Jump to content


Fotografije

Izbor odeće


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
646 odgovora na ovu temu

#481 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 10 June 2019 - 11:46 AM

:) озбиљно, има ли таквих ствари летња варијанта? Колико год да возим, изгорим поново кад је јако сунце...
  • 0

#482 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14518 posts

Postavljeno 10 June 2019 - 02:47 PM

Postoje letnji rukavi za zastitu od sunca.


  • 0

#483 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 June 2019 - 03:17 PM

Ja nosim tanku pamučnu majicu dugih rukava, kad baš prži, i šeširić. To pričam za 40 stepeni.

Ali to je vrlo retko, prosto, izbegavam vožnju po vremenskim neprilikama.


  • 0

#484 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 10 June 2019 - 03:48 PM

Meni je najveci problem vrat,kada sunce przi neumoljivo. Pece vise nego ruke. Za to imam pamucnu trouglastu maramu iz prve pomoci,najbolja je,bolja je id od one kape letnje koja kosta 800 din a stiti vrat od pozadi a i ujedno ne dopusta da se znoj sliva u oci. Ima dresova tankih, dugih rukava, ali mislim da ruke i nisu nesto problem.


  • 0

#485 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 10 June 2019 - 03:58 PM

Postoje letnji rukavi za zastitu od sunca.


Е, на тако нешто и мислим. Јуче је била температура подношљива, али пржење сунца није било нормално. Понавља ми се, значи морам нешто да предузмем. Рукаве, ногавице и слично.
  • 0

#486 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4266 posts

Postavljeno 10 June 2019 - 04:19 PM

https://www.aliexpre...sAbTest=ae803_3

 

Nemam ovakve, imam stariju varijantu od pre 3-4 godine. Radi posao fantasticno.


  • 0
.

#487 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 16 June 2019 - 05:52 AM

I ja potpisujem da su rukavi odlicna stvar. Mozda nekom deluje smesno sto na +3o nosimo garderobu dugih rukava ali mislim da su na bajsu ruke deo tela najvise izlozen Suncu i da moraju da se adekvatno zastite inace jako lako izgore ako se ne koristi neka krema za Sunce.
Ja sam pre par godina uzeo neke univerzalne neon zelene rukave koji su Ok. Univerzalna velicina mada sam ih ja jedva navlacio na ruke ali sljakalo je nekako.
No bas su mi juci stigli drugi rukavi, beli koji su malo skuplji ali daleko elasticniji, lakse se navlace i udobniji jer manje stezu.


https://www.amazon.d...la-733377224332
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#488 zare

zare
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4266 posts

Postavljeno 16 June 2019 - 07:04 AM

I moji su nesto uzi ali ako nemas 90 kg i ne izlazis iz teretane nekako ces ih navuci na ruku :). Narucio sam drugu one sa linka pa cemo videti kakvi su kada stignu, javicu u svakom slucaju.

Najbolja stvar je sto ne da greju, nego cak i hlade. Vise puta sam ih koristio u kolima i ma koliko cudno delovalo rukavi su na dodir dosta hladni. A znate i sami koliko moze da przi kroz staklo. 


  • 0
.

#489 slavkov

slavkov
  • Members
  • PipPip
  • 63 posts

Postavljeno 16 June 2019 - 01:53 PM

A imate li problema sa iritacijom po kozi ili cupanjem dlaka sa ruku? :)

Ja sam juce vozio Bg-Ns-Bg mazao sam neku djeciju zastitnu kremu 50+ SPF i nije bilo problema. Ali svidja mi se ta ideja sa rukavima.
  • 0

#490 Smasher

Smasher
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3197 posts

Postavljeno 17 June 2019 - 08:15 PM

I moji su nesto uzi ali ako nemas 90 kg i ne izlazis iz teretane nekako ces ih navuci na ruku :)



Nije bas da ne izlazim iz teretane ali odem 2, 3 puta nedeljno i da... imam preko 90 kg tako da elasticniji rukavi meni mnogo bolje legnu. :)
  • 0

"Jedina prava greška je ona iz koje ne naučimo ništa".   H. Ford


#491 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 July 2019 - 11:36 AM

Jedno krato pitanje/anketa

Da li gaće s uloškom perete na 30, 40 ili 60 stepeni? Uvek sam tu bio u dilemi. Ovako materijal kao materijal nema potrebe da se drlja na 60 (dresove, podmajice itd perem na najbržem quick 30 programu) ali ne znam koliko se uložak dobro opere. A ove jeftinije krš mašine nikad nemaju neki kratak program ali bar na 40, nego ili taj brzi sa skoro pa hladnom vodom, ili drlja program za sintetiku bar sat i po...


  • 0

#492 Boris_volimCorbe

Boris_volimCorbe
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1386 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 26 July 2019 - 01:34 PM

Ja sam to prao na 30 ali još češće ručno - par minuta posla u toploj vodi i sa deterdžentom za mašinu ili sudove to uradi više nego dobro. Još ako može da se osuši na suncu...
Ako te ne mrzi da odmah po povratku sa vožnje potopiš u toplu vodu sa deterdžentom, posle ti skoro ni trljanje nije neophodno.
  • 1

#493 Fiery

Fiery
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2272 posts

Postavljeno 26 July 2019 - 01:53 PM

Sve na trideset, program za sintetiku, deterdžent za sportski veš koji je naleteo na nekom popustu.

 

Ako te brinu mikrobi, prvo i osnovno je da svu opremu skidaš odmah posle vožnje i ostaviš da se osuše pre ubacivanja u korpu ako nisi u mogućnosti odmah da pereš. Ako primetiš sumnjive mirise nakon pranja, sipaj alkoholno sirće u odeljak za omekšivač za sledeće pranje - dezinfikuje, eliminiše mirise, rastapa ostatke deterdženta i kamenac ako je tvrda voda.


  • 3

#494 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 10 October 2019 - 01:58 PM

Једно (вероватно) глупо питање. Да ли постоји разлика у положају улошка када се обуку бициклистичке са и без улошка? Да ли је неко приметио тако нешто? Мој осећај је као да ми се код трегерица уложак повуче назад и никако да се навикнем на то, као да ми напред недостаје део...
  • 0

#495 omega

omega
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3335 posts

Postavljeno 10 October 2019 - 03:59 PM

Једно (вероватно) глупо питање. Да ли постоји разлика у положају улошка када се обуку бициклистичке са и без улошка? Да ли је неко приметио тако нешто? Мој осећај је као да ми се код трегерица уложак повуче назад и никако да се навикнем на то, као да ми напред недостаје део...


Грешком написах ,, са и без улошка” мислећи на ,,са и без трегера”. :D
  • 0

#496 Dusan011

Dusan011
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 14518 posts

Postavljeno 10 October 2019 - 04:07 PM

Ne bi trebalo da postoji, na pearl izumi koje posedujem je isti polozaj i na onim sa tregerima i onim bez. Nije tu problem do tregera vec gde je krojac usio ulozak za triko. Ako je pijan moze da usije i na ledja...


  • 0

#497 mirek200

mirek200
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1370 posts

Postavljeno 10 October 2019 - 04:27 PM

moracu da nadjem KROJACA da mi sasije biciklisticku odecu,za slavlje i veselje O:)


  • 0

#498 Gadjan

Gadjan
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4653 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2019 - 05:08 PM

Ja sam na Crivit zimskom windstopper trikou morao kompletno da oparam uložak i da odnesem kod krojačice da ga ušije čitavih 5 cm unazad da bi stajao gde treba, fabrički su totalno promašili, kao da niko nije ni probao to obući pre nego što se pusti u serijsku proizvodnju.


  • 0

#499 chamade

chamade
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4412 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 10 October 2019 - 05:37 PM

moracu da nadjem KROJACA da mi sasije biciklisticku odecu,za slavlje i veselje O:)



Krojač kroji a šivač šije. Uostalom pogledaj ovaj video pa ćeš videti :D
https://youtu.be/-iNPB7hrFH8
  • 1
…oʞɐdoɐu ǝuǝɹʞ ǝu oʇsǝu ʞop oɹqop ǝɾ ǝʌs
https://picasaweb.go...208760685671353

#500 Ludisha

Ludisha
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 258 posts
  • LocationObrenovac

Postavljeno 10 October 2019 - 05:51 PM

Krojač kroji a šivač šije. Uostalom pogledaj ovaj video pa ćeš videti :D
https://youtu.be/-iNPB7hrFH8

Chamade, jel ga ti je*es ili hiperventiliras :)


  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika