Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#521 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 06 July 2020 - 08:14 AM

08133D14-2138-4F8B-B330-AA6883B2FC27.jpeg
Да ли се неком депавало да има овакве иритације на предњој страни бутина? Мени повремено и прође после дан, дан и по. Нисам сигуран шта може да буде - да ли од трења са материјалом бермуда (често возим у мтб бермудама) или неки застој у микроциркулацији због притиска гуме на подшорцу?
  • 0

#522 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 06 July 2020 - 12:07 PM

Ovo meni deluje kao nazuljano od materijala.

to je prakticno nesto poput opekotine na kozi, pa je doslo do iritacije koze.

 

Trebalo bi da sva odeca za bajs bude uz kozu i da ne pravi trenje u dodiru sa kozom i u kombinaciji sa znojem

prakticno ako ovo ignorises i nastavis dobices gnojni krvavi zulj na tom mestu.


  • 0

#523 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 06 July 2020 - 01:17 PM

Ovo meni deluje kao nazuljano od materijala.
to je prakticno nesto poput opekotine na kozi, pa je doslo do iritacije koze.
 
Trebalo bi da sva odeca za bajs bude uz kozu i da ne pravi trenje u dodiru sa kozom i u kombinaciji sa znojem
prakticno ako ovo ignorises i nastavis dobices gnojni krvavi zulj na tom mestu.

И мени то делује вероватније него оно друго. То практично значи да на вожњу у бермудама (мтб) могу да заборавим или да нађем подвеш исте дужине...
  • 0

#524 Qzma

Qzma
  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • LocationSD

Postavljeno 07 July 2020 - 06:09 AM

Treba mi preporuka za sorc.
Ne znam sta da gledam, ne znam ni kako se nosi, da li ide direktno na kozu ili se oblaci i ves?
Neka osnovna varijanta do max 3k.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
  • 0

#525 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 07 July 2020 - 07:28 AM

Treba mi preporuka za sorc.
Ne znam sta da gledam, ne znam ni kako se nosi, da li ide direktno na kozu ili se oblaci i ves?
Neka osnovna varijanta do max 3k.
Sent from my MI 9 using Tapatalk

Без веша.
  • 1

#526 vladagm

vladagm
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1415 posts

Postavljeno 07 July 2020 - 08:39 AM

И мени то делује вероватније него оно друго. То практично значи да на вожњу у бермудама (мтб) могу да заборавим или да нађем подвеш исте дужине...

Dugi niz godina tokom voznje nosim iskljucivo mtb šorc-bermude, licno nisam imao tih problema, opet sve je individualno.

Neke imaju podgace koje su iste ili krace od duzine sorca, nekada ja kombinujem šorc sa drugim podgacama, nisam imao slican problem.

Naravno treba ispratiti sve parametre, i voziti da nema posledica...


  • 0

#527 StipoHalic

StipoHalic
  • Members
  • Pip
  • 11 posts

Postavljeno 22 July 2020 - 01:04 PM

Imam dosta Giordana stvari iz Silverline linije i ne mogu se požaliti, mada nemam baš sa čim da uporedim, bolje od par Pearl Izumi i jeftinijih komada koje sam imao. Jedan šorc (http://www.rosebikes...orts/aid:195354) ima dve godine, svi šavovi i uložak na mestu, a perem ga uglavnom u mašini.

Mislim da sve veće kompanije imaju proizvode koji u odgovarajućim klasama stoje manje više rame uz rame što se tiče kvaliteta. Jedino treba izabrati uložak koji odgovara i eventualno izgled. I pravu veličinu naravno, Giordana veličine su nešto manje nego inače.

 

И ја сам, и стварно сам задовољан. Препоручите свим својим пријатељима да барем погледају.


  • 0

#528 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 22 July 2020 - 03:06 PM

Ono sto mogu da preporucim na osnovu licnog iskustva a da nije skupo su biciklisticke gace iz Decathlona, sa tregerima i narandzastim uloskom. Ne znam kako se model tacno zove, ali kosta 30 eura, kod nas mozda nesto manje od 4000 rsd. Vozio sam voznje od 6,7 sati sa ovim gacama, ni najmanji problem nisam imao. Deluju dosta kvalitetno, sad koliko ce trajati vreme ce reci...
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#529 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 22 July 2020 - 06:27 PM

Ono sto mogu da preporucim na osnovu licnog iskustva a da nije skupo su biciklisticke gace iz Decathlona, sa tregerima i narandzastim uloskom. Ne znam kako se model tacno zove, ali kosta 30 eura, kod nas mozda nesto manje od 4000 rsd. Vozio sam voznje od 6,7 sati sa ovim gacama, ni najmanji problem nisam imao. Deluju dosta kvalitetno, sad koliko ce trajati vreme ce reci...


На сајту никад немају ниједну величину. Не може да се поручи уопште.
  • 0

#530 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 22 July 2020 - 07:21 PM

На сајту никад немају ниједну величину. Не може да се поручи уопште.

Ima.. 3600 din

Screenshot_2020-07-22-19-07-03-820_com.android.chrome.jpg Screenshot_2020-07-22-19-06-32-074_com.android.chrome.jpg
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#531 bakara

bakara
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2433 posts
  • LocationnBGd

Postavljeno 22 July 2020 - 09:45 PM

Ja nisam primetio da decathlon I'ma biciklističke?
bar ovaj nas nije imao ni jednom kada sam bio.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
  • 0

#532 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 July 2020 - 09:34 AM

Ima naravno, ali su cene.. I ja isto preporučujem taj model ali po ceni od 21 euro dakle 2500 a ne 3600 dinara. Toliko im ne bih dao pa da mi trebaju hitno, zato što je cena tog artikla 21 euro. Ubedljivo su best buy gaće. Meni su udobnije od 5x skupljih scott i northwave gaća a traju, ganjam ih pune dve sezone i više. A najviše ih vozim, one brendirane štedim za fensi vožnje. Naravno konac na ulošku gde se najviše tare se oparao što mi se dešava na svim gaćama, materijal je ok. I na tim preskupim scott se isto oparao, čak su se i gaće pocepale koliko su tanke a manje su vožene od ovih iz Dekatlona. Čekam još da probam onaj njihov najbolji model sa plavim uloškom, samo da Rumuni otvore granični prelaz.

 

edit

Sad su poskupele, sad su 23 eura, 2700 din.


  • 0

#533 markhizio

markhizio
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 posts
  • LocationRuma

Postavljeno 23 July 2020 - 02:12 PM

Da li je ovo uputstvo za merenje struka merodavno pri izboru veličine na sajtu Detaklona? Morao bih online da naručim.


  • 0

#534 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 23 July 2020 - 02:57 PM

Ima naravno, ali su cene.. I ja isto preporučujem taj model ali po ceni od 21 euro dakle 2500 a ne 3600 dinara. Toliko im ne bih dao pa da mi trebaju hitno, zato što je cena tog artikla 21 euro. Ubedljivo su best buy gaće. Meni su udobnije od 5x skupljih scott i northwave gaća a traju, ganjam ih pune dve sezone i više. A najviše ih vozim, one brendirane štedim za fensi vožnje. Naravno konac na ulošku gde se najviše tare se oparao što mi se dešava na svim gaćama, materijal je ok. I na tim preskupim scott se isto oparao, čak su se i gaće pocepale koliko su tanke a manje su vožene od ovih iz Dekatlona. Čekam još da probam onaj njihov najbolji model sa plavim uloškom, samo da Rumuni otvore granični prelaz.

edit
Sad su poskupele, sad su 23 eura, 2700 din.


Ne mogu da ukapiram poentu i logiku ovog posta. Kazes kako su to best buy gace i da su ti mnogo udobnije od onih 5 puta skupljih ali da je 30e mnogo i da ne bi za njih dao vise od 21e cak i da ti hitno trebaju? Ali zato das novac za gace koje su 5 puta skuplje, koje manje vozis ali se brze pocepaju? Svako naravno bira sebi po meri, ali ja u ovome nikako ne mogu da pronadjem logiku. :)

Inace, u Srbiji te gace kostaju 3600 dinara sto je ugrubo ekvivalent 30 eura, u Nemackoj i Austriji su 30e, u Engleskoj su 25 funti. Kako onda njima cena nije 30 eura kad je u vise razlicitih zemalja jedna te ista cena (ne u dinar ali vrlo blizu) ??
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#535 flocus

flocus
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 23 July 2020 - 03:40 PM

Mađarska i Rumunija imaju niže cene. Bilo bi donekle logično očekivati da i mi kao siromašno tržište budemo u toj grupi ali nismo. Možda zato što nema konkurencije, a možda jednostavno prodaja ide dobro i po ovim cenama, pa što bi ih smanjivali. Ja sam bio samo jednom relativno skoro, video samo jedan šorc, bez tregera u nekoj levoj veličini.
  • 0

#536 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 23 July 2020 - 06:39 PM

Mađarska i Rumunija imaju niže cene. Bilo bi donekle logično očekivati da i mi kao siromašno tržište budemo u toj grupi ali nismo. Možda zato što nema konkurencije, a možda jednostavno prodaja ide dobro i po ovim cenama, pa što bi ih smanjivali. Ja sam bio samo jednom relativno skoro, video samo jedan šorc, bez tregera u nekoj levoj veličini.


Деценијама нас деру за цене било којих робних марки спортске гардеробе, али и обичне. Откада је после чувених комисиона, почело лагано са увозом. Код нас скупље него преко, а зараде неколико пута мање. Сад смо већ утрнули :/
  • 0

#537 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 23 July 2020 - 06:41 PM

Ima.. 3600 din
attachicon.gifScreenshot_2020-07-22-19-07-03-820_com.android.chrome.jpgattachicon.gifScreenshot_2020-07-22-19-06-32-074_com.android.chrome.jpg

Поручио. Видећемо вреде ли. Ниједан други модел немају. Што би рекли млађи, какав дисриспект нас потрошача :)
  • 0

#538 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 July 2020 - 07:04 PM

Поручио. Видећемо вреде ли. Ниједан други модел немају. Што би рекли млађи, какав дисриспект нас потрошача :)

Danas bio. Skuplji model sa plavim uloškom nije loš ali ne vredi te pare. Ovaj sa orange uloškom nema ni silikonsku traku na nogavicama. Materijal je blago proziran. Uglavnom ništa posebno i isto ne vredi tih 3600 din.
U Sportofisu za 300 din više ipak se mogu uzeti dosta bolje Doltcini gaće
  • 0
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#539 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3353 posts

Postavljeno 25 July 2020 - 10:07 PM

Danas bio. Skuplji model sa plavim uloškom nije loš ali ne vredi te pare. Ovaj sa orange uloškom nema ni silikonsku traku na nogavicama. Materijal je blago proziran. Uglavnom ništa posebno i isto ne vredi tih 3600 din.
U Sportofisu za 300 din više ipak se mogu uzeti dosta bolje Doltcini gaće

Имају са плавим улошком? Ја их контактирао и рекоше ми да немају, бар не Л величину. Тај плави имам на једном и мени је одличан. Неко је овде хвалио наранџасти, чини ми се.
  • 1

#540 markhizio

markhizio
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 244 posts
  • LocationRuma

Postavljeno 25 July 2020 - 11:10 PM

Da li je neko nosio/nosi neke od ovih Nakamura šorceva? Kakvog su kvaliteta u odnosu na Decthlon?

 

https://www.interspo...ciklizam-260933

 

https://www.interspo...ciklizam-510209

 

https://www.interspo...ciklizam-415533


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika