Jump to content


Fotografije

Randonneurs Srbija - 23. Jul - 200km Sumadije


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
89 odgovora na ovu temu

#21 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 23 July 2011 - 06:23 PM

Dva momka, Dule i Sale (tj. ja) su na cilju bili u 18.30, potpuno suvi. Naravno, uhvatila nas je kiša na putu kući, ja sam baš dobro pokisao, a sigurno i Dule, on još dalje stanuje od cilja. Ali, nije to ništa, malo pretpranja pre tuširanja - ne smeta. Ako je to cena koju smo morali da platimo za ceo dan predivne vožnje po savršenom vremenu u sred jula, spreman sam da je platim uvek. Nadam se da su i ostali dobro i uspešno stigli do cilja. Nemam slika, zaboravih da ponesem aparat :oops:
Hvala svima za jedan lep dan, uživancija!

Total:

10 sati vožnje ukupno
8h 05 min efektivno
prosek efektivne vožnje 25,21 km/h

Evo GPS tracka

http://www.sports-tr... ... 6b3trahrcc
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#22 LepaHelena

LepaHelena
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 282 posts

Postavljeno 23 July 2011 - 06:46 PM

=D> =D>
  • 0
"Život je komedija za one koji misle, a tragedija za one koji osećaju." H. Volpol

#23 zeljkov

zeljkov
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1246 posts
  • LocationBanja Luka

Postavljeno 23 July 2011 - 08:34 PM

=D> =D>
  • 0

2010: 3582.6 km 2011: 7022.0 km 2012: 6487.9 km 2013: 7271.3 km 2014: 6xxx km
http://zeljkov.wordpress.com


#24 bur

bur
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 511 posts
  • LocationNovi Sad-Zrenjanin

Postavljeno 23 July 2011 - 08:49 PM

Ovaj Brevet od 200km izgleda baš prati maler. Prvi je održan po groznom vremenu, drugi otkazan a trećeg uhvati kiša. :( Valjda će biti lepo vreme u oktobru. [-o<


1. 10. će sigurno biti lepo vreme. To je pripremna žurka za 2012.,( poslednju! ).
Samo ove godine organizator ima prepone sa vremenom da se početak dobro zalije.

Učesnicima čestitke. Ono što vidim, vreme i prosečna brzina, vau!
Pozz
  • 0
. . . kašika drvena jedna. Jedna.

#25 Boycie

Boycie
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 404 posts
  • LocationZnači Zemun

Postavljeno 24 July 2011 - 07:17 AM

Izgubljeni slučajevi
Sa jutarnjom dijarejom n2:wc dobio sam nagoveštaj dana za pamćenje,tako je na kraju i bilo.
Smotra opuštena uglavnom poznate face,PBP majstori,devet takmičara od toga tri novajlije.
U Ralji NIS-ov pumpadžija me pušta u klonju i sačuva mi obraz te mu se ovim putem mnogo zahvaljujem n2:smiley-score010 .Vodeća trojka Sale,Sale75 i Dule su odmakli a još ne znam koliko pa odustajem od potere i ostajem sa Vladom i novajlijama.Pred Topolom prva bušna guma a momak nema rezervnu :shock: .Petar mu daje svoju sa strepnjom da mu neće zatrebati.Tražili smo nas dvojica rezervne gume u Topoli i Aranđelovcu ali bez uspeha niko nema 28-icu sa presto ventilom n2:w96 .Pun gas iz Aranđelovca da stignemo Vladu i ubrzo ga zatičemo ispred porte sa vrhom šivaće igle u gumi.
Smejao sam se drugima i sad tek vidim koliko je zajebano skretanje kod Albuquerque.Kad sam video tablu Vreoci došlo mi da se samozapalim n2:smiley-whacky103 .Neverica i nemoć,premotavanje filma gde smo ajsnuli i preskočili KT2.Odmah smo otišli tugu da ugasimo jednom pljeskavicom i to najgorom koju sam jeo u životu.
Javljamo se Igoru da smo se n2:2vltpw7 i polako Ibarskom kući.U Meljaku nadomak Beograda Vlada ima drugi gumi defekt,mala pauza tek toliko da sačekamo kišu koja je izgubila strpljenje sa nama.
Nastavljamo preko V.Moštanice i Ostružničkog mosta ka blokovima i to se razilazimo.
Slika nema jer ih nema.

Posle prespavane noći polako se sležu utisci i sve u svemu bila je to zanimljiva vožnja,lepo druženje,nova poznanstva a medalja će doći kad malo poradim na navigaciji :mrgreen:
  • 0

2010:5050 km 2012:4003 km 2014:1671 km 2016:3492 km 2018:0896 km 2020:0000 km  
2011:6755 km 2013:1851 km 2015:2294 km 2017:2110 km 2019:0495 km 2021:0000 km


#26 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 24 July 2011 - 08:53 AM

Smejao sam se drugima i sad tek vidim koliko je zajebano skretanje kod Albuquerque.Kad sam video tablu Vreoci došlo mi da se samozapalim n2:smiley-whacky103 .Neverica i nemoć,premotavanje filma gde smo ajsnuli i preskočili KT2.


Pa jeste li provalili gde ste omanuli? Baš mi je žao što niste završili, nadam se da će vam 1.10. doneti više sreće.

PS. Ne razumem ljude koji krenu negde bajsom (makar i do Ade) bez rezervne gume [-X
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#27 Trotter

Trotter
  • Members
  • PipPipPip
  • 126 posts

Postavljeno 24 July 2011 - 11:27 AM

Eto.Boycie opisa ukratko nase tumaranje po Sumadiji. Nije mi zao ni sto smo zalutali, ni sto sam dva puta menjao gumu,ni sto su mi gace bile mokre od kise, ni sto sam bio u krizi prvih 120km. Sve u svemu bilo je lepo i orginalno. Posebno bih se zahvalio Boycieu i novajliji Petru na na strpljenju i cekanju oko moja dva gumi defekta
  • 0

#28 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 24 July 2011 - 12:14 PM

Dvojac na cilju. Hvala Milošu za ovu sliku, on se setio da ponese aparat :D

Postavljena slika
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#29 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 24 July 2011 - 04:52 PM

Helou :)


Evo ja se probudih pre sat vremena :mrgreen: Mogao sam i ranije, ali mi se nekako nije htelo.Pa milim nedelja je ;)

Cestitke svima koji su zavrsili uspesno, a nista manej cestitke i onima sto su kod Albuquerque-a umesto da skrenu levo produzili pravo,
kilometara bas i nisu ustedeli, samo kontrolnu tacku ;)

Iz Topole nekako pomenuta trojka nestrpljivo ode, a nas ostala trojica dok smo se popakovali, nasminkali i sve to vi utekose.
I daljim putem smo se drzali u manje ili vise rastegnutoj grupi.
Prvi sam stigao do Albuquerque-ia i smotah levo, proverio dal je sve na mestu, strelice narandzaste na mestu, znak na mestu,
u que sheet-u naznaceno da treba levo, a ne pravo za Beograd .. kako li promasise ne znam, sigurno se se nesto zamislili ;)
Uglavnom okupismo se u Lazarevcu u Pekari, i posteno posedeli dok smo sta pojeli, telefoni zvone, Pedja javlja da su stigli u Kragujevac,
Boycie javlja da su takodje stigli, ali u Vreoce ;)

Krenusmo dalje, i rece ja ih na ravnici ostavim i reknem da ce me ionako stici kad dodje uzbrdica.
Pre pocetka uzbrdice cujem PUK klang klang klang .. what !? Bio je to karakteristican zvuk puknute zbice =D>
sa kojim do sada nisam nikad imao priliku da se upoznam ;) Rezervnu ne nosim, jer nema smisla, jer obicno ista puca sa strane
kasete pa bez skidanja iste zica ne moze da se zameni, ali kljuc za zbice uvek imam, te popravih tocak da bude pravo opet i poterah dalje u roku od 3 minuta.
Peglam tako uzbrdo to prvo, i cujem svadba. Neko momci komentarisu i zovu na svadbu.
"ajde s nama, kad pojedes sarmu ima da vrtis tri dana i tri noci" :D ali sam ipak odloleo ;)
Malo posle te svadbe krene kisa onako za ozbiljno. Sklonim se pod obliznje drvo da sacekam.
Deset minuta i pljusak prodje, te nastavim dalje. Vec se brinem za kolege, gde li su, racunam vec bi me trebali stici.
Kako cu kasnije saznati promasili su skretanje za Barajevo (znaka nema, ali sam ja sprejem napravio jedan na autobuskom stajalistu ;) )
ali produzise oni u Junkovac ipak :D Lepo selo, nema sta, kao da je juce Tito umro :D
No krenuh dalje, kisica onako kaplje, taman kao tecno hladjenje uzbrdo ;)
No nesto kasnije, u Beljini cinimi se, udari opet pljusak. Uteknem pod drvo pri autobuskom stajalistu, ima i klupa i sto, ma prva klasa ;)
I opat jedno 15-20 minuta tako, pa se stisa .. krenem dalje .. kasnije opet se pojaca, i opet nadjem neko drvo, kod onog izvora,
al nekako jadno to drvo, nije bas kisobran ;) i tu sam cekicao sigurno jedno pola sata, ako ne i vise.
U tom eto kolega! Videvsi da ja kuliram prodzose. Mozda 10 minuta posle toga kisa se stisa, i videvsi da je krajnje vreme da krenem ako mislim da stignem na vilj u predvidjeno vreme, krenem za njima.
Stigoh ih negde na prevoju, valjda pred spust u Barajevo. Stali da klopaju.
I tako dalje nastavismo dalje, uz kraca zadrzavanja u Barajevu i jos kojekuda.
Procenio sam da opusteno stizemo pola sata pre krajnjeg roka,
medjutim upadosmo u krizu kad smo izasli na Obrevovacki, pa smo se do cilja teglili pri 24-25km/h
sto je bilo dovoljno za 10 minuta pre roka :mrgreen:
Tamo nas je Milos docekao sa krofnama! =D> Hvala, slasio mi je zivot, jer sam vec bio na granici da padnem o neosvest ;)
jer gladujem od Sremcice, reko sad ce mo casom, pa cu se najesti.
Prodje jedno sat vremena tu, dok sam se izlezavao na klupi, krofne i to sve, i posle predjoh preko da smazem jedan zasluzeni giros ;)
U 23 krenuh put doma svoga, i stigoh nekako pre 1, polako ali sigurno.
Sve u svemu 40+200+40=280 8) malo li je na tu kisu ;)

Aparat sam poneo, al slika nein, nekako me mrzelo (opet) ..

I tako, bilo je ludo i nezaboravno. Ali nista ne moze nadmasiti onaj martovski 200 ;)
Hvala svima na druzenju i voznji, kao i onima sto su nas bodrili :)
Hvala na ucestvovanju i sto ste time sakupili bar koj dinar za nasa tri reprezentativca da imaju sta pojesti i popiti u Francuskoj :)
Zbog malog odziva nismo skupili bog zna sta, ali bolje ista nego nista :) A najvise hvala najvecem dobrotovru, koji je odvojio 20 eura !!! za nase momke =D> =D> Hvala Boycie, u ime reprezentativaca! =D>

I tako, sad cu da preracunam vremena, da cu baciti i nezvanicne rezultate ..

Pozz
  • 0

#30 ceracera

ceracera
  • Members
  • Pip
  • 17 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 24 July 2011 - 06:40 PM

Drugari, evo i ja da se zahvalim na dobroj vožnji svima koji su učestvovali. Meni novajliji je ovo izgledalo nemoguće ali izvozah nekako... Bilo je odlično. Uspevao sam kako-tako da pratim trio Vlada-Boycie-Petar ali su od Topole malo dodali gas pa ih nisam video više :( Hvala Petru na gumi pre Topole, Nebojši za tumaranje po selima oko Barajeva, Igoru na zadnjem svetlu ;) i posebno Mileni i Milošu na krofnama i krpljenju gume u 22h jer mi se na cilju probušila prednja #-o Na teži načim sa naučio da treba nositi bar jednu unutrašnju.

Evo linka vožnje sa GPS-a koji je crkao kod Lipovičke šume, kad i ja otprilike...
http://app.strava.com/rides/997781

P.S. Bilo bi super ako neko zna kako da kontaktiram Petra da se odužim čoveku za gumu.

Andrija
  • 0

#31 Dule1975

Dule1975
  • Members
  • PipPip
  • 36 posts

Postavljeno 24 July 2011 - 07:27 PM

Au bre, al sam ruzan na ovoj slici gore. Pa nije valjda da sam uvek takav? Tc tc tc... Mora da je od bonzite:)))

Bilo je super voziti po onako lepom danu. Sale i ja dodjosmo zajedno na cilj. Kisa nas je pratila, al smo joj uspesno bezali, al kad krenusmo kucama tu smo je sreli i ko sto Slae vec rece... lepo predpranje.. taman da se malo odlepi prasina i ostali pesak pomesan sa prasinom, uljem itd...:)

Nadam se da ce biti jos puno lepih voznji, u jos vecem drustvu i po lepom vremenu.
  • 0

#32 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 24 July 2011 - 08:07 PM

Dakle, još samo da saznamo sta je uradio Saša (Aleksandar Atanasovski), kad je stigao. Jedno vreme je bio Duletom i samnom, ali je na brdima pre Barajeva usporio. Javi se Saša!!! :D :D
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#33 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 24 July 2011 - 08:58 PM

Dakle, još samo da saznamo sta je uradio Saša (Aleksandar Atanasovski), kad je stigao. Jedno vreme je bio Duletom i samnom, ali je na brdima pre Barajeva usporio. Javi se Saša!!! :D :D



Kartoncic kaze stigao u 19:15 ;)
  • 0

#34 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 24 July 2011 - 09:57 PM

Dakle, još samo da saznamo sta je uradio Saša (Aleksandar Atanasovski), kad je stigao. Jedno vreme je bio Duletom i samnom, ali je na brdima pre Barajeva usporio. Javi se Saša!!! :D :D



Kartoncic kaze stigao u 19:15 ;)



Hvala :D
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#35 sasha75

sasha75
  • Members
  • Pip
  • 20 posts

Postavljeno 25 July 2011 - 06:47 AM

Dakle, još samo da saznamo sta je uradio Saša (Aleksandar Atanasovski), kad je stigao. Jedno vreme je bio Duletom i samnom, ali je na brdima pre Barajeva usporio. Javi se Saša!!! :D :D



Kartoncic kaze stigao u 19:15 ;)



Hvala :D

Sve je rečeno. Samo da dodam da sam više pokisao od 22. bloka do kuće nego za ceo brevet. Od Topole sam vozio sam kao vuk samotnjak osim dela od Lazarevca do elektrane, sa Saletom i Duletom, kada su počela brda do Barajeva. U Barajevu sam odmorio 5 minuta, nalio se vode i lagano ka Sremčici, odakle sve do kuće ide nizbrdo i valjda zbog toga dobih završni elan (ljudi su me gledali dal sam lud pa vozim skoro 40, ne bi li pobegao od kiše). E da, odmarao sam i kod one svadbe n2:icone10sr6 n2:icone10sr6 , ali me niko nije zvao na sarmu.
Oborio sam i lični rekord od 219 kilometara voženih u jednom danu n:anim_19 .
Pozdrav svim učesnicima do sledećeg druženja.
  • 0

#36 popedja

popedja
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 255 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 July 2011 - 07:12 AM

n2:24lkg43
=D> =D>
  • 0

#37 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 25 July 2011 - 07:46 AM

Igor je najbolje prošao sa tom svadbom. Kad smo Dule i ja prolazili pored tog sela, pucali su iz svih oružja n:anim_08 (verovatno u vazduh, ili su jako neprecizni). To nam je samo dalo elana da zapnemo na tom brdu, da se na nađe neko trezniji i precizniji pa da ožeže po nama :shock:
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein

#38 popedja

popedja
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 255 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 25 July 2011 - 08:21 AM

Start n2:Cm-smiley
http://www.cikloberz...p?img=11647&t=n
  • 0

#39 Trajkociklista

Trajkociklista
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 480 posts
  • LocationDom mi je tamo gde mi je bi/tricikl :D

Postavljeno 25 July 2011 - 09:51 AM

, pucali su iz svih oružja n:anim_08 (verovatno u vazduh, ili su jako neprecizni). To nam je samo dalo elana da zapnemo na tom brdu, da se na nađe neko trezniji i precizniji pa da ožeže po nama :shock:



El ste obukli prsluke tad ? :mrgreen: da vas ne pomesaju za kakvu divljac ;)


Evo nezvanicnih rezultata: (startni broj/ime/vreme)

1. Igor Ralić 13:20
2. Dejan Pećanac DNF
3. Aleksandar Ćurčin 10:00
4. Petar Savić DNF
5. Nebojša Pjević 13:20
6. Andrija Čeranić 13:20
7. Saša Atanasovski 10:45
8. Dušan Nastić 10:00
9. hmm, Troter ;) DNF (opet nisam zapamtio ime, a nemam na papiru zbog naknadne prijave..izvinjavam se, mnogo se izvinjavam :) )


Pozzz
  • 0

#40 salecurcin

salecurcin
  • Members
  • PipPip
  • 41 posts
  • LocationNije Surčin :-)

Postavljeno 25 July 2011 - 10:37 AM

El ste obukli prsluke tad ? :mrgreen: da vas ne pomesaju za kakvu divljac ;)


Nismo imali pancirne prsluke, tako da bi svako zaustavljanje povećavalo šanse za gubitke u ljudstvu :lol:
  • 0
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali za ovo drugo nisam siguran." - Albert Einstein




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika