Jump to content


Fotografije

A da uradimo nesto ovako?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
45 odgovora na ovu temu

#41 Galenika

Galenika
  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • LocationZemun - Nova Galenika

Postavljeno 24 May 2011 - 11:30 AM

Mojne tu da mi drzite predavanja, vas dvojica biste bili jos suroviji da se nadjete u pomenutoj situaciji. Bitno da nisam spomenuo UBIJANJE I SMRT, ali sakacenje, sto da ne :)
Nekad davno, pre mnogo vekova, lopovima u Srbiji se sekao prst... Samo se vodim onom cuvenom: " SLEDIMO DUH SVOJIH PREDAKA " :)
  • 0

#42 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 24 May 2011 - 02:28 PM

Ja bih se malo igrao. Vezem bajs na adi za banderu, sakrijem se sa nozem u neko zbunje i cekam da pocnu da ga rade. Samo se zaletim i izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D


Nemas ni malo stila, previse je primitivna. :mrgreen:


[youtube_embed5][/youtube_embed5]
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#43 Dukelander

Dukelander
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 205 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 24 May 2011 - 07:51 PM

Ja bih se malo igrao. Vezem bajs na adi za banderu, sakrijem se sa nozem u neko zbunje i cekam da pocnu da ga rade. Samo se zaletim i izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D


Mislim da sam postovao već ovde, al aj opet, uvek mi je bilo zanimljivo.
Sa forum.hr-a...

Naletio sam na ovaj post tražeći na netu staze za bicikle po HR.
Pa evo ovako, da vam ispricam par zgodnih scena oko (pokušaja) krađa bicikla.
Prije više od pet godina mi je ukraden bike u centru zagreba i nikad nije pronađen. Stavljao sam oglas u novine, prijavio policiji itd. Potom sam kupio novi čija je cijena 10 000+kn. Kako radim posao gdje me dosta iživciraju tako imam zanimljiv ispušni ventil...
Jednom u dva/tri mjeseca stavim bicikl naslonjen na ogradu/zid/klupicu i zavežem ga sa sajlom. Sjednem se desetak metara dalje iza kakvog drva/grma (što već bude) i čekam po par sati. Do sada sam to napravio sedam puta i jednom je lik išao prčkat po bajku. Ugl. ja sam se doma vratio na dva kotača, lik je ostao u ležećem položaju. Nastavljam dalje sa istom praksom


Sagittarius01 - nikad nisam ništa ukrao u životu, tako da vjerujem da sam puno bolji moje skromno mišljenje

pecsz - svaki dan sam na bajku, a prek vikenda 50 - 100km napravim. za ovih par sati jednom u dva/tri mjeseca za koje se ti tako čudiš čitam knjigu il jutarnji ak je subota. valjda su gluposti al mene vesele ...

EPPUR SI MUOVE - naradio sam se krvavo za bajk i onda da mi netko dode, prereze sajlu i uzma ga... kazem ti, vrijedi svake sekunde cekanja


Posle dosta razmišljanja o etici, mislim da mi je drago što je lik to radio. Ipak su nam svima kradljivci bicikala nekako zajednički neprijatelji. I ako se neko naplatio lopovu po leđima, ja se bolje osećam. Posebno u društvima kao što je naše, gde kazna od onih koji su za to zaduženi po pravilu izostaje ili je preblaga.

Mda, nož mi je ipak malko previše. To ne bih opravdao, ali dobre old-school batine u svako doba.
  • 0
Klub Putnika Srbije
http://www.serbiatravelers.org/

#44 Galenika

Galenika
  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • LocationZemun - Nova Galenika

Postavljeno 24 May 2011 - 11:05 PM

A ovaj batica u maratoncima bi sekao komad po komad, mesec dana :D
Jbt. meni je bajs jedino prevozno sredstvo, cuvam ga vise nego sebe, to je moj najverniji drugar na stazama i bogazama sirom Beograda. Kad bih stvarno video nekog da oce da ga otme pa radila bi i satara... Razumite me, nema se kinte, ovo za sada jedino odrzavam u top formi i ne dam ga!!!!!!! Moje :)
  • 0

#45 chunga

chunga
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 26 May 2011 - 11:16 AM

[youtube_embed5][/youtube_embed5]


To je sa stilom, seckanje mesec dana komad po komad. :mrgreen:

Sto se tice sakacenja to ne podrzavam. Ali naravno da kada bih uhvatio lopova na delu da ne bi prosao bas najbolje, imao bi po koju slomljenu kost, frakturu lobanje... U svakom slucaju nista strasno mu se ne bi desilo.
  • 0

#46 maxpower

maxpower
  • Members
  • PipPip
  • 40 posts

Postavljeno 04 June 2011 - 08:20 AM

Mozda bi moglo nesto ovako da se primeni sa bajsevima umesto stvari u kamionu :D :D :D :D

Nazalost zbog toga bi bio optuzen za lisavanje slobede ili kidnapovanje...Mislim da se u Cacak desio takav slucaj, usli u garazu lopovi on ih zakljucao i pozvao policiju, policaja privela i njega zbog lisavanje slobode. Lopova mozete da bijete koliko hocete samo da nema svedoka, vasa protiv njegove reci...sve je jasno :D
  • 0




0 članova čita ovu temu

0 članova, 0 gosta, 0 anonimnih korisnika