members
  • Pip
  • 25 posts

Postavljeno 22 February 2013 - 10:39 AM

nisam ja odreagovao ovako zato sto sam paranoican i slicno, kad mi je drug rekao da je taj isti lik zeznuo i njega i da mu se paket vukao po posti bzv, da je platio duplu postarinu ja sam mu poslao poruku, on ne odgovara, onda sam ga pozvao a on mi odbija poziv, sta drugo da pomislim nego da ce da me zezne kao sto mu je obicaj, a to u posti slobodno proverite na ovaj broj koji vam je on dao...

Samo si trebao da ispadnes covek i bar na poruku odgovoris, kazes imam problem i to je to, ja ne bih ovako odreagovao....

Attached Thumbnails

  • Untitled.jpg

  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika