Jump to content


Fotografije

A da uradimo nesto ovako?


  • Molimo uloguj se da bi odgovorio
45 odgovora na ovu temu

#21 braale

braale
  • Members
  • Pip
  • 28 posts

Postavljeno 05 October 2010 - 02:34 PM

mnogo tuzna i bolna tema.meni su u poslednjih 3 meseca maznuli 2 komada
jedan meni jedan mojoj supruzi
moj su maznuli PRIRODNIM putem (osacovali i odvezli)
dok su bajs moje supruge tipovali ,cekali ,precvikali i to sve u hodniku na desetom spratu zgrade
pa ja bih primenio arapski zakon za one koji imaju srece a oni koji nemaju
pranje ruku u tegli sa H2SO4 pa da bude mama,mama zasto ova tegla nema dna
  • 0

#22 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 05 October 2010 - 05:02 PM

tako u pojedinim situacijama ne znam kako bih odreagovao. da vidim kradju ili da vidim kako se neko vozi na bajku koji znam da je ukraden. nas nekoliko smo hteli da otvorimo udruzenje vlasnika ukradenih bicikli. :|

to je samo pokusaj da iskazemo nezadovoljstvo zato sto ni jedna bicikla nije pronadjena, a ja sam jos pored toga dobio verbalni napad od strane nacelnika za moj reon, da meni u stvari nisu ukrali biciklu, nego na taj nacin pokusavam da samo dodjem do prevoznog sredstva. zna on koje sve mahinacije postoje i nije naivan. ajde bei sad i nemoj da sam te vise video. :-s

sta da uradis u tom trenutku?!
  • 0
Posted Image

#23 acony

acony
  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 654 posts
  • LocationEurope

Postavljeno 05 October 2010 - 06:00 PM

Pa nemos puno toga da uradis, da navatas lika i probas da ga prebijes nije neko resenje + je pitanje dal bijes nekog ko je kriv i da li mozes uopste da ga prebijes, jer jelte moze da bude i obratno.
Ako pokusas da sprijecis pljacku jeste to plemenito, al misljenja sam da bi mogao da izvuces deblji kraj, jer lopovi rijetko rade solo...

Stoga bi resenje po mom misljenju bilo, zvati ortake, vlasnika, muriju i pratiti tog lika dok se ostali ne skupe ili ga pak ljubazno zamoliti da sidje sa bicikla objasnivsi mu o cemu se radi...
  • 0

#24 misaxtr

misaxtr
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3059 posts
  • LocationBeograd

Postavljeno 08 October 2010 - 09:02 AM

http://www.facebook.... ... 7287417358

možda završi kod nas...
  • 0
Postavljena slika


MTB do groba a i posle...

#25 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 08 October 2010 - 10:06 PM

Kada je u pitanju originalni video predlog pokretača teme mislim da je ideja dobra s tim što bi ja primenio malu modifikaciju što se tiče "oružja" koja se zove pneumatic nail gun :mrgreen:

[youtube_embed2][/youtube_embed2]
ili
[youtube_embed2][/youtube_embed2]

A ovo što piše betelgez mi je prosto neverovatno, da nemožeš fizički da se zaštitiš ako ti neko uđu u kuću/stan i krene da krade... na svu sreću nisam imao bliskih susreta sa kradljivcima bilo kakve vrste pa stvarno ne mogu da poverujem, onda bi ja lepo uzeo produžni kabel, s jedne strane gole žice (taj kraj ide u lopužu) a drugi kraj u utikač pa ako murija šta pita, jbg, što nije pazio gde staje i što nije pitao dal ima struje u kablu, ja nešto popravljao/majstoriso i imao zaštitnu opremu...
Čekao bi bre, dok mu se kosa ne bi podigla na glavi, onda bi isključio da ne trošim struju za dž :mrgreen:
  • 0

profilepic.gif


#26 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 09 October 2010 - 12:45 AM

ako prezivi, opet bi ti bio odgovoran jer si ga napao, povredio, ugrozio, svojim neodgovornim postupcima, radom ili cime vec. pre par godina je jedan lik (lopov) maznuo bike od nekog lika koji je otkacio kocnice za svaki slucaj. lik kada je trebao da ukoci, naravno nije mogao i polomio se kao zvecka. preklopio je papir i tuzio vlasnika bicikle za pokusaj ubistva. dobio je na sudu. :|
  • 0
Posted Image

#27 Sirius9

Sirius9
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2510 posts
  • LocationStara Pazova

Postavljeno 09 October 2010 - 04:19 PM

pre par godina je jedan lik (lopov) maznuo bike od nekog lika koji je otkacio kocnice za svaki slucaj. lik kada je trebao da ukoci, naravno nije mogao i polomio se kao zvecka. preklopio je papir i tuzio vlasnika bicikle za pokusaj ubistva. dobio je na sudu. :|

E, znaš šta, pre bi poverovao da si napisao kako su astronautima na svemirskoj stanici poslali kravu kako bi imali sveže mleko umesto što im isto šalju u prahu, nego u ovo što gore piše, izvini ali stvarno ne mogu da poverujem da je tako nešto moguće... pa šta onda ostaje, spržiti lika na reš i reći ups!!!
  • 0

profilepic.gif


#28 gamzzy

gamzzy
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3667 posts
  • LocationNovi Sad

Postavljeno 09 October 2010 - 05:14 PM

Ma prebio bih ga ko zvečku i rekao da je bila samoodbrana i još bi doveo najmanje 3 svedoka da potvrde moju priču. Ostaje moja reč protiv njegove :twisted:
  • 0

#29 Vorda

Vorda
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4577 posts
  • LocationZrenjanin

Postavljeno 09 October 2010 - 05:17 PM

pre par godina je jedan lik (lopov) maznuo bike od nekog lika koji je otkacio kocnice za svaki slucaj. lik kada je trebao da ukoci, naravno nije mogao i polomio se kao zvecka. preklopio je papir i tuzio vlasnika bicikle za pokusaj ubistva. dobio je na sudu. :|

E, znaš šta, pre bi poverovao da si napisao kako su astronautima na svemirskoj stanici poslali kravu kako bi imali sveže mleko umesto što im isto šalju u prahu, nego u ovo što gore piše, izvini ali stvarno ne mogu da poverujem da je tako nešto moguće... pa šta onda ostaje, spržiti lika na reš i reći ups!!!

Daj bre betelgez covek spremio kocnice za servis :mrgreen: .Prica je za dosije XXX.Sad ja skinem gumu da zakrpim,i ukradu mi bajs a lopova zaustave panduri i mene kazne zato sto bicikla nije u voznom stanju.
  • 0
puno znoja,malo krvi

#30 betelgez

betelgez
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 825 posts
  • LocationNiš-Valencia

Postavljeno 09 October 2010 - 10:18 PM

to se desilo u americi sa glupim amerikancima. jeste li znali da je njima opsirno uputstvo i jos opsirniji spisak ZABRANA bas zbog toga, da bi se zastitili od eventualnih nezgoda. postojie sijaset slucajeva gde ljudi namerno traze propuste u objasnjenjima da bi se samopovredjivali pa nakon toga tuzili kompaniju da nisu bili adekvatno upozoreni.

morate odgledati ova dva klipa. radi se upravo o njima.

[youtube_embed2][/youtube_embed2]

[youtube_embed2][/youtube_embed2]

pokusacu da nadjem tekst gde pise detaljnije o tom slucaju sto sam pomenuo sa kocnicama.

procitao sam prosle godine jedna clanak o liku koji je tuzio kompaniju koja proizvodi insekticide. naime nigde nije naznaceno da se ne jedu, sto je on naravno uradio i dobio trovanje.
imamo pak jos jedna slucaj gde je dotocna gospodja tuzila wiskas kompaniju jer na konzervi hrane za macke nije pisalo da je iskljucivo za macke. mozda je i za ljude? :?
takve stvari mogu samo njima da padnu na pamet. n:happy0045 ](*,) n:happy0192
  • 0
Posted Image

#31 julius

julius
  • Members
  • 1 posts

Postavljeno 14 October 2010 - 07:24 PM

ljudi što offtopikujete sa svim tim budalaštinama u americi,dajte neke konkretne predloge,inače ja sam izleteo sa bezbolkom kad sam video neke cigane da se motaju oko bajsa,da sam ih stigo slatko bi ih odvalio ,inače te priče da će te neki narkoman ili povlo tužiti što ćete ga odvaliti od batina,vežite mačku o rep,to su gluposti
  • 0

#32 555555

555555
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 29 March 2011 - 08:56 AM

Ko stavi bajk pored kreveta ... neverujem da ce da mu ga ukradu .. moj bajk je u sredini kuce pored stepenica i samo ga iznosim kada ga kupam , idem na trening ili na trku ..... poz ...cuvajte bajk !!!
  • 0

#33 kikibgd

kikibgd
  • Members
  • PipPipPipPip
  • 239 posts
  • LocationBeograd (Zemun)

Postavljeno 29 March 2011 - 10:06 AM

to da ce mi neko ukrasit bicikl ne verujem jer se ne odvajam od istog, jedino se da me skinu sa bicikla.
planiram u dodatnu opremu da ubacim teleskop palicu ili neki suzavac :twisted:
  • 0
Pesaci su glupi, pesaci su spori zato ih obori :P

#34 sasa94

sasa94
  • Members
  • 9 posts

Postavljeno 29 March 2011 - 02:53 PM

KAD BI JA SLUCAJNO VIDEO KAKO MI NEKO KRADE BICIKLU....NEMA TU ZVANJA POLICIJE-ODRAO BI GA MOTKOM KAO P..C..U.....ZNATE NA STA MISLIM....a ko nebi to uradio?...jednu biciklu su mi vec ukrali,i to odlicnu...mamu im jbbm lopovsku.....
  • 0

#35 Andrey

Andrey
  • Members
  • PipPipPip
  • 92 posts

Postavljeno 29 March 2011 - 05:38 PM

Afekat je opasna stvar,vec sam ga iskusio par puta i nazalost jaci je od
mene pa se pri tome prave velika sranja.Elem kad bi mi neko krao bajs na sve pomenute nacine
u mom prisustvu ne bih mogao da garantujem da ga ne bih olesio od zivota.Pa da ne znam koliki je i koliko ih je
i da li je ili su jaci od mene,pada roletna i tu se zavrsava svaka prica.
Mozda bi moglo nesto ovako da se primeni sa bajsevima umesto stvari u kamionu :D :D :D :D


  • 0

#36 SRB_PI

SRB_PI
  • Members
  • 3 posts
  • LocationPirot

Postavljeno 10 April 2011 - 05:47 PM

како очекујете да лопов донесе закон против лопова? Живела револуција!
ако већ оћете да га млатите, морате да докажете да је било у самоодбрани, да не би одговарали ко за човека...
ако приметим оног специјализованог црног са задњом сузпензијом, јавим
Пуно поздрава из Пирота!
Алекса
  • 0

#37 PeeRooViiC

PeeRooViiC
  • Members
  • 3 posts

Postavljeno 18 May 2011 - 05:21 PM

Zato uvek treba da nosite fantomku sa sobom... stavite je,prebijete lopova i bezite... i posle neka dokaze da ste ga vi tukli... n:character0022 :D
  • 0

#38 Galenika

Galenika
  • Members
  • PipPipPip
  • 141 posts
  • LocationZemun - Nova Galenika

Postavljeno 23 May 2011 - 10:14 PM

Ja bih se malo igrao. Vezem bajs na adi za banderu, sakrijem se sa nozem u neko zbunje i cekam da pocnu da ga rade. Samo se zaletim i izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D
  • 0

#39 bant013

bant013
  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1168 posts

Postavljeno 23 May 2011 - 10:45 PM

Ja bih se malo igrao. Vezem bajs na adi za banderu, sakrijem se sa nozem u neko zbunje i cekam da pocnu da ga rade. Samo se zaletim i izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D


Alo munze mojne o`ma bodenje, iz-cool-iraj tebra loma n2:smiley-angry028 !!

Iako se slažem da bi prekršioca trebalo bar "malkice" kazniti na licu mesta tvoja metoda je ipak
ne primerena i za ovu temu i za ovaj forum. [-X

...izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D ...


A ovo je već za dublju psihoanalizu. :shock:
  • 0
"I've had enough, I've seen enough, I've had it all, I'm giving up I won the race, I broke the cup, I drank it all, I spit it up" (R.E.M)

*KUPUJEM GIRVIN VECTOR ILI NOLEEN SUSPENZIJU

#40 chunga

chunga
  • Members
  • PipPipPip
  • 116 posts

Postavljeno 23 May 2011 - 10:52 PM

Ja bih se malo igrao. Vezem bajs na adi za banderu, sakrijem se sa nozem u neko zbunje i cekam da pocnu da ga rade. Samo se zaletim i izbodem picke, kako je to dobro, izbodem ih po butinama i izrokam po faci, krvi koliko hoces, super se zabavim i zapalim za Zemun kuci svojoj sav srecan i radostan :D


Nemas ni malo stila, previse je primitivna. :mrgreen:
  • 0




1 članova čita ovu temu

0 članova, 1 gosta, 0 anonimnih korisnika